Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom amióta gyárban dolgozik megváltozott, mindig ideges, fáradt, kedvetlen, van valaki hasonló helyzetben? fórum

A párom amióta gyárban dolgozik megváltozott, mindig ideges, fáradt, kedvetlen, van valaki hasonló helyzetben? (tudásbázis kérdés)


18. Ekka (válaszként erre: 17. - 9a0e10771f)
2010. febr. 18. 17:43

Ezt akár én is írhattam volna:)))


Az a baj, hogy ez a helyzet nem könnyű.. és nem csak nekik, sajnos az egész családnak nem az!!!!


Mikor itthon van szabadnapon v. szabin, akkor is "bolondos" szóval nem csak neki, kínszenvedés ez az egész...

2010. febr. 18. 17:36
Az én férjem is gyárban dolgozik.Semmihez sincs kedve, ahhoz sem.Eszik, alszik. tévét néz meg amit muszály.ha szabira megy akkor sem változik semmi, azt mondja annyi idő nem elég hogy kipihenje magát.
2009. nov. 30. 09:43

Szia!


Az én férjem is gyárban dolgozik, három műszakban. Előfordult már hogy idegesen jött haza. Eleinte mikor megkérdeztem mi volt bent, nem nagyon akarta elmondani, de rájött jobb ha elmondja, mert akkor kicsit lenyugszik. Ha látom hogy fáradt, akkor inkább lefoglalom a gyerekeket én, őt hagyom pihenni. Persze rossz amikor nincs velünk, de általában hétvégén itthon van, és próbáljuk tartalmasan eltölteni azt a kis időt.

15. herengtimea (válaszként erre: 14. - Frutty)
2008. dec. 9. 21:06
én most anyaságin vagyok,amúgy a Sanyoban.
14. frutty (válaszként erre: 8. - Herengtimea)
2008. dec. 9. 21:00
te,hol dolgozol?
2008. dec. 9. 20:31

Nehéz mindenképpen, főleg ha még nem is helyben van, utazni, stb, az ágy, mint a mágnes úgy vonzza az embert főleg nappalos műszakban.

A fizikai meló pedig mindenkit lefáraszt.

Idővel meg lehet (nehezen) szokni, csak nem kell erőltetni, hanem inkább alkalmazkodni, ami szintén nem egyszerű ilyen helyzetben.

2008. dec. 9. 20:21
hát három müszakban van ő is,és folyamatos,úgyhogy van amikor két hétig nonstop megy és eléggé kivan,csak alszik meg alszik,ez sem élet.hiányzik a párom,mondom neki dehát őtis meg lehet érteni,dolgoztam már énis három müszakban és hát az ember örül hogy lefekszik pihenni
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - Evus111)
2008. dec. 9. 20:20
Szerintem is így van. Igaz a párom nem gyárban dolgozik, de ő is sokat feszült. Ne is csoda, hiszen 24 órából 20-at nyomja.... Nálunk a közös programok a megoldások.. Vagy elmegy néha haverokkal kikapcsolódni.
10. Icus (válaszként erre: 8. - Herengtimea)
2008. dec. 9. 20:12
Teljesen megértem:( Valószínű én sem vidulnék:( Tényleg csak egy lehetőség van , másik munkahely. Tudom ez nagyon nehéz, de muszáj keresgélni.
2008. dec. 9. 20:12

Én is dolgoztam régebben gyárban, három műszakban, hétvégi túlórákkal megspékelve, kemény nagyon.

Eleve a 3 műszak, mire megszokja az ember, már váltania kell, így a szervezet is megsínyli.

A munkahelyi légkörtől is sok függ, kollégák, főnök, feszültség milyen mennyiségben és minőségben vannak jelen.

Szerintem otthon a beszélgetések sokat segítenek, közös programok, kicsit elterelik a dolgokat, és könnyebb olyankor a nehéz helyzeteket is elviselni, főleg ha érzi, hogy ott vagy mellette, bármikor számíthat rád:)

2008. dec. 9. 20:10
ja igen az lenne a megoldás egy másik munkahely,de most itt a válság is örülünk,hogy van munkája,nincs kedve semmihez,hogy viditsak fel egy fél halott embert,egy darabig lehet,de hát mindig,már énis átvettem ezt a lehangoltságot.
7. Icus (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2008. dec. 9. 20:06
Nem fogja:( Ha egészségkárosító munkahelye van, a cián az ügye nem a hosszú élet elixirje:((, akkor nem fog tudni kikapcsolni, mert fél:(
2008. dec. 9. 20:06
Jah, és keresgéljen, hátha talál valami más melót..
2008. dec. 9. 20:05
Ha feszült a munkahelyen a légkör, meg főleg nem is szeret ott dolgozni, problémák vannak, előfordul, hogy feszült, ideges. Ez szerintem mindenkinél előfordul. Próbáld meg elterelni a figyelmét a dolgokról, ha együtt vagytok. Legalább akkor felejtse el a problémákat!
4. Icus (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. dec. 9. 20:05
No:( Kényszer, kemény fizikai munka, amely még egészségkárosító is:(( Ez a baj:( De, szerintem ezt Te is tudod és Ő is tudja:( Ezen csak munkahely változtatással tudtok segíteni:(
3. herengtimea (válaszként erre: 2. - Icus)
2008. dec. 9. 20:03
hát kényszerből,de hát kinek van ma olyan munkahelye amit szeret csinálni,nem az ottani problémát hozza haza,hanem egyszerüen utál ott dolgozni,meghát elég egészségtelen is,ciánt lélegeznek be.amúgy a Zoltekban van Nyergesen,szénszál üzem.
2. Icus
2008. dec. 9. 20:00

Szia!

Gondolom kényszerből dolgozik ott nem? Haza akkor sem kéne vinni a problémát.

Én ezt nem tartom normális dolognak. Mit dolgozik a párod?

2008. dec. 9. 19:57
A párom amióta gyárban dolgozik megváltozott, mindig ideges, fáradt, kedvetlen, van valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook