Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? fórum

Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? (beszélgetős fórum)


38. mongi
2007. júl. 23. 13:27
Max.,hogy többet nem mennék hozzá,s megpróbálnám otthon én kijavítani egy kissé a "hibát"
37. Vica30
2007. júl. 21. 22:53
Sógornőm fodrász, úgyhogy addig haza se jönnék amig nem jó. [még szerencse, hogy a szomszédom:-)]
2007. júl. 21. 21:53
Letolnám 1 centisre.. volt már ekkora hajam és még csak nem is elrontás miatt, most se sokkal hosszabb :)
2007. júl. 21. 21:43
Most voltam fodrasznal...tegnapelott... Kertem,hogy egy centit vagjon ki,es utana befonattam,masnap vettem eszre,hogy a copfom nagyon kicsi...legalabb 7-8 centit kivagott...azt hittem megorulok!
2007. jún. 25. 15:40
Ha végzett beültetném a székbe! Most én jövök ..........:DDDDDDDDDDDD
2007. jún. 25. 15:15
Már volt rá példa.Háromszor fogott hozzá és még sem tudta helyre hozni.Nem csináltam cirkuszt belőle,csak odahaza dühöngtem.Többet nem mentem hozzá.
2007. jún. 25. 15:12
megölném, de legalábbis nagyon ideges lennék
2007. máj. 31. 19:57
már volt ilyen na, azért nem rontotta el olyan nagyon, de hát azt tettem, amit tehettem: belenyugodtam. aztán fodrászt váltottam.
30. Loni (válaszként erre: 26. - Debóra)
2007. máj. 31. 19:48

És nem csak tévedhettek, de - saját magamből kiindulva - lehet, hoyg én nem magyarázom el jól, mit szeretnék. Vagy egyszerűen más az ízlés. Ami az egyiknek tetszik, attól a másik a falra mászik.

Ezért nem szoktam én patáliát csinálni. Gyáva is vagyok hozzá.

De volt már olyan, hogy a fodrász levágta a hajam, befestette, és nem igazán tetszett. Fizettem, hazamentem. És otthon, természetes fényben megláttam a hajam, és tetszett. Másnap be is mentem a fodrásznőhöz, és elmondtam neki őszintén, hogy mennyire jó lett, csak az üzletben nem láttam. Megnyugtatott, nem én vagyok az egyetlen. Egyszerűen rossz az üzlet világítása, de a főnök nem hajlandó megcsináltatni. Már megszokta, hogy a vendégek az üzletben csak ímmel-ámmal dicsérik, majd otthonról felhvják, hoyg nagyon tetszik a frizura.

Egyébként ennél a hölgynél maradtam.

29. f124753f33 (válaszként erre: 26. - Debóra)
2007. máj. 31. 19:25

Egyébként erről beszéltem én is. Biztos nem szándékosan csinálta.

Nekem is "kúrták már el", mégsem haraptam le az illető fejét. Emberből vagyunk, tehát hibázhatunk is.

28. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 27. - Debóra)
2007. máj. 31. 19:23
azert egy szep hosszu hajnal lehet csaptal volna, csak minden szentnek maga fele hajlik a keze ;)
2007. máj. 31. 19:12
Ja amugy már nekem is "baszták el a hajam" mégsem csináltam patáliát. De ez mindenki saját maga döntse el, mit tenne ilyen helyzetben.
2007. máj. 31. 19:09

Én fodrász vagyok. Olvasom itt a véleményeket. Én is hárpiás vagyok a hajamra, de könyörgöm emberek vagyunk, mi is tévedhetünk.

Nekem is vannak bolond vendégeim, akik feketéből platinaszőkét akarnak, én ezeket nem szoktam elvállalni, pont emiatt, hogy letörik a haj. De volt olyan is, hogy hazament és saját maga csinálta meg, másnap visszajött, hogy letört a haja, mire én annyit válaszoltam, hogy mondtam hogy le fog törni, ezért nem csináltam meg én.

Szóval sajnálom ami veled történt, de nekünk is lehet szar napunk, mi is lehetünk fáradtak, de elhiszem, hogy mit éreztél. Amugy egy rövid haj is lehet nőies és szép, elvégre egy idő után visszanől, ez legyen a legkevesebb baj a mai világban.

2007. máj. 31. 18:57
Sajnos én nagyon kényes vagyok a hajamra,és ezért már egy jó pár fodrászt otthagytam.A véleményemet mindig szépen de határozottan megmondtam.Volt aki megharagudott,de volt aki tudomásúl vette,hogy nem jól dolgozott.
24. Loni
2007. máj. 31. 18:10

Ahhoz túl gyáva vagyok, hogy szóljak. Ne adj isten, ne fizessek vagy ilyesmi.

Hazamegyek. Sírok. Megmosom, újraszárítom, megpróbálom helyre hozni. Majd új fodrászt keresek. És reménykedek, hogy találok.

2007. máj. 31. 18:07
Az én fodrászom ilyet soha nem tenne,mert nagyon ügyes!:-))))
22. betty1216 (válaszként erre: 21. - 4c35511f0b)
2007. máj. 31. 16:57
pontosan
2007. máj. 31. 13:57

Semmit.

Másik fodrász -> megcsinálja jóra -> régit elfelejteni, senkinek nem ajánlani

2007. máj. 31. 13:53
Ja, és ő is érthetne ennyit hozzá!
2007. máj. 31. 13:51
Hozzá jártam már évek óta, és eddig jól dolgozott.
2007. máj. 31. 13:51
mert nem láttam amikor bekeverta! Ha láttam volna, akkor biztos nem engedem felkenni.
17. f124753f33 (válaszként erre: 16. - Ffc9d89fcb)
2007. máj. 31. 13:11
Igazán nem akarok kötekedni, de ha értesz is hozzá, miért nem mondtad neki, hogy ha azt akarod rám kenni, akkor bocsi, de inkább ne... ?
16. ffc9d89fcb (válaszként erre: 14. - F124753f33)
2007. máj. 31. 13:06
Én is fodrásznak tanultam, és pontosan tudom, hogy ilyen csak akkor fordulhat elő, ha nem megfelelően méri ki az anyagot valaki. Akkor amikor ez történt, a fodrász csajszi el volt csúszva a munkályával, és kapkodott nagyon. 12%-osnál erősebb peroxidot nem is szabad használni, attól az erősségtől meg nem törik le senkinek a haja. Fodrász tanuló koromban állandóan festettem a hajam, volt, hogy hetente más színűre, de max a vége volt töredezett. Azt még le sem írtam, hogy ugyan aznap a hajsimító vassal a fulemet is megsütötte, tiszta var volt 2 hétig.De az legalább begyógyult.
2007. máj. 30. 19:04
Szép napot Figarina!Segítséget szeretnék kérni. Hasonló problémával már többen is fordultak hozzád, de akinek (mint utólag kiderült) segítettél priviben adtál tanácsot. A hajam eredetileg világodbarna.Sötét violettre lett festve több éve. A végére mindíg csak az utolsó pár percre kentem, vagy csak összemostam. Most azonban szeretném lenöveszteni a hajam, de elég nagy a kontraszt a két szín között. Szeretném megtudni, hogy mivel tudnám legalább középbarnára festeni, hogy a ne legyen ordító a különbség. Attól tartok, hogy egy szivatás vagy satír után is sok vörös pigment maradna. Ezt hogyan kerülhetném el?
2007. máj. 30. 12:41

Még annyi jutott eszembe, és nem azért, hogy a fodrászt védjem, azért ők is emberek. Valószínű nem szándékosan csinálta, amit csinált. Csak sajnos manapság azok a szar vegyszerek, amiket magunkra kenünk, mindenkiből más hatást hoznak ki.Teszem fel ha a kuncsaft gyönyörű, platinaszőke tincseket akar, az ugye nem egyszerű, mert a hatáshoz elég komolyan be kell avatkozni kémiailag. Ha meg nem lesz olyan színű, a vendég puffog... Úgyhogy nem könnyű, én biztos nem festenék senkit sem, mert rizikós.

Ettől függetlenül sajnálom.

2007. máj. 30. 12:15
Köszi mindenkinek a vígasztalást, és együttérzést! Ma öszefutottam a fodrászal egy boltban, és mutattam neki, hogy mit csinált! (mert persze nem az ő kezében maradt a hajam, hanem napról napra tört le.)Nagyon zavarban volt, és azt mondta, hogy majd rendel nekem rá valamit. Visszakérdeztem, hogy talán ragasztót, vagy gyors növesztőt? Azt már nem tettem hozzá, hogy az én hajamhoz ugyan nem nyúl mégegyszer, pedig mondhattam volna.
12. Rika1
2007. máj. 26. 00:46
Hát ha a fodrász így elcseszte,hozza is rendbe.Viszont az most nagyon dizájnos,hogy a fejtetőn felfelé áll.Egy új friszkó mindent megold.A lényeg ne szomorkodj miatta.Ez a változás még jót is hozhat neked.
2007. máj. 26. 00:33
Komoly.Hát én sírógörcsöt kapnék,aztán pedig nem is tudom,csatlakozom klariten-hez.
2007. máj. 25. 23:35

En nem vernem meg. Pacifista vagyok. Megkernem hozza helyre, es ha Te megertessel viszonyulsz hozza, meglatod olyan uj frizut rettyint Neked, beleadva apait-anyait, hogy megallitanak majd az utcan, hogy tok jol nezel ki!

Biztos vagyok benne, hogy igy lenne!

9. gkreka (válaszként erre: 8. - F124753f33)
2007. máj. 25. 23:33
jo kis ellentmondo tanacsokat adunk :DDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook