Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" fórum

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
334. 37979960d3 (válaszként erre: 318. - Gretaa)
2011. júl. 5. 12:17
Gréta ne má! Lécci nem vacsizni már este, majd jövök megnézlek mit eszel!
333. szilisári (válaszként erre: 332. - Miel77)
2011. júl. 5. 10:55

én soha nem voltam még órán, de simán meg lehet tanulni, úgyhogy ne aggódj szerintem emiatt :-)

vagy esetleg menj el pár órára, hogy megtanuld, hogy mire kell figyelni (mert oké, hogy én nem voltam órán, de az egyik lakótársam járt és ő segített az elején).

332. miel77 (válaszként erre: 331. - Szilisári)
2011. júl. 5. 10:38
köszi utána nézek, kíváncsi vagyok rá. Plusz találtam egy termet itt nem messze ahol még magánóra is van callenből, de amíg munkanélküli vagyok erre nem fogja futni....
331. szilisári (válaszként erre: 327. - Miel77)
2011. júl. 5. 10:03
tényleg keresd meg a callanetics-et, az a címe a dvd-nek, hogy 10 years younger in 10 hours vagy vedd meg a könyvet antikvárba.
330. szilisári (válaszként erre: 325. - Miel77)
2011. júl. 5. 09:58

Nekem ezért működik jobban ez a vegán dolog, mert igazából nem is diétázom, annyit eszem, amennyi jól esik, de így eleve nem tudom szétzabálni magam :-)

Ráadásul nekem rengeteg problémám volt az emésztésemmel, és az nem akármilyen jutalom ennyi év szenvedés után, hogy ez rendbe jött, nem akarok most belemenni a kevésbé gusztusos részletekbe, max, ha valakit nagyon érdekel, de higgyétek el, hogy ég és föld :-)

329. szilisári (válaszként erre: 324. - Tütter)
2011. júl. 5. 09:49
Én ettem szőlőt meg nektarint (reggelire általában gyümölcsöt eszem, mert évekig nem reggeliztem és még most is nehéz rászánnom magamat, sajnos), most már a kis szójatejes jegeskávémat szopogatom, frissen, fitten.
328. szilisári (válaszként erre: 323. - Tütter)
2011. júl. 5. 09:47
Szerintem már említettem a naplómban, de majd lehet, hogy szánok neki egy hosszabb bejegyzést, de már kezd egy tinilány naplója lenni ahelyett, hogy fogyókúrás lenne :-D
327. miel77 (válaszként erre: 326. - Tütter)
2011. júl. 5. 09:18
jaja az már bevált nekem is, hogy alacsony, majd magas.. bár most ez nem dobott rajtam. eljutottam, ahhoz, hogy a kb. tinikorom óta ott lévő pocikámat nehéz megmozdítani, azon se csodálkoznék, ha kb fél év kellene ehhez a kb. 5 centi vagy 3kg-hoz!! Mindig itt hagytam abba a fogyit, hogy jó leszek így, ez már nem vészes!!
326. Tütter (válaszként erre: 325. - Miel77)
2011. júl. 5. 09:11
ha nem mozdul, akkor próbálj változtatni. Egyél két- három napig 1200-őt, majd vissza fel 1300-ra. Annyiba azért sok minden belefér egy napra. Ahogy megy le a súlyod, ugy egyre kevesebb kalória is elég. Legalábbis azt hiszem. De szoktak ugy is trükközni, hogy esznek két napig 1800 kcalt, majd vissza 1400-ra, és a szervezetben ujra megindul a fogyás.
325. miel77 (válaszként erre: 324. - Tütter)
2011. júl. 5. 08:46

Sziasztok!

Ezért jó a kcal számolás :) én is ettem 2 szelet rozsos kenyeret (50g) reggelivel light margarinnal és update1 lekvárral :)) fincsi volt :)

Na most már én is türelmetlen lettem :'( olyan jó lenne már nem diétázni... bár szerintem számolni mindig kell, mert ezzel lehet nem visszahízni... de basszus eddig 1500 kcal-al azért szépen ment le, de most meg nem.. mennyit kéne enni? 1300?

324. Tütter
2011. júl. 5. 08:30

Túl vagytok már a reggelin?

és két kifli egy joghurt kombinációban nyomultam ma reggel. NApi egyszer eszek pékárut, még ha cigány gyerekek hullanak az égből akkor is, és ha ügyesen számolok akkor belefér a kettő reggelire.

Tegnap olyan ügesen kalkuláltam, hogy egy marék pisztáciát is meg tudtam enni :)) És igy sem volt sok a kalória :)

323. Tütter (válaszként erre: 322. - Szilisári)
2011. júl. 5. 08:29
Érdekes történenet lehet, hogy hogy jutottál el idáig, és mi vezetett el ide. A fontos, hogy észbe kaptál, jó kis lecke volt, sajnos drága tanulópénz, de már jó uton jársz, és meg tudod csinálni, mert erős vagy fejben. Elhatároztad, és megcsinálod. Ahogy én is, és mindenki ezen a fórumon :))
322. szilisári (válaszként erre: 319. - Tütter)
2011. júl. 5. 08:17
Hat nyilvan vannak melypontok ;-) annak ellenere, hogy egyelore sikeres fogyokurazonak mondhatom magam. Meg azert szerintem a tulsuly egy belyeg es altalaban azt jelenti, hogy valamit rendesen elszurt az ember az eleteben. Mondjuk az jo, hogy nem jutottam el 100-ig es jo, hogy visszafordithato a folyamat, csak riaszto, hogy regebben mar 4-5 kilo tulsulytom kileszultem most meg meg 24-25 kilo van hatra.
321. 37979960d3 (válaszként erre: 320. - Tütter)
2011. júl. 5. 07:53
Sziasztok! Hát nem baj, majd veszel másikat, lényeg, hogy fogyjál ☺
320. Tütter
2011. júl. 5. 07:11

ÉS tessék, tök büsyke vagyok magamra, mert a tegnapi napomat 1000-rel zártam, és6 után kicsivel ettem utoljára. Úgyhogy jó vagyok.

ÉS képzeljétek el, hogy este még sétáltunk egyet hármasban, és felvettem a legszűkebb gatyámat, és hiába ay öv, húygálni kell magamon, hogy nehogy leessen. És én minidg a farzsebemben hordom a mobilomat, de ki kellett venni, mert folyton lehúzta a gatyámat a fenekemre... Jaj úgy örülök neki, viszont most már nincs egy normális gatyám sem....

319. Tütter
2011. júl. 5. 07:08

sziasztok lányok!

Sári örülök a jó kedvednek, és rám mindig lehet számitani, egy kis léleksimogatásra :) Úgzhogz jelentkeyy bátran, ha baj van :) Bár remélem nem lesz. :)

Nem értelek titeket: ha egyszer megismertek kövérnek benneteket, és szeretnek is titeket, és elfogadnak olzannak, amilyenek vagytok, akkor miért vagytok gátlásosak mégis? Hisz szeretnek titeket lányok! Majd most sikerül leadni a maradék csúf kilókat, ha elég erősek vagytok fejben, és nem lesznek ilyen problémáitok! :) OKsa?

318. Gretaa
2011. júl. 4. 23:50

Szép estét,sziasztok!

Én most fogyás téren kicsit hanyagoltam magam :/

Mintha elszállt volna az akaraterőm.

2011. júl. 4. 23:27
Végül csak jobb kedvem lett, fogytam fél kilót a múlt hét óta és lenyomtam egy Callanetics-et is. Ha tudtam volna, hogy ennyi kell a boldogsághoz....
316. szilisári (válaszként erre: 315. - 37979960d3)
2011. júl. 4. 19:36
A, ha az ember egyszer lefogy, akkor egy ido utan elfelejtik, hogy dagi volt.
315. 37979960d3 (válaszként erre: 314. - Szilisári)
2011. júl. 4. 15:09
hát igen ez engem is zavar, de hát ezt már nem lehet meg nem történté tenni
314. szilisári (válaszként erre: 313. - 37979960d3)
2011. júl. 4. 14:09

Persze, alabból egyáltalán nem vagyok az (de gátlástalan sem vagyok, persze), csak pont ezért frusztrált nagyon, mert tetszik, nem tetszik, nem viselkedhetek sovány lányként, ha kövér vagyok.

Meg zavar, hogy van egy pár ember, aki már kövérként ismert meg.

313. 37979960d3 (válaszként erre: 312. - Szilisári)
2011. júl. 4. 13:57
Sári szerencsére te nem voltál olyan régóta kövér, hogy gátlásos maradjál, hiszen te inkább most is sovány vagy belülről, nem igaz? Mert olvastam, hogy te csak az utóbbi pár évben híztál meg.
312. szilisári (válaszként erre: 311. - Tütter)
2011. júl. 4. 13:25

köszönöm,hogy ismeretlenül így simogatod a lelkem :-))) igen, egy kicsit befeszültem, szerintem is, hétvégén sokat dolgoztam, amit eleve nagyon utálok már meg valahogy egyébként is feszült voltam (sokáig küzdöttem a pánikbetegséggel és ezért nem szeretem, ha diszkomfortérzetem van, bár már nem félek tőle, hogy visszajön, de ez is a súlyom következménye volt). igazából nekem már az is apró ajándék, ha egy-egy régi ruhámon látom, hogy már nem hiányzik olyan sok, ahhoz, hogy jó legyen rám, de azért még hiányzik és kicsit szontyolodom ettől. de nem vagyok depis vagy ilyesmi, nem rontottam el semmit, se kaját se mozgást, csak valahogy rámtört ez a spleen. de tudom, hogy előbb-utóbb elérem, amit szeretnék meg most már látszik rajtam, hogy fogytam és jól esik, ha megjegyzik idegenek és barátok.


meg persze nagyon jól esik, hogy van egy olyan fórum, ahol lelkesítenek :-DDD

311. Tütter (válaszként erre: 310. - Szilisári)
2011. júl. 4. 12:47

Ezt neked kell tudnod, mit meddig és hogyan tudsz elviselni. Ha neked igy könnyebb, én támogatlak :) A legfontosabb, hogy érezd jól magad. És próbálj lazitani, mert attól félek, hogy ha 15 kg val kevesebb leszel, akkor is aza gátlásos kislány maradsz, aki kövérnek és csúnyának látja magát. ezt azért nem akarom. Örülj minden egyes dekának ami lemegy. Ünnepeld meg, ha elérsz egy pici kitűzött célt- pl a héten ha szépen eszel és megvan a hetii négy torna, megveszed magadnak a kedvenc ujságodat, vagy egy szép bizsut, vagy ilyesmit. Tehát apró célok, és apró ajándékok, apró kényeztetések- egy habos- babos fürdő, vagy egy pohár fröccs :) De tudj örülni annak, amiért keményen megdolgozol. Mert különben csak az marad, hogy kinzod magad, hogy telnek a hetek, mennek le a kilók, és csak azt figyeled mennyi van még hátra, és nem azt, hogy eddig milyen ügyes voltál, és mennyi ment már le!

Ez egyébként örök becsü, én ez alapján jutalmazom magam, mert mindig kell egy kis noszogatás, mindig szükség van a jutalomra is, hogy az ember megtanuljon örülni annak, amit elért, és ne egyik nehéz hét kövesse a másikat, hanem legyen benne jó is :)

remélem érted mire akarok kilyukadni... kicsit belebonyolódtam....

310. szilisári (válaszként erre: 309. - Tütter)
2011. júl. 4. 12:28

köszönöm, elfogadom a fenékbe rúgást :-) viszont az van, hogy nekem tényleg nem tenne ez most jót, kb 1,5 éve volt egy pasim kábé fél évig, nagyon aranyos srác, ezer éve ismertem, tök oda volt értem, de én néha rettenetesen éreztem magam a súlyom miatt (nyilván más baj is volt, nem ezért hagytam ott végül), de akkor is zavart + az is zavart, hogy egy grammot sem fogytam miatta.

szóval én tudom, hogy csak akkor vagyok igazán magabiztos, jófej és vidám, ha jól érzem magam a bőrömben, amíg ez nincs így, addig úgyis feszélyezve érzem magam, úgyhogy inkább kivárom, hogy hogy alakulnak a dolgok, nem sietek sehová sem.

309. Tütter (válaszként erre: 293. - Szilisári)
2011. júl. 4. 11:27

Gratulálok!!! Ön nyert egy virtuális fenékberúgást!!!

Te tiszta dilis vagy! Nem azért hivott el téged bárhová, mert kövérnek lát és mutogatni akar a haverjainak, hogy nézd mekkora a se**e a lánynak! hanem azért, mert tetszel neki! Miért nem mentél el vele? Legközelebb már én magam megyek oda, és kapod a fenékberúgást, ha ilyet csinálsz! Ha nem tetszik a srác, akkor ne menj, de ne azért ne menj, mert kövér vagy! Jézus, ne csináld ezt, légyszi!!! Mára kiérdemeltél egy kis kocka csokit, hogy nehogy megőrülj teljesen, és elveszd az eszed a fogyókúra alatt!

Aranyos, klassz csaj vagy, ne gondolj már hülyeségeket légyszi!

Puszi :)

308. 37979960d3 (válaszként erre: 298. - Szilisári)
2011. júl. 4. 11:11
ja, értem az más.
307. miel77 (válaszként erre: 306. - Szilisári)
2011. júl. 4. 10:43
Én sminkes lennék :)most ügyintézőnek tanulok okj-n. Eredetileg tanár lennék, de hát ebben nem sok esély van....
306. szilisári (válaszként erre: 305. - Miel77)
2011. júl. 4. 10:03
ha ez megnyugtat, nekem diploma után ki kellett tanulnom egy másik szakmát, mert nem az eredetiben helyezkedtem el :-) meg minden szart csináltam, eladó voltam, mert pénztárgépet akartam kezelni meg ilyenek. azért lehet programot találni. pl tök elmennék csaposnak, de már nem tehetem meg.
305. miel77 (válaszként erre: 304. - Szilisári)
2011. júl. 4. 09:36
hát nekem meg a problémám, hogy éppen nem tudom az edzésen kívül lekötni magam mással :'( hiába lediplomáztam, elég kilátástalan a helyzet...
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook