Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesési praktikák fórum

Teherbeesési praktikák (beszélgetős fórum)


1 2
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Pillangó28)
2012. okt. 29. 16:54
mesélnél erről?
7. pillangó28 (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2012. okt. 29. 16:54
Gynex csepp :))
6. mmuci (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2012. okt. 29. 16:50
Nekem a gyógytea, nagyon jól beállította a menzeszem. Első babánál is ittam, és most szeretnék megint egy kúrát kezdeni, mert tervezzük majd a 2. babót és a szoptatás miatt megint eléggé rendszertelenül menstruálok. Cickafark tea és palástfű tea. De neten ha rákeresel megtalálod. Meg figyeld mikor van ovulációd!
5. hoovirag (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2012. okt. 29. 16:48
Próbálkoztatok már és nem sikerült? Vagy még nem kis próbálkoztatok?
2012. okt. 29. 16:48

Millió egy praktika, tanács van, amit én is kipróbáltam.:)


Amiről pozitívan tudok nyilatkozni, az az életmódváltás: napi szintű mozgás, és egészséges étkezés. Ez nálam -30 kg jelentett, és fél éven belül várandósságot.


Aviva tornáztam is egyébként, de annak a hatását igazából személy szerint nem éreztem, mert anélkül is volt peteérésem. Ettől függetlenül egy intenzív, izzasztó torna, a fogyásom alakulásában segített. De nem csak ezt mozogtam (alakformálás, futás, kerékpározás, jóga, kick-box, szóval mindenfélét vegyesen, hogy minél hatékonyabb legyen).

2012. okt. 29. 16:44

Aviva torna, vagy jóga, ha túlsúlyod van az első, hogy le kell adni, normál BMI tartományba kerülni.


Ha nem étkezel változatosan (húsféle, halféle, tk. kenyér, napi ötször zöldség/gyümölcs), akkor érdemes vitamint szedni. Étkezésben kerülni a sok mű dolgot, cukrosat, lehet lúgosítani is (de ha lemondasz a kávéról, üdítőkről és mellé eszel sok gyümölcsöt, zöldséget gyakorlatilag ezt csinálod).


Férjed ne fürödjön meleg vízben, vagyis üljön meleg vízben, ne kerékpározzon, olyan sportokat kerülje, ahol melegíti a kiskatonákat.


Én a gyógynövény teákat nem ajánlom, főleg nem azokat, amelyek kimutatottan növényi hormont tartalmaznak pl. cickafark. Málnalevél tea a várandósság végén jó, érleli a méhszájat, könnyebb a tágulás.


Nyilván ne dohányozzatok, vagy minél hamarabb le kell tenni a cigit.

2. Belial (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2012. okt. 29. 16:44
Férfiaknak Maca Vibe tabletta, megduplázza a spermaszámot. Nőknél nincs biztos tippem...már túl sok minden nem jött be :)
2012. okt. 29. 16:35

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.

Férjemmel babát tervezünk. Nem tudom, mivel lehetne egy kicsit rásegíteni. Gondolok itt például a talpmasszázsra, málnalevél tea, vagy méhpempő fogyasztására, esetleg az Aviva tornára.

Akinek van ezzel (ezekkel a módszerekkel)kapcsolatos tapasztalata, örülnék, ha megosztaná velem,illetve másoknak is segíthet. Előre is köszönöm.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook