Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz pillanatok, kedvetlenség.Mit teszel / tennél ellene? fórum

Rossz pillanatok, kedvetlenség.Mit teszel / tennél ellene? (beszélgetős fórum)


10. Tonettó (válaszként erre: 1. - Csajesz)
2009. febr. 8. 18:39
Szerintem a mozgás segít. Elkezdeni nagyon nehéz, de erőt kell venni magadon, és csinálni. És főleg levegőn!
2009. febr. 8. 18:36
Na, ha én ilyen helyzetben vagyok, pont hogy aludni nem tudok. Éjfélig is ébren vagyok, utána sem nagyon megy az alvás (egyébként is irtó rossz alvó vagyok). Ha rossz kedvem van, még többet ülök a gép előtt. Volt, hogy felmentem a chatre és figyeltem a többiek beszélgetését. Ha rossz kedvem van, egyszerűen várom, hogy elmúljon. Másnapra mindent más színben látok.
2009. febr. 8. 18:08
Viccek, vígjátékok, séta a természetben, jó társaság...
2009. febr. 8. 17:57
Alvás vagy zene vagy a szerelem:)
2009. febr. 8. 17:56

Próbálok megfeledkezni erről az állapotról. Megnézek egy vidám filmet, vagy meghallgatok pár olyan zeneszámot, amiről tudom, hogy feldob...

Az is segít, ha tudok valakivel beszélgetni - haver, barátnő...


Néha én is szoktam sírni, de ilyenkor mindig arra gondolok: minden úgy történik, ahogy nekem a legjobb lesz... :)

5. ELEN
2009. febr. 8. 17:55

Néha rám is rámtör egy ilyen időszak:(

Olyankor sokat alszok,vagy megpróbálok olyan dolgot csinálni,aminek csak jó vége lehet:)

2009. febr. 8. 17:54
Nekem évszaktól függően mindig van depis időszakom. Én már csak ilyen vagyok. Az olvasással tudom elterelni gondolataimat. Veszek egy forró fürdőt, közben olvasok, vagy zenét hallgatok. Ez általában megnyugtat. Melóban meg mindent megcsinálok előre, csak eltereljem a gondolataim. Ha ez sem használ... Akkor emésztem magam :(
2009. febr. 8. 17:53

Na, éppen ilyen "állapotban" vagyok én most.

Olyan kilátástalannak érzek mindent. Így most kicsit sírdogálok, mert azzal kicsit könnyebb lesz.

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Csajesz)
2009. febr. 8. 17:53
Ilyenkor legjobb gyógyszer az alvás.
2009. febr. 8. 17:50

Mit teszel olyankor,mikor teljesen le vagy törve,nagyon szomorú vagy?

Minden apró rossz dolgot hatalmasnak érzel?

Már semmihez sincs türelmed. Éreztél ilyent? Nem rég olvastam,hogy ebben az időszakban mindenki egy kicsit depresszióssá válik.Rád is kihatott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook