Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


63. eprecske (válaszként erre: 62. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 16. 10:39

Teljesen egyet értek veled!Sőt nem csak 18 évesen hanem 13-14 évesen is.

Én úgy gondolom minél kisebb a korkülönbség szülő gyerek között annál könnyebben megérti ha kamaszodik.(ez saját tapasztalat a szüleim révén)

Én sajna már el csúszok vele de nem adom fel!!! :)

SZerintem egy nő ösztönösen érzi mikor van rá kész.Ha 20 évesn érzi akkor akkor szül ha van rá módja!

2008. okt. 16. 09:12
Sziasztok! Tegnap indult egy fórum: "Felelőtlenség-e 20 év alatt gyereket vállalni?" címmel. Egy kicsit felhúztam magam a hozzászólásoktól... nem értem, hogy egy 20 év nő miért nem tudna gyereket nevelni és miből gondolják a kedves fórumozók, hogy azt sem tudjuk miről és miből áll egy gyerek... Érdekes, pár évvel ezelőtt senki nem botránkozott meg azon, ha valaki 18 évesen szült. Sőt, mindenkinek természetes volt.
2008. okt. 16. 08:57
Üdvözlünk a babavárók körében :)
2008. okt. 15. 21:30

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok, mivel én is naon babóznék már, csak a helyzet a párommal egyáltalán nem babaképes :S

Tulajdonképpen a szokásos: én még fősulis vok, nappalis, nem dolgozom még, albiban vok amit a szüleim fizetnek, szóval független sem vagyok. Párom 100km-el alrébb a szüleivel lakik otthon, rendőr, szóval az anyagi helyzete sem a legjobb, így hát még pár évet várnom kell az tuti.


De már most legszivesebben fognám magam és babáznék :)))

És nagyon joo olvasni h nem csak én vagyok ilyen "babamániás" :)))

59. eprecske (válaszként erre: 58. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 7. 12:35

Elhiheted nagyon nehéz.De szerintem ezzel te sem vagy másképp :)

Drukkolok hogy minden simán menjen :))))

Bár csak már mi is ott tartanánk :P

58. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 57. - Eprecske)
2008. okt. 6. 17:38

Mi szeretnénk összeköltözni, de ez nem is olyan egyszerű, mint ahogy én gondoltam. Zoli nem akar hozzánk költözni, mert így is sokan vagyunk a házba és hát igen, olyan hogy csend és nyugalom nálunk nincs. Valaki biztos motoszkál. :S Én meg képtelen lennék náluk lakni, főleg úgy hogy hétköznaponként csak mi ketten lennénk az anyjával, aki biztos csak megnehezítené a mindennapjaimat.

Képzeld! Hétvégén voltunk vásárolni, gyors ledobtuk a szatyrokat és elmentünk egy órácskára, mert sűrgösen el kellett vmit intéznünk, mire visszaértünk kipakolta a ruhákat és megnézte őket. Na, én ezt még a saját anyukámtól sem tűröm el, hogy beleturkáljon a dolgaimba. :S:S Nemhogy tőle. :S


Igen, a szeptember az már nincs is olyan messze. :D Az esküvő után meg mindenképp össze szeretnénk költözni. Mamám kint él Németországban, így a háza üresen áll. A terv eddig, hogy ideiglenesen ödaköltöznénk. Közben meg keresgéljük a saját otthonunkat. Remélem a sors is mellettünk lesz. :D


Mi is csak hétvégén találkozunk, párom kamionozik.


Hogy bírod a hétköznapi egyedülléteket???

2008. okt. 6. 10:03

Ismerős helyzet.Én sem szerettem ott lakni!Egyedül az anyukája miatt ill. a suli miatt maradtam.De most már nem kell hála az égnek.


Jövő szeptember az már nincs is olyan messze :P

És utána akartok külön kültözni?

Én szeretnék max 2 év múlva egy eljegyzést a diplomaosztóval egybekötve :PDe ez ugye nem rajtam múlik :P


Mi hetente csak hétvégén találkozunk mert azért 65km az 65km.És mindketten dolgozunk :P

Épp tegnap került szóba az összeköltözés de hadd ne mondjam mi lett a vége . . . :P

2008. okt. 6. 07:54

Mi szeretnénk összeköltözni, de ez egy kicsit problémás. Ő nem akar hozzánk költözni, mert így is sokan vagyunk a házba (min. 7-8) és olyan, hogy csend és nyugalom nálunk nem létezik, valaki biztos motoszkál. :S Én meg nem megyek hozzájuk, mert az anyja kibírhatatlan. Nem tudnék úgy élni, hogy folyton beleugat az életembe/életünkbe. És szeret kutatni, én meg a saját anyumtól sem nézem el, ha az engedélyem nélkül belenéz a dolgaimba...

Szombaton voltunk vásárolni... hazaértünk a páromékhoz, gyors ledobtuk a ruhákat és el kellett mennünk egy órácskára, mire visszaértünk kipakolta a szatyrokat... A többit már nem írom le, hogy mit kapott a fejére... De megérdemelte :D


Lagzi??? Háát, jövő szeptemberre gondoltunk, de annyira mélyen még nem ástuk bele magunkat. Meg nem is szeretnénk nagy felhajtást.


Nálatok???

Milyen sűrűn találkoztok a barátoddal egy héten???

55. eprecske (válaszként erre: 44. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 3. 17:42

Hááát nem mondhatnám.

Vagyis tavaly együtt laktunk egy évig de haza kellett költöznöm mert itthon találtam munkát egyelőre.Meg aztán az apjával nem volt könnyű együtt élni sem.Szóval ez könnyített a döntésemen :)

De azért még nagyon szeretjük egymást :)

Ti lagzi??

54. petka (válaszként erre: 53. - Petka)
2008. okt. 2. 20:51

Neked is jó éjszakát, és jó pihenést.

Holnap is leszek.

53. petka (válaszként erre: 52. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 20:49
Fogalmam sincs hogy mikor jön haza. Azt írta akkor kezdjük el "ha eljön az ideje" meg amikor anyagilag bebiztosított mindent. Remélem hogy jövő tavasszal talán sikerül.
2008. okt. 2. 20:44

Mikorra várható haza a férjed?? És ha otthon lesz, akkor rögtön bele is vágtok??


Bele olvastam a naplódba (remélem nem haragszol) és látom diétázol meg sportolsz. Azért ha terhes leszel vigyázz majd magadra!! :)


Én épp most jöttem aerobicról, hulla fáradt vagyok, valahogy megviselt ma :S Megyek is fürdeni, aztán alvás :)


Neked is jó éjszakát!!! Holnap még jövök :)


Szia/sziasztok!!!

51. petka (válaszként erre: 49. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 20:39

Köszönöm :))

Most már érted miért halnék bele ha nem lenne. Azért hármas ikreket nem vállalnék be. Egy átlagos alkatú nőt is megvisel a hármas ikerterhesség, én szét is mennék tőle. Kettőt szerintem ki tudnék hordani, persze speciális diétával a terhesség alatt.

2008. okt. 2. 20:37
Szerintem ez is megoldható, hallottam már erre is példát, nálunk a faluba 3-as ikrek lettek.
2008. okt. 2. 20:36

Húha! Most nézem csak milyen szép gyerkőcök lesznek belőletek :)


(Kiskoromban nagy álmom volt, hogy egy kínai vagy egy indián férjet szerettem volna... Végülis a mostani párom az utóbbira hasonlít egy picit, mert szép hosszú haja van ;) )

48. petka (válaszként erre: 47. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 20:35
Legalább kettőt, de miattam három is lehet. Most képzeld el, 34 évesen elkezdeni. Ha lehetséges én szeretnék kettőt beültettetni.
47. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 46. - Petka)
2008. okt. 2. 20:32
Drukkolok nektek, hogy minél hamarabb összejöjjön a babuci :) Amúgy hányat szeretnétek??
46. petka (válaszként erre: 45. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 17:51

Csak abban bízom, ha eljutunk végre a Kaáliba - szerencsére van Győrben - nem kell sokat mókerolni. Azon kívül hogy a petevezeték nem átjárható, nincs más probléma. Tehát elvileg már az első beültetés is sikerülhet. Megőrülnék ha még évekig vizsgálnának.

Én is nehezen viselem, de bele kell törődni. Nincs más választásom. Mármint a távollétet. Az volt csak jó, hogy amikor megírtam hogy mi a helyzet azt válaszolta hogy ezzel egyáltalán ne idegesítsem magam, ő szeret engem gyerekkel vagy gyerek nélkül is. Én belehalok ha nem lesz tőle gyerekem.

45. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 40. - Petka)
2008. okt. 2. 17:45

Nem irigyellek, az már biztos! én már valószínű rég megbolondultam volna, ha a párom ilyen sokáig lenne távol. Képes vagyok még ez az 5 nap alatt is "hisztirohamot" kapni, hogy nincs velem... és általában pont akkor van távol, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá...


Nehéz lehetet egyedül feldolgozni, hogy csak mesterségesen lehet kisbabátok. Nekem ez a legnagyobb félelmem, hogy nem lehet majd... éppen ezért kéne időben nekiállnunk, hogy ha gond van legyen idő orvosolni... Ááááá!! De nem szabad erre gondolni, nem tudom miért tört rám ez a pesszimizmus mostanában...

44. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 42. - Eprecske)
2008. okt. 2. 17:35

Ha élne még após pajti, nekem azzal sem lenne jobb a kapcsolatom... De erre inkább nem is gondolok! A lényeg, hogy nekem itt a Drágám, neki meg én :)


És igen az én életem egyik legnagyobb álma is, hogy végre külön legyünk, hogy senki ne szóljon bele az életünkben... Hogy a nap bármelyik szakában azt csináljunk, amit karunk...


amúgy ti együtt laktok már?? (eprecske)

43. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 41. - Csutkababa)
2008. okt. 2. 17:31

Nálunk is ez a szitu, mi még nem lakunk együtt, de ha egy mód van rá, akkor inkább nálunk vagyunk. Párom is szeret itt lenni, mert legalább családban érzi magát. :) Az én szüleim mindig érdeklődnek, hogy milyen volt a hete, napja... ha éjfélkor jön meg a munkából anyukám vagy apukám biztos, hogy fel kell hozzá csak, hogy pár szót szóljanak hozzá. Egyszer azt mondta erre a párom, hogy nagyon furcsa ez neki, hogy van aki foglalkozik vele, azt hittem a szivem szakad meg.


Egy éve merült fel az összeköltözés gondolata nálunk, a "drága" anyós fülébe jutott ez. Megfenyegette Z-t, hogy ha elmeri hagyni a házát és nem fogja fizetni a számlákat, akkor inkább a szomszéd kutyájára íratja, hogy még véletlenül se örököljön semmit. Ez azért már több a semminél. Itt telt be a pohár nála is... azóta csak köszönnek egymásnak...


Nektek legalább meg megadatott az az öröm, hogy mindenkitől külön élhettek. :)

De én sem adom ám fel! Egyszer el fog jönni a mi időnk is :D:D

2008. okt. 2. 16:09
Én nem panaszkodom a párom anyukájára!!Velem nagyon aranyos rengeteget segített már nekem mióta együtt vagyunk:) Én nagyon szeretem!!!Nekem az apukájával vannak gondjaim.Sajnos nálunk ő áskálódik :)Eddig azt mondta a párom csak üldözési mániám van de szerencsére most már ő is belátja h. ez nem csak az! :)Már alig várom h. külön éljünk a szülőktől csak mi meg egy baba. . . MAjd ha eljön az ideje :P
41. csutkababa (válaszként erre: 38. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 16:07

nem kell veluk foglalkozni, az faj nekik nagyon, mert szeretnek a kozpontban lenni, es az esik nekik jol ha beszelunk rola, mert akkor ugye van oka ra hogy az utalatos meny titulust rank adja :DD

de en mar ra jottem, nem is ejtem ki a szamon se ,a parom tudja, hogy miert, es tudja hoyg igazam van, es o is sokszor haragszik az anyjara.

de nalam mar elerte azt a fazist, hogy en unnepekkor se megyek hozzajuk, evekig menntem, aztan meguntam a sok hazugsagot, es elegem lett,hala Istennek van anyukam akihez elmehetek, es ott legalabb szivesen latnak, a parom is jobban huz az en anyam fele, mint a sajatjahoz..

akkor mit mondjak meg???

40. petka (válaszként erre: 39. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 16:07
Az enyém nem úgy "hagyományosan" dolgozik külföldön csak nagyon sokat utazik. Most több mint 1 hónapja nincs itthon, bár eddig ez a leghosszabb idő egymástól távol. Az is akkor derült ki hogy mesterséges megtermékenyítésre lesz szükség amikor nagyon messze volt és e-mailen írtam meg neki. De a lényeg, gondolom nagyon sok pár problémája az az anyagi stabilitás megteremtése. Tudom hogy nemcsak nekem van ilyen gondom.
39. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 35. - Petka)
2008. okt. 2. 16:02

Hát, én is sajnálom, hogy ilyen gondok vannak nálatok! :(


Az én párom is külföldön dolgozik, csak hétvégente jön haza.

38. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2008. okt. 2. 15:59

Irigylem azokat, akik jó anyóssal vannak megáldva. :) Lehet nem is tudják, hogy milyen szerencsések. :)


A Drágám anyukájával már én is befejeztem minden beszélgetést. Karácsonykor átadom neki az ajándékot, mert illik, de ennyi! jobb, ha hozzám sem szól, mert csak veszekedés lesz belőle. Én már nem tudok jó szemmel rá nézni. :( De mégis milyen anya az, aki a saját fiát lopja meg milliókkal??? És azzal dicsekszik a faluba, hogy ő akkoriban 29 évesen csak azért szült, mert pletyka áldozatává vált, hogy nem lehet gyereke?? Rosszul vagyok az ilyen emberektől. :S :S

2008. okt. 2. 15:49

nem jol irtam,

azt irtam :haz az sose lesz szerintem,

azt akartam irni: hat az sose lesz szerintem,hogy minden o.k. legyen

36. csutkababa (válaszként erre: 35. - Petka)
2008. okt. 2. 15:48
hat sajnalom, hogy ilyen problematok van, de megertelek, mert en .35 vagyok, es szeretnek meg 1 gyereket, de a parom is arra var, hogy majd egyszer ha meg lesz minden, haz az sose lesz szerintem,ha az ember arra var,hogy minden kesz legyen, haz, kocsi, butor, meg kover bankszamla, akkor sose lesz gyereke..
35. petka
2008. okt. 2. 15:44
A férjem is szeretne velem együtt, csak nincs ideje. Mivel nekünk csak mesterségesen jön össze sajnos. Állandóan külföldön van, és most nincs itt az ideje, szerinte. Meg hogy meg kell teremtenie a financiális hátteret, mert a gyerek sokba kerül. A probléma csak az hogy 34 éves leszek...
34. csutkababa (válaszként erre: 17. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 2. 15:44

hat nem is lepodom meg azon amit irtal, mert az en anyosom is detto 1 ven boszorkany.

rengeteget mesterkedett mar azon, hogy szet szedjen bennunket, de eddig meg nem sikerult, es akkor most azt a taktikat vetette be, hogy a sajat fia ellen is fordult, hamar ellenem nem er el semmit.

7 eve vagyunk egyutt,de meg nem tunt fel neki, hogy szel ellen kar pisilni, mert ugyse bir szet szedni minket, max, csak a sajat fiat is magara haragitja ezzel.

ez a ven banya, mar tobbembert is megkert, hogy beszeljek mar le a paromat rolam, mert nem vagyok hozza valo, hat nem sul ki a szeme,ilyet csinlani, es ami a legszebb, letagad mindent, a csillagot is az egrol..

de az emberek meg ugye vissza mondjak, mert tudod ez falun hogy mukodik, mindenki tud mindent :))

hat sok sikert nekik a mesterkedeshez, csak az meg nem esett le nekik, hogy mi lesz veluk ha megoregszenek, kire akar majd tamaszkodni????

akkor majd lesz am szanom banom...

de az Isten nem bottal ver...


en nem is kivanok neki semmi rosszat, de nagyon utalom, es nekem nem is letezik.

en befejeztem vele a tarsalgast is, meg mindent,mert akar hogy probalkoztam, mindig rosszul sult el, es mindig megtalalta a modjat, hogy veszekedest szitson.

meg jo hogy a fia is tudja, milyen a kedves mama :DDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook