Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? fórum

Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? (beszélgetős fórum)


2007. dec. 30. 19:36
Adnék neki egy fülest.:)))
2007. dec. 27. 19:09
Nem mennék hozzá többet!
2007. dec. 27. 19:07
nem izgulnék, én úgyse látom. csak a tükröket kerülném:-)))
95. évi75
2007. dec. 27. 18:36
szerencsére még nem sok ilyen tapasztalatom van!nem tudom, attól függ hogy mennyire és mit rontana el rajta!
2007. dec. 27. 18:11

attól függ mennyire és hogy. ha ugy rontaná el, hogy más utána helyrehozhatja, más fazonra akkor nem érdekelne. hál istennek gyorsan nő a hajam.

de ha annyira elrontaná hogy nem lehetne vele mit kezdeni, nem fizetnék neki az tuti, sőt panaszt is tennék akár.nekem ismerősnek leégette a haját egy fodrász a dauernél.de olyan rendesen hogy teljesen elszáradt neki.annyira beszélgetett hogy nem figyelt oda. persze kártériette de ez nem segit

93. zezsua
2007. dec. 26. 09:26
Nekem a menyem a fodrászom és találunk közös nevezőt
92. Kék
2007. dec. 4. 21:16
Már nem járok hozzá!A történet csak annyi,hogy melírozott és mivel hosszú a hajam fém csipesszel összetűzte a fejem tetején,hogy ne lógjon.Olvastam békésen,mikor azt hallom,hogy "jaj füstöl a vendég feje!!"ekkor kiderült az én fejem füstölt,mivel a szőkítő nem fér össze a fémmel.A hajam 2cm-es re tört le pont a búbomon.Nagyon rossz volt,sokára nőtt le az eredeti méretre!
91. 0260f21e84 (válaszként erre: 88. - Ferildi)
2007. dec. 4. 21:03

a feketen nem sok minden segit, vagy megvarod, mig leno/kopik, vagy kiszokitik es utana atfestik.

En ez utobbit valasztottam vagy tiz eve, de soha tobbet. Ledobja a kovetkezo szint es nagyon megvaltozik a haj szerkezete.

Inkabb varj, vagy valami rovidebbet csinaltass

90. JUL17
2007. dec. 4. 20:59
MÁR JÁRTAM ÍGY ,HOGY ELRONTOTTA A HAJAM-és azóta nem hozzá járok,
89. s.irma
2007. dec. 4. 20:28

Nem hagynám el az üzletet mig nem csinálná meg olyanra amit kértem.

Bár az én fodrászomnál az elmúlt 15 évben nem fordult ilyen elő!

2007. dec. 4. 20:10

Én is most jártam így.Én vittem a festéket,de a kép más színt mutatott.Mennyi idő múlva festhetem át,

hogy hajam is maradjon?És mivel?Most Szinte fekete.Segítsetek!Köszi

2007. dec. 4. 20:00
megütne a guta mérgemben,valahogy próbálnám a fésülést másképp,hogy a hibákat kicsit takarja
2007. dec. 4. 19:54

10 évesen kleopátrát kérte, ő meg levágta gombába. Kapucnis polóba jártam a hétig.


Viszont 2 hét múlva az iskola felének ilyen haja lett. de én akkor is utáltam.

2007. dec. 4. 19:41
ha nem tudnek megbaratkozni vele, azonnal ujat kernek, ki sem mennek az utcara
2007. dec. 4. 19:37
Kiborulnék mert én mindig félve ülök be a székbe!
83. a1a24a7504 (válaszként erre: 82. - Tabipoczak)
2007. nov. 30. 18:05

Nem tudom mennyire hosszú,de szerintem vágasd le a végét.Ha törött is és úgyis egyenes,igy legalább egészségesebbnek fog tűnni mig ki nem nő belőle a dauer.

Ne száritsd ki mert az mégjobban eltöri,inkább hagyd megszáradni magától és előtte kend be valami hajápolóval ami olajos.

Ja!Ne fésüld ki mert azt a dauer nem "szereti"!

2007. nov. 9. 12:01
1 hónapja voltam fodrásznál, és dauert csináltattam (volumenezés), azóta olyan csúnya a hajam, hullik, törik(mivel rosszúl sikerült, azóta mindig beszárítom,vasalom).Nem tudom mit csináljak!! Egyébként a dauervizet nem a végére tette, hanem a fejtetőre, ezáltal a teteje göndör, a közepe hullámos, a vége sima.Nagyon gáz!! Segítsetek!! Köszi
2007. nov. 8. 19:42
Gyors kitalálnék egy másik frizut amit még ki lehet hozni belőle,nem biztos hogy váltanék ha már régóta ismerem.
2007. nov. 8. 18:13
Megtörtént, elcseszte a hajam nem is kicsit.Kerestem másikat.
2007. nov. 8. 17:26
Hát én fodrász vagyok tizen éve már de ha láttam avendégen hogy valami nem jó addig csináltam a haját míg jó nem lett és ezt azért értékelték!!!És még annyit nem hibázhat a fodrász vagy ha csak tapogatózik ne is kezdjen hozzá!!!Egy vendég sem kísérleti alany!!! Ez az én véleményem!!!!!
2007. nov. 8. 17:07
HÁT AZT HISZEM NEM FELEJTENÉ EL AMIT TŐLEM KAPNA!!!
2007. nov. 8. 17:05
Nem tudom (szerencsére).
76. iriszb
2007. okt. 21. 10:05
Nem fizetném ki...,és oda többet nem mennék...
2007. okt. 17. 16:42
Velem már történt ilyesmi. 14 éves voltam, nem mertem szólni, csak halkan jegyeztem meg, hogy nem így képzeltem. Na, jól kiosztott a fodrász! Sírva mentem hazáig...
2007. okt. 17. 16:29
én még így nem jártam mert az eggyik legjobb barátnőm fodrász és mindig ő csinálja a hajam!!!
2007. okt. 17. 16:29
Jól kiosztanám ,nem fizetnék és soha többet nem mnnék hozzá!!!!
2007. okt. 12. 21:05
Ha teljesen elrontaná a hajamat és a kinézetemet akkor tuti nem fizetnék és keresnék gyorsan egy másik fodrászt, hogy próbálja meg rendbehozni valamennyire.
71. Panna1
2007. okt. 12. 15:24
Hát én most jöttem a fodrásztól. Alig látok a pipától! Göndör hajam van, néha kivasalom, akkor kb a vállamig ér. Kicsit igazítani kellett volna. Nem voltam ennél a fodrásznál még, de úgy tűnt jól képzett, és ügyes is. Vittem egy képet is, hogy "ilyen volt és ilyet szeretnék most is". Erre ő olyan idióta módon vágta le, hogy úgy nézek ki, mint egy divatmajom. mintha egy bowling-golyó ülne a nyakamon.És hiába mondtam, hogy ez nem olyan, amit kértem (közben is próbáltam a jó irányba terelgetni), ő váltig állította, hogy ez nekem sokkal jobban áll, és milyen divatos, és hogy majd megszeretem. Hát menjen a francba a hülye p.csa. Ráadásul azzal büszkélkedett az elején, hogy ő milyen jól tud göndör hajat vágni! Hazaérve megmostam, és göndören úgy nézek ki, mint egy tépett liba. Mondanom sem kell, hogy kijavítottam elviselhetőbbre, és most marad a hajvasalgatás!Végül is volt már rövid hajam is egy párszor. Soha többet nem megyek hozzá vissza az biztos Nem értem, ha a vendég szeretne vmit, akkor miért kell homlokegyenest mást csinálni????? (bocs, azt hiszem átmegyek a dühöngő topicba)
2007. okt. 4. 09:04
Ha látványos a hiba, akkor ki sem fizetném. Ha csak nekem nem tetszene, de szakmailag jól csinálta, akkor nem mennék többet hozzá.
69. LoLiNa
2007. okt. 4. 06:24
keresnénk egy megoldást rá, másmilyen frizurát. de ő sosem baszná el :P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook