Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 27. 20:30

Sziasztok.Azt hiszem,korán örültem a fiam gyógyulásának,mert most meg kötőhártya-gyulladása van:( 3 napot volt csak oviba múlt héten.

A nagylányom meg influenzás,3 napja lázas,szinte egyfolytában.A doki is csak szét tárja a karjait,nem lehet vele a lázcsillapításon kívül mit csinálni.Már algophyrint adtam neki,hogy legalább éjjel tudjon aludni.

Szanszi: remélem minél előbb rendeződik a helyzet nálatok is.Kiérezni a hsz-ből,mennyire el vagy keseredve,amit meg is értek.Kitartás!!!!

Mindenkinek jó éjszakát,és kellemes hetet!!!!!

2011. febr. 25. 09:58

Sziasztok!

Üdvözöllek én is közöttünk Cézé:o)

Mi is meg vagyunk!Munkám még mindig nincs:o(Próbálkozok ezerrel,hogy legyen valami.

Tegnap kisétáltunk a Hankook szállóhoz megnézni,hogy mennyire van már kész,hát áprilisig nem biztos,hogy kész lesz.Még nem tudjuk,hogy kinél és mikor lehet jelentkezni,de Párom kérdezősködik folyamatosan,hogy minél hamarabb tudjunk jelentkezni.Nagyon jó lenne,hogy ha betudnánk költözni.

Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

2011. febr. 23. 11:39

Sziasztok!

Albecy,örülök,hogy már nem beteg a fiad...én is most mentem át mindenen,de már meggyógyultam.Büszke is lehetsz a kislányodra,tényleg ügyes :-) Már én is szeretnék ott tartani,hogy legyen egy kislányom vagy egy kisfiam...de még pár évig biztos nem...sajnos.

Amúgy én mostanában kicsit ki vagyok lelkileg purcanva...6 éve csak hétvégente találkozunk vagy akkor sem és úgy érzem,nincs erőm...sose tudunk normálisan kettesben lenni több napot,pedig szükségem lenne rá.Másfél éve voltunk utoljára 6 napot együtt folyamatosan,azóta sosem jött össze.És ha tavasztól kamionozni fog,akkor még nehezebb lesz.Nem tudom,mit csináljak.Kellett nekem pont a páromba szerelmesnek lenni :-)Legalább akkor könnyebb lenne,ha végre elköltözne otthonról és össze tudnánk költözni,mert akkor legalább néha kettesben tudnánk lenni.

Kedves cézé!Én is üdvözöllek köztünk.Kitartást!

2011. febr. 23. 11:19

Sziasztok.Igen eltűntetek csajok!!!!!Mindenkivel minden rendben?Szerencsére meggyógyult a kicsi fiam,már ment ő is oviba.

A kisebbik lányomat meg agyon dicséri az ovónéni,meg a dadus is,hogy milyen ügyesen terít.Ő lett az első,pedig neki 6 gyerekre kellett teríteni,a másik kislánynak meg 2-re.Büszke vagyok rá nagyon.

421. ba21036ade (válaszként erre: 420. - Cézé)
2011. febr. 23. 11:15
Szia.Természetesen csatlakozhatsz.Üdvözöllek közöttünk.Nem lehetett könnyű beleszokni a távkapcsolatba.De szerencsések vagytok,ha szabad ezt mondanom,mert minden hétvégén együtt lehettek.Vannak közöttünk olyanok,akik 4-5 havonta találkoznak csak a párjukkal.Hogy bírod az egyedüllétet?
420. cézé
2011. febr. 20. 13:40

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha szabad.

Párommal hosszú évek óta vagyunk együtt, és néhány éve már közösen is élünk, az ő lakásán. Nekem helyben van nagyon jó munkám, karrier igazából. Párom mérnök, és ezen a környéken nem talált elég jól fizető munkát magának, így, nem is tudom miért, bepróbálkozott egy 250 km-re lévő céghez, álmai pozíciójába. Aztán jött a telefon, hogy felvették. A fizetés is álom, nem csak egy 26 éves fiatal számára, hanem az átlag magyar számára. Megbeszéltük a dolgot százszor-ezerszer, végül elfogadta. Mert én is tudok menni hozzá ha szabadságon vagyok (ő egyébként albérletben lakik ott), hétvégén pedig mindig hazajön, péntek estére itthon van, és hétfőn reggel megy vissza, kocsival végül is két óra az út. Szóval így történt, hogy távkapcsolatban élünk december óta.

Mennék én utána, de nem egyszerű, mert a lakást eladni nem könnyű, nekem munkát találni még nehezebb, szóval a helyzet nem jó.

2011. febr. 20. 12:38

Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Párom már jobban van,de most meg én kezdek lebetegedni,de nem vészes,oda figyelek,hogy nem igyak hideget,meg szénsavasat stb.


Kellemes vasárnap délutánt kívánok Nektek!!!

2011. febr. 14. 13:44

Sziasztok.Szilvi jobbulást Nektek is.

A kicsi lány már jól van,mehetett oviba,de a köhögésével nem tudunk mit kezdeni.Lehet allergia,vagy asztma.A fiam meg elkapta a hányás-hasmenés vírust,csütörtök óta alig alszom éjjelente,mert mindig akkor hány.Remélem hamar átesünk ezen is,és a nagy nem kapja el.

A többiekkel mi van?

Mindenkinek kellemes hetet!!!!!

2011. febr. 13. 18:08

Sziasztok!

Brigi mielőbbi jobbulást kívánok a gyerekeknek!!!

Mi elvagyunk.Én kicsit meg vagyok fázva,de nem vészes csak az orrom folyik és kicsit be van dugulva,de Párom most kezd beteg lenni,ő nehezebben,rosszabbul és fájdalmasabban viseli az ilyen nyavalyákat,remélem hamar túl lesz rajta!!!Ráadásul ma is 12óráznia kell,most kezdte a műszakot.Majd reggel várom egy jó meleg fürdővel és egy nagy bögre teával,aztán irány az ágy,hogy kicsit kiizzadja.

Kellemes estét Nektek!!!

2011. febr. 11. 20:09

Sziasztok.Hol vagytok csajok?Mindegyikünk nagyon eltűnt.Nálunk zajlik az élet,a héten a kisebbik lányom volt beteg,a kicsi fiam jövőhéten nem mehet oviba,mert be van pirosodva a torka,meg éjjel 3-szor,délután 1-szer hányt.Éjjel nem sokat fogok aludni,azt már látom előre.De inkább én nem alszom,minthogy megfulladjon a kicsi.

Mindenkinek kellemes hétvégét,és írjatok!!!!!!!!

2011. febr. 4. 20:24
Igen,gondoltam,hogy azért kérdezed :) De szerintem sem ismerik egymást...max látásból,mert volt olyan,hogy másik műszakban ott maradt túlórázni...
414. Szilva88 (válaszként erre: 413. - 937a2a883a)
2011. febr. 4. 18:20
Amúgy csak azért kérdeztem,hogy hátha ismerik egymást a Párommal.De szerintem tuti nem,mert ő "A" műszakban van.
2011. febr. 2. 17:21
A building részlegen dolgozik C műszakban.A hivatalos munkája: changing man.Azért drukkolok,hogy valami sikerüljön! :)
412. Szilva88 (válaszként erre: 411. - 937a2a883a)
2011. febr. 2. 16:55

Szia!

Nem emlékszek,hogy mondtad volna,hogy ott dolgozik.Igen tudom,hogy nem kifejezetten női munka,de jó lenne,ha sikerülne.Most nem olyan régen is volt egy új női csoport,ezért is próbálkozok,hogy hátha valaki tud segíteni.Párod hol dolgozik,milyen műszakban van?

2011. jan. 29. 18:45
Az én párom is a Hankookban dolgozik már majdnem a gyár nyitása óta,bár lehet ezt már írtam.Amúgy nem feltétlenül elszomorító,hogy csak ismerősök által kerülhetnek be a nők.Ennek megvan az oka,ami elsősorban az,hogy a munkák 90%-a nem női munka.Persze nem kétlem,hogy sok nő meg tudná csinálni,de szerintem mondta a párod azt is,hogy kevés nő dolgozik ott.Most épül a másik gyár részleg is,de oda is elsősorban férfiakat keresnek.
2011. jan. 29. 14:37

Sziasztok!

Meg vagyok még,csak kicsit elvagyok még mindig veszve.Munkát még mindig nem találtam,pedig már több,mint 4hónapja próbálkozok,csodára nem számítottam,de igazán megtörténhetne már.A Hankook-ba,ahol Párom dolgozik,csak úgy tudnak bejutni nők,ha a nagyok között van egy jó ismerősük,elég elszomorító,de próbálkozunk ott is.


További kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

2011. jan. 28. 12:13

Sziasztok.Igen eltűnt mindenki!!!!!!!Mindenkinél minden rendben van?

Nálunk minden oké,apa dolgozik,gyerekek oviba,én meg egy kicsit pihizek,aztán állok neki a "bombatámadt" szobát rendbe rakni.A munkát nem vállaltam,de keresgélek.Remélem lesz valami.


Mindenkinek szép napot.

408. Szilva88 (válaszként erre: 407. - Ba21036ade)
2011. jan. 21. 12:49

Szia!

Lehetne megértőbb,hiszen gyerekek mellett nem tudod így vállalni.


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

407. ba21036ade (válaszként erre: 406. - Szilva88)
2011. jan. 20. 19:11

Szia.Elhiszem,hogy elkeserítő,de ne add fel!!!!!!

Köszönöm,már jól van,a héten már mentek oviba.

Nálam meg az a helyzet,hogy el tudnék menni dolgozni,de 2 műszakba,amit nem akarok a gyerekek miatt.:(Ha nem lehet meggyőzni a főnököt az 1 műszakról,akkor keresek tovább.(az az érdekes,más mehet 1 műszakba,mert van gyereke,Én meg nem)

Mindenkinek kellemes hétvégét,és fel a fejjel Szilvi!!!!!

2011. jan. 18. 12:57

Sziasztok!

Mostanában elvagyok veszve teljesen.Piszkosul elvagyok keseredve!!!:o(Még mindig nem találtam semmi munkát(vagyis találok,csak nem vesznek fel).Párom fizetése és az én 28.500forintos pénzecském éppen,hogy elég.Semmit nem tudunk félre tenni,pedig kéne,mert szeptemberig össze kell raknunk 120.000 forintot,de így nem tudom,hogy fog sikerülni,mondjuk,ha végre vége lenne a télnek annak nagyon örülnék,akkor maradna pénzünk is.De az még jobb lenne,ha végre felvennének valahova dolgozni,de mindig csak visszautasítanak mindenhonnan:o(Annak is örülnék,ha kiközvetítene munkaügy valahova,de semmi:o(Tegnap beszéltem anyával őt és nővéremet is kiközvetítették otthon,igaz csak két hónapra de az is jó lenne,ha csak arra is hogy elrakjuk a pénzt amit kell.


Remélem jobban van a kislányod!!!!!!!


Kellemes napot kívánok Nektek!!!

2011. jan. 13. 19:25

Sziasztok.Mindenkivel minden rendben?Szerencsére a gyerekek meggyógyultak,bár most a nagylánynak a füle van begyulladva.Ez egy kicsit vicces,mert a doki megnézte neki,nem talált semmit,1 nap múlva meg sírva jött a Szandrám,hogy fáj a füle.

Jövő héten már mehetnek oviba.Már nem bánom,de sztem ők se,mert itthon már nem találják fel magukat.

Mindenkinek szép estét,és kellemes hétvégét!!!!

2011. jan. 9. 14:07

Sziasztok.Szerencsére nem vakarják,a kicsiknek már száradnak le.A nagyé a legrosszabb,de ő sem vakarja.Szegényemnek az arcán,és a nunián jött ki,a testén nem sok van.Én gyerekkoromban elvakartam,meg is van a helye.

Mindenkinek kellemes vasárnapot,és szép hetet.Amint tudok,jövök.

403. Szilva88 (válaszként erre: 401. - Ba21036ade)
2011. jan. 9. 10:03

Szia!

Az tök jó,hogy újra otthon van párod:O)!!!

Én két éve voltam bárányhimlős,szerencsére nem vakartam el a kiütéseket.Unokahúgomtól kaptam,aztán nővéremet is megfertőztük,mind a hárman jól bírtuk.

2011. jan. 7. 21:40
Sziasztok!Nekem most vizsgaidőszak van és többnyire otthon vagyok,így szerencsére aránylag sokat vagyunk együtt a párommal,amikor hazaér a munkából.Kitartást albecy :) Én mikor bárányhimlős voltam,anyukám folyton a nyomomban volt és fogta a kezem,mert mindig vakargattam és félt,hogy heges marad a bőröm :)
2011. jan. 7. 20:15

Sziasztok.Mindenki megvan,jól van?A párom visszament buszra,minden nap itthon van,ami még furi egy kicsit.A gyerekeim meg bárányhimlősek.Jól kezdtük az új évet.Ezért sem tudok minden nap benézni.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!!!

400. Szilva88 (válaszként erre: 399. - Liquid)
2011. jan. 5. 17:21

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de itt mindenki kapcsolatban él és nem társkereső oldalra regisztráltál.

399. liquid
2011. jan. 4. 10:48

Sziasztok!Nagyon magányos férfi vagyok.Tartós kapcsolatot keresek korom beli vagy nálam idösebb

hölgyel.Boldog Uj Évet kívánok mindenkinek.

Nekem a belsö számít nem a kinézet,bár jó ha van.

2011. jan. 4. 10:28

Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok Nektek!!!

Vasárnap kellett haza jönnünk,mert Páromnak hamarabb kellett menni dolgozni,az új évet éjszakai műszakkal indította.

További kellemes napot Nektek!!!

2011. jan. 3. 12:20
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
2011. jan. 2. 20:11
Sziasztok.Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook