Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


173. Miss Angel (válaszként erre: 171. - MZsanett)
2017. jan. 13. 14:45

anyukám már sajnos rég elment.(

távolabbi rokonaim vannak csak,ők sem a közelemben

172. Panna.33 (válaszként erre: 169. - 04424e865e)
2017. jan. 13. 14:45
Ezt én is megerősítem.
171. MZsanett (válaszként erre: 170. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:34
Muszáj megvárni, amíg albérletet keres? Miért nem tudod kitenni most? Minden jogod megvan hozzá, a te házadban él. Ha félsz, hívd át anyukádat, akkor nem mer pofozkodni. és ami még fontos: merj beszélni a pofonról, mond el mindenkinek ezt, amit itt leírtál, mert csak úgy tudnak segíteni, ha tudják az igazat. Ne titkold el.
170. Miss Angel (válaszként erre: 163. - Panna.33)
2017. jan. 13. 14:32

igazat adok.

az lesz,megvárom míg keres egy albérletet és aztán viszlát,nem tudok rettegésben élni.

még annyit hozzá tennék/mert jól el vagyok ítélve a viselkedésem miatt,tisztelet a kivételnek/,hogy miután megtörtént a pofon és az ordítozás,meg akartam fogni a cicámat és kimenni a konyhába hogy ne is lássam meg mindketten lenyugodjunk,erre ő megragadott,elkezdett cibálni hogy márpedig nem mész sehova,akkor kaptam a következőt.....a kutyát meg még rám is akarta uszítani,hogy "fogd meg",ami megint bizonyítja hogy teljesen elborul ilyenkor.Csak az a kutya okosabb annál ,minthogy mtámadjon arra aki szereti,akár a valódi gazdi,akár nem....pedig a vezényszót ismeri.ennyit fűznék még az egészhez,aztán befejeztem aztán lehet továbbra is fejtegetni hogy Angel mekkora egy szaralak,sok sikert hozzá.Aki érdemleges tanáccsal szolgált,azoknak szívből köszönöm és nagyon jól átgondolok mindent mit írtatok!

169. 04424e865e (válaszként erre: 44. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:28
Általában nem szokott megváltozni a helyzet, vagy ha változik is inkább negatív irányba.
168. Miss Angel (válaszként erre: 166. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 14:26
mivel büdös volt a munka aztán jó volt a segge alatt tudni mindent :D
167. Miss Angel (válaszként erre: 161. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 14:25

az intelligenciáról kár vitázni,sztem....veled legalábbis.

ezt az ütést meg úgy felfújod,mintha legalábbis a traumán feküdne:D

166. túrógombócka (válaszként erre: 164. - MZsanett)
2017. jan. 13. 14:24
a feleség is bírta 20 évig :P
165. Miss Angel (válaszként erre: 131. - MZsanett)
2017. jan. 13. 14:24

nem azt mondtam,hogy a volt feleség tört-zúzott hanem Ő MELLETTE,A PÁROM!

Lehet én fogalmaztam vmit rosszul,ha így van,akkor bocs,csak most olvastam ezt vissza.

164. MZsanett (válaszként erre: 162. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 14:23
Nem fogja fel, mekkora veszélynek teszi ki magát.
163. Panna.33 (válaszként erre: 50. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:19

Nem írtam, hogy megbocsátható. Csak annyit, hogy enyhébb elbírálás alá esik.

De az teljesen más történet.

Egyébként amiket azóta irtál,annak alapján leszűrhető, hogy komoly indulatkezelési problémái vannak.

Ha ennyire elnyom és félsz is tőle, akkor jobban jársz, ha véget vetsz a kapcsolatnak, de ez csak egy vélemény.

2017. jan. 13. 14:18
dede. tipikus.
2017. jan. 13. 14:18
persze, sokkal intelligensebb dolog megütni egy pasit, mint már régen kidobni, ahogy megérdemelné.
160. MZsanett (válaszként erre: 158. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:17

Ez csak a megszokottság. Én is sírtam szakítás után, de nem azért, mert szerettem, hanem a megszokás miatt. Nem mindegy.


Szerintem inkább arról beszélj anyukáddal, hogy hogy szabadulj meg tőle. És meséld el a pofont is.

159. Miss Angel (válaszként erre: 157. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 14:14

akkor olvasd el a köv hsz-ást,jó?abbol kiderül,miért "nehéz"kitenni,megint előre írsz gonoszkodó dolgokat

a panaszkodás meg lehet neked szokásod,meg lehet ill lehetett kinek,nekem meg sose lehetett,szóval nem szoktam hozzá már eleve hogy bárkinek is panaszkodjak v panaszkodhassak,de felőlem azt hiszel amit akarsz.

158. Miss Angel (válaszként erre: 151. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 14:12

lehet igazad van....


egyébként feltennék nektek még 1 kérdést:

gondolkodtam rajta,hogy délután,miután anyukája hazament a munkából,beszélnék vele,őszintén elmondanék nweki mindent ami történt és megkérném ,beszéljen vele.Hozzá kell tennem,hogy a családjával,tesóival,nagyon jóban vagyunk!!


vagy ez abszolut hülyeség?????


félek,de attól is összeszorul a mellkasom,ha arra gondolok,hogy nincs itt,nem hallom a hangját,nem beszélgetünk,nem nevetgélünk,nem várom este,ha épp itthon vagyok....szóval egyszerűen kínzóan nehéz őt elengedni még ezek ellenére is.hülye vagyok biztos,bár szolgáljon a mentségemre az,hogy nekem eddig ez a leghosszabb kapcsolatom és szörnyen tudok ragaszkodni.lehet én tényleg nagyon hülye vagyok.....


vélemény?

157. túrógombócka (válaszként erre: 155. - MZsanett)
2017. jan. 13. 14:10
sztem esze ágában sincs kitenni a pasit, csak panaszkodik.
2017. jan. 13. 14:10
Az a szomorú, hogy ez a te döntésed is. ideje lenne felébredni.
155. MZsanett (válaszként erre: 153. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:09
Bocsánatot kérsz, akkor is, ha nem csináltál semmit? Egyenes út ahhoz, hogy rabszolgát csináljon belőled. Csak így tovább, a végén teljesen be fog idomítani és igazi áldozat leszel.
2017. jan. 13. 14:08
Sőt, a rendőrségre akár most is elmehetnél, ha tegnap történt a pofon. Ha elterültél tőle, akkor maradt nyoma, lehet látleletet csináltatni.
153. Miss Angel (válaszként erre: 147. - MZsanett)
2017. jan. 13. 14:07
annyi mindent tudnék írni,hogy ide se férne,ha leírnám pl miken szokott durcázni és dühöngeni,sztem itt a többség nevetne.Aztán ha nem akarok segget fordítva aludni vele,meg haragot napokig,akkor bocsánatot kérek akkor is ha engem sértettek meg,bár ez sose volt rám jellemző.És kezd visszatérni a "régi énem",ezekre egyre kevésbé vagyok képes és hajlandó,gondolom,ez se tetszik...
2017. jan. 13. 14:06
Két felfüggesztett után már böri jár.
151. túrógombócka (válaszként erre: 149. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:06
lakatossal kezdtem volna a napot, h cserélje le a zárat.
150. MZsanett (válaszként erre: 149. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:06
Megfogod a cuccait, kiteszed az ajtó elé, rácimkézed, hogy vége, és áthívod magadhoz a barátaidat, hogy legyenek melletted, mert félsz. Probléma megoldva. Ha meg zaklat, akkor rendőrség, majd csak begyűjt egy-két felfüggesztettet, ha nem tud uralkodni magán.
149. Miss Angel (válaszként erre: 103. - Magdol)
2017. jan. 13. 14:04
az a baj,hogy én is félek.azt se tudom,hogy kezeljem a helyzetet,ha hazajön,mert tisztában vok vele,hogy úgy fog tennni,mintha semmi nem történt volna én meg nem tudnék hozzá odabújni mint máskor,majd ez lesz a következő ürügy a dühöngésre....már remeg a gyomrom a gondolatra.
148. túrógombócka (válaszként erre: 144. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:00
pedig sokat meg lehet abból tudni, h hogyan végződött az előző házassága.
147. MZsanett (válaszként erre: 145. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:00
Akkor is gáz. Felnőtt ember így nem viselkedik. Így a 4 éves, durcás kölyök viselkedik, vagy még az se.
146. MZsanett (válaszként erre: 144. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:59
Ha valakit ennyien gyűlölnek, az sose véletlen...Az a szitu, amikor az összes hülye szembejön az autópályán.
145. Miss Angel (válaszként erre: 143. - MZsanett)
2017. jan. 13. 13:59
grimasz,mert neki nem tetszik mondjuk hogy odébb tolom a kocsit é nem éri el vagy valami más hülyeség:D de ez tényleg csak egy sarkos példa,ezt csak azért irtam,mennyire "el tud borulni",ha ideges.)
144. Miss Angel (válaszként erre: 140. - MZsanett)
2017. jan. 13. 13:57
én is eddig agyon pátyolgattam,lehet ezért is kanászodott annyira el.A volt feleségének az egész családja annyira gyűlöli hogy arra szavak nincsenek,nem fglalkoztam azzal hogy van-e alapja vagy nincs,arra figyeltem,elem milyen,szeret-e,lehet -e vele békésen élni,lehet-e vele közös jövőt tervezni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook