Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesési praktikák fórum

Teherbeesési praktikák (beszélgetős fórum)


1 2
38. zitabeata (válaszként erre: 37. - Judit0706)
2012. dec. 4. 09:37

Szia, úgy legyen!!!!


Azért írjál már légyszíves, ha történik valami változás (akkor is, ha csak apróságok történnek). Kíváncsi vagyok a hatására! Köszi, szép napot!

37. Judit0706 (válaszként erre: 36. - Zitabeata)
2012. nov. 29. 13:36

Szia!


Még csak két hete szedem, de úgy érzem, hogy az immunrendszerem erősödött.

Sokan beszámoltak már arról, hogy 1 hónap után sikerül teherbe esniük, és sok a pozitív tapasztalat ezzel kapcsolatban.

Remélem karácsonyra már én is pozitívat tudok mondani. :)

36. zitabeata (válaszként erre: 34. - Judit0706)
2012. nov. 29. 11:25
Szia, tudsz valamilyen pozitívumról beszámolni?
35. zitabeata (válaszként erre: 33. - Krisztikebabó)
2012. nov. 29. 11:24
Szia, bocsánat, elég sokáig nem voltam fent. Igen, mindketten szedjük a virágport. Gyógynövényesnél vettem, 200g-os kiszerelésben. Általában narancslével iszom, nem kell szétrágni, nincs ugyanis túl jó íze.
2012. nov. 15. 13:04

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a témához! Mi párommal már lassan 3 éve vagyunk együtt és már az elejétől fogva nem védekeztünk. Meglepetésünkre februárban sikerült egy két csíkos tesztet produkálnunk, de sajnos 10 hetesen elhalt a magzat (pedig már dolgozott a pici szíve).

Mostanra jutottunk el odáig, hogy kicsit rá is segítsünk a babaprojektre, így rendeltünk méhpempőt.

Tegnap meg is érkezett! Így bevettem az első adagot és párom is.

Remélem majd be tudok számolni pozitív vagy negatív hatásairól. Eddig mindenhol csak pozitívat olvastam róla, remélem be fog vállni nálunk is.

33. Krisztikebabó (válaszként erre: 32. - Zitabeata)
2012. nov. 12. 18:48
Köszönöm szépen! Sok siker nektek! Milyen szárított virágport szedtek? Párod is?
32. zitabeata (válaszként erre: 30. - Krisztikebabó)
2012. nov. 12. 13:48

Mi még csak 3 hónapja próbálkozunk, de az biztos, hogy nekem is a legutolsó volna az orvos.

Most kezdtük el szedni a szárított virágport, de ugyanilyen jó (vagy jobb) a méhpempő is. Bár nem olcsó, de gondoltam, egy hónapot kipróbálunk.

A méhpempo.hu oldalon mindkettőről olvashatsz.

31. zitabeata (válaszként erre: 30. - Krisztikebabó)
2012. nov. 12. 13:43

Nem biztos, hogy ez segít a problémádon, de a múltkor például olvastam, hogy mi a teendő hátrahajló méh esetén (lehet enyhén, vagy nagyon hátrahajló, állítólag mindkét esetben hatásos).

[link] Itt elolvashatod a teljes cikket.

Illetve nem tudom, hogy hallottál-e az Aviva-tornáról, ami beindítja a petefészek működését, és az egész altest vérkeringését.

2012. nov. 9. 20:16

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy épp ilyen témában van egy aktív fórum!

A férjemmel már két éve szeretnénk kisbabát, de sajnos sehogy sem akar jönni. Már egy év után elmentünk dokihoz, ezernyi vizsgálattal ki is derítette, hogy semmi gond sincs. Szedtem bromocriptint (terhes nem vagyok, de tejcsorgásom az van), clostilbegytet, barátfüvet, palástfű teát, cickafark teát, de semmi. Tudtok valami tanácsot adni? Nagyon szeretném elkerülni az orvosi beavatkozásokat!

29. b94b39b09f (válaszként erre: 24. - Zitabeata)
2012. nov. 1. 17:55

Jol, koszi. :)

Mar a 2.trimeszter vege fele jarunk, mostanaban semmi kulonos, szinte eszre sem veszem az allapotom, csak amikor rugdos Picur. (na meg persze, ha tukorbe nezek, lepcsozok stb., hamarabb elfaradok, Api koti mar a cipomet - de ezek nem hormonalisak. :)

Viszont az elejen, a 4.-10. het kozott nagyon durvan emelyegtem, alig tudtam megenni valamit.

28. zitabeata (válaszként erre: 26. - Sovanne1)
2012. nov. 1. 14:25

Szinte ugyanaz, mint a méhpempö. Nagyon egészséges, de elsösorban a termékenység elösegítése miatt kezdtem el szedni. Ártani biztos nem árt :-)

A barátcserjéröl olvastam a neten, nagyon dicsérik.

2012. okt. 31. 18:16
Tenyleg segitett a baratcserje? Szupi kiprobalom!
2012. okt. 31. 18:14

Koszonom aranyos vagy! Hat nem konnyu...

Mi az a szaritott viragpor? Es mire jo?

25. zitabeata (válaszként erre: 22. - Sovanne1)
2012. okt. 31. 14:17
Gratula a Babához, és sajnálom, hogy a 2. baba nem maradt meg.
24. zitabeata (válaszként erre: 10. - B94b39b09f)
2012. okt. 31. 14:16
Még egyet szeretnék kérdezni: hogy vagytok? Vannak tüneteid (rosszullét, vagy bármi egyéb)?
23. zitabeata (válaszként erre: 21. - B94b39b09f)
2012. okt. 31. 14:13
Köszönöm a hasznos infókat. Közben megnézegettem a neten is, azt hiszem, fogok rendelni. Közben elkezdtük szedni a férjemmel a szárított virágport (hát, elég fos íze van, így joghurtba keverve eszem : -)))!). Így fogyasztható!!!
2012. okt. 30. 19:34

Sziasztok. A baratcserjerol sok jot hallottam.

A gyogynovenyek igenis jok a nevukben is benne van hogy gyógy.

Amugy nekem isaz eletmodvaltas hozta mega babat. Most 14 honapos. Lett volna mist egy 2. De menszivel elment...

21. b94b39b09f (válaszként erre: 14. - Zitabeata)
2012. okt. 30. 16:35

Koszonjuk szepen! :)

En nem hiztam egyaltalan, es semmi egyeb mellekhatasat nem tapasztaltam. Sot, azert kezdtem el szedni, mert a fogamzasgatlo abbahagyasa utan (tavaly okt. nem allt helyre a ciklusom, 6-7 hetes maradt.) Szoval megvartam az aktualis verzest (apr. 26.) es elkezdtem szedni. Aztan csak nem jott meg, eltelt a majus, junius kozepe. Nyugos voltam, hogy nem hasznal semmit. Ugy terveztem, hogy helyrehozom a hormonhaztartasomat, es utana vegre johet a baba.

Aztan - bar minden ellene szolt - vettem tesztet, es igen, Picurka uton is volt. (jun. elejen fogant). Csak azert irtam ilyen reszletesen, hogy lasd milyen hamar hasznalt.

Olvastam az egyik hozzaszolasban, hogy az agyalapi mirigyre hat a baratcserje, de megis ugy gondolom, hogy nem arthat. Eppen ezert, mivel az agyalapi mirigy szabalyozza a nemi hormonokat, igy helyre tudja allitani az egyensulyt. En is ellene vagyok minden termeszetellenes dolognak, es bioszra jartam, igy nagyon alaposan korbenezek minden szempontbol, de ez ellen nem tudtam mit felhozni ellenervnek (azt hiszem, hogy az orvosok sem, sot kifejezetten ajalnjak). DE attol meg nyilvan nem beszelnek ra senkit, ha o maga nem akarja. :)

Mindegy vegul mitol, de kivanom Neked is, hogy mihamarabb sikeruljon! :)

20. beatav (válaszként erre: 18. - Zitabeata)
2012. okt. 30. 16:01
Nagyon belelendültetek!Sok sikert kivánok! :)
2012. okt. 30. 12:37

Már ketten írtátok a gynex cseppet, olvastam egy kicsit róla. Azért pl. egy ösztrogén domináns nőnek nem biztos, hogy bejövős. Azért is van sok negatív tapasztalat is, de pont ez a gond a gyógynövényekkel is. Sokban van természetes anyagban van fitoösztrogén (pl. cickafark, szója), de a barátcserje hatással van az agyalapi mirigyre, méghozzá a progeszteron szintet erősíti, és a prolaktint csökkenti.


Én vigyáznék a gyógynövényekkel. Inkább akkor a torna: aviva, luna-jóga.

2012. okt. 30. 11:37
Ja, igen. Rendeltem ovulációs teszteket 25db-os + 5 db terhességi teszt van hozzá), gondoltam a november hónapot nyomon követem velük.
17. zitabeata (válaszként erre: 6. - Mmuci)
2012. okt. 30. 11:35
A menstruációm nagyon rendszeres, nincs gondom vele. Megnézem a teákat a neten, köszi.
16. zitabeata (válaszként erre: 7. - Pillangó28)
2012. okt. 30. 11:21
Gynex csepp???
15. zitabeata (válaszként erre: 11. - 527f6fda92)
2012. okt. 30. 11:19

Utánanéztem, lehet a neten kapni méhpempőt mindenféle kiszerelésben. Akkor szerinted ezek nem hatásosak?

Hol lehet akkor igazit szerezni?

14. zitabeata (válaszként erre: 10. - B94b39b09f)
2012. okt. 30. 11:17
Köszönöm, megnézem a neten, gratulálok Babucihoz. Egy kérdés: nem híztál tőle? Minden kapszulától az a parám, hogy étvágyat csinál, és könnyen felszaladnak a kilók.
2012. okt. 30. 11:13
Tavasszal csináltam egy hathetes méregtelenítő kúrát (talpmasszázs, nem ettem abban az időszakban húst, sok folyadék), próbáltam felkészülni a babavárásra. Tudom, nem telt még el sok idő, de valakinek olyan könnyen összejön, mások évekig próbálkoznak, és semmi.
2012. okt. 30. 11:10

Bocsánat, de tegnap nem tudtam válaszolni.

2 hónapja próbálkozunk, 165 cm-hez 59 kg vagyok, nem iszunk, nem cigizünk, nem kávézunk a férjemmel, heti 1-2 alkalommal fallabdázni járunk. Nagyjából egészségesen étkezünk (nem zsírosan, ritkán eszünk étteremben, vagy "szemetet" - bár időnként nagyon jól tud esni : -)))).

11. 527f6fda92 (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2012. okt. 29. 22:47

Mióta próbálkoztok?


A méhpempő tuti jó módszer, de szerintem csak frissen és nagy dózisban.

A boltokban amit tartanak az olyan mint a 1,5%-os tej...

Igazi méhpempőt nehéz szerezni.

Egyrészt májustól júliúsig létezik csak

2012. okt. 29. 22:44

Baratcserje kapszula, kizarolag termeszetes anyagokkal, helyreteszi, aktivalja a noi hormonok mukodeset, mindezt teljesen kimeletesen, mellekhatasok nelkul. Semmi drasztikus.

Eredmeny nalam: 3 het mulva megfogant kicsi Picur, most vagyunk 21 hetesek. :)

(az odafigyelesrol, egeszseges eletmodrol azert nem irtam, mert gondolom az alap nalatok is)

Nezz utana, tobb szaz eve hasznaljak, nagyon eredmenyesen.

2012. okt. 29. 22:16

Mi is tervezünk,nem védekezünk mégsincs baba.Az orvosom felajánlott gyógyszeres segítséget, de én nem szeretném,szerintem nem ez a természetes,mint ahogy a praktikák sem.Lehet födhöz ragadt vagyok,de már van egy lányunk aki simán összejött és a második terhességem is egy alkalomnál sikerült és most mégis várunk hónapról hónapra.:(

Mégis óckodok a nem természetestől.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook