Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
353. Miss Angel (válaszként erre: 351. - E36c6ad80e)
2017. jan. 20. 17:04

köszönöm a jókívánságot,nem lesz/mármint gyerek/,emiatt nem kell aggódnod.

neked is hasonló jókat

352. e36c6ad80e (válaszként erre: 345. - 979d178bd3)
2017. jan. 20. 17:04

Ha annyira nem tetszik a kétajtós szekrény baromnak, hogy egy 40 kilós nő meglegyintette, akkor lépjen le, szakítson, hagyja el. Itt kezdődik a gond. Mi az, hogy kiprovokálta? Sosem üthet meg egy férfi egy nőt. Ez a beszélgetés kezd elmenni ebbe az irányba, még a végén jogos lesz a pofon.


Látom, a kislány fel sem fogja, amit írok, folyamatosan csak arra reagál, ami az ő hülyeségét erősítgeti, hát akkor legyen. Az ő élete, ha neki ez kell, veresse magát meg még egy párszor. Ez csak falra hányt borsó, mert fel sem fogja a lényeget :(

351. e36c6ad80e (válaszként erre: 344. - B598e4912b)
2017. jan. 20. 17:01

Köszi :) sajnos, szerintem is menthetetlen, mert már elindult a lejtőn lefelé azzal, hogy elkezdte ezt a rémséget mentegetni és ezzel együtt elkezdte a manipuláció eredményeképpen saját magát hibáztatni. Amikor a nő az okokat keresi, hogy ő mit követett5 el, ami kiváltotta ezt, akkor már régen rossz. Akkor elindul a hibás gondolkodás...mert nem így kéne gondolkodni. És egy egészséges önbizalommal rendelkező nő nem is így gondolkodik, hanem amikor megtörténik vagy a pofon, vagy pedig bármilyen szóbeli bántalmazás, az agresszió bármilyen jele, csak a kis himbilimbi féregnyúlványt kezdi el hibáztatni, és nagyon gyorsan és határozottan elküldi.

Tudja, hogy sosem tudna már ránézni sem, nem hogy beszélni vele, vagy hozzá bújni. Alkalmat sem ad a mentegetőzésre, mert tisztában van vele, hogy összejött egy szemét állattal, akinek börtönben lenne a helye. Csak ezek sosem kerülnek oda, mert vannak ilyen nők, akik bármekkora is az a pofon és bármilyen maradandó sérülést okoz, nem jelentik fel, hanem még védik.


Mondjam azt, hogy az ilyen nő megérdemli? Ezt nem merném, de csak azért, mert szegény lánynak valami miatt nem alakult ki az egészséges önértékelése és manipulálható kis áldozat lett.


Ha lenne egy csöpp esze, most azonnal telefonszámot cserélne, letiltaná a kis parasztot mindenhonnan. Aztán, ha még keresi, és nem hagyja abba, fel lehet jelenteni. Fogadjunk, hogy most issza minden szavát a pasijának. Csak gyerekük ne legyen soha.

350. Miss Angel (válaszként erre: 348. - Csikil4ny)
2017. jan. 20. 17:00

mindegy,hagyd rá,Ő FÉRFI ÉS a férfiak a férfiakat fogják pártolni míg világ a világ.

egyébként abba nem gondol bele,hogy tökmindegy ki kezdi meg ki folytatja,ha a kisebb kap egy akkorát hogy ottmarad.Akkor már mindkét félnek mindegy.....

349. Miss Angel (válaszként erre: 347. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 16:58

*talán nem csak én okoztam fájdalmat őneki hanem ő is énnekem,kölcsönösen,oda-vissza.



bocs hogy hamarabb nyomtam entert.

348. csikil4ny (válaszként erre: 345. - 979d178bd3)
2017. jan. 20. 16:57

K i p r o v o k á l t a? - ezért ül sok nő a bántalmazó párja mellett, ezért ütnek naponta gyermekeket.


Ha én elvesztem a fejem és ütök az az én saram, nem a másik félé. Dönthetek úgy is, hogy kimegyek az ajtón és amikor lenyugodtam visszamegyek.


Nem volt szép, hogy a nő ütöt először, de annak igazán csak kell súlya legyen, hogy nem teszek kárt a másikban, vagy épp földre esik a másik és akár ott is maradhat.... Még a törvény is különbséget tesz....


Az igaz, hogy nem kell tetlegességig jutni egy kapcsolatban, de ha már megtörtént, akkor legalább ne menjen az ember kétszer ugyanannak a falnak!

347. Miss Angel (válaszként erre: 345. - 979d178bd3)
2017. jan. 20. 16:57

szerintem most ismertem el a saját hibámat,az iménti hozzászólásban.

de mi az hogy én POFOZKODOK és ÜTLEGELEK???? :D

Arra nem gondoltál esetleg ,hogy pont ő PROVOKÁLTA KI/te használtad ezt a szót!/azt az elsőt ,amit ő kapott?

tudod,lelki terrorizálás is létezik,amit csak egy ideig képes mindenki tűrni,és én,TŰRTEM.Borzasztó volt ami nálunk ment az utóbbi időben,és pont ezért KELLETT MENNIE.IGEN,SZERETEM .De miért nem fogadtam rögtön vissza már tegnap,vajon?talán mert -mint ahogy írtam-mind2en hibásak vagyunk nem csak én és nem csak ő és

346. feketebárány74 (válaszként erre: 345. - 979d178bd3)
2017. jan. 20. 16:53

Lehet, de Angel nem csak gondolt egyet és ok nélkül pofon ütötte, annak is volt előzménye, amit a pasi provokált ki a viselkedésével.

Akkor mégis ki a nagyobb bűnös kettejük közül?

Na látod, hogy mégiscsak a pasi, hiszen ő kezdte az egészet.

345. 979d178bd3 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 16:47

hát ez tudod érdekes...amikor lattam a forumcimedet, arra gondoltam, hogy itt arrol lesz szo, hogy egy ferfi rendszeresen bantalmaz egy not, de a no ugye azert szereti, es mindig gyozkodi magat és megerositest var.


Nos, en elolvastam amit leirtal...az az enyem-tizd dolog most nem lenyeg, nem ez volt a kerdes, viszont eleg érdekes ez is. Attol, hogy mas kihasználta, az nem te voltal. Ha pedig a te lakasod, azzal nincs gond, de ha az feljon orokke, hogy mi kié az baj. Na mindegy.


Szóval a pofon...én nagyon szeretem mikor néha hallok nőket, hogy hogy képzeli ezt, üristen, micsoda alak! Megüt... Igen valóban nem szép. De az előzmények azok? Az miért nem baj ha egy nő üt? Miért csak az ha a férfi? Jó én értem hogy erosebb, meg bla bla... de azt irtad hogy egy 44kilos nőt megutott egy mazsas ferfi. Ez szornyu...nos az a 44 kgos nő akkor miért nem gondolt az eroviszonyokra mikor ő ütott??? ráadasul eloszor...és amikor a kedves holgy(ek) ilyenkor kapnak egy fulest, az rogton felhaborito. De ha nem kap, akkor az teljesen normalis, hogy o pofozkodik es utlegeli a parjat, ugye? Na, szerintem ez itt a lenyeg.


és félre értes ne essek, ne vagyok híve az eroszaknak, sem a bantalmazasnak, sem a noveresnek...de ugy gondolom nem csak akkor kellpanaszkodni, hogy uristen micsoda ember, mert megutott...azt miert bem panaszoljak el, hogy jah igaz, hogy ki provokaltam, mert hozza utottem, és kikeltem magambol es hergeltem?

hmm..

344. b598e4912b (válaszként erre: 342. - E36c6ad80e)
2017. jan. 20. 16:32

Nagyon jókat írsz!

A "kedvenc" dumám: én nem akartalak bántani, de TE ezt meg azt tetted és muszáj volt, ne csinálj hülyeséget és akkor nem kell téged bántamom.


Szerintem menthetetlen :(

343. feketebárány74 (válaszként erre: 336. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 16:13

Persze utólag mindent megbánt, pff... Előbb kellett volna gondolkodnia!

Sajnos tipikus pasi próbálkozás ez arra, hogy visszafogadják őt.

Bocs, hogy ezt mondom, de nincs miért sajnálni őt, hiszen volt miből leadnia azt a 10 kilót, már ha valóban annyit fogyott szerinted ránézésre.

Nem szabad megsajnálni egy ilyen embert, még akkor sem, ha valóban szeret téged.

Lehet, hogy szeret téged, de sajnos megütni is szeretett téged, mégpedig úgy, hogy a földön terültél el.

A pasik /is/ nagy színészek tudnak ám lenni a céljuk elérése érdekében...

És miért ne lenne értelme az életednek ő nélküle?

Hidd el idővel túl leszel majd rajta, csak ehhez az kéne, hogy nem fogadod őt vissza, és nem találkozol vele többet.

Az élet megy tovább, ahogy a mondás is tartja, és számodra is menne, ha erős lennél, és nem engednéd őt vissza az életedbe.

Mert ugye mit csinálsz majd akkor, ha idővel megint balhéztok esetleg? Akkor majd megint kidobod őt?

Ez a kazános sztori is eléggé felháborító, a viselkedése veled szemben meg pláne, szóval nekem az a véleményem, hogy egy ilyen ember -bármennyire is bizonygatja, hogy szerinte igen- nem érdemel meg tőled egy újabb esélyt.

342. e36c6ad80e (válaszként erre: 336. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 15:50

Te tiszta hülye vagy. Bocs, hogy ezt írom, de ez van. Vissza fogod fogadni. Ismerős az, hogy "nászút periódus"?


[link]


Ezt olvasgasd. Ez lesz veletek, Ennél csak többet és nagyobbat kapsz tőle, azt elhiheted. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Te egy tipikus áldozat lehetsz. Mi itt próbáltunk megmenteni, foglalkoztunk veled, de neked nem jelent semmit. Akkor hajrá, menjél vissza és várjad a pofonokat. Mert lesznek. Na nem rögtön. Mert jön a nászút-periódus. Majd utána leszel agyonverve. De a te életed. Menthetetlen vagy? Még nem tudom eldönteni.


Kit érdekel, hogy ütöttél? Ha rosszul esett ennek a parasztnak, akkor szakítson veled. Nem adhatja vissza! Mit mentegeted? Nem kell magunkba nézni. Minden kapcsolatban vannak konfliktusok. Ez a gyökér most azzal manipulál téged, hogy te provokáltad ki. Hát ezt szokták csinálni a bántalmazók, te kis buta!


Ne legyél rám kíváncsi, mert bunkó a stílusom. Akkor is leírom. Aki egy nőt megüt, az egy büdös gyökér, a szememben egy senki, és igen, újra megteszi majd.


Mit hoz a jövő? Örülj drága, ha nem kerülsz miatta kórházba. De az önbizalmad már kezd csökkenni.

341. Miss Angel (válaszként erre: 340. - Csikil4ny)
2017. jan. 20. 13:57
köszönöm ...
340. csikil4ny (válaszként erre: 336. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 13:53

Nem értek egyet azzal, hogy 1:1. Azt is leírták páran, hogy meg is foghadta volna a kezed. Azt azért gondold át, hogy következőben akár neki is eshetsz valaminek és egy ilyen heves veszekedés végleges is lehet.


Én azt javaslom, hogy olvasd végig a saját hozzászólásaidat, s úgy mérlegelj. Egyébként írhatunk mi bármit.... Sajnos az önkéntesi munkám azt igazolja, hogy vissza fogod fogadni. Ez a te életed, rajtad áll, hogy miként éled.


Szerencsés döntést kívánok neked!

339. Miss Angel (válaszként erre: 337. - B598e4912b)
2017. jan. 20. 13:42
nem írtam,hogy visszaveszem és nem is vinnyogtam,csupán annyit írtam le,mi történt.de köszönöm,hogy írtál.
2017. jan. 20. 13:34

tök mindegy, ki mit ír, úgyse hallgatsz senkire.

ha azt akarod, h máskor is megüssön, fogadd vissza.

337. b598e4912b (válaszként erre: 336. - Miss Angel)
2017. jan. 20. 13:30

tudod, hogy ez is manipuláció? te is abba 99%-ba tartozol aki mosolyogva visszamegy a bántalmazójához? nem a pénz és nem a lakás kell neki, hanem az alárendelt, akit üthet!

hajrá tedd, de később ne vinnyogj, mert önként álltál sorba pofonért

2017. jan. 20. 12:43

sziasztok

az elmúlt pár napban történt eseményekről szeretnék kis ismertetőt írni,mivel sokan hozzá szóltatok a témához,úgy érzem,megérdemlitek azt,hogy a fejleményekről kis tájékoztatást kapjatok....

a páromat,mint ahogy írtam,"kitettem",a cuccait ki,zárcsere,minden....mint ami ált ezzel jár.

Nem zaklatott,de találkoztunk tegnap,természetesen nem nálam,egy semleges helyen!

most lehet sokaknál kiverem a biztosítékot,de én úgy látom/talán/őszintén megbánta amit csinált.Szörnyen néz ki,ezalatt csak annyit értek,hogy az utóbbi napokban ha 10kilót/ránézésre/nem adott le,akkor egy felet se,azt mondta szeret és hogy iszonyatosan megbánt mindent ami történt,azt is elmondta,hogy mindezt nem azért csinálja,hogy visszafogadjam/ezt el is hiszem,mindene megvan,van hol lakjon,van pénze is amiből élhet,nincs rákényszerülve se rám,sem a lakásomra!!/,csak hogy gondolkozzak,megéri-e eldobni a kettőnk kapcsolatát egyetlen"botlás" miatt,amit mindketten elkövettünk,hisz mindketten rendkívül csúnyán bántunk a másikkal.mérlegeljem ezt ,úgy döntsek véglegesen....elismerte azt is,hogy ez undorító volt,hogy felhánytorgatott nekem ezt is azt is,de gondolkodjak el a saját cselekedeteimen is,meg mindkettőnkén.

és én azóta elgondolkodtam.....főleg azon amit elsőre,kapásbol nagyon sokan írtatok,hogy 1:1

hibáztam én is,én is ordibáltam/bár mentségemre szolgáljon hogy besokalltam idegileg,és nem csak őmiatta/és ami még fontosabb:én is ütöttem!

most is úgy tartom,hogy nőt megütni elképesztően szégyenletes dolog,de fájdalmat okoztam neki és magamba néztem,hogy én is fájdalmat okoztam neki,nemcsak ő nekem.

MINDEZZEL NEM AZT AKAROM MONDANI,HOGY ÉN MOST ŐT tutira visszafogadom,mert 1előre errol szó nincs,de több mint 2 és fél év,és ezalatt voltak durva veszekedéseink,de egy kezemen össze tudnám számolni hány...másszor az én lobbanékony természetemet is el kell viselni,azért ebből a szempontból én sem vagyok piskóta,ha úgy érzem,hogy engem bántottak én is "marok"!

szóval elkezdtem megérteni hogy magunkba is mélyebben kell néznünk ha ilyen történik,nemcsak a másikat okolni mindenért.És őszintének érzem a megbánását.

és még 1 nagyon fontos dolog:azt érzem,ha ő nincs,az egész életemnek nincsen értelme,az égvilágon semmi,és rajta is látom,hogy súlyosan megtört.

ha esetleg kulturáltan és normálisan írtok véleményt,nagyon szívesen elolvasom,akik bunkón/elnézést/beszólogatnak,azokra nem vagyok kíváncsi,pláne ilyen lelki állapotban,ezeket a beszólásokat egyszerűen átugrom,keresztül lépem.

gondoltam ,ha kiírom magamból az érzéseimet,máris könnyebb lesz,aztán az,hogy milyen reakciókat kapok majd az egy dolog,meg az is,mit hoz a jövő,az még úgyis rejtély.Köszönöm hogy mindezt leírhattam,máris tényleg könnyebbnek érzem magam....

335. panna anyuja (válaszként erre: 333. - Miss Angel)
2017. jan. 17. 18:19
Sajnálom. Engem is sokkolt amikor rájöttem. Pár napig nem csináltam mást, csak olvastam a témában amit csak találtam.
334. b598e4912b (válaszként erre: 320. - Csikil4ny)
2017. jan. 17. 14:24
sajnos nem lehet mindenkit megmenteni :(
333. Miss Angel (válaszként erre: 327. - Panna anyuja)
2017. jan. 17. 14:02

atyaisten..........mibe futottam én bele...kísérteties a hasonlóság

bocs de ez most annyira sokkolt,hogy másra nem is tudok reagálni

332. PöttyösPanka (válaszként erre: 331. - Csikil4ny)
2017. jan. 17. 11:42
:D
331. csikil4ny (válaszként erre: 330. - PöttyösPanka)
2017. jan. 17. 11:25
Igen. Mondjuk elég fura vele beszélgetni: közben ha egy pillanatra másfelé nézel ő rögtön mással keresi a szemkontaktust. Csak ne legyen a közelben ablak, vagy valamilyen üveg...
330. PöttyösPanka (válaszként erre: 329. - Csikil4ny)
2017. jan. 17. 06:31
Mint Narcisszusz, akiről elnevezték a jelenséget. Neki is az lett a veszte, hogy beleszeretett a tükörképébe.
329. csikil4ny (válaszként erre: 327. - Panna anyuja)
2017. jan. 16. 19:27

Az én apám nem nárcisztikus, nem pszichopata mégis minden szavad illik rá. Egyszerűen autoriter személyiség, némi kisebbségi komplexussal. Annyira megfoghatatlanok ezek a kategóriák, hogy még a szakemberek is félve állítanak fel diagnózist, ha egyáltalán felállítanak.


A bántalmazott nő akkor is bántalmazott ha az agresszor pszichés beteg, vagy agresszív vadbarom. Egyik esetben sem lehet a gyengébbnek igaza, s a kiút a menekülés.


Te hogyan képzeled el azt az agresszort, aki nem nárcisztikus. Azért kérdezem, mert én egyáltalán nem látom a különbséget.


S meséltem neked arról a párról, ahol a pasi nárcisztikus, de nála csak abban nyilvánul meg, hogy minden fényes tárgyban saját szépségét csodálja. Persze ennek a betegségnek is rengeteg árnyalata van.

2017. jan. 16. 19:27
Apátoknak megbocsátottátok?
2017. jan. 16. 19:08

Még valamit hozzátennék ahhoz a vitatott első pofonhoz, amit a forumindító adott a pasinak. Amennyire én kivettem a történetből a kapcsolataink nagyon hasonlóak és én nem tudom megállapítani hogy az ő exe személyiségzavaros-e, de nagyon gyanítom. Ide az én tapasztalatomat leírnám, milyen egy nárcisztikussal vitatkozni. Csak hajtogatja a saját verzióját mindenről. az ő verziójában egy kis senki vagy és hódolj be és legyél nagyon hálás neki amiért ő egy kis félisten és megmentett téged, akár akartad, akár nem. Ezt körülbelül minden vita alkalmával előhozza. A te érveidet figyelmen kívül hagyja, gyakorlatilag nem is hallja amit mondasz. Ha tud ellenérvet felhozza, ha nem, akkor mond valami hülyeséget ami az ő fejében értelmesnek tűnik, pedig tényleg marhaság, ekkor már örülhetsz, hiszen mégis meghallotta amit mondtál, csak éppen szarik rá. Soha de soha nem lehet igazad és soha nem érti mi a bajod. Ha egy problémát meg szeretnél vele beszélni a vége mindig az lesz hogy te bocsánatot kérsz tőle és sírsz. Nem egészen tudom hogy éri ezt el, de megtör. Akár milyen erős vagy. Ez részedről egy szerelmi kapcsolat, tehát eléggé megvisel. Nem hinném el hogy ilyen lehetséges, ha nem a saját bőrömön tapasztaltam volna. Mivel ezt tapasztaltam ezért én meg tudom érteni Angel pofonját.


Aki nem érti mi történik ilyenkor a vita alatt, Szeretném hozzáfűzni, hogy a nárcisztikus személyiség zavaros ember nagyon hasonlít a pszihopatákhoz. Egy hajszál választja el a kettőt. Szóval egy lelki horrorban találod magad egy ilyen ember mellett és idő kell mire eszt észre veszed. Mert először azt hiszed te vagy a hülye.


Pont ezért érdemes beazonosítania az áldozatnak hogy mi történik vele, mert amúgy elég nagy zavarban van amíg ezt nem tudja. A bántalmazó ugyanis elhiteti vele, hogy ő a hibás mindezért. Engem elsőre sokkolt amikor erre rájöttem.

326. Miss Angel (válaszként erre: 322. - Bekacomb)
2017. jan. 16. 15:02
nagyon sajnállak azért,amit átéltél .én is sok évig éltem terrorban,nem is akármilyenben,bár az teljes mértékben lelki volt.és teljes mértékben megértem azt,hogy soha senkitől nem tűröd többé,bárhogy is bántson!!!boldog életet kívánok tiszta szívből
325. ab61752c45 (válaszként erre: 323. - 3aa914ed63)
2017. jan. 16. 11:31
nem csak az anyja,de az apja is.
324. csikil4ny (válaszként erre: 323. - 3aa914ed63)
2017. jan. 16. 09:56
Ezt mind értem és megértem, de kell legyen valahol egy határ...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook