Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


93. eprecske (válaszként erre: 84. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 17. 17:58
Ismerős helyzet.Erre csak egyet tudok mondani tökéletes pasi nincs csak tökéletes nők :):):):):):)
92. eprecske (válaszként erre: 82. - C3d119894c)
2008. okt. 17. 17:55

Akkor te most ki "babázhatod" magad egy időre :)

Mondjuk anyukám azt mondja addig jó babázni amíg vissza lehet adni az anyjának ha sír :P


Ez tényleg romantikus. :)Mondjuk ez nálunk is hasonló bár nem ennyi virággal :)

De azt tartja a mondás h. a hibáikért szeretjük a másikat :P

91. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 90. - C3d119894c)
2008. okt. 17. 17:35

Húha!!! 6 fiúcska??? Akkor nem csodálom, ha hulla fáradt vagy!

Te tanítod őket úszni vagy felügyelő vagy???

2008. okt. 17. 17:32

Na hazaértem az úszásból, tiszta hulla vagyok, mindig én vagyok beosztva a 6 rossz fiúcska mellé...


Bárcsak a babagyártás miatt tüntem volna el :DD

2008. okt. 17. 14:39
Ma egy kissé lökött vagyok!!!! :) De néha ilyennek is lenni kell.
2008. okt. 17. 14:38
Halihóóó, csajok!!!! Jól eltűntetek!!! :)Csak nem a babagyártás miatt??? ;);)
87. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 85. - 1e8f358d6a)
2008. okt. 17. 13:20
Akkor te szerencsésnek mondhatod magad. :)
86. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 79. - C3d119894c)
2008. okt. 17. 13:19

Amúgy egyetértek a párommal, hogy az lenne a jó, ha hitel és kölcsön nélkül lehetne építkezni. De nem ebben az országban, itt ilyenre nincs lehetőség. :(Szegénykém mindent megtesz annak érdekében, hogy ne kelljen hitelt felvenni, halálra dolgozza magát... de sajnos még ez is kevés.

Én nem félek egy hiteltől. Max. nem vásárolgatok magamnak ruhát, addig amíg törleszteni kell. Ha kell száraz kenyeret eszek vízzel, de nekem akkor is lesz egy saját otthonom még ha nem is kacsalábon forgó palota lesz.

2008. okt. 17. 13:17
mindketten szeretnénk.
2008. okt. 17. 13:15
Kezdem azt hinni, hogy a romantikus pasik csak a könyvekben és a filmekben vannak. :( Évek óta bele vagyok bolondúlva a Danielle Stell könyvekbe, miközben olvasom a sorokat csak álmodozom és reménykedem, hogy egyszer az én Zoltánom is ilyen lesz, ha csak rövid időre is. Szoktam neki mesélni a könyvekről, mire a válasz, "Eszti, ez csak mese, ilyen a való világban nincs." Ááááááá! Sokszor meg tudnék őrülni ettől.
2008. okt. 17. 11:56
Nemnemnemnemnem, pont fordítva!!!:DDD
82. c3d119894c (válaszként erre: 81. - Eprecske)
2008. okt. 17. 11:56

Na igen erre mindig az a válasz h ő ilyen...

Ez akkor általános :D

De azért azt el kell mondani h a szülinapomon nagyon romantikus volt, vette többek között 20 szál fehér rózsát :)) 20. sznapomon.


Na most pedig megyek kisérőnek az elsős öcsém osztálya mellé. Minden pénteken mennek úszni és ha itthon vagyok, akkor én is kisérem őket :)

Sok-sok 7éves.

Nem fárasztó :D

81. eprecske (válaszként erre: 79. - C3d119894c)
2008. okt. 17. 11:11

Ez már nagy előre lépés h. hajlik a kompromisszum felé :)

Én már 3,3 éve nyagatom a romiantikával de mindig az a válasz h. ő ilyen.De ettől függetlenül nagyon szeretem :)

Jó van olyan h.már néha teszünk egy jó kis sétát és beszélgetünk de lehezne kicsit több is ha akarná :P

80. eprecske (válaszként erre: 78. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 17. 11:08

Ez nagyon ismerős :) Ilyen álmaim nekem is vannak :):):)De attól tartok ez csak álom marad :)

Tegnap rákérdeztem mikor akar megkérni és azt mondta nem mondja meg csak annyit talán nem kell túl sokat várnom :P

Gonosz nem ? :P

2008. okt. 17. 11:02

Hát szerencsére az én párom nem ilyen, mi számolunk a kölcsönnel.

Tegnap volt egy érdekes beszélgetésünk, mondtam neki h döntse el h úgy gondolja-e h majd velem jöne mert én nem maradok itt... Hát ha nem pest akkor oké. Most ennek örülünk :)

Meg rávattem arra is h menjen el tanulni fősulira, amire állítólag jövőre jelentkeznek is egy kollégájával :)

Ja mellesleg közöltem h suli után persze dolgozni fogok mert kell, de számoljon azzal h legkésőbb 5év múlva babót akarok :")


Jah és romantika :D Szerintem ez is pasibetegség :) Mármint a hiánya. A párom csak akkor közeledik a romantika felé, ha több napig nyafogok h lehetne romantikusabb :)

2008. okt. 16. 20:40

Pár hozzászólással lejjebb írtam már, hogy hogy áll a párom a romatikával. Valahogy úgy, ahogy a Tied, tehát nem valami jól. :S De elfogadtam ilyennek.

Ha nagyon visszaemlékszem az elejére, akkor még voltak benne romantikus vonások... Volt, hogy elvitt a Duna partra sétálni és megnéztük a naplementét... Háát, sajnos ez már igencsak régen volt. :S

Abban bízom, hogy ha már csak ketten leszünk egy házban vagy egy lakásban, akkor sokkal jobban megnyílik majd a romantikázásra... Én mindig arról álmodozom, hogy főzök valami vacsit neki és gyertyafényben fogyasszuk el az ünnepi lakomát közben meg szól a halk zene... és stb...stb... ;);) De persze ehhez tényleg az kell, hogy külön legyünk, hogy senki ne zavarjon meg minket.

77. eprecske (válaszként erre: 76. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 16. 15:21

Ez az egyik legnagyobb bajuk :)

A Te párod hogy áll a romantikával?

Nincs valami tipped h. lehet valakit a romantika irányába terelgetni?? :):):):)

76. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 73. - Eprecske)
2008. okt. 16. 15:05
Valószínű, hogy férfi betegség, mert több barátnőm is erre panaszkodik. Ezek a pasik annyira pesszimisták tudnak lenni. :S
75. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 70. - Eprecske)
2008. okt. 16. 15:04

Na, igen! A legfontosabbat kifelejtettem, a BOLDOGSÁGOT! De a tökéletes boldogságom, akkor lesz meg, ha az előbb felsoroltak mindegyike teljesül. :) Persze ettől függetlenül most sem vagyok boldogtalan.


Azért figyelmezetesd még egy párszor az álmodra! Messze van még július 15-e.

Az én párom sem valami romantikus, de már megszoktam. Ilyennek ismertem meg. Úgy vettem észre, hogy fél kimutatni az érzelmeit. (És ezt egyszer el is árulta). Nehezére esik kimondani azt a szót is, hogy "szeretlek"-> erre mindig az a válasza, hogy nem mondani kell, hanem érezni...


A kezemet dec. 25-én kérte meg karácsonykor és akkor volt a 3. évfordulónk is. Nem volt benne semmi romantikus, de én mégis örültem neki.

2008. okt. 16. 15:02
Zsepiit akartam írni bocsi :P
2008. okt. 16. 15:01
Szepii az én párom is így gondolkodik.Szerintem ez férfi "betegség" :):):):):):):)
72. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 71. - C3d119894c)
2008. okt. 16. 15:00

Ajaj, itt lesznek akkor még nézeteltérések. :S De szerintem, sőt biztos, hogy nálunk is. Nem értünk mindenben egyet. A Párom szerint csak, akkor lehet valamit is kezdeni az életben, ha min. 20 millió Ft van a bankszámládon, szerinte szégyen hitelből házat építeni vagy venni. De miért lenne szégyen??? Szerintem Mo-n a lakosság 90%-a hitelre épít. Mindig azt mondja, hogy álomvilágban élek... pedig szerintem ő az,aki ott él.


Azért kérdeztem, hogy hogy keresnek a rendőrök, mert pár évvel ezelőtt én is annak készültem. Csak az egésztől elment a kedvem, fontosabbnak tartottam azt, hogy egy jó meleg irodában üljek csinos ruhában, mint szakadó esőben kúszni a sárba. Sokan azt mondták, hogy h*lye vagyok, mert a rendőrnek milyen jó dolga van... jó a fizetés és még korábban is nyugdíjba mehet... Na, mindegy!!!

71. c3d119894c (válaszként erre: 67. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 16. 14:52

Egy másik lánnyal lakom együtt, nem a párommal, nem akar pestre jönni rendőrnek, itt nem joo nekik.

De ha befejeztem a sulit akkor elvileg összeköltözünk, már csak azt kellene kitalálni h hol, mert ő nem jön pestre, én nem szeretnék hazamenni...


Hát nem keresnek jool sajnos :S

Ő meg még autót is törleszt..

70. eprecske (válaszként erre: 69. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 16. 14:30

Ezt a Sok-Sok mindent amit felsoroltál én is szeretném sőőőőt még szeretnék nagyon Boldog is lenni :)

Nekem elég lenne az is ha 2 lenne belőlem :)esetleg 3 :)

Már szóba került egypárszor h. szeretne lagzit meg eljegyzést.

A múltkor mondtam neki h. megálmodtam a lánykérést.Megkérdezte mikor történt mondam neki h. az évfordulónkon.Az majd jövő júlu 15.Remélem vette a lapot :)

Bár nem egy romantikus alkat sőőőőt szerintem tudat alatt tesz is elenne h. elkerülje a romantikus helyzeteket.Nincs valami tipped arra h. lehet ezt megváltoztatni?:)Az is lehet h. én vok túl romantikus?! :)

69. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 68. - Eprecske)
2008. okt. 16. 13:11

Lehet, hogy semmiről nem vagyok még lemaradva, de én oooolyan türelmetlen vagyok!! Mindent egyszerre szeretnék... Szeretnék feleség lenni, szeretnék egy saját házat, szeretnék saját háztartást vezetni... egy babát... Sőt szeretnék még iskolába járni, de dolgozni is... Jézusom!!! Ezeket még felsorolni is sok. :):) Milyen jó lenne, ha két életem lenne. ;)


Ne is add fel, én sem adom!

Majd eljön annak az ideje is, hogy menyasszony leszel! Beszéltetek már róla??? Néha-néha azért a fülébe súghatod, hogy mennyire szeretnél egy gyűrűt...

68. eprecske (válaszként erre: 64. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 16. 13:07

Még semmiről sem vagy lemaradva!!

Látod én már 23 éves vagyok és még menyasszony sem :)

És nem adom fel majd csak eljön az ideje :)


2őt egy kisfiút meg egy kislányt :)

67. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 60. - C3d119894c)
2008. okt. 16. 12:23

Egyedül vagy albérletbe?? És hogy tetszik??

Én is szívesen elmentem volna albiba a párommal, de neki semmi kedve hozzá. Kamionozik, így csak a hétvégén van otthon. Szerinte az albérlet csak kidobott pénz lenne. Azt mondta várjunk még egy picit, gyűjtsünk pénzt, hogy legyen vmi kezdő tőkénk, vegyünk fel hitelt és akkor már a saját házunkért fizetünk havonta nem pedig egy idegennek. (Fájó szívvel, de ebben igazat adtam neki). Így én is otthon lakom a szüleimmel és ő is. De nagyon bízom benne, hogy már nem sokáig. :)


Miért írtad azt, hogy a párod rendőr és nem túl jók az anyagi helyzetei?? A rendőrök olyan rosszul keresnek???

66. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 65. - C3d119894c)
2008. okt. 16. 12:19
Én is fiatal anyuka szeretnék lenni, szóval én már nem várok sokáig.( Mindig büszke voltam anyukámra, hogy milyen fiatal. Akkor meg pláné dagadt a mellem, amikor osztálytársaim mamámat nézték az anyukámnak, anyukámat meg egy barátnőmnek.) Dolgozok 1 évet, hogy valami pénzt kapjak. Addigra már a suli több, mint a felén is túl vagyok. Jövő ilyenkor abbahagyom a gyógyszer szedését és akkor már csak várni kell. Jöjjön a baba, amikor jönnie kell. :)
2008. okt. 16. 12:13

Szerintem sem igaz ez... Nekem például az öcsém 13 évvel fiatalabb, és már akkor sokszor fürdettem, vagy tisztábe tettem, etettem meg amit kell és még él!! Sőt sokkal inkább hozzám rakaszkodik mint anyunkhoz :)) Még az első szava is az én nevem volt :))


Meg amúgy én úgy vagyok vele, h amikor az utcán látom a fiatal anyukákat a babókkal az annyira teccik, és én is fiatal anyuka szeretnék lenni :)

2008. okt. 16. 11:41

Nekem is ez a véleményem. Az én szüleim is elég fiatalon vállaltak be. Anyukám 19 éves múlt. Később született még két tesóm is. De mai napig jól nevel minket és az elmondása szerint még csak meg sem fordult a fejében, hogy várnia kellett volna még a gyerekkel. Nem bánt meg semmit.


Biztos tőle örököltem ezt a hatalmas gyerek iránti vágyat!!! Remélem másban is rá fogok hasonlítani. :)


Kislánykoromban mindig azt mondtam, hogy 18 évesen férjhez megyek és elköltözöm otthonról, majd 20 évesen megszülöm az első babámat... Hát, ehhez képest jól el vagyok maradva... :S De ami késik nem múlik!


Amúgy, hány gyereket szeretnél??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook