Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2017. jan. 13. 18:57

En egyszer adtam egy sallert az exemnek, iszonyat kihozott a sodrombol. Nem adta vissza. De en annyira elszegyelltem magam, hogy még el is bogtem magam es bocsanatot kertem, pedig nem erdemelte volna meg, azok utan amit tett, de o is annyira megszegyenitve erezte magat, ugy latszott rajta.... kisse megfagyott a levego... azota tudom, nem verekszunk senkivel, semmiert!

Mondjuk ha en kezdem, ha nem, en nem tudnak megbocsajtani egy foldre tepero pofont, plane azok utan, hogy irtad, tobbszor is erosebben viszonyult hozzad fizikailag. En felnek tole.

Mas. Az elejet olvastam csak el a forumnak, nem tudom volt e errol szo, de mivel itt az anyagiakon, enyem-tied allapotokon megy a harc, azt kerdeznem, hogy Ő beleszall-e a rezsibe? Vasarol e a haztartasba? Mert ha még az sem, akkor jogos, hogy ez az en hazam! Termeszetesen a te hazad, ez nem kerdes, csak nem biztos, hogy itt az egyutt eles feltetelei is adottak. Normalis parkapcsolatban nem hanytorgatjuk allandoan, hogy mi kie.

232. Miss Angel (válaszként erre: 216. - Hanami)
2017. jan. 13. 18:48
látod én ebben nem hittem eddig,mint ahogy írtam,úgy tartottam,ők gyűlölik és mindenki előtt be akarják feketíteni.Ebből is tanultam,ahogy írod, érdemes erre is figyelni...
231. ina87
2017. jan. 13. 18:46
soha,el is ítélem nem létezik olyan ok amiért a másik ember kezet emeljen a párjára legyen férfi vagy nő mert hát voltak olyan nők is akik verték a férjüket...senki ne bátortalanodjon el inkább lépjen
230. Miss Angel (válaszként erre: 227. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 13. 18:45

mindent rendbe hozok,felfogom egy tanulási folyamatnak,ostoba voltam és kész.

ha úgy nézzük,ez volt eddig a leghosszabb kapcsolatom,mármint ami több éves,szóval a tapasztalatlanságomnak is köszönhetem a dolgot,biztos hogy elkerülték a figyelmemet bizonyos jelek,amik egy "rutinosabb" nő figyelmét nem kerülhették volna el.

229. Miss Angel (válaszként erre: 215. - Csikil4ny)
2017. jan. 13. 18:42
én is az erőmben bízom,másban nem nagyon tudok :(
228. Miss Angel (válaszként erre: 225. - 2ab16d5612)
2017. jan. 13. 18:40

tudom :))


igen,sok jó emlékem van és nm tudom szavakba önteni amit érzek most..:'(

2017. jan. 13. 18:30
Tiszta szívből sajnálom ami veled történt.
226. Magdol (válaszként erre: 220. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 18:28
Egyáltalán nem mindegy. Egy normális ember, ilyet nem tesz. Könyörgöm, térj már észhez, és zárd le ezt az egészet, míg nem lesz nagyobb baj!
225. 2ab16d5612 (válaszként erre: 223. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 18:26

ez nagyon rossz érzés, tudom.. csak mint mondtam neked, nem fog változni, ha megszakadsz bele akkor sem.

szereted, persze, lehúztatok pár évet együtt, jó emlékek is vannak azért gondolom.

Kemény időszak vár rád, de ha eljön az ideje az új sminktudásoddal fel vagy fegyverezve :D

(csak hülyéskedek, oldom a feszkót :) )

2017. jan. 13. 18:24
Soha!
223. Miss Angel (válaszként erre: 221. - 2ab16d5612)
2017. jan. 13. 18:23
már beláttam...
2017. jan. 13. 18:23

én a való életben tudod milyen vagyok?egy végtelen türelmes és főleg visszahúzódó,csendes ember,de mivel sokan aláztak már meg,gondolom megbocsátható,ha nem tűrök el mindent?sőt.....én úgy gondolom más se tűri

talán az is a bajom hogy túl sokáig nyelek,és kérlek szépen,hogy te se ítélkezzél felettem,mert nem ismersz,ezzel csak magadat írod le.


aztán innentől kezdve a rosszindulatú vagy kötekedő hsz-kra nem vagyok hajlandó reagálni,mivel már kaptam egy stop jelet,igaz,nem én kezdtem kötekedni,kíváncsi lennék,ha megnézném egyesek adatlapját,akik itt IGAZÁN BÁRDOLATLANOK VOLTAK,azok közül hányan kaptak hasonló jelet:D

úgyhogy akik ilyen hozzászólásokat írnak ezentúl,egyszerűen figyelmen kívül hagyom őket,csak szólok,kár próbálkozni.! ;)

221. 2ab16d5612 (válaszként erre: 214. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 18:18

Megszakadt valami benned ugye? Fú de ismerős érzés... :S


én mondom neked (saját tapasztalat) egy ideig húzzátok de egy idő után belátod majd, hogy vége..

220. Miss Angel (válaszként erre: 218. - Magdol)
2017. jan. 13. 18:16
volt olyan,hogy a karomat ,megszorongatta,igen,meg hanyatt fogott le mert nem akartam végig hallgatni amit mondani akart,untam a veszekedést és ki akartam mennni.1ébként ez se volt túl régen,régebben ilyen nálunk nem volt....bár ez már mindegy
219. Miss Angel (válaszként erre: 217. - 3aa914ed63)
2017. jan. 13. 18:15
csak egy pillanat volt,nem eszméletvesztés inkább csak sokk....
218. Magdol (válaszként erre: 213. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 18:08

volt már rá példa ,hogy emelt kezet,de inkább hagyjuk......meg ha nem is emelt akkor letepert,megszorongatott vagy bármi más,csak hogy fájdalmat okozhasson.


Akkor ezek szerint, máskor se hanyagolta a testi terrort. Az ilyen ember nem fog megváltozni.

217. 3aa914ed63 (válaszként erre: 213. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:58

"a testi terrort talán ma hanyagolni fogja,mert megmagyaráztam neki tegnap zokogva hogy nem ússza meg feljelentés nélkül és mikor a földön magamhoz tértem arra emlékszem hogy kiabáltam ,hogy ne gyere a közelembe mert kihívom a rendőrséget.látszott hogy meg volt rökönyödve

"


Tehát a palid nem visszaadott neked egy pofont, hanem adott kettőt, amitől te nemcsak a földre kerültél, amit eddig írtál, de el is veszítetted az eszméletedet?

216. Hanami
2017. jan. 13. 17:50

Egy kapcsolat elején érdemes nagyon figyelni,hogy hogy beszél,hogy viszonyul valaki az exehez,ez sokat elárul róla.Mindenhez 2 ember kell.Olyan nincs,hogy csak az egyik "rossz"Nem szabad elhinni.Amit vele megtesz,azt megteszi veled is később,sajnos.


Legközelebb erre figyelj.

215. csikil4ny (válaszként erre: 213. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:50

A szemét alak nem attól szemét, mert szeretik, hanem alapból szemét.


Erős nő vagy, túl leszel rajta!

214. Miss Angel (válaszként erre: 211. - Channa*)
2017. jan. 13. 17:42

értelek,persze,nézd,vagy így,vagy úgy megy innen,mert én már nem tudom őt szeretni,nyilván,mindezek után

mindennel betelik 1x a pohár.....

213. Miss Angel (válaszként erre: 209. - Magdol)
2017. jan. 13. 17:41

a ma estétől félek is meg nem is.

ha előhozakodok a témával,megkapom azt hogy olyan vagyok mint a ....k*rva/nem írom a jelzőt,mit használ a volt feleségére/,szóval ettől félek mert ez lelki terror.

a testi terrort talán ma hanyagolni fogja,mert megmagyaráztam neki tegnap zokogva hogy nem ússza meg feljelentés nélkül és mikor a földön magamhoz tértem arra emlékszem hogy kiabáltam ,hogy ne gyere a közelembe mert kihívom a rendőrséget.látszott hogy meg volt rökönyödve

igazából ő el is lett kapatva,,a s*gge is ki lett nyalva,szeretve volt meg minden,azt hiszem túlzásba is vittem,azt hiszem ez volt a legnagyobb hiba amit elkövethettem.mind1,ez is egy tanulási folyamat volt.

212. Channa* (válaszként erre: 210. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:38
Ha elküldöd, akkor neked nem kell azon gondolkodnod, hogy mi lesz vele és a kutyájával. Ez az ő problémája! Oldja meg! Te, csak magaddal foglalkozz!
211. Channa* (válaszként erre: 208. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:37

A lakás nem fog elveszni azért, mert nem fizeted be a villanyszámlát.


Természetesen, nem akarlak semmi ilyenre rábeszélni, csak ez is egy lehetőség, bár ha dolgozol, kicsi a lakás, akkor csak futja a rezsire a megtakarítás nélkül is. Azt írtad még az elején, hogy akkor megy el, ha fizetsz neki, csak ezért feszegetem ezt a lehetőséget....

210. Miss Angel (válaszként erre: 207. - Hanami)
2017. jan. 13. 17:35

mivel 6ig dolgozik,nem,de még ma meg fog történni.

csak azt nem tudom,a beteg kutyával 1ütt hogy teszem ki,erre még nem találtam megoldást :( ha visszamegy a szüleihez,ott a hideg nem fog neki használni,attól óvni kellene.

de én ha egyszer elküldöm,semmilyen kapcsolatot nem akarok vele fenntartani!

209. Magdol (válaszként erre: 205. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:33
Arra gondoltam, hogy egyszer azt írtad, hogy félsz tőle, utána meg azt, hogy nem.
208. Miss Angel (válaszként erre: 204. - Channa*)
2017. jan. 13. 17:33

értem és sajnálom hogy veled is indulatos voltam ,pedig nem érdemelted meg.

de sajnos ha nekem elveszne ez a kis otthon,amit imádok,nekem nem lenne szülő,testvér,se senki ahová mehetnék,én ezt elfogadtam és nem siránkozok miatta.1szerűen csak ezek a tények...

207. Hanami (válaszként erre: 205. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:31
Ezt leültetek, és megbeszeltetek?
206. Channa* (válaszként erre: 205. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 17:30
Megbeszélted vele?
205. Miss Angel (válaszként erre: 203. - Magdol)
2017. jan. 13. 17:28

mint már mondtam:nem tehetem ki az utcára már ma este.ezen mit nem lehet megérteni és mit ütök mivel??????

holnap szépen rendezi a lakhelyét és lép,ennyi,a kevéske cuccával 1ütt

204. Channa*
2017. jan. 13. 17:28

Tényleg nem tudom milyen lenni egy ilyen helyzetben.

És nem, nem feküdnék ki az utcára, mert nekem van hova mennem, ha gond van, ami miatt ismét nem tudom beleképzelni magam az ilyen helyzetekbe, de!


Ennek ellenére az a véleményem, hogy lépni kell. Bármi áron arra törekedni, hogy ne így élj! Ne bánthasson senki, se testileg, se lelkileg. Ez a legfontosabb! Franc a pénzbe! Te vagy a legfontosabb! És ezt csak te tudod megteremteni magadnak, mivel senki nincs melletted. Tehát, ha az az ára, hogy fizess és van lehetőséged egy időre elhallgattatnod, akkor azt kell tenned, és ha már nincs ott mellett, akkor jöhetsz a nevedre szóló papírokkal, de akkor is úgy, hogy ne tudjon bántani.


Érted mire gondolok!? Nem bántani akarlak. A döntés a tied, az én életemet nem befolyásolja, ami veled történik, csak azt írtam le, amit gondolok.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook