Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teletubbies fórum

Teletubbies (beszélgetős fórum)


17. Dorka29 (válaszként erre: 10. - Bb52f751dd)
2008. aug. 26. 08:44

Hello!

Mi az angolt szoktuk nézni, mert jelenleg magyar csatornán nem adják. A BBC PRIME-on megy minden reggel, 8.30-tól. A magyar fordítást még nem láttam, hallottam, de az angolban nagyjából:)felismerhető, hogy fiú vagy lány hang. Bár csak az egyikban vagyok biztos, hogy az fiú (Tinky Winky, aki piros táskával mászkál). Sőt, én úgy néztem, hogy igyekeztek képviseltetni velük több nációt is, mert az egyik világosabb "bőrű", a másik sötétebb.:)


Még valami: Először én is elég kis bugyutának tartottam, de a lányom imádja (most 15 hónapos). Semmi mást nem néz a tv-ben csak ezt, ezt sem végig, csak a zenés részeket. Nem nézzük minden nap, mondjuk heti 2 alkalom az átlag, hogy úgy ébred, hogy belefér a reggeli programba, de megtanult angolul köszönni ('hello') és elköszönni (bye-bye) is. Nagyon aranyosan, angol hansúlyozással, mint ahogy ott hallja.:))

16. Fish
2008. márc. 15. 13:33

az enyemek imadja, vegulis van benne ot figura kb, egy harmas iker baba, meg egy masik kover manoszeruseg

vegulis alszanak meg bicikliznek, elegge baba szitn de pont erre a korosztalyra van kitalalva

neha elgondolkodom azon hogy ha ez lenne a munkam hogy ilyen ruhakba kell beoltozve paradeznom hat...:D:D

15. Berenik (válaszként erre: 14. - Fish)
2008. márc. 14. 13:34
Megnéztem, nagyon aranyos mese. A gyerekek amúgy is nagyon szeretik a halandzsa szöveget. Nem baj, ha nem értik, a zene a lüktetés ragadja meg őket.
14. Fish
2008. márc. 14. 13:19

[link]

itt van bekopizom

13. Fish
2008. márc. 14. 13:07

nekem imadjak

a makka pakka pl egy kitalalt baba nyelv, de most a upc nek van egy uj mesecsatornaja, vagyis nem uj annyira: a babatv azt ius szeretik meg a jim jam et is

12. bb52f751dd (válaszként erre: 11. - Fish)
2008. márc. 14. 11:45

Köszi,az nem,a neten is csak angol nyelvűek vannak.

A makka pakka szerintem itt még nem ment,azt nem ismerem.

Az ikreid is szeretik ezeket?

11. Fish
2008. márc. 14. 11:37

en angliaban elek ha kell valakinek szoljatok bar ez angol, van egy masik a makka pakka ami blabla nyelv de a gyerekek nagyon szeretik


mas: az en fiajm a lanyok miatt egy csomoszro hord a hajaban csatot meg rozsaszin valmit, en nem fogom fel ezt tragikusan ebben a korban

10. bb52f751dd (válaszként erre: 7. - Berenik)
2008. márc. 14. 11:27
Én meg most azon gondolkodtam,hogy egyáltalán honnan lehet tudni,hogy ezek fiúk vagy lányok...Ezek a nevek valósak vagy kitaláltak?
9. bb52f751dd (válaszként erre: 7. - Berenik)
2008. márc. 14. 11:13

Nagyon szivesen :)

Én a nagyobb lányomnál azt tapasztaltam,hogy szerette egy darabig,kb.fél évig (2,5-3 éves lehetett),aztán megunta és többször nem is kérte.

Most hogy újra elővettük,emlékszik még rá,de semmi ilyesmi véleménye nincs róla most (pedig tudja már mi a homokosság,12 éves lesz)!

Mire ott járnak,hogy egyáltalán tudják,mi az a homoszexualitás,addigra ez régen el van felejtve.

4-5 évnél idősebb gyerekeket pedig nem is hiszem,hogy nagyon leköti.

Persze ez csak az én véleményem :)

8. LoLiNa (válaszként erre: 7. - Berenik)
2008. márc. 14. 06:39
hát nem egy női táskától lesz homo valaki.. :)
7. Berenik (válaszként erre: 5. - Bb52f751dd)
2008. márc. 14. 06:07
Egyébként, most, hogy keresgettem, a neten, elég sok rosszat olvastam a meséről. "Rejtett homoszexualitás- az egyik fiú női táskával szaladgál" - véleményem: a homoszexualitást nem lehet csak úgy eltanúlni! Bár ami igaz a csecsemő és a kisgyermek azt tanúlja meg, amit lát, de nem a homoszexualitást. 60% genetikai öröklés, 40%-ért a nevelés a felelős, hogy milyen lesz a gyermek.
6. Berenik (válaszként erre: 5. - Bb52f751dd)
2008. márc. 14. 05:02
Természetesen! Köszönöm!
2008. márc. 13. 23:15

Szia!

Most nálunk is ez a sláger a pici lányomnál,még a nagylányom idejéből megtaláltunk 2-3-at felvéve videóra.


Ezt most találtam,nézd meg:


[link]


Ha sikerül valahol venned,megírnád?Köszi.

2008. márc. 13. 21:13
Szívesen! :-)Örülök, ha segíthetek! :-)))
3. Berenik (válaszként erre: 2. - Virag1009)
2008. márc. 13. 21:06
Nagyon köszönöm!
2. virag1009 (válaszként erre: 1. - Berenik)
2008. márc. 13. 21:02

Szia!

www.dvdrent.hu .Én csak ezt tudom ajánlani. Mi most fizettünk elő 1hónapra, ami 45 napot ér. Nézd meg az akcióikat, ha gondolod. Itt láttam, hogy nekik megvannak a teletubbies mesék is.

2008. márc. 13. 20:36
Hol lehetne hozzájutni a Teletubbies meséhez?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook