Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tettél volna a helyembe? fórum

Te mit tettél volna a helyembe? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 15. 05:26

A hapsi nem volt 100 az biztos.

Te pedig tényleg "neveld meg" a kutyádat.

2018. márc. 15. 00:09

Egyetlen észrevétel.


A póráz soha ne legyen büntetés!

Hogy a kutya hozzád menjen hívásra, az ragyogó lehetőség legyen, a boldogság mindig újra ismétlődő forrása. Ha ezt eléred, akkor lehetsz biztos benne, hogy azonnal megy.

2009. szept. 7. 07:42

Én azért nem teljesen értek egyet mindenkivel, mert tény, hogy ahogy a pasi reagált az nem normális, de pl. én rettegek az összes kutyától. Képes vagyok akármekkora kutya miatt kerülni több km-t. Nekem hiába mondja bárki hogy nem bánt csak ugat, görcsberándul a gyomrom, ha csak meglátok egyet póráz nélkül. Vannak ilyen emberek, és én nem tehetek róla, mert nem magamnak generáltam a problémát.

Igazából sztem ezt is tudomásul kéne venni, hogy van akik így reagálnak.

33. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 7. 04:42
Szia! Hát... kifogtál egy bolondot! Azt azonban meg kell mondanom, hogy akit "betámad" egy kutya, az nem biztos, hogy szalonképesen fogja magát kifejezni. Egyszer egy nő két hatalmas kutyát vitt pórázon velünk szemben (egyenként elrántották volna) és a kutyák betámadtak minket, a nő nem tudta (vagy nem is igazán akarta?) visszahúzni őket, mire a férjem, aki egyébként birkatürelmű, finom ember úgy leteremtette, hogy még órákig sírtam a röhögéstől, azon amiket mondott az idióta asszonynak.
32. Panni58 (válaszként erre: 31. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 20:43

Sokat javít az is, ha rászólsz olyankor, előbb-utóbb megtanulja. A miénk 11 hónapos lesz, és már okosodik. :)

Mi például kicsi korában mindig megsimogattuk a buksiját, ha kaját kapott, hogy megszokja, és ne kapjon oda, mert előfordulhat, hogy kisgyerek van nálunk, és épp akkor akarja megsimogatni, nehogy megharapja.

Nagyon okosak a kutyuk, de tényleg sokat kell velük foglalkozni.

31. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - Panni58)
2009. szept. 6. 20:01

Az én kutyum is ugyan ezt csinálja..megy - ugat - ugrál...ráadásul morog.Én is kutyasulin gondolkodok,de az barcikán nincs,csak miskolcon az (20km)...barcikán csak egy oktató van,de ő alkalmanként 1500ft v 2500 ft-ért dolgozik,azt sokallom.

De mindenképpen meg kell változtatni a modorát.

30. Panni58 (válaszként erre: 25. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 19:42
A miénk is harciaskodott míg keveset volt "nagy társaságban". Fél éves kora óta kutyaoviba hordják a srácok, azóta nagyon sokat szocializálódott. Nem rohan az emberek után, nem ugat ok nélkül, és nagyon jól kijön a többi kutyával is. Vasárnaponként járnak, havi 3000 forintért.
29. Bucóka20 (válaszként erre: 28. - Vigyorex6)
2009. szept. 6. 19:19

Köszönöm,Neked is:)

szió

28. Vigyorex6 (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 19:18

Akkor nyugi most már :))))

További szép estét Neked és sok örömet a kutyáddal!

2009. szept. 6. 19:09
Értem,barátom is ezt javasolta.Akkor ezt mindenképpen megpróbálom.Köszike☻
2009. szept. 6. 19:07
Az a legjobb, ha tényleg sokat viszed emberek közé és ha valakit megugat és látod azon a személyen, hogy mosolyog és nem fél a szutyikádtól, akkor kérd meg, hogy odavihesd és simogassa meg. Ha nagyszájú vagy, ahogy írtad, akkor megteszek, én is megtenném és más kutyáját is megsimogatnám. Ezt egy kiképző ismerősöm is szokta javasolni. Ilyenkor plusszba még jutalmazhatod falatkával és az "okos vagy" dícsérettel.
2009. szept. 6. 19:02
Szerintetek amúgy hogy lehetne leghatékonyabban leszoktatni erről a "támadásról"?
24. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2009. szept. 6. 19:00
Nekem is rá 5 percre érkezett meg.De saját magamon lepődtem meg igy utólag h nem szóltam semmit,ennél kisebb kaliberű dolgokért is oda teszem magam.Úgy látszik most nagyon nagy sokkk ért.:)):@
23. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 18:59
Jaja! Szegény kis bébimnek, akkor még csak inkább csak fogkezdeményei voltak, mint fogai :))))
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 18:57
Ilyenkor engem az szokott idegesíteni a leginkább, hogy olyankor nincs ott a párom, mert akkor mindenkinek lapos a pofája.
21. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2009. szept. 6. 18:56
Az olyan helyzet meg nevetséges és szánalmas,akkor annyi erővel egy cicától is félhetne.
20. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2009. szept. 6. 18:55

Barátom meg rálicitál h jól szájba vágja.Tudom,hogy semmilyen helyzetben nem illik meg nem szabad verekedni,de azért álljon már meg a világ,nem vagyok én neki senkije hogy igy beszéljen velem. A legjobban az dühít h azt mondta h nagy a seggem + h 8 általánosom van.:D

De szerintem soha többé nem fogom látni,az lenne a legjobb.

19. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - 7eb200cd49)
2009. szept. 6. 18:54
Persze, hogy nem volt az, a képeken egy jól szituált spániel, ami amúgy sem harci kutya, aki csak tisztes távolságból ugatott. Pl.én is tiszteletben tarom, hogy valaki fél, vagy nem szereti a kutyákat, de amikor valaki a 8hetes, hozzáteszem nagyon apróka kutyimtól félt, akkor már eröltetett a nevetés :)))))
18. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 18:51
Felesleges! Ő úgy is Rád tud licitálni keresetlen, alpári szavakkal, görény kifejezésekkel! Így sokkal okosabban jöttál ki ebből a helyzetből.
2009. szept. 6. 18:46
Megnyugtat amiket írtatok,hibásnak érzem én is magam meg az is vagyok.De próbálok ellene tenni,nemis próbálok hanem fogok is,csak persze minden pénzbe is kerül..meg időbe is.De ha már bevállaltam a kutyát akkor törődök is vele.Ezt az embert meg ha meglátom,biztos lesz hozzá 1-2 kedves mondatom,hogy tudja azért h kinek dumál.
16. 7eb200cd49 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 6. 18:41
azt hiszem ez a kutya nem "kóborló"kutya volt.csak akkor kell kutyától félni,ha többen vannak,egyedüli kóbor kutya nem fog megtámadni.lehet,hogy morog,mert fél,de nem támad! általában....
2009. szept. 6. 18:36
az a helyzet,hogy nagy az isten állatkertje,ilyen és ehhez hasonló barmok mindig lesznek.ne foglalkozz vele,ha ez a manus legközelebb arra megy,mellőzd vele a találkozást.a kutyusod meg minél többet vidd emberek közé,akkor nem fog ugatni.
14. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Cda322cd3b)
2009. szept. 6. 18:36
Nekem is ez az egyik kedvenc idézetem ,ebben minden benne van. Jól tetted, hogy nem szóltál vissza, mert ez az egész az Ő szegénységi bizonyítványa. Sajnos rengeteg az ilyen ember. Én is nagyon sokat tudok rágódni az ilyen helyzeteken, de majd idővel nem fog foglalkoztatni. A lényeg az, hogy Te nem voltál hibás, mert a kutyád nem ment oda hozzá közel, csak ugatta. Vannak ilyen stádiumok náluk, de egy kis odafigyeléssel lefogod tudni szoktatni. Tudom, hogy megalázónak érzed...kívánom, hogy ez ne foglalkoztasson, mert sokkal több, értékesebb és szebb dolog, személy van az életben, minthogy az ilyen prtmitív "emberekkel" foglalkozz!
2009. szept. 6. 18:36

Nagyon csúnyán beszóltak neked ez tény.

De gondolj bele ha veled történik meg egy ilyen kutyás eset!

Hát, én sem örültem volna, ha a parkban rám támad egy idegen kutya, lehet, hogy ott is maradtam volna!

Nagyon félek a kóborló kutyáktól, már támadtak rám.

12. Panni58 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 18:35

Mindenütt vannak hülyék. Mi csak vezettük az akkor féléves labinkat az utcán, aki akkor még minden kutyát megugatott. Zárt kerítés mögül egy kutya ugatott vissza rá, igen mérgesen. Erre redőny fel, asszonyság kiordított az ablakon: vigyék innen nagyon gyorsan, mert kiengedem a kutyát, és széttépi ezt a kis dögöt!

No comment. Mi sem szóltunk semmit. Méltatlan lett volna.

11. c82ca0b957 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. szept. 6. 18:32
Nem kell bánnod! Okosan viselkedtél, helyzetnek megfelelően. Ezen nincs mit bánni :)
10. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Cda322cd3b)
2009. szept. 6. 18:32
Barátomnak staffordja van.Én is szoktam sétáltatni. :)Kár h nem ő volt velem:))
9. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Anka71)
2009. szept. 6. 18:31
Anyum is azt mondta h hagyni kellett volna h leharapja a tökét...lehet hogy én se aggódok annyira ha a gyerek nincs ott,bár őt nem bántotta volna az tuti,még am se bántott soha senkit.
2009. szept. 6. 18:31
Hát ez felháborító! Hogy lehetnek ilyen nem normális emberek?
2009. szept. 6. 18:30
vegyél egy pitbullt, es legközelebb tuti nem lesz kedve ordibálni, ha találkoztok XD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook