Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te kedvetlen lennél a helyemben? fórum

Te kedvetlen lennél a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2022. jún. 30. 17:21
Attól függ, mekkora településen él. Kisebb helyeken az emberek örülnek, ha egyáltalán van munkahelyük. Azért is kérdeztem tőle, merre lakik, mert a lehetőségek nem egyformák. Persze, ha válaszolna a kérdésekre.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 17:15

Mindenképpen csak sorban egymás után, és lehetőleg hitel nélkül.

Az ország melyik részén élsz, mekkora településen?

6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 17:13
Ha nem nyersz a lottón vagy valami máson és nem találsz esetleg egy jobban fizető állást, akkor valószínűleg egyszerre nem fog menni. De!, azért részletekben mehet. Ha azt vesszük, hogy sok helyen 2 nyugdíjas, vagy szülő+gyerek él meg ennyiből, akkor hozzájuk képest neked ennyi pénzből csak a saját szükségleteidre kell költeni. Bár az emelkedő árak miatt nehéz időszak néz az emberekre, de megpróbálhatsz spórolni. Így szerintem havi 60-at félre tudnál tenni. Abból 1 év múlva eldöntöd, hogy mi fér bele.
2022. jún. 30. 17:10
Mondjuk munkát kellene váltani.. 36 évesen már rég ki tudtál volna menni külföldre is..
2022. jún. 30. 17:09

Nem.


Mindenre van megoldás.


Keress másik munkát, ahol 2x annyit fizetnek.

2022. jún. 30. 16:36
En keresnék másik munkalehetoseget.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 16:36

Panel vagy kertes ház?

Villannyal, vízzel mi a gond?

2022. jún. 30. 16:24

Van 1 lakásom,amiben élek szüleim halála óta is.Volt több párkapcsolatom,de valahogy sosincs szerencsém.Férfi vagyok 36 éves.Egyedül tervezem az életem.


A lakásra térve,mindent fel kel újítani mert 40 éves a villany,víz,ajtók,csempe stb..

A keresetem nagyon alacsony,mindössze 160 ezer.

Elvagyok keseredve,hogy mikor fogom tudni ennyi pènzből itt mindent felújítani..Nincs kire számítanom sajnos..


Ki hogyan élné meg ezt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook