Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap óta köhögök, fájt a gégém és mára már a hangom is elment.Mitől lehet volt valakinek ilyen? fórum

Tegnap óta köhögök, fájt a gégém és mára már a hangom is elment.Mitől lehet volt valakinek ilyen? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 7. 07:08
sós vizzel öblögesd a torkod.
11. Szilvamama (válaszként erre: 10. - Kriszta0930)
2010. szept. 16. 10:27
Az én lányom már megértette az utolsó alkalomnál, hogy miért marad el az esti mese. De azért próbáld leredukálni a beszédet, hamarabb gyógyul! Jobbulást!
10. Kriszta0930 (válaszként erre: 8. - Szilvamama)
2010. szept. 15. 20:42
Sajnos azt nem tudom megcsinálni,hogy ne beszéljek,mert egy 2éves picivel vagyok itthon és hozzá muszáj beszélnem!A nagyobbak,meg párom megértené,de a picinek nem mondhatom,hogy most nem beszélhetek,mert ugye úgy sem értené meg!Majd csak elmúlik!:-((
9. Kriszta0930 (válaszként erre: 6. - Mari20)
2010. szept. 15. 20:39
Köszönöm szépen a tippeket!:-))
2010. szept. 15. 14:51
Nekem azonnal a gégémre - hangszalagomra mennek ezek a fertőzések. Ne beszélj, ha nem muszáj, és menj el az orvoshoz.
2010. szept. 15. 14:12
jobbulást!
2010. szept. 15. 12:23

szia drága

elöször is gyógyulást.


Az imunrendszered kicsit le van amortizálva ezért kapkodtad be a bacit.


Ha gyorsan és ügyesen és OLCSÓN akarod meggyógyitani magad , akkor este egy tányérra karikázz fel egy vörös hagymát fél -1 cm szeletekre... tedd a tányérra egymás mellé

és a tányért abba a helységbe ahol alszol....

éjjel csodákat tesz, fertőtleniti a légutadat, tüdőd, és a szoba levegőjét is, nem fogsz fertőzni se....


2-3 nap alatt mindenki meggyógyúl , de az imunrendszered erősitsd, egyél növényeket gyümölcsöket nyersen.... fejleszd magad....


további szép napot

Mari


lelki gyógyszer: titok dvd nézése.... sokszor

persze mindennap 1x (hallgatni)


sok sok szerencsét, boldogságot kivánok neked

2010. szept. 15. 12:00
ráment a gégédre,elmúlik ne aggódj
2010. szept. 15. 10:16
Köszönöm!Csak azon gondolkodom,hogy 2hete volt tüszős mandulagyulladásom,szedtem rá antibiotikumot is,de nem e lehet esetleg a mandulagyulladás szövődménye?
2010. szept. 15. 10:12
semmi csipős,hideg meleg kaja és pihentesd a hangod ez nagyon fontos!!!!
2010. szept. 15. 10:10
Barátnőm épp így járt! A dokija azt mondta hangszálgyulladás! Gyógyszer, plusz ne beszéljen! Jobbúlást!
2010. szept. 15. 10:09
Tegnap óta köhögök, fájt a gégém és mára már a hangom is elment.Mitől lehet volt valakinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook