Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. jan. 14. 17:03
tényleg jó, hogy elküldted.
292. b1dbc250b6 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 16:39

A kiírt kérdésre válaszolva: olyant nem lehet szeretni, nem lehet megbocsájtani.


a leírtak alapján az jön le, hogy ez a kapcsolat nyögvenyelős.

Pasi létemre döbbenten olvasom, hogy te mázsás embert engedsz magadra mászni...jééézusom..

(jó, tudom..van más figura is)..de akkor is egy ekkora benga máskor is kitörhet...a leírt eset jól mutatja, hogy a pasidban ott szunnyad a gyűlölet, a ki, ha én nem? című lekezelő stílus...


mivel tudom, hogy nem olyan egyszerű ilyentől megszabadulni, ezért nem is írom le, hogy mielőbb tedd lapátra.


Remélem gyereket még nem szültél neki? mert ha nem, akkor már ne is tedd.


Lapátr, oszt jónapot. Amíg nem késő...mert ezután már látlelet következik, rendőrség, bíróság, kibékülés, verés, látlelet, fogak elvesztése, látlelet,...stb...stb..

291. MZsanett (válaszként erre: 290. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 16:12
Én a helyedben még be is hajtanám rajta azt a pénzt. Te leszel a mocskos szemét ex, de ha nem azt csinálod, amit ő mond, meg nem az van, amit ő akar, akkor így is úgy is te leszel a szemét.
2017. jan. 14. 16:07
én sem támaszkodtam soha senkire és most is szépen tudnék éldegélni,ha nem kényszerítettek volna rám olyat amit én nem akartam.Ettől függetlenül a megoldást arra is megtalálom.
289. MZsanett (válaszként erre: 287. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 15:52

Nem azt mondom, hogy jó dolog nélkülözni, de egy ilyen kapcsolatban élni még rosszabb. Ha egy rossz kapcsolat és a nélkülözés között kéne választani, akkor inkább élek szerényebben, kuporgatva. Azt meg nem tudhatod, mikor találsz egy jó állást.


Vannak olyan ismerőseim, akik már eleve úgy szervezték az életüket, hogy ne kelljen egy pasira támaszkodniuk, hogy ne alakuljon ki ilyen helyzet.

288. Miss Angel (válaszként erre: 287. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 15:23
*veszélye
287. Miss Angel (válaszként erre: 285. - MZsanett)
2017. jan. 14. 15:22

én ezt rosszindulatnak nevezném,de köztudott már itt,mennyire érzékeny vagyok :)egyébként teljesen mindegy ez,nem érint meg,tényleg,csak ledöbbent,mikor valaki ítéletet mond,aztán azt se tudja ki fia-borja vagyok :))


előző hozzászólásodra reagálva:nézd,azért azt lássuk be,hogy éhezni és fázni az egy nyomorult helyzet,oké-oké én nem tartok itt,de csak annyi ,hogy elküldenek a munkahelyemről,v nem kell elküldjenek,egyszerűen csak megszűnik és irány,merre látok.....akkor mi van?szted mire a félretett pénz? és sajnos a mai világban nem úgy működik,hogy egyből találunk másik állást,többnyire,van,aki évekig nem talál./ismerek ilyeneket,pedig egy se egy tanulatlan valaki/.A boltban meg nem adnak neked hitelre kaját,meg az adósságok is csak gyűlnek....na de hagyjuk ,egyelőre tényleg nem áll fenn ennek veszély,meg most nem is sztnék még csak hasonlókra se gondolni....

2017. jan. 14. 14:53
Pl tényleg jó nagy hülyeség együtt maradni egy ilyennel. Akkor már inkább a gyertyafényes sötét lakás, meg a spórolás a fűtéssel.
285. MZsanett (válaszként erre: 284. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 14:51
Szerintem senki se volt kárörvendő egy két hülye beszólást leszámítva (pl aki azt írta, lehúzós nő vagy), csak ki akartak mozdítani abból az állapotból, amibe bele vagy ragadva. Hogy tisztábban láss.
2017. jan. 14. 14:44
köszönöm mindenkinek aki nem kárörvendve kezelte a kérdést,hanem tanácsot próbált adni és segíteni akart,ez legalább megerősített abban,hogy vannak még jó emberek!
283. Miss Angel (válaszként erre: 282. - 0084acbe42)
2017. jan. 14. 14:42
visszaolvastam ma az egészet,de nem a pasi miatt voltam olyan,aki engem aláz azzal én miért legyek kedves???mert voltak ilyenek,amugy ez mellékes.A lényeg hogy megoldódott a dolog,még ha fáj is .
2017. jan. 14. 12:59
Na hála istennek, elment. Egy kis támadó ideggörcs voltál a fórumon, olvasd vissza majd egyszer nyugodt állapotban. Ez a pasi a legrosszabbat hozta ki belőled, főleg h előtte türelmes és nyugodt természetű voltál. Már rég el kellett volna küldened :) Nyilván most szarul érzed magad, de vissza ne fogadd, nem tudja kezelni az indulatait, ez változni nem fog, max rosszabb irányba. A kazán árát meg nem is értem hogy van képe felhozni, 2.5 év alatt lelakta, volt fedél a feje felett. Milyen gáláns egy ember :D jobb, hogy megszabadultál tőle, pár hét és kisimul az idegrendszered :)
281. Magdol
2017. jan. 14. 12:24
Na végre. Csak beláttad, hogy így a helyes! Kitartás a továbbiakban!
280. MZsanett (válaszként erre: 272. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 12:19
Ahogy itt valaki írta, még esténként gyertya mellett, egyedül is jobb, mint egy ilyen kapcsolatban, folyamatos lelki terrorban. Én inkább választanám ezt az életet, minthogy meg legyen mindenem, de közben folyamatosan bántanak. Úgy már nem ér semmit az egész.
279. Miss Angel (válaszként erre: 277. - Myra)
2017. jan. 14. 10:03
köszönöm .(
278. Miss Angel (válaszként erre: 275. - Myra)
2017. jan. 14. 10:02
köszönöm szépen ezt a hozzászólást,mert sok hasznos információval szolgáltál,amik megszívlelendők.borzasztóan labilis sajnos,én nem tuok/TUDTAM ezen segíteni.itt nálunk mindig csend volt,béke és nyugalom,csak az utóbbi időben fordult ki magából,nem értem és ezért is ilyen nehéz elfogadni....de már teljesen mindegy
277. Myra (válaszként erre: 250. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 09:56
Örülj neki, bocs most olvastam hogy elment, sikerült megoldanod. Minden jót kívánok a további életedhez.
276. Miss Angel (válaszként erre: 274. - Lonna4)
2017. jan. 14. 09:54
ahogy magamat ismerem,nem lesz kevés idő....de igyekszem elfoglalni magam.
275. Myra (válaszként erre: 92. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 09:52
Bocs itt bekapcsolódnék én is. Feltettél egy kérdést feltehetően tehetetlen dühödben. De ahogy olvasgattam az is kiderült hogy hogy elsősorban nem is a pofon az alapvető probléma kettőtök kapcsolatában. Ha jól értettem 2,5 éve vagytok együtt, sok nézeteltérés van köztetek , már nem harmonikus a kapcsolatotok. De hogy az első kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem megbocsátható egy pofon, főleg nem így hogy még el is esel. Mindegy mit csináltál. Még akkor sem, megbocsátható ha te adtad az elsőt. Normális férfi elkapta volna kezed és megállított volna, de nem üt. Ha egyszer megtette meg fogja tenni máskor is. Ez biztos. Nézd olyan ellentétek feszülnek közöttetek hogy ezt a kapcsolatot nem szabad tovább fenntartanod a saját érdekedben. Az első kérdés hogy mivel együtt éltetek mennyit fizetett ő havonta a számláidhoz és az élelmiszerekbe? Ez fontos, mert ha én elosztom az ő ott töltött hónapjait az 570 ezer forinttal akkor nagyon alacsony összeg esik egy hónapra. De ha ő mindenben hozzájárult a kiadásokhoz akkor jogos a kérése hogy fizesd ki a kazán árát. Mindegy hogy nem akartad , mégis csak elfogadtad. A kettőtök kapcsolata olyan szintre süllyedt hogy ez már csak rosszabb lesz és ráadásul egy labilis idegzetű emberrel élsz együtt. Én, (tapasztalat) a helyedben ügyvédhez fordulnék , távoltartási végzést kérnék és tanúk jelenlétében megkérném hogy azonnal költözzön el, lecserélném a zárakat is. A helyedben nem kísérleteznék tovább a kapcsolat fenntartásában. Próbálj meg egy kis önfegyelmet, önuralmat , kiabálni, ordítozni nem szabad. Higgadtan, nyugodtan elmondani neki hogy zátonyra futott a kapcsolatotok , mivel együtt élni nem tudtok ezért arra kéred menjen el. A távoltartási végzés azért kell, mert így ki tudod küszöbölni az esetleges fizikai erőszakot. Ha csak a közeledbe megy rendőrrel elvitetheted. Az anyagi dolgokat viszont tisztázni kell. És ügyvéddel leíratni egy megállapodást.Kiszállni , épségben ebből a kapcsolatból csak úgy tudsz ha ha higgadtan , mindent tisztázva próbálod meg. És hidd el jobb ha kiszállsz addig amíg nem késő.
274. Lonna4 (válaszként erre: 272. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 09:47
És ez még így is lesz egy ideig. Nagy érzelmi megrázkódtatás volt. Nem tudom mi okoz neked örömet de csináld azt. Igyál egy jó teát nézz egy jó filmet beszélj valakivel aki őszintén kíváncsi rád. Mozgás akár egy jó séta ebben a jó levegőben aludj egy jót utána. A mozgás szerotonint termel az pedig javítja a hangulatot. Ha fizikailag kifaradsz tudsz aludni nem csak pörög az agyad. De egy darabig eltart mire tulesel ezen.
2017. jan. 14. 09:26

Nagyon jól tetted, hogy kidobtad a pasit, az ilyen ezt érdemli.

És remélem, hogy aki hasonló cipőben jár, az követi a példádat, és ugyanígy fog tenni, ahogy te.

Inkább kezdj tiszta lappal mindent elölről, mint szenvedj továbbra is egy ilyen kapcsolatban.

A zárat azért biztonságból cseréltesd le, hátha vissza akarna majd jönni idővel...

272. Miss Angel (válaszként erre: 269. - Lonna4)
2017. jan. 14. 09:18
megint nem érzem azt,hogy valaha az leszek,legalábbis kapcsolatban,max egyedül.lehet ez idovel majd változik bennem,most ezt érzem,meg vagyok törve lelkileg.
271. Miss Angel (válaszként erre: 267. - 9c485f67e8)
2017. jan. 14. 09:17
hagyd rá,férfi és nyilván a férfit pártolja,tegye és váljon egészségére.
270. Miss Angel (válaszként erre: 268. - Túrógombócka)
2017. jan. 14. 09:16

te meg egy kis senki aki Istennek hiszi magát itt.legalább egyetlen értelmes hozzászólásod lett volna a fórumon,de te még ennyire se vagy képes,csak mocskolódni meg köpködni,jó megkeseredett lehetsz,ha neked ez okoz örömöt

mellesleg,teszek rá,hogy mi a véleményed rólam,legalább most te is megtudtad,hogy nekem mi rólad,ennyi :)))))

szevasz

269. Lonna4 (válaszként erre: 265. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 08:56
Mindig fáj ha kudarcot vallott valami az életünkben. Az volna meglepő ha nem lennél rossz kedvű. De ez elmúlik idővel. Ha két lobbanékony ember alkot egy párt ott lehetnek súrlódások.Mindenki veszítheti el a fejét néha. De semmi nem jogosít fel hogy bantsunk mást.Foleg ha az gyengébb mint mi vagy kiszolgáltatott. Vigyázz magadra, és légy boldog!
268. túrógombócka (válaszként erre: 263. - Miss Angel)
2017. jan. 14. 08:48
te egy ostoba hisztis liba vagy.
267. 9c485f67e8 (válaszként erre: 245. - Jstefan)
2017. jan. 14. 08:44
De hiszen emiatt tört ki a balhé, mert Angel nem kérte, nem akarta ezt a beruházást!! Én sem örülnek ilyen ráadásnak.
266. Miss Angel (válaszként erre: 257. - 2ab16d5612)
2017. jan. 14. 08:31

köszönöm hogy próbáltál belém lelket önteni ,nagyon becsüllek

és persze a többieket is akik hasonlóan álltak hozzám!!!!!!!!

265. Miss Angel (válaszként erre: 260. - Syria)
2017. jan. 14. 08:29
nem fogja,összetörtem ahhoz pont eléggé,hogy ne tehesse meg
264. Miss Angel (válaszként erre: 262. - Channa*)
2017. jan. 14. 08:29
nem egyeztünk meg semmiben,a kutyus még itt van,de befűti a kutyaházat és viszi.A kulcsaimat elkoboztam és ennyivel letudtuk,a többit meg majd a jövő eldönti....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook