Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hiszel a jóslásban? fórum

Te hiszel a jóslásban? (beszélgetős fórum)


172. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 171. - 68f3da251d)
2008. dec. 7. 15:23
Akkor ez nem tartozik az ezotéria és spiritualitás témakörébe? Mert állítólag az érdekel! :)
2008. dec. 7. 15:16
Aki már tud írni-olvasni, valamint ötödikes törtélenelmkönyv már volt a kezében, az nem hisz a jóslásban, hacsak nincs bedrogozva, vagy nem hulla részeg.
2008. dec. 7. 14:33

Természetes ,hogy eszem álgában sincs meggyőzni téged ,hogy higyjél avagy ne .Se a térités se a rábeszélés nem az én feladatom !!!

És mit is jelent az a szó amit olyan sokat használunk ,hogy SEMMI ????????

Ezt egy meditáció során kaptuk feladtként ....

Mi az ,hogy semmi ?

X_X

169. Mainap99 (válaszként erre: 167. - Vénboszi)
2008. dec. 7. 14:28

Kedves vénboszi!

Csak egy kérdés ....

Mi az a lélek ? És merre található ?

Ne írd ,hogy az agyban mert ezt neves kutatók sem találták akik bizony azt keresték ,hogy az agynak melyik része raktározza el a lelki eredetű dolgokat ....

Szóval ha nem található a lélek akkor az nincs ???????

168. Mainap99 (válaszként erre: 166. - Greene)
2008. dec. 7. 14:25
:) Jó szlogen :) Sok sikert hozzá !!!
2008. dec. 7. 13:36
Nem,abszolut nem hiszek benne.Ami nincs abba nem is lehet belelátni,és a jövőt mindenki maga alakitja a jelenben.Sajnos sok módszer van arra,hogyan húzzanak egyesek hasznot a mások naivságábol-hiszékenységéből.
166. greene (válaszként erre: 165. - Mainap99)
2008. dec. 7. 13:29
Nem vagyok a bírtokosa(bár nagyon jól esett az elismerés), de pár hete keményen dolgozok rajta. Remélem szilveszterkor nekem már nem lesz szükségem fogadalmakra sem. Amúgy nagyon kemény ez a folyamat és erősnek kell lenni, hogy ne szaladj el a saját érzéseid és félelmeid elől. Bevallom ez nem mindíg sikerül, de nem adom fel. Addig nem hozhatom rendbe a családi életemet, amíg önmagamat csak ámítgatom. Itt az ideje tiszta vizet önteni a pohárba. Csak biztos alapokra lehet jó házat építeni. Ez mostanság a szlogenem. :)
2008. dec. 7. 12:49
Igen greene az önismeret egy csodálatos dolog ,és azt gondolom ,hogy ennek te bírtokosa vagy . De sajnos nincs ezzel mindenki így. Hidd el vannak olyan emberek akik egy adott szituációban nem képesek uralni a helyzetet vagy kontrolálni önmagukat. Itt jön a lejtő és az a bizonyos káosz. Hozzá teszem ,hogy nem hiszek mindenfajta jóslásban ! Én egy egyszerü REIKI beavatásra úgy mentem el ,hogy ha nem érzek semmit akkor fel fogok állni és távozok ,és nem azért mert primitív vagyok ...Ezt a mesterrel is közöltem még az elején :) Hidd el lélekbúvárok jósok stb. kellenek DE NEM MINDENKINEK !
164. greene (válaszként erre: 162. - Mainap99)
2008. dec. 7. 12:30

Ez teljes mértékben igaz:

>A múltból lett a jelen ...a jelenből pedig a jövőt épitgetjük...

Ha valakinek ez nem megy saját erőből akkor nagy káosz keletkezhet az életében .

Akkor is az a véleményem, hogyha valaki nincs tisztában a múltjával és a jelenével, és nem tudja meglátni abban a lehetőségeket, akkor akármilyen szépen festi neki le valaki a jövőjét arra nem sok esély van, ha nem tesz érte valamit, hogy a jelen problémáit megoldja. És ehez nem jósnőre, hanem őszinteségre van szüksége saját magával és az érzéseivel kapcsolatban.

2008. dec. 7. 12:06
Még mindig nem!
162. Mainap99 (válaszként erre: 159. - Greene)
2008. dec. 7. 12:05

Sziasztok!

Most olvastam bele a topikba és sok érdekes dolgot írtatok a " jóslásról".

greene! Sajnos sokan vannak akik a jelenükkel nem tudnak mit kezdeni ( nem találnak maguknak kiutat),így a jövőjükre talán már nem is tudnak öszpontositani. Sokan a múltat szeretnék kitörlni és nem vissza nézni ...

DE! Azt azért semmi képpen nem szabad figyelmen kivűl hagyni ,hogy

A múltból lett a jelen ...a jelenből pedig a jövőt épitgetjük...

Ha valakinek ez nem megy saját erőből akkor nagy káosz keletkezhet az életében .

Az is igaz ,hogy rengeteg sarlatán van köztünk ami elég szomorú. Nekem az a sajátos véleményem ,hogy ez a fajta tudás nem feltétlen tankönyvekből elsajátítható tudomány. Az a bizonyos 7. érzés sem található meg mindenkiben és ha mégis ....akkor nem a könyvek és nem a tanfolyamok segitették a kialakulását. A jós nem azt mondja meg ,hogy te milyen vagy ,vagy milyennek kellene lenned. Nem azt mondja mit csináltál jól vagy rosszúl ! Inkább arra világit rá ,hogy mit kellene másképpen csinálnod ha még útkereső vagy és nem találtad meg önmagad.

Én hit dolgában eléggé problémásnak számitok ...de mindig azt mondom ,hogy ha valaki konkrét érvekkel meg tud győzni a vélleményem ellenkezőjéről akkor érdemes azon tovább gondolkozni ....

2008. dec. 6. 16:59

Én hiszek.

Több mint 10 évvel ezelőtt voltam egy jósnál. Kiváncsiságból mentem el, igazán nem hittem benne.

Visszagondolva, eddig minden megtörtént, amit akkor mondott. Dátumok, gyerekek száma,- neme, magánéleti és anyagi dolgok. Félelmetes...

Nem biztos, hogy jó ha mindent tudunk előre! Nem hiszem, hogy a jövőben valaha is elmegyek mégegyszer!

160. greene
2008. dec. 6. 16:47
Bár az elég fájdalmas ha őszinték vagyunk magunkhoz, de sokkal hasznosabb mintha valaki más teszi meg helyettünk.
159. greene
2008. dec. 6. 16:43
Szerintem mindenki jól nézzen magába mielőtt jósoltatna magának, hogy a jelennel mi a helyzet. Mert aki a jelen életét nem látja tisztán, ne akarjon egy zavaros jövőképet alkottatni magának. A jövőnk pedig olyan amilyenné tesszük. Aki pedig el akarja hárítani a jelen vagy a jövő szörnyűségeit azt újra és újra szembesíteni fogja a sorsa azzal, amit elutasít. Nekem ne mondja meg senki, hogy milyen vagyok inkább megpróbálom saját magam kideríteni.
2008. nov. 26. 21:38
nem
2008. nov. 25. 17:56
még nem próbáltam
156. Cuczy
2008. nov. 25. 17:55
Csak kb. 20% jött be. A többi egyáltalán nem...
155. riti72 (válaszként erre: 150. - 68f3da251d)
2008. nov. 24. 23:21
Bocs,de ennek semmi köze a jóslathoz. Ez egy ígéret volt a részedről amit betartottál. Ennyi.
154. Baster
2008. nov. 23. 20:02
Hàt ha szerettem volna biztos nem zavart volna egy kis lepkècske a vàllàn(vagy egyàltalàn bàrmi),ezèrt nem lehet kidobni az ablakon egy kapcsolatot!Szerintem biztos volt rà valami nyomosabb okod.........
153. 68f3da251d (válaszként erre: 152. - Baster)
2008. nov. 23. 19:24
Szerintem egy korrekt ember betartja a szavát. Te mit csináltál volna a helyemben?
152. Baster (válaszként erre: 150. - 68f3da251d)
2008. nov. 23. 19:22
Ezt aztàn nagyon megjosoltad!Gratula,csak igy tovàbb
151. c4f059c04b (válaszként erre: 150. - 68f3da251d)
2008. nov. 23. 19:04
:D
2008. nov. 23. 19:03

Én hiszek a jóslatokban. Sőt már én is jósoltam és be is jött. Legutóbb pl. megmondtam a barátnőmnek, hogy ha tetováltatni mer magára valamit, akkor kirúgom.

Tetováltatott. Kirúgtam. Beteljesedett jóslat.

149. c4f059c04b (válaszként erre: 148. - Baster)
2008. nov. 23. 19:00
A pénz még az a legkevesebb lenne, de a rumli a lélekben az a nem szerencsés.
148. Baster
2008. nov. 23. 18:57
Tiszta pènzkidobàs ràadàsul!Vagyonokat kèrnek mostanàba,ahogy hallottam....
147. Júlia* (válaszként erre: 144. - C4f059c04b)
2008. nov. 23. 18:49

"mert a tudatalattink félelmetes dolgokra képes."


Erre utaltam én is.


Távolban sincs semmilyen galiba, de egy ostoba jóslattal a fülekbe rakják a bogarat,

és még pimaszul ki is jelenti a "jós",


hogy

"na ugye, én megmondtam".

146. c4f059c04b (válaszként erre: 145. - Baster)
2008. nov. 23. 18:48
Jól teszed. Jóslatok nélkül tényleg sokkal jobban lehet élni, mint velük.
145. Baster
2008. nov. 23. 18:46
Règen hittem bene..ma màr a horoszkopomat sem olvasom el!Ràjottem,hogy csak èn vagyok felelos a tetteimèrt!!Meg azèrt hogy,hogy alakul az èletem...mert a dontèsem alapjàn alakul minden!Amikor vàlasztani kell mindig tobb utbol lehet vàlasztani,nem csak egybol!
2008. nov. 23. 17:53
Nem feltétlenül. Attól függ, ki jósol. Sok olyan lehet közöttük, aki tévesen azt hiszi, hogy van rá képessége. Még nem jósoltattam, de nem is akarok. Nem szeretnék önbeteljesítő jóslatok szerint élni, mert a tudatalattink félelmetes dolgokra képes.
143. Júlia*
2008. nov. 23. 16:58

Én megnézném a statisztikákat, hogy hány sarlatán

jóslataiból lett

önbeteljesítő jóslat.



Nagyon körültekintően válasszatok "jósokat".


Ma már minden a pénz és piac orientációról szól.

Sok az önjelölt "mester",


meg kell tudni különböztetni az igazat a hamistól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook