Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Görögszénamag tejserkentésre? Próbáltátok már? fórum

Görögszénamag tejserkentésre? Próbáltátok már? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 2. 12:09
Az olcsobbat vedd. En szedtem azt a marha draga more milk plus-t,ami szinten ebbol all,semmivel sem jobb,mint a tea,vagy tabletta. Kar kiadni erte tizezreket. Nekem meg a ketfele homeos bogyi jott be nagyon, az egyik a ricinus communis, a masik az utrica urens, mindkettobol a ch5os, felvaltva szedtem,de csak ha ugy ereztem,h kevesebb a tej,tehat amig meghozta. A ricinus communis vmelyik babanal higabb szekletet okozhat,de nalunk nem volt gond. Amugy karamalzot is ittam,ami lehet h jo,de az tuti,h finom :)) csak nem tul olcso. Pl dmben is aruljak.
2013. máj. 2. 11:20
Ha bírod a borzalmas teát, érdemesebb azt!!!
2013. máj. 2. 11:15
Nagy a dilemmám most,mert nem tudom kapszulát vagy a teát vegyem:/
2013. máj. 2. 11:01
Én a tablettát szedtem, gondolom mindenkinél másképpen hat, nekem sokat kellett bszednem belőle (3000-4000mg), hogy hasson. De az egyik legjobb tejserkentő. De mint minden gyógynövénnyel, ezzel is vigyázni kell, nem szabad se ész nélkül enni-inni, se folyamatosan szedni, pláne ezt, ami a hormonháztartást befolyásolja. Nekem talán 2-3 nap volt, amíg jött a hatás, viszont megmaradt a szedés után is.
2013. máj. 2. 10:59
Én reggeltől ittam .kb 1-1,5 litert ittam, a nap folyamán és nekem estére már érezhető volt ..viszont nem ittam sűrűn egy az íze miatt, kettő meg h hasson legközelebb is, ahogy észreveszed h több akkor függeszt fel az ivását..
2013. máj. 2. 10:51
Kb mennyi idő alatt hat s mennyit ittatok egy nap?:)
2013. máj. 2. 10:48
Én ittam, nagyon hatásos, és a magokat is megettem, iszonyatos íze van, rettentő de a kicsiért mindent :) nekem még a karamalz sör vált még be, más nem
2013. máj. 2. 10:33
Jó választás, hatásos, teának főzd meg.
2013. máj. 2. 10:21
Görögszénamag tejserkentésre? Próbáltátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook