Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal Vitacuisine - párolóhoz receptötletek fórum

Tefal Vitacuisine - párolóhoz receptötletek (beszélgetős fórum)


4. zsugabubus007 (válaszként erre: 3. - Linda29linda)
2010. jan. 3. 16:16

Szia Linda!


Én is most karácsonyra kaptam, de még mindig csak nézegetem :-)))


Tervem:brokkoli+répa+burgonya és pipihusi, főleg olyan fűszerezéssel, amit a másfél éves kisfiam is megehet.


A rizshez kicsit soknak tartom a 35 percet, azzal maradok az Uncle B-nél szerintem :-)


Köszönöm a válaszod és várom a további élményeidet, majd beszámolok Én is, mit hoztam össze!


Dia.

2009. dec. 30. 21:21

Szia! Én most kaptam karácsonyra tefal párolót és nagyon lelkes vagyok, de eddig nem volt sok sikerélményem. Elöszőr csináltam gyümölcsragút, az jó lett, asztán következett volna a párolt rizs, de az katasztrófális lett. Bár lehet hogy a rizs maga sem volt 100%-os, mert ezt a fajtát még nem próbáltam hagyományos módon sem. Ma pároltam benne fagyasztott borsót borsófőzelékhez. Ez egész jó lett, megpároltam, aztán tejjel, liszttel behabartam, utóízesítettem. Ehhez készítettem párolt csirkemellet, de azt utána még meg kellett pirítani, mert nagyon főttíze volt. Nyilván ez nem csoda, mivel párolóban készítettem, de én úgy érzem hogy a csirkemellet pl felesleges ebben elkészíteni, mert az serpenyőben is könnyen megpuhul, vitamin meg úgysincs benne. Viszont ami zavar, hogy sokat kell használat után mosogatni.


Én arra gondoltam, hogy a következő projektem a vadas lesz, majd beszámolok, hogy sikerült, illetve a főzelékekhez való zöldséget tervezem itt párolni. Meg halat szeretnék majd benne készíteni.


Te mit próbáltál már ki?


Linda

2009. dec. 28. 19:58
....nem gondoltam, hogy ilyen ritka ez a gép :-)
2009. dec. 28. 12:33

Sziasztok!


A Tefal pároló gépéhez kérek szépen receptötleteket, tapasztalatot!

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook