Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


123. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 122. - Eprecske)
2008. okt. 21. 08:27

A pasik soha nem az egyszerűségükről voltak híresek. :) Ők meg fordítva gondolják. :D Kifogás keresésben az első helyen állnak.

Mit dolgozik a párod? Te minden nap jársz dolgozni? És mellette a suli??


Az ajándék csak akkor ajándék, ha meglepi. ;) Soha nem tudom, hogy mit kapok Tőle, de ez nem is baj.

2008. okt. 21. 08:18
Az én párom is már 32 lesz (én meg 24)de még nem akar nagyon babát.Mindig azt hajtogatja ha majd végzek a sulival.Utána meg majd az jön ha lesz saját otthonunk ami csak akkor valósul meg ha már egy ideje dolgozom a munkahelyemen még a suli után is :)Szóval nem egyszerű eset :P
121. eprecske (válaszként erre: 108. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 21. 08:11

Különleges kívánság akad :)

Mondjuk egy baba formájában de egy gyűrűvel is megelékszem ;)

De valahogy mindig ráérez.:)

Az igazság az bármit kapok tőle az számomra érték bár milliószor elmondtam nem kell nekem más mint hogy mindig velem legeyn és sose hagyjon el.Számomra ennél fontosabb nincs a többi mind melllékes :)

Amúgy nálunk teljes a titoktartás :)


És nálad???KOnkrét ajándék részedre?Ti megbeszélitek???

120. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 116. - Fiatal nő)
2008. okt. 21. 07:37

Az én párom nem igazán beszél a gyerekekről, mindig azt mondja majd, ha itt lesz az ideje... De mikor fogja úgy érezni, hogy itt az idő??!!

Szerintem meg a szíve mélyén ő is szeretne már, hisz ugyanúgy, mint a Te barátodnál már az ő összes haverjánál is van baby.


Gratulálok az eljegyzéshez!! :) Hogy zajlott a lánykérés??

Az én kezem is "foglalt" már, lassan 1 éve. Lagzit nem tervezünk, nem szeretem a nagy felhajtást és fáj a szívem min. 1 millkó Ft-ot kiadni egy bulira, jó helye lesz annak a pénznek máshol is. Na meg a házasság csak kettőnkre vonatkozik. Inkább legyen szolid, de szóljon egy egész életre.


Mit szeretnél még ezután tanulni? A színházi társulatnál pénzért fizetésért dolgozol?? Vagy ez egy kötelező gyakorlat??

119. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 118. - C3d119894c)
2008. okt. 21. 07:31

Tényleg fontos a suli befejezése, így is elég nehéz és fárasztó. :S De azért szeretem. Furcsán hangzik, de hiányzott a suli a nyáron.


Nekem már van szakmám, banki szakügyintézőként végeztem idén és mellette elvégeztem a valuta pénztárosi tanfolyamot is. Június óta már dolgozom és gyűjtöm a pénzt. :) Csak nehezen gyarapszik a banszámlámon. :( :(


Jó lenne nekünk is egy saját lakás, de ha arra várok soha nem lesz gyerekem. De persze azért ez is tervbe van és remélem meg is lesz idővel. :)

118. c3d119894c (válaszként erre: 115. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 20:38
Az tényleg fontos h tanulás után jöjjön csak a babó, mert sztem nem egyszerű a kettőt egyszerre csinálni.. Meg tanulás után jöhet valami meló, pénzgyűjtés, nálunk lakás és aztán a gyerek..
2008. okt. 20. 20:37

Nálunk még nem ketyeg a biológiai óra, mind a ketten szeretnénk babót csak még nem most.


Fuuuu Fiatal Nő nagyon jool hangzik a webmester egy szinházi társulatnál dolog :)


A párodnál meg jah már aktuális a babó :)

Legalább majd nem kell sokat várnod rá :)

116. Fiatal nő (válaszként erre: 115. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 20:00

Igen, egyre többet mondogatja nekem, hogy gyerek, gyerek... :-) Be is vallotta, hogy kezd "kapuzárási pánikja" lenni, hogy 35 lesz nemsokára, de még nincs gyereke, meg hogy az ismerősei többsége már apa. :-)

Az igazság meg az, hogy gyereket én is szeretnék, már régóta, tudom, korai (volt), de annyira szeretnék babát, hogy húúú. :-) Mondjuk Ő lányt szeretne, én meg fiút, de ezen nem veszünk össze, legalább megvan, kinek ki fog nevet adni. :-D

Egy éve vagyunk együtt, de teljesen komoly a dolog, nemrég meg is kérte a kezem. De esküvőt legkorábban 2010-ben szeretnék. Esküvő előtt meg a gyerek nálam ki van zárva. :-D

Irigyellek, hogy van munkád. Mondjuk én fősulira járok, nyáron diplomázom. Jó lenne, ha hamar lenne egy állásom, mellette szeretnék levelezőn tanulni még.

Jelenleg informatikus könyvtárosnak tanulok (elektronikus-digitális szakirányon), mellette "mellékállásban" honlapszerkesztéssel foglalkozom, meg webmester vagyok egy színházi társulat weboldalánál.

Ha itt végeztem, akkor szeretnék még esetleg egy mesterképzésben is részt venni, vagy valami teljesen más szakmát megtanulni. Ilyen 2 éveset, felnőttképzésben. Majd még kiderül... :-)

115. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 114. - Fiatal nő)
2008. okt. 20. 19:41

Akkor a párodnál is aktuális lenne már a babóca. :) Vágyodik utána??

Mióta vagytok együtt???


Igen, a munkahely tényleg nagyon fontos a gyerekvállalás előtt. Szerencsére nekem ez adott, de munka mellett iskolába is járok (estin), jó lenne a kezemben tudni a bizit és akkor már tényleg nagyon kevés az akadály...

Te tanulsz még?? És mit???

114. Fiatal nő (válaszként erre: 113. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 19:27
Én 21 leszek januárban, a párom meg 35 (szintén januárban). Én amint mód adódik rá, szeretnék gyereket. Előtte persze kéne egy munkahely, meg még egy szakma. De talán összejön. 30 éves korom után már nem akarok szülni. Azt én már későinek tartom... :-)
113. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 112. - Mirka)
2008. okt. 20. 19:07
Hát, ez az! Mikor ketyeg a biológiai óra??? Én 21 éves vagyok, tehát még lenne pár évem az "óra" előtt, de a párom tíz évvel idősebb... és ha pesszimista akarok lenni, akkor ott van az is, hogy nem jön olyan egyszerűen a baba, mi van ha orvosi segítségre lesz szükség stb.??? Akkor csak telnek- múlnak az évek... :(:(:(:(
112. mirka
2008. okt. 20. 18:55

Szerintem ne sietessétek a párotokat, ha csak nem ketyeg a biológiai óra. Én 16 évesen ismertem meg a férjem és 10 évig voltunk ketten boldogan, mire kimondta a jöhetne mostmár a baba szót.

Na de akkor már nem gondolkodni!

A második babánkat most várjuk 9 év lesz a két gyerkőc között. Imád minket, valamelyik pasinak ilyen sok idő kell a döntéshez, de ez nem baj.

Türelem!

2008. okt. 20. 18:25
Mi mind a ketten szeretnénk, de egyelőre még nem. Szerencsére egyetértünk, ilyen vitánk nincs. Én amint csak lehet, szeretnék. És Ő is. :-D
2008. okt. 20. 18:21
A parfüm az mindig jó választás! :) Én is imádom őket. :) És mindig örömet is lehet nekem ezzel szerezni. :) Van is egy pár darab a polcomon. :)
2008. okt. 20. 17:38

Szülinapjára valami joo kis parfümöt kap, karácsonyra nemtoom még :S

Én nem szoktam venni anyóséknak semmit... Ő se vesz a szüleimnek eszembe se jutott :S

2008. okt. 20. 17:14

Mintha csak az én húgomról írtál volna... Nálunk én veszem az ajándékokat, de közösen adjuk oda. :( Ez a nővérek sorsa... Remélem azért ez nem megy majd így a végtelenségig.


Zolival külön-külön veszünk ajándékot. Majd ha együtt lakunk már, akkor biztos más lesz. Nála az a baj, hogy szerinte a drága ajándékokkal lehet kifejezni a szeretetet, szerintem meg a pénz nem számít ebben az esetben, sokkal fontosabb számomra a szándék és az olyan ajándék ami személyre szóló... Na, jó, nem vagyunk egyformák. :)


Van valami különleges kívánságod karácsonyi ajándéknak?? Pároddal megbeszélitek, hogy ki mit szeretne vagy teljes a titoktartás?

107. eprecske (válaszként erre: 106. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 17:05

Mi úgy szoktuk h. a párommal közösen vásárulunk mind kettőnk szüleinek.

A tesómnak általában ilyenre nincs opénze mert minden hülyeségre elszórja :) Hisz még csak 18 éves :)Mit vár tőle az ember :)


Ti???

2008. okt. 20. 17:00

Nem haragszom én, ezzel a nővel tényleg csak gonoszkodni lehet. ;) Ő egy igazi megtestesült boszorkány... De mindegy, már nem foglalkozom vele, jól elvagyok nélküle is. :):):):):)


Az enyém tavaly kapott borotva készletet. :) Tetszett neki. :)


Pfúúú! Hogy a szüleim mit fognak kapni?? Az jó kérdés. Anyumnak egy parfümre gondoltam, mert elfogyott a kedvence és elég húzós az ára, hogy csak úgy hétköznap meglepjük vele. :(( Apukámnak meg szerintem Schumi-s bögre szintén könyvvel... De ezt még tesóimmal is meg kell beszélnem.


Ti hogy szoktatok vásárolni a szüleidnek testvéreddel együtt?? És a párod szüleinek?? Mindneki külön-külön vagy közösen???

105. eprecske (válaszként erre: 104. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 16:54

Hát a párom valami jó kis borotva készletet kap mert ami most van elég ósdi :)

Az anyukája vérnyomásmérőt, apukája bukósisakot a motorjához, anyuéknak fogalmam sincs még a tesóm szerintem parfümöt mert azt vallja abból sosem elég :)


Az jó ajándék :)Az anyós jelöltedét nem túloztad el egy picit :):):):)Bocsi csak gonoszkodtam :):):):)

És a szüleidnek?

2008. okt. 20. 16:51

De jó nektek csajok!! :) :)


Mi lesz a sszülinapi meglepetés???


Én már 2 hete elkezdtem a karácsonyi ajándékokon töprengeni. A páromnak már meg is vettem, nagy Valentino Rossi rajongó, így kap egy Rossi-s makett motort és két rossi-s könyvet. Ennek biztos fog örülni. :) Az anyósjelölt meg egy párologtatót kap mellé díszgyertyákat (nem mintha megérdemelné). A többi még rejtély.



Ti mit találtatok ki???

103. eprecske (válaszként erre: 101. - C3d119894c)
2008. okt. 20. 16:45

És mi lesz a meglepi???


Én már gondolkodom a karácsonyin, gyűjtöm a tippeket :P

102. eprecske (válaszként erre: 100. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 20. 16:45
Mi Pestre akartunk menni de a várható zavargások miatt lemondtunk ról.Azt mondta a kedvesem majd elvisz máshová.Az meglepetés lesz h. hová :) Már alig várom :)Már szerdán megyek hozzá :)
2008. okt. 20. 16:14

Na sziasztok! :)


Dejoo Pééécs!!! Imádom azt a várost... Rem előbb utóbb eljutok megint oda én is :)


Hozzám jön fel a párom a hétvégére, pénteken a szüleim is jönnek vásárolgatni meg megveszem a páromnak a szülinapi ajándékát.

100. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 99. - Eprecske)
2008. okt. 20. 15:45

Húúúh, tervbe volt egy csomó minden... és egy csomó minden közbe is jött.

Előreláthatólag unalmasan s egyedül töltöm a hosszú hétvégét. :( A barátom Sopronba megy Darts versenyre, és már nincs a hely kocsiban. De legalább lesz időm a szobám takarítására és egy kis tanulásra... Vasárnap meg ha minden jól megy megyek Pécsre a barátnőmhöz. :D Már várom!!!!


Te tervezel valamit???

2008. okt. 20. 15:03

Szia!


Hosszú ez a hétfő és sajnos nem volt időm feljönni :)

Terveztek valamit erre a hétvégére?? :)

98. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 97. - C3d119894c)
2008. okt. 20. 14:48

Szia! :)

Itt vagyok, csak zsúfolt volt a hétvége, ma meg ezerrel ment a meló. :S De pár perc és megyek haza. :)


Neked milyen volt a hétvégéd??

2008. okt. 20. 14:24
Hova lettetek csajok? :)
2008. okt. 18. 07:59

Ez a legfontosabb :)

Majd a gond onnan kezdődik amikor majd a sajátodat pesztrálod majd :)

2008. okt. 17. 20:06
Nem én tanítom őket én csak felügyelő vagyok, d nem semmi feladat... De szerencsére szeretnek meg bírom én is őket szóval ninsc gondd :)
94. eprecske (válaszként erre: 86. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 17. 18:01

Teljes mértékben így érzek én is.De egy férfit nem lehet ilyenről meggyőzni :P

De be kell lássuk van benne egy pici igazság :P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook