Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. dec. 30. 14:43

Sziasztok!

Most jutottam csak géphez.Már pénteken haza jöttünk.Nem szóltunk senkinek,csak sógoromnak,hogy jöjjön ki elénk az állomásra kocsival.Amikor haza értünk és meglátott minket anya egyből elkezdett zokogni úgy megörült nekünk:o)

Remélem kellemesen telt a karácsonyotok!


Jó Szilveszterezést és Boldog Új évet Kívánok Nektek!!!

2010. dec. 23. 16:46

Sziasztok!

Látom gyarapodtunk pár fővel mióta nem voltam.

Most,hogy itthon van a párom nehezebben jutok a géphez,de nem bánom.Most is csak beköszönök a nagy karácsonyi készülődés közepette.

Mindenkinek békés boldog ünnepeket kívánok!

2010. dec. 22. 19:28
Sziasztok.Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!!!
2010. dec. 22. 09:48

Sziasztok!

Már szerda van mindjárt indulunk haza,már csak hármat kell aludni,de már látom előre,hogy pénteken éjszaka biztos nem alszunk sokat.


Kellemes napot kívánok Nektek!!!

391. Szilva88 (válaszként erre: 390. - Ba21036ade)
2010. dec. 22. 09:46

Szia!

Ez tényleg jó hír!!!

2010. dec. 19. 20:06

Sziasztok.Nálunk is rossz idő van,és a jövő hétre mondja az ónos esőt.

De....hogy jó hírt is mondjak,a párom januártól már nem fog kamionozni!!!!!Legalábbis nem nemzetközibe.


Mindenkinek kellemes estét,és szép hetet!!!!

2010. dec. 18. 10:43

Sziasztok!

Húú nálunk szakad a hó.Most annyira nem örülök neki,mert este megyünk bulizni és mindig attól rettegek hogy elesek.

Egy hét múlva ilyenkor már a vonaton fogunk ülni.


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

2010. dec. 13. 19:31

Sziasztok.Kinga: a párom anno volt ott,ahova a párodat küldenék.Szte te is kimehetsz,senki nem foglalkozik azzal,ki van ott.Kapnak 1 kulcsot,megmutatják a lakást,aztán annyi.Csak jelenjen meg a melóban.Ezt azért mond el neki,hátha ezzel sikerül meggyőznöd.

Vándor: nagy a baj?Gondolom igen,mert különben nem töröltél volna minket.Semmi gond,ha nem akarod megosztani,de ha tudunk,szívesen segítünk(ha a tanácsadás segítés)

Mindenkinek kellemes napot!!!!!

387. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 385. - Kinga0913)
2010. dec. 12. 14:01
nádtetőfedő
2010. dec. 12. 12:29

Sziasztok!

Mi szent este édes kettesben leszünk(először).Aztán 25-én megyünk haza,és majd csak január 2.jövünk "haza".A szülőknél leszünk megosztva a hét egyik felét az ő szüleinél,a másikat az én szüleimnél,és körbe járjuk a testvéreket,nagyszülőket is szóval pörgős lesz.


További kellemes vasárnapot kívánok Nektek!!!

2010. dec. 12. 10:34

Azért ez jó, hogy ünnepekkor itthon lesznek. Nekünk ez az első Karácsonyunk együtt:) 24-én itt Győrben a szüleinél ebédelünk, utána megyünk Mosonmagyaróvárra a Nagymamámhoz, mert Anyuék is oda jönnek(ők Szombathelyen élnek), meg Keresztanyumék is ott laknak (Mamám nagy telken lakott, és Ők hátra építkeztek), és ott van 2 gyerek is, és majd 25-én jövünk vissza Győrbe:)

Szóval a család is össze-vissza él, bár 2-3 hetente látjuk egymást mindenki:)

Vándor mit dolgozik a párod?

2010. dec. 12. 07:48
Sziasztok!Nálunk a karácsony az fix,akkor és utána itthon szokott lenni,akkor van egy kis elállásuk,,,azért is mert kint is rossz az idő,esik havazik,csak nyögvenyelősen tudnak dolgozni én meg féltem őt ebben az időben:(((
383. ba21036ade (válaszként erre: 382. - Kinga0913)
2010. dec. 11. 19:30

Szia.Karácsonykor itthon lesz a párom,de ünnepek között lehet,hogy mennie kell.Már most a "hajamat tépem" miatta,mert így borul minden,és mindent-mindenkit át kell majd szerveznem.(itt a látogatásokra gondolok)Ti együtt lesztek?

Mindenkinek jó éjszakát,és kellemes vasárnapot!!!!

2010. dec. 10. 16:48

Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de rohanás volt a napokban, készülődés az ünnepekre...munka... háztartás...szóval behavaztam:)

A napokban nem beszéltünk róla, de sztem., is ki kellene mennie, hiába a sok idő.....Ez egy nagyon jó lehetőség, csak a feltételek nem a legjobbak, de vmit.vmiért.:) Ünnepekkor nem lesztek egyedül, ugye?

381. ba21036ade (válaszként erre: 379. - Kinga0913)
2010. dec. 8. 20:09

Szia.Nehéz döntés,de sztem vállalja el.Ha tényleg miattatok,a jövőtök miatt ment volna fél évre,akkor ezt a lehetőséget nem szabad kihagyni.Itthoni munkával nem lehet ennyi pénzt összeszedni.Tudom,hogy hosszú idő az az 1-1,5 év,de én a helyedben még párszor beszélnék vele erről.

Remélem sikerül megbeszélnetek mindent.

Szép estét mindenkinek!!!

380. Szilva88 (válaszként erre: 379. - Kinga0913)
2010. dec. 7. 10:56

Szia!

Szerintem nem szabad kihagyni egy ilyen lehetőséget!Meg kell próbálni,ha mégsem lesz neki jó,még akkor is haza jöhet.

2010. dec. 7. 10:16

Szóval ma reggel jött haza munkából, utánaérdeklődve a dolgoknak: a szerződés 1 vagy 1,5 évre szól, az Audi dönti el. Hazajárás akkor van nagyjából mikor a cég gondolja (lehet 2, 3, 4 hetente vagy ahogy Ők gondolják). A munka tisztázatlan hogy kemény fizikai vagy a motorgyártáson belül valami (Ő ezt szeretné).

Egyenlőre azt mondja nem megy, de látom rajta, és mondta is, hogy ha nem lennék menne, és ez így most nekem elég rossz... Próbálok Vele beszélni, h. menjen ki, de egyenlőre azt mondja, hogy nem.Kb. 4 milliót tudna összeszedni ezalatt az egy év alatt, és ahogy kivettem a szavaiból, ez a minimum. És ez elég jó összeg. Szóval nem tudom mitévő legyek? Szerintetek? Szép napot Mindenkinek:)

378. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 376. - Kinga0913)
2010. dec. 7. 08:43
Te tudod,egy évet meg lehet próbálni ha anyagilag megéri neki....független vagy,nincs gyerek stb...te idővel legalábbis nem tudsz vele menni?
377. Szilva88 (válaszként erre: 351. - Kinga0913)
2010. dec. 7. 08:27

Szia!

Üdv közöttünk!

MI már nem élünk így szerencsére,de megbeszéltük a többiekkel,hogy attól még maradok:o)Amúgy 9hónapig szóval nem volt annyira sok,de bőven elég volt!

2010. dec. 6. 20:59

Sziasztok!

Köszi a sok jó tanácsot és az együttérzést, nagyon jól esik.

Van egy kis "helyzet"nálunk, úgy alakult, hogy megtudtuk 1 éves szerződés van, amit meg lehet hosszabítani,és Ő azt mondja így nem megy ki miattam, ha én nem lennék kimenne. Persze "örülök", de félek rám fog haragudni egy idő után, hogy nem lépte meg ezt....Most mit csináljak? Mondtam neki, hogy nyugodtan menjen....

375. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 374. - Ba21036ade)
2010. dec. 6. 19:37

Jó éjszakát!

Én az internetet áldom nagyon mert össze sem lehet hasonlítani, mindennap halljuk egymást mi és a gyerekek is...Így szinte nagyon ritka kivétellel minden este tudunk beszélni ahogy a gyerekek engedik,mikor mennyit van hogy órákat is...

2010. dec. 6. 19:19

Sziasztok.Kinga: mi 10 éve vagyunk együtt,van 3 gyermekünk.Nálunk már volt ilyen,hogy kamionozott,de akkor könnyebb volt,mert én is dolgoztam,meg nem voltak a gyerekek.Most március óta vagyunk így,és hidd el,tényleg "csak" az első hónap a legnehezebb.Utána kialakul a saját kis rendszered,ami felborul,ha a párod otthon van.

A tanulás,a fogyókúra jó ötlet,lefoglalod magad.Az estéket én úgy viseltem el,hogy a fényképével aludtam.Valaki meg a párja pizsamájával aludt/alszik.Ha többet főzöl,fagyaszd le,jó lesz az máskor,vagy ha megoldható,visz belőle a párod.

Nyugodtan panaszkodj,ha attól egy kicsit könnyebb neked,szívesen "meghallgatunk",és ha tudunk,tanácsot is adunk.


Jó éjszakát mindenkinek!!!!!

373. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 369. - 07c4794583)
2010. dec. 6. 08:24
maximálisan osztom!!
372. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 368. - Kinga0913)
2010. dec. 6. 08:24
nálunk erősödött,vagyis mindketten rájöttünk mit szeretnénk.....
371. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 364. - Kinga0913)
2010. dec. 6. 08:23
általában régebben 4-5 hét kint 10-14 nap itthon.....mostanában 5-6 hét kint egy hét itthon.volt már 10hét kint is tavaly ilyenkor pont....most is azért mentünk ki hozzá,mert ép szabad volt a szálás mert megint nem jött volna 3 hónapig haza
370. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 363. - 07c4794583)
2010. dec. 6. 08:21
ezt látom én is a környezetemben a városból nagyon sokan Hollandiában és Belgiumban dolgoznak,a kétkezi munkások nagyon nagyon százaléka....nincs vége,nem jönnek haza 50akárhány évesen is kijárnak akik elkezdték...a fiatalok is tizensok fene tudja hány éve kint vannak aki hazajön az mind ujra kimegy,a cslád itthon...ÁÁÁÁ....nem látom a végét:((((párom jönne ha lenne itthon munkája,de vállalkozóként itthon nem lehet,próbálták....nincs is annyi munkaössze vissza fizetik ki,hetente löknek valamennyit bejelentgetések ellenörzések stb:((
369. 07c4794583 (válaszként erre: 368. - Kinga0913)
2010. dec. 5. 21:59

Közöttünk van egyfajta kötődés, afféle titkos cinkosság, ami sokkal erősebbnek bizonyult, mint előre sejtettük volna. De ez nem derült ki azonnal, csak miután volt egy pár konfliktus különböző dolgokból adódóan. Ezért nem érdemes előre agyalni, hogy hogy lesz, mint lesz, mert lehet, ti is meglepődtök majd, amikor kiderül, milyen erős a kötelék köztetek...

Ha meg mégse így lenne, ráértek akkor átgondolni a dolgot, de szerintem ne kondicionáld se őt, se magad a félelmeidre. Te ráadásul még egy tizessel fiatalabb vagy nálam, szóval az igazi még változhat ;)

2010. dec. 5. 21:48

Hát igen, tudom, hogy ez nem válóok:)

Attól félek nem bírja ki, hiába mondja, h a jövőnkért teszi, h.én vagyok az igazi, félek a távolság miatt megváltozik az felém irányuló érzelme...

Nálatok hogyan volt ez?

367. 937a2a883a (válaszként erre: 354. - Kinga0913)
2010. dec. 5. 21:46
Hát egyáltalán nem várom a tavaszt :( Így is rossz,hogy keveset vagyunk együtt.Tervezzük az összeköltözést,de mindenképp csak akkor,ha már dolgozom és lesz keresetem.És az sajna még 2-3 év,de csak ha albérletbe megyünk.Elvileg venni akar lakást,azért megy kamionozni,hogy legalább a felét összeszedje,de az is 1-2 év tuti.De ha saját lakás lesz és én még suliba járok,akkor is összeköltözünk,mert kapok annyi ösztöndíjat,hogy úgy menni fog,de annyit nem,hogy albiban lakjunk.
366. 07c4794583 (válaszként erre: 364. - Kinga0913)
2010. dec. 5. 21:18
Ja és szerintem emiatt szakítani nem lenne túl okos :) A távolság még nem válóok :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook