Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? fórum

Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? (beszélgetős fórum)


2007. okt. 4. 05:50
Vennék egy tuti parókát. Nem tőle.
67. ec63a7fc29 (válaszként erre: 63. - Wicca23)
2007. okt. 3. 12:06
:))))))))))))
2007. okt. 3. 12:02
Többet nem mennék hozzá. A gáz hajat meg megpróbálnám átvészelni :S
2007. szept. 19. 14:55
Hát biztos rohamot kapnék,de nem szolnék semmit.Nem azért mert beszari vagyok csak senkit nem szeretek megbántani.
2007. szept. 19. 14:52
Nekem múlkor nagyon elszúrta a melíromat elől. És vissza mentem hogy csinálja meg mert én így nem fogok kimenni az ucára. Belátta és ingyen megcsinálta újra, de nem is fizettem volna ha kért volna pénzt.
2007. szept. 18. 18:42
Leborotválnám a fejét,és kivinném a sivatagba,had bolyongjon,gondolkozva,hol rontotta el..:-)) Szerencséjére már eleve kopasz,a sivatag is messze van,és nagyon jó fodrász.
62. s.irma
2007. szept. 18. 18:34
Nem tudja elrontani mert egy zseni. De lehet, hogy agyonütném ha megtenné!!!!!
61. Ancika
2007. szept. 18. 17:07
pofáncsapnám.. de ezt neki még nem sikrült összehuzni :)
2007. szept. 18. 16:07
Az én fodrászom nem tudja elrontani a hajamat! :)))
2007. szept. 9. 13:00
Mit tennék? Ezen nagyon sokat gondolkoztam. Tuti ráborítanám az aztalt. De nem tudom elképzelni, hogy ne tűnjön fel, hogy épp rosszat csinál.
58. Donyta (válaszként erre: 53. - Andreamano)
2007. szept. 9. 12:58
Sajnos, nem minden fodrász figyel oda, kinek milyen frizura áll jól. A másik, hogy talán nem igazán kérdezi pontosan meg az elképzelést. Azon ő még mindig változtathat esetleg, de a beleegyezéseddel. Ha nagyon nem azt kaptad amit kértél, vagy hibázott, menj vissza ingyen kell helyrehoznia a hibát!
57. jemma (válaszként erre: 53. - Andreamano)
2007. szept. 9. 10:58
menj vissza hozzá, hogy hozza helyre amit elrontott!
2007. szept. 9. 10:27

Nekem pont szalagavató előtt történt:(

Csak egy kicsit vágatni akartam belőle h legyen vmi formája, szal mondtam neki h "tépjen meg"(de nem úgy:D:P) és tüsisre(!) levágta a hajam alul, felül meg gombahajat csinált:S:@ Sajnos azzal már nem lehetett mit kezdeni, de azóta nem is voltam ott...és nem is leszek!!

55. Mocori
2007. szept. 9. 10:11
nagyon-nagyon kiakadnék és nem mennék oda többet!
54. Reenee
2007. szept. 9. 09:56
Ilyen nem fordulhat elő velünk :))
2007. szept. 9. 09:31

Sziasztok!


Az én hajamat pénteken rontották el festéssel is,ami nagyon öregít,pedig mondtam,hogy ne legyen sötét,mert az nem áll jól,na de ebbe belenyugodnék,majd át lesz festve 1 hónap múlva,de olyan hajat vágott,amivel úgy nézek ki,mint egy igénytelen!Szerintem itt is ott is belenyírt!

Egész hétvégén sírok,főleg ha a tükörbe nézek.

Szerintetek visszamenjek hozzá,mert lehet én nem mondtam el rendesen mit szeretnék,vagy hadjam,és csináltassam meg mással?Így is egyébként jó sok pénzt hagytam ott,hát nem tudom mi legyen elég tanácstalan vagyok!

Véletlenül nem tud valaki Győrben jó fodrászt,mert én még nem találtam olyat akinek vannak ötletei,és nem drágán dolgozik?

52. eva25
2007. szept. 9. 09:22
Egyszer megesett. Hamvas szőkét kértem, és sötét lila lettem. Brrr...., el kellett menjek a szomszédos városba egy szuper fodrászhoz, Wella szalonba, és ott helyre hozták. Azóta is oda járok.
2007. szept. 9. 08:58
Én is jártam már hasonlóan.Bár annyival jobb helyzetben voltam,hogy nem vágás volt hanem festés.Megcsinálta a festés mint előtte már több alkalommal elvileg ugyanazzal a festékkel.Ezt ő szokta adni.Majd hazamentem és másnap kezdtem gyanakodni,hogy valami nincs rendben.Reggelre a párnán csupa festék lett, ami máskor nem szokott..és olyan volt a hajam mint egy kifakult kóc.De ez komolyan így volt.Nem tudom mi történt a hajammal de a tapintása is sprűd, durva lett.Az amúgy puhaszálú vékony hajam.Olyan volt mint a szénabogja.Megmostam, balzsmoztam, pakolást rá hátha jobb lesz.Nem lett jobb.Visszamentem hozzá és nem tudta ő sem,hogy mi történt, de látta.Adott egy flakon hajszínező habot,hogy azzal színezgessem amíg lekopik a másik.Nem is tudtam mást tenni vele.Ja amúgy mikor visszamentem, nagyon rendes voltam mert nem a többi kuncsaft előtt reklamáltam.Azóta nem járok hozzá mint fodrászhoz.Persze ez azért nem egy leégetett haj volt.
50. jemma
2007. szept. 8. 18:06
nyelném a könnyeimet és cirkuszolnék. borzasztó, ha egy hajfestés vagy egy vágás nem sikerül. hogy melyik rosszabb, azt nehéz eldönteni. ha meg a szín is és a fazon is egyszerre szar, na az az igazi csapás!
2007. aug. 26. 17:21
biztos megmondanám a véleményemet de lehet,hogy nem csöndesen
2007. aug. 26. 17:20
Lefogom, ééés revans:-)))
2007. aug. 26. 16:48
Ha nem először fordul elő, akkor sürgősen egy másikat keresek!
2007. aug. 26. 12:10
mindig elrontják.tökmindegy hová megyek.pestena fodrászok művésznek hiszik magukat, és teljesen tesznek arra hogy te mit szeretnél, önkényesen levágják ott is, ahol pedig külön kérted hogy ne.most egy vidéki fodrásznál voltam, és jól megcsinálta, ráadásul negyed annyiért, mint pl.hajasnál.
2007. aug. 11. 21:34

Nekem nem olyan rég nagyon elrontotta a hajam a fodrász!

de hazamentem és anyu beszárította és mint ha kicseréltek volna!!

de most már nem is látszik, hogy le lett vágva!hál istennek!

2007. aug. 1. 15:16
nekem nagyon ügyes a fodrászom, eddig mindíg rendbe tudta rakni a hajam.. ám ha elbacarintaná, akkor nem fizetnék, az életbe többt nem mennék, és el is mondanám minden ismimnek, hogy mit tett, s hogy ne járjon többé oda
2007. aug. 1. 15:08
Leordítanám a fejét és nem fizetnék érte!De szerencsére ez nem fog megtörténni,mert mégha fiatal is a fodrászom, nagyon ügyes!
42. Menyó
2007. júl. 28. 00:39

Szerintem azt a hajpakolást - természetesen ingyen - igénybe vehetnéd még azután is ráérsz otthagyni.

Én ott hagytam a fodrászt aki elrontotta a hajamat, mert visszafordíthatatlan (vagyis akkor visszafordíthatatlan) dolgot csinált. Hátam közepéig érő göndör hajam volt amit szerettem volna kleopátrára vágatni a családi fodrásszal. A fodrász erőszakosan közölte velem, hogy az nekem nem állna jól, de csinál nekem egy olyat ami jó lesz. Felkapta az ollót és elkezdett vadul csetkelni én meg kezdtem elsápadni, valószínüleg észrevette, mert ironikusan megkérdezte, hogy soknak találom amit vág? Mert ha igen, akkor most még visszaragaszthatja. Levágta hát a hajamat 10 cm-esre, én meg majd felrobbantam az idegtől.

Szerencsére ez már több éve volt és már más a hajam, jah és a fodrászunk is természetesen!

2007. júl. 27. 23:33
elképzelhetetlen, mert vérprofi "sztárfodrász"...
2007. júl. 27. 20:56
Megverném.
39. Agicab
2007. júl. 27. 20:54
Nem lépnék ki addig az üzletből, amíg helyre nem hozza, ez a minimum. Ha egyedi eset, és megoldotta a helyzetet, a bizalom is maradna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook