Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
203. Magdol (válaszként erre: 189. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:27
az a baj,hogy én is félek.azt se tudom,hogy kezeljem a helyzetet,ha hazajön,mert tisztában vok vele,hogy úgy fog tenni,mintha semmi nem történt volna én meg nem tudnék hozzá odabújni mint máskor,majd ez lesz a következő ürügy a dühöngésre....már remeg a gyomrom a gondolatra. Ezt írtad nemrég. Egyik mondatoddal ütöd a másikat.
202. globus
2017. jan. 13. 17:25
Igazat megvallva, nekem már ott elvérezne a kapcsolat, ahol verekedni kell érte, hogy kinek van igazsága.... nyilvánvaló, hogy itt férfié nem lehet az utolsó szó, de azért szívesen meghallgatnánk az ő verzióját.
201. Miss Angel (válaszként erre: 197. - Channa*)
2017. jan. 13. 17:20

én meg azt gondolom,hogy erőfölénnyel visszaélni gusztustalan.erre háborodtam fel,mi az hogy 1-1

ha valaki sokkal erősebb mint a másik,akkor neki nem feltétlen kell ütnie,leszerelheti a másikat úgy,ahogy neki jólesik és Ami nem túl durva.

200. Channa*
2017. jan. 13. 17:14
Szerintem is okos vagy!:DDDD
199. Channa* (válaszként erre: 194. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:13

Én sem ítélem el, csak nekem nem kellene.


Azt hiszem ez nem ugyan az....

198. Channa* (válaszként erre: 193. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:12
Nem hiszem. Én sosem játszom meg magam és a férjem is ilyen volt az elejétől, amilyen. Ha valaki megjátsza magát, azt észre lehet venni és már lehet is lapátra tenni.
197. Channa* (válaszként erre: 189. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:11

Látod! Szerinted lehetsz hibás, követhetsz el hibákat, de ha más írja le, akkor azt mondod az illetőre, hogy nem elég kulturált.

Érdekes....


Én pl. nem írtam, hogy megérdemelted, hibás vagy, csak annyit, hogy 1-1.


De a sok további információ után már mást gondolok.

196. Channa* (válaszként erre: 186. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:08

Félre értesz!

Nem tartom áldozatnak, de téged sem. És tudod miért? Azért, mert inkább eltűröd, minthogy odaadnád neki a pénzed a szabadulásodért. Én inkább gyertya mellett lennék otthon, mint eltűrjem, hogy így viselkedjenek velem. Az elmaradt számlák miatt max. nem lesz áramod, hátralékod keletkezik, amit majd kifizetsz egyszer, de a testi épségedet nem veszélyezteti.


Te döntesz, hogy mi a fontosabb.


Ja, nem írtad, hogy mennyid van, és nem is érdekel, és semmi közöd hozzá, hogy lenne e nekem ennyi pénzem, hiszen én nem kértem tanácsot és véleményt. Én sem azt mondtam, hogy add neki oda a félmilliót, hanem azt, hogy amennyid van, ha ez az ára annak, hogy menjen. Azt írtad van valamennyi megtakarításod, azt gondoltam, hogy fontos annyira a nyugalmad, hogy megvedd...

195. Miss Angel (válaszként erre: 190. - Gyöngy:))
2017. jan. 13. 17:07

vicceske,hiszed magadról.D

te túl hülyének hiszel engem,magadat meg túl okosnak :D

194. Miss Angel (válaszként erre: 193. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:06

ja és még azt kihagytam,hogy én az elvált pasikat sem ítélem el,miért tegyem??aki elvált az már ássa el magát??akkor az elvált nők is,ennyi erővel,nem?

az elvált ember már nem ember???

193. Miss Angel (válaszként erre: 191. - Channa*)
2017. jan. 13. 17:04
ha olyan tapasztalt vagy akkor tudhatod,hogy a legelején mindenki az elején csak a szépet és a jót mutatja,csak ki tovább tudja a nagyobb hibáit leplezni,kiből kibukik már nagyon hamar.
192. Miss Angel (válaszként erre: 188. - Andi6020)
2017. jan. 13. 17:02

szted milyen legyek,mikor azt a férfit védik aki megver egy nőt?úgy is megüthetett volna hogy azóta már alulról szagolnám az ibolyát,és akkor őt sajnálgatják,meg rám hárítanak mindent,hogy mindennek én vok az oka???

azért is írtam vkinek,hogy egyszer az életben élje ezt át meg a többi amit már át kellett élnem,meglátjuk ugyanez lesz e a véleménye és ezen sértődött be.


egyvmit megtanultam az életem során:bánj úgy az emberekkel,ahogy veled bánnak,mert ha túl sok jót adsz,csak rádkapnak és majd jól s*ggbe rúgnak,akkor mikor nem is számítasz rá

és ez a fórumozásra is igaz,miért legyek kedves olyasvkivel,aki úgy beszél velem,mint 1 szeméttel? nem vagyok senki lába kapcája,egy EMBER és sztem olyan vagyok,mint bárki más,se több se kevesebb,ennyi

191. Channa* (válaszként erre: 185. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:02

Nézd, velem sosem fordulhatott volna elő, hogy nős, elvált, stb. pasival kezdjek. Én nem szeretem a használt pasikat. És sosem érdekelt, hogy ki mit mond, és sosem kérdezem a páromat sem az exekről, mert az sem érdekel, ahogy nekik sincs közük az én múltamhoz. A pletykák meg végképp hidegen hagynak. Annyira, hogy nem is hallgatok meg ilyeneket.


És igen én ránézek és tudom, hogy milyen. Nem tud egy olyan még kicsit sem szimpatikus lenni, aki agresszív. Ugye nem akarod elhitetni velünk, hogy csak mostanában vág pofákat a boltba és a kapcsolat elején nem tette!? Ez mindig ilyen volt. Ezt nem lehet leplezni, és neked jó volt 2,5 évig....

190. gyöngy:) (válaszként erre: 186. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:02
De, írtad, hogy mennyi félretett pénzed van pedig nem kérdezte senki.
189. Miss Angel (válaszként erre: 180. - Channa*)
2017. jan. 13. 16:58

én már döntöttem,köszönöm a tanácsaidat neked is

a habitusról annyit,hogy véleményt kulturáltan is lehet fogalmazni,meg szemét,bántó módon is,amit sokan a szívükre vesznek,csak én már ezen régesrég túl vagyok,hogy ismeretlen emberek mocskolódásán kapjam fel a vizet.

ha én elkezdek fórumozni,ált visszavágok a gorombaságra,de meg nem érint,ennyi.....

az én jövőmet meg te ne írd le,mert nem ismersz,de még ha ismernél se lenne hozzá jogod,vagy csapj fel jósnőnek,ha tehetséget érzel hozzá.

és igen,NEM FÉLTEM TŐLE....miért?mert eddig nem volt rá komoly okom,mindig túlléptem rajta,mert erősnek éreztem magam ahhoz hogy megbocsássak és úgy éreztem,én is követek/követtem el hibákat.de egy verést már nem olyan könnyű megbocsátani,hacsak nem lehetetlen....remélem kielégítő magyarázatttal szolgáltam

188. andi6020 (válaszként erre: 186. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:57
Nagyon indulatos vagy mindig. Na jó, majdnem mindig.
187. Channa* (válaszként erre: 158. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:54

És mit tesz az anyukája? Azt mondja, hogy jaj kisfiam ilyet nem tehetsz! Kérj bocsánatot!

És ennyi, minden megy tovább. Ha ezt akarod, akkor ezt tedd....

186. Miss Angel (válaszként erre: 183. - Channa*)
2017. jan. 13. 16:51

igen,és aztán majd a számláimat a szomszédom fizeti ki helyettem?mert eddig kettéosztottuk,tudod,mint általában jó családban szokás,eztán meg másképp lenne.vagy te félmillát csak úgy előhúzol a zsebedből,ha mondják?

nm mondtam,ha jól emlékszem,hogy nekem mennyi félretett pénzem van,de nincs is sztem semmi közöd hozzá,se neked se másnak,és tudod mit?

eztán még örüljön annak hogy nem vetettem látleletet az egészről és nem büntettettem meg,mert megtehettem volna tegnap,mivel a fél fülemre nem hallottam meg az arccsontomon egész szép monokli volt,amit nem győztem éjjel vizes ruházni. úgyhogy már nehogy ő legyen itt a nagy áldozat,mert menten bezs*rok :D

185. Miss Angel (válaszként erre: 184. - Channa*)
2017. jan. 13. 16:46

te figyelj már,gondolkodj már egy kicsit mielőtt ilyen marhaságot írsz......ha te összejönnél egy olyan pasival ,aki nős volt és elmondanák mindennek,te mindent egyből elhinnél?mert ha igen,elég baj

egyébként ezt tartom az egyik leggusztustalanabb emberi tulajdonságnak,hogy valakiröl az emberek hallanak valamit aztán azt már mindjárt el kell hinni,nem megismerni az embert magát és csak aztán ítélkezni :D

nem,Drága......én nem tartom jobbnak senkinél,egyszerűen csak úgy voltam vele hogy megismerem,aztán majd én eldöntöm,milyen ,illetve megtapasztalom.

biztos neked is jól esik ha mindenféle pletyka alapján alkotnak rólad véleményt,gondolom .D

184. Channa* (válaszként erre: 116. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:34
Vagy azt gondoltad, hogy te jobb vagy a volt feleségnél és veled ezt nem fogja tenni....
183. Channa* (válaszként erre: 107. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:31
Azt mondtad van félretett pénzed. Ha meg akarsz tőle szabadulni és az az ára, hogy ezt a pénzt visszaadd neki, akkor tedd meg és menjen.
182. Channa* (válaszként erre: 96. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:28
Igen.
181. Channa* (válaszként erre: 82. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:25
Na, most már biztos vagyok benne, hogy együtt fogtok maradni....
180. Channa* (válaszként erre: 68. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 16:22

Nézd, leírtál a fene tudja hány közös évetekből egy 10 perces sztorit, ami alapján nekünk véleményt kellene formálnunk. Ezt megtettük, mindenki a saját habitusa szerint. Aztán jön a többi csöpögtetve...sokszor agresszív, földhöz vág dolgokat, rugdalja azokat, zsarol, stb.

Mint kiderült, nem ez az egy történés alapján kellene ítélkeznünk, hanem az előtte történt 1000 esetet is néznünk kellene....amiről persze csak később értesülünk...

Szerinted a kezdő hozzászólásod alapján mit lehetett volna mondani?

Csak azt, amit mondtunk, semmi mást.


Bár, ezek után én nem is mondanék véleményt, csak annyit, hogy miért tűrted ezt az egészet x időn keresztül? Szerinted tényleg ez a pofon ok csak arra, hogy együtt éljetek? Ezt neked kell eldöntened, de azt gondolom, ha eddig eldagonyáztál egy ilyen kapcsolatban, akkor meg fog ez neked felelni ezután is. Ha nem ezzel a pasival, de egy hasonlóval ugyan ez lesz.


Egyébként én azt sem értem, hogy neked miért kell x alkalommal kidobnod? Ha ki akarod dobni valóban, akkor egyszer tedd meg, és ne naponta 10x, mert így elég komolytalanul hangzik.

Biztos vagyok benne, hogy a kazán előtt is voltak problémák, akkor miért nem dobtad ki? Úgy tűnik, hogy nem félsz tőle, így nem értelek....

2017. jan. 13. 16:02
köszönöm a moderálást!
2017. jan. 13. 15:40
Nem.
2017. jan. 13. 15:18

Sok csontváz van itt a szekrényben.

Eljött az ideje a nagytakarításnak.

176. Magdol (válaszként erre: 149. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 15:04
Ezért nem értem, hogy akkor hogy tudsz vele lenni?Azt kéne megértened, és felfognod, hogy ez az ember nem szeret, mert ha szeretne, nem csinálna ilyeneket. Azokat amiket leírtál, egy kívülálló egyből átlátja, hogy ez nem jó.Te is tudod, de valamiért nem akarod bevallani magadnak se. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni, mikor egyértelmű, hogy szakítanotok kéne.
2017. jan. 13. 15:03

Ez a két pofon a jéghegy csúcsa.

Az alapprobléma egészen más.

174. Panna.33 (válaszként erre: 170. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 14:49

Én nem tartalak szar alaknak, mindenkivel előfordulhat, hogy elszakad a cérna.

Viszont ha ez rendszeres, akkor alaposan meg kell fontolni, hogy tudunk-e egy ilyen kapcsolatban élni és boldogok lenni.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook