Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejserkentők! fórum

Tejserkentők! (beszélgetős fórum)


12. tari (válaszként erre: 11. - Linike18)
2009. jún. 26. 21:00

A cicire nem tudott ráharapni rendesen!


Már lassan 1hete próbálkozunk a kanállal de ma már sikerünk volt, ugyanis majdnem fél üveg sütőtökpürét megevett(pici tápszerrel hígítva).Nagyon aranyos volt ahogy húzta a szájához a kanalat!

11. linike18 (válaszként erre: 10. - Tari)
2009. jún. 26. 20:52

Szió!

Eleinte nekünk se volt olyan egyszerű a kanál... A gyümilével kezdtük, egy hónapja. Hát, szopizta a kanalat...Meg lökdösde kifele a nyelvével. Szokatlan az még nekik a cici/cumi után:-) De én meg a cumisüveggel is sokat szenvedtem anno a tápi bevezetésénél, aztán megtaláltuk, ami nekünk jó (Nuk). De a kanálba is kb. egy hét alatt belejött, most már rendesen nyitja a száját, ha adom neki a pépet.:-)

Nem tudott Szandra rendesen rákapni a cicire? Vagy mi volt a baj?

Nekünk szerencsére azzal nem volt baj, koraszülött létére nagyon jól szopott, csak mindig bealudt rajta. De ő álmában is evett, szerencsére. Akkor még ugye dőlt a tejcsi:-)

Most kóstolgattok kanállal?

10. tari (válaszként erre: 8. - Linike18)
2009. jún. 24. 20:50

A kanállal való evés megy a babádnak?


Szandra pár napja gyakorol kevés sikerrel!Biztos eljön az idő mikor menni fog Neki!:)

Ő sajnos szopizni is elég nehezen tanult meg!

9. tari (válaszként erre: 8. - Linike18)
2009. jún. 24. 20:47

Szia!

A Ti Mákszem fiatok is nagyon aranyos! :)

2009. jún. 24. 13:03
Egyébként nagyon édes a kicsi lányod:-)
2009. jún. 24. 13:03
Nálunk is hasonló a helyzet, az én fiam is csak reggel szopik normálisat, akkor még nem kell pótolni. Utána már inkább csak hozzámbújik, max. 40-50 grammokat szív...Végülis, több ez is, mint a semmi. Ennek is örülni kell, mert mi már 5 hónaposak vagyunk!
6. tari (válaszként erre: 5. - Linike18)
2009. jún. 23. 09:04

Szia!


Sok mindent kipróbáltam Én is de sajnos már Nekem sem segít semmi!

Csak reggel tudok szopiztatni de tápi is kell neki mellé!

2009. jún. 23. 08:58

Szia!

Én ismerem, ittam is, még az elején, kicsit másabb íze van, mint a DM-es szopiteának vagy a lactoherbnek. Akkor volt hatása, de akkor mindennek volt végülis... Most már semminek sincs:-(

4. tari
2009. máj. 26. 11:15
Én szedem a homeopátiás bogyót csak kiváncsi voltam hogy más ismeri e ezt a magot!
2009. máj. 26. 11:14

Még nem is hallottam róla.

Én laktoherb teát ittam,de az teljesen bevált.

2. tari
2009. máj. 26. 06:49
Nekem herbatékában ajánlották, de nem ismerem!
1. tari
2009. máj. 26. 06:48
Sziasztok! Mi a véleményetek a görögszénamag más néven lepkeszegmag teáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook