Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tennél a helyemben, mennél vagy maradnál? fórum

Te mit tennél a helyemben, mennél vagy maradnál? (beszélgetős fórum)


1 2
41. a10e31f3b5 (válaszként erre: 40. - Mesüge)
2011. ápr. 19. 14:35
aztán vannak jó napok és nem értem miért is akartam elmenni?
2011. ápr. 19. 14:06
Tudom,hogy milyen nehéz lehet most neked...
39. a10e31f3b5 (válaszként erre: 38. - Mesüge)
2011. ápr. 7. 09:02
kezdek olyan helyzetbe kerülni, mint te és nem tudom menjek-e vagy maradjak...
2011. márc. 3. 10:13

Nem tudom de már inhalátor gépet használunk..

A kórházban még nincs hely egy ki vizsgálásra...

37. a10e31f3b5 (válaszként erre: 36. - Mesüge)
2011. márc. 2. 20:33
asztmás lett a kicsi? Óh, nagyon sajnálom. Mi válthatta ki?
36. Mesüge (válaszként erre: 35. - A10e31f3b5)
2011. márc. 2. 18:38

Szia.Semmi minden maradt úgy mint volt ..

Munka még mindig nincs sehol ráadásul a kicsi is asztmás lett úgy,hogy semmi jóra nem számítok....

35. a10e31f3b5 (válaszként erre: 34. - Mesüge)
2011. febr. 21. 11:36
mi történt veletek azóta?
2010. nov. 30. 15:16
Ez igaz de nem most hanem majd a nyáron akar menni..
2010. nov. 26. 15:24
Akkor hova ez még kérdés .Ott is mernék embereket máshol meg menni kéne utána nézni,hogy mi is a lehetőség iskola stb.ez megint sok pénz lenne az ismeretlenben kutatni semmi ismerős segítsége nélkül..
32. a10e31f3b5 (válaszként erre: 31. - Mesüge)
2010. nov. 26. 14:31

Ez egy nagyon jó hír, hogy beleegyezett a költözésbe.

Viszont te tartsd tiszteletben, hogy nem akar a szüleid közelében lakni - ez teljesen érthető.

31. Mesüge (válaszként erre: 30. - A10e31f3b5)
2010. nov. 26. 11:05

Mint írtam jó a házasságunk minden téren bele értve A Sexet is

Egyszerűen makacs..

Tegnap volt egy jó hosszú beszélgetésünk ..

Abból ki derült bárhova El jön velem csak oda nem ahol a szüleim laknak azt mondta,hogy az ország másik végébe is csak oda nem!!

Nem igazán szereti a szüleimet ezt meg is értem de kell ,hogy néha fel adjunk az elenérveinkből ha véget akarunk vetni annak amibe most vagyunk..

Szeretem és ő is még ennyi év után szeret nincs nap,hogy ki ne mutassa vagy,hogy ne mondja sókszor a gyerekek mondják is már megint dúl a love...

30. a10e31f3b5 (válaszként erre: 26. - Mesüge)
2010. nov. 25. 14:43

Lehet, hogy most csak "kicsit" vagy bajban - mások szerint - de számodra ez jelenleg pont a világ (házasság) végét is jelentheti, tehát nagy a baj és nem kicsi.


Ha csak az anyagi oldalát nézzük, azért jó, hogy gondolkodsz a változtatáson, sőt tervezed, nehogy kilakoltassanak - tehát nagy a baj és nem kicsi.


Szerintem a költözés nem azt jelenti, hogy véget akarsz vetni a házasságnak, mert ez nem igaz, te a létbizonytalanságnak akarsz véget vetni, hiszen a gyerekeid érdekét nézed elsősorban.


Senki sem mondta, hogy most a szex a legfontosabb, de férfiak ezt összekeverik a szerelemmel-szeretettel, tehát ha közöttetek megszűnt vagy ritka a házasélet, akkor a férjed gondolhatja, hogy már nem szereted. Ha sikerülne magadat rávenni, hogy erotikus hangulatba hozd magatokat és megtörténik a dolog, az közelebb hozna titeket arra a pár órára, és talán újra megpróbálhatnál érvelni, hogy megtudd mi a fene baja van valóban - mert ez számomra még mindig nem derült ki.


Ha csak az érzéseidre hallgatsz, azok mit súgnak neked a mostani helyzettel kapcsolatban?

29. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 28. - Mesüge)
2010. nov. 25. 13:48

Ha nem mész...gyerekek, Te, lakhatás....

Nem tudom, csak azt, hogy rettenetes.

2010. nov. 25. 13:46

Nagyon nehéz..

Azt mondta valaki ha megyek a párom szívét össze tőröm mert nagyon szeret de nem jön velem...

És nem bízik többet bennem ....

Nagyon fájt ezt hallani.........

27. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 25. - Mesüge)
2010. nov. 25. 13:26
Hú, de nehéz....és főleg szomorú.
26. Mesüge (válaszként erre: 23. - A10e31f3b5)
2010. nov. 25. 13:17

Ez így van.Hiába dolgozol mégse tudsz meg élni normálisan HA MEG NINCS MUNKÁD BÁR VÉGE IS MINDENNEK MERT A SZÁMLÁK AZOK JÖNNEK..

Mindenki nem hadhatja el az országot.

25. Mesüge (válaszként erre: 24. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 25. 13:04

Ma voltam Szio..mert ki vagyok bukva ő azt mondta,hogy ha nem érzem magam jól és biztonságban változtassak mert előbb utóbb ennek következménye lesz{van}csak jól gondoljam meg,hogy érdemese e egy 18 évi jól működő házasságot fel bontani .

Azt mondtam neki,hogy ha a férjem szeret utánam jön ha nem nem csak a Sex a lényeg az élet nem csak arról szol,én márnagyon ki vagyok de tényleg...

Voltam a Pol..ott nem tudnak segíteni csak 14000 ft gyors segélyel ez nekem semmire se elég..

Ha meg a ház el megy adnap Szoc..lakást munka nincs de NYUGODJAK MEG MERT ÉN CSAK KICSIT VAGYOK BAJBAN!!Vannak nálam nagyobb sz..is emberek

24. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 22. - Mesüge)
2010. nov. 25. 09:12
Ügyes és bátor vagy, gratulálok az elhatározásodhoz!
23. a10e31f3b5 (válaszként erre: 22. - Mesüge)
2010. nov. 24. 12:49

jól teszed. Mindent összevetve nincs mire várni. Fontos, hogy elmond a férjednek, illetve kimutasd (szex!), hogy szereted, de azt teszed, ami az egész család érdeke.


Ha állandóan lóg a hitel a fejünk felett, az egy biztos módszer az infarktus felé vezető ösvényen.

A férfiak most már nem 52-65 között kaphatnak infarktust, hanem kb 40-től. És igaz, 40 körül már nem olyan jó csórónak lenni, főleg ha az embernek gyerek van. A csórót úgy értem, hogy dolgozom, dolgozom, hogy törlesszem a hitelt = etessem a bankot.

2010. nov. 24. 12:08

Nem bántótál meg sőt..igazad van......

Anyukámmal beszéltem telefonon,hogy megyek meg nézni egy házat a férjem nem tud róla.

Ott is van suli orvos emberek és munka..

Én nagyon szeretem de azt hiszem ,hogy ha kell el megyek egyedül is a gyerekekkel mert már nagyon nem bírom,hogy állandóan azon kell agódjak,hogy mi lesz meg hogy lesz negyvenhez közel már nyugalmat akarok egy kis anyagi biztonságot,hogy ne keljen gyógyszerre kölcsön kérni ha ép 23án lesz az egyik gyerek beteg.

Amit most kapok is elég lenne ha nem lenne a kölcsön és nem kellene tíz ezreseket ki fizetni ..

21. a10e31f3b5 (válaszként erre: 18. - Mesüge)
2010. nov. 24. 11:45

ebben az esetben elkezdenék készülni a költözésre. Meghirdetném a házat és elkezdenék keresni lakást abban a faluban, ahol van munka és ahol a szüleid élnek. Egyszerűen elkezdeném intézni a költözést. Közben lomtalanítanék, csomagolnék. Utána kitűzném a határidőt - persze kérdés, hogy elkelne-e a ház.


Mindenesetre a költözés napján, szerintem a férjed szépen beül az autóba és veled megy. Ha nem megy veled, akkor nem a költözés volt a baja.


Igen, hogy a férfiak (és a gyerekek) nem szeretnek elköltözni a megszokott helyről.


Ha anyósod őrmester volt mindig, akkor a férjed is akkor fog cselekedni, ha te őrmester leszel. Sajnos, a férfiak olyan nőt választanak, mint az anyjuk. Nem akartalak megbántani. Nálunk is ez a helyzet.

20. Mesüge (válaszként erre: 19. - 480b578442)
2010. nov. 24. 11:36

Igen nem olyan rég egyik ismerősnek kellet a házból ki menni e de számtalant tudnék sorolni...

NEM SOKKAL VAGYUNK EL MARADVA CSAK TÚL RÉGEN gyűlik a kamat a késedelem miatt.

Meg ha 55000ft kel fizetni van,hogy csak 45000 tudok egyszerűen nem érem magam útól..

19. 480b578442 (válaszként erre: 18. - Mesüge)
2010. nov. 24. 11:24

Nagyon sajnálom ami veletek történt:(

Bármennyire is nem akar a férjed menni jövő áprilisban legkésöbb menni kell mivel ha jól tudom kilakoltatják a nemfizetőket.

Ezzel is tisztában van a párod?

A lakást eladni nem fogjátok tudni sajnos.

18. Mesüge (válaszként erre: 15. - A10e31f3b5)
2010. nov. 24. 11:16

Érv nem és kész nem vándorol elég volt neki..

Én meg értem mert ezen a házon is éjjel nappal dolgoztunk,hogy olyan legyen amilyet szeretnénk de ez nem a mienk hanem a Bank é és nem érti meg,hogy nem élünk csak vegetálunk egyik napról a másikra...

Pedig sokszor ő is ki van! ha nem is mondja mindig látom,hogy sok minden bántja csak inkább magában tarja..

17. Mesüge (válaszként erre: 13. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 24. 11:13

A gyerek betegsége miatt az előző saját építésű lakásunkat el kellett adni akkor nem gondolkodot hanem cselekedett!

Most azt mondja nem akar menni sehova már elég volt a Vándorlásból..

16. Mesüge (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2010. nov. 24. 11:10

Kereslet lenne rá mert jó helyen van rendbe tartva van a ház és maga az egész környezet..

A másik lakás meg nem lenne rosszabb mint amiben most élünk sőt egy szobával több is lenne de lehet válogatni mert nem csak ez az egy van ..

15. a10e31f3b5 (válaszként erre: 12. - Mesüge)
2010. nov. 24. 10:28

tehát kiszámoltatok mindent.

A férjed látta, hogy jobb lenne elköltözni. Mit mond, miért ne költözzetek? Mik az érvei, hogy miért nem?

2010. nov. 24. 10:28
Azt kell nézni, ha lehetőség van eladni, ami manapság a lakáspiacon nagy a pangás és ez is esetleg nehézségbe ütközne, ha meg nagy az adósság, akkor valamit tenni és cselekedni kell, mert később még sokkal rosszabb lesz nektek. Közmondás azt mondja a kényszer az nagyúr. Üdv.Ágnes
13. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 12. - Mesüge)
2010. nov. 24. 10:20

Nem értem, hogy a férjednek mi a gondja, miért nem akar menni. Szerintem nincs kedve mozdulni.

Pedig nagyon rosszul teszitek, ha maradtok, mert a biztos elszegényedés vár Rátok!

12. Mesüge (válaszként erre: 6. - A10e31f3b5)
2010. nov. 24. 06:18

Nem egyke van egy öccse akivel nagyon jó a kapcsolata..

Én meg anyósom hát...

Segít de még ennyi év után se fogadót el vannak kemény csatáink főlleg a gyerek miatt .

Az én szüleim soha nem szóltak bele semmibe pedig laktunk náluk...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook