Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. ápr. 16. 20:18

Sziasztok.Marica üdv közöttünk.Tényleg fura helyzet,csak azt tudom tanácsolni,mint Szilvi.Beszélj a pároddal erről a helyzetről.

Szilvi: örülök,hogy sikerült munkát találnod.Május 1-ig még "sok" idő van,addig bele fogsz jönni a dolgokba.

Nálunk minden oké,11-én nyitottunk,sokan jó ötletnek tartják,csak 1 ember húzta az orrát,de ő meg nem érdekel.


Mindenkinek kellemes hétvégét!!!!!

2011. ápr. 15. 13:21

Sziasztok!!!

Szerda óta dolgozok,egy piaci virágboltban.Jövünk megyünk a piacokon.Május 1.próba idős vagyok,majd utána akar felvenni a fickó,addig remélem belejövök a dolgokba!


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

453. Szilva88 (válaszként erre: 452. - Marica1968)
2011. ápr. 15. 13:04

Szia!

Üdvözöllek itt "nálunk"!!!

Hát igen elég furcsa,hogy csak egyszer voltál náluk a 3év alatt.Nem kérdezted meg még tőle,hogy mi annak az oka,hogy nem hív meg hozzájuk?Mert én biztos nagyon kíváncsi lennék,hogy miért nem akarja,hogy elmenjek,főleg ennyi idő után.Azt nem értem,hogy miért kell egy hétvégét együtt tölteniük,amikor együtt élek amúgy is.Legalább olyankor meghívhatna hozzájuk,amikor a "kötelező" hétvégéjét tölti az édesanyjával.Szerintem ültesd le és beszéljétek meg a dolgokat.

Azért fel a fejjel!!!

2011. ápr. 13. 15:35
Sziasztok ! Én egy 2 gyerekes egyedülálló anya vagyok és lassan már 3 éve élek távkapcsolatban. A párom 60 km-re lakik tőlünk. Szerintem működhet egy távkapcsolat, de csak addig amíg van rá remény, hogy bizonyos időn belül ez az állapot megszüntethető. Nálunk sajnos ez nem így van, mert engem a munkám a családom és a gyerekeim jövője is ideköt a párom ugyan nyugdíjas ( korkedvezményes nyugdíj ) és az édesanyjával él, de Ő nem akar ide költözni. Nekem viszont 3 év után akár mennyire is szeretem kezd ebből elegem lenni, hogy csak hétvégenként találkozunk, ráadásul csak 3 hétvégét mert 1-et az édesanyjával kell tölteni, pedig egész héten együtt vannak otthon, mert mindketten nyugdíjasok. Nagyon szép helyen laknak, de a 3 év alatt egyszer voltam ott, hogy megismerjem az édesanyját azóta nem is nagyon hív, hogy menjek inkább Ő utazgat hozzánk. Ha belegondolok elég furcsa helyzet.... várom a véleményeteket !!!
2011. ápr. 11. 16:31

Sziasztok!

Remélem úgy lesz,hogy határozatlan idejűvé válik neki a szerződés!

Az első egy év piszok nehéz,persze utána is kegyetlen:O(

Holnap megyek állásinterjúra Békéscsabára,de szerdán már kezdek a kertészetben,vagyis reggel 6-ra a virágboltban kell lennem,mert piaci napokon ott kell besegíteni az eladócsajnak.A csabai az azért lenne jobb,mert ott egy irodában kell ülni,itt meg azért a fóliasátorban meleg lesz tuti,de ha az nem jön össze megpróbálom ezt,ez legalább helyben van még ha majd egy órára is van tőlünk biciklivel.


További kellemes délutánt kívánok Nektek!!!

450. dokianya (válaszként erre: 448. - 937a2a883a)
2011. ápr. 10. 17:56
Hát az kicsivel jobb, ha hétvégente tudtok találkozni. Mi sajna csak 3-4 havonta. De nagyon rendszertelenül...és sosem tudjuk előre, hogy mennyi időt lesz itthon. Szóval nagyon nehéz.
449. dokianya (válaszként erre: 447. - Szilva88)
2011. ápr. 10. 17:54
Hát igen, óriási a távolság. "Még csak" a napokban lesz 1 éve, hogy ilyen távol vagyunk egymástól.
2011. ápr. 10. 14:55

Sziasztok!

Köszönöm,nagyon jól éreztük magunkat! :)

Végre csak kettesben voltunk.Ma reggel értünk haza,mert délben már mennie kellett dolgozni.

Kedves dokianya!Hát nem tudom,hogy bírod ezt a távolságot.Mi többnyire találkozunk hétvégén pár órát,de így is nehéz.

Szilva88!A párom is kapott már "c" besorolást és még ott van :) Ha mindig "c"-t kap,de nincs vele különösebb gond,akkor nem hiszem,hogy elküldik,mert így is kellenének munkások,de nem nagyon mennek,így nem igazán küldenek el embereket.Párom egyik kollégája rettentő lusta,semmit nem akart csinálni,de őt sem küldték el,inkább átrakták egy olyan helyre,ahol nem kell annyira loholni és ráér lazsálni,csak végezze el a munkát.

447. Szilva88 (válaszként erre: 445. - Dokianya)
2011. ápr. 10. 14:00

Szia!

Üdvözöllek "itt"nálunk!!!

Húúú az tényleg nagy,inkább óriási távolság!

Mennyi ideje éltek így?

446. Szilva88 (válaszként erre: 444. - Ba21036ade)
2011. ápr. 10. 13:59

Szia!

Ez még nem a végleges,a "régiek"azt mondták,hogy a következő negyedévesnél már nem kap "c"besorolást.Remélem igazuk lesz!!!

2011. ápr. 10. 09:08
Sziasztok! Most találtam ide...azt hiszem itt a helyem...sajnos... A távolság 1500 km, szóval igazi távkapcsolatban élünk...és nagyon-nagyon neheéz! Kitartást mindenkinek a távolság elviseléséhez!
2011. ápr. 10. 05:56

Sziasztok.Köszönöm a biztatást,mi is nagyon reméljük,hogy sikeres lesz a bolt.Most kezd gyomoridegem lenni.....

Szilvi: ha letelt a 6 hónap,akkor még meghosszabíthatják a szerződését a párodnak,vagy ez már a végleges döntés?

Mindenkinek szép napot!!!!!!

443. ba21036ade (válaszként erre: 439. - 937a2a883a)
2011. ápr. 10. 05:50
Sok boldogságot!!!!!!Remélem jól telt a hétvégétek.....
2011. ápr. 8. 12:10

Tegnap közölték a Drágámmal,hogy csak 6hónapra hosszabbítanak neki,mert a negyedéves értékelésen "c"besorolást kapott,szóval,most nagyon nem tudom,hogy mi lesz.

Mi külön leszünk,az évfordulónkon Ő ott-én itt,majd csak 23.jön haza:o(

Most várok választ egy kertészetből,hogy felvesznek-e vagy sem,csak az a kérdés,hogy ha felvesznek,akkor fogom-e bírni a fólia alatt munkát.


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

441. Szilva88 (válaszként erre: 439. - 937a2a883a)
2011. ápr. 8. 12:06

Szia!

Érezzétek NAGYON jól magatokat!!!!!!!

Romantikázzatok sokat:o)

440. Szilva88 (válaszként erre: 438. - Ba21036ade)
2011. ápr. 8. 12:05

Szia!

Remélem "menni"fog a papírbolt.Sok Sikert kívánok hozzá!!!

2011. ápr. 8. 07:05

Sziasztok!

Albecy!Akkor hajrá!Sok sikert az üzlethez,remélem bejön!

Mi ma délutántól vasárnap délig együtt leszünk a párommal :)Most ünnepeljük az évfordulónkat egy kis apartmanban.Holnap lesz az évfordulónk,így akkor elmegyünk egy romantikus étterembe,ma este meg én főzőcskézek

Mindenkinek jó hétvégét!

2011. ápr. 8. 05:49

Sziasztok.Mindenki meg van?Nálunk alakulnak a dolgok,hétfőn nyitok,végre.

De most kitalálták,nem akarok e a papír mellett rövidárut is tartani......Az ötlet nem rossz,benne is vagyok,de nem megy minden egyszerre.

Anyagilag a padlón vagyunk,remélem megérte ennyi pénzt belefektetni az üzletbe.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!!

437. ba21036ade (válaszként erre: 435. - Szilva88)
2011. ápr. 2. 05:55

Szia.Sajnálom a mamát,remélem meggyógyul.Drukkolok,hogy apukád tudjon segíteni,vagy nélküle tudj találni valami munkát.

Lehet,hogy hamarosan mi is megint külön leszünk,mert kamionozni akar,de most már "saját" kocsival.Most keres fuvart,és ha sikerül,akkor maradnak a hétvégék.A boltom alakul,már csak a Működési Engedély kell,és nyithatok.Szerencsére a gyerekek is jól fogadták a dolgokat,nem nyafiztak a korábban kelés miatt.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!!

436. Szilva88 (válaszként erre: 434. - 937a2a883a)
2011. ápr. 1. 11:00

Szia!

Az tök jó,hogy együtt lesztek az évfordulótokon!Gratulálok!!!

Mi nem leszünk együtt a 3.évfordulónkon,mert dolgozni fog(ha meghosszabbítják a szerződését,mert 7.lejár a próbaidő neki)és nem vehet ki szabadságot ebben a hónapban a húsvét miatt:o(

435. Szilva88 (válaszként erre: 433. - Ba21036ade)
2011. ápr. 1. 10:53

Szia!

Igen most már itthon lakok.Tegnap Ment vissza a Drágám,úgy volt,hogy egyedül megy,de vissza mentem vele,hogy ne kelljen egyedül lennie a kocsiban;8-kor elindultunk,aztán a fél 3-as vonattal meg jöttem haza,de nagyon rossz.Nagyon ritkán fogunk találkozni:o(Majd csak húsvétkor tud haza jönni,mert nem vehet ki szabadságot.Munkám még nincs,de apa megpróbál valami intézni ott náluk.Közben Párom mamája kórházba került,már úgy volt,hogy haza engedik,de most meg tüdőgyulladást kapott és nagyon le van gyengülve,nagyon rosszul néz ki szegény.Nem tudom mi lesz vele.

Örülök,hogy a gyerekek meggyógyultak:O)

2011. márc. 29. 15:46
Sziasztok!Én is el vagyok havazva :)Egy csomó zh-t írok,tanulok,közben diákmunka után rohangálok,orvosokhoz mászkáltam és a netet bújom,mert most derült ki,hogy PCOS betegségem van.Most át kell alakítanom kicsit az életem.Párommal mostanában nagyon keveset találkozunk,mert ha szabadnapos,akkor jár vezetni mert ugye folyamatban van a kamion jogsi.De jövőhéten egész hétvégén együtt leszünk,mert 2 éjszakára lefoglaltunk egy apartmant egész jó áron,mert akkor lesz a 6 éves évfordulónk :)Csak már tartanánk ott.Kellemes hetet mindegyőtöknek és élvezzétek a napsütést :)
433. ba21036ade (válaszként erre: 432. - Szilva88)
2011. márc. 29. 06:03

Szia.Bocsi,hogy nem jöttem,de el vagyok havazva.Minden nap a boltot intézzük,valami után mindig menni kell.

Most már otthon laksz?Gondolom,nagyon le vagy törve.Sikerült a munkát elintézni?

Nálunk minden oké,szerencsére a gyerekek meggyógyultak.Ha már nem kell futkosni,jövök minden nap.

Kellemes hetet!!!!

2011. márc. 25. 15:03

Sziasztok!

Nagyon elvagytok tűnve!Azért remélem jól vagytok!!!!!!!

Vasárnap csomagolunk és hétfő délután indulunk haza:o(


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

431. Szilva88 (válaszként erre: 430. - Ba21036ade)
2011. márc. 10. 09:27

Szia!

Jobbulást a gyerekeknek!!!Remélem hamar meggyógyulnak!!!!!!

Talán apa eltudja intézni,hogy az asztalosműhelybe tudjak dolgozni az irodában,ha nem,akkor próbálok valami munkát találni,ha nem sikerül megyek valami tanfolyamra.


Szép napot!!!

430. ba21036ade (válaszként erre: 429. - Szilva88)
2011. márc. 10. 06:18

Szia.Köszönöm szépen.

Nagyon sajnálom,hogy nem úgy jöttek össze a dolgok,ahogy szerettétek volna.Ha hazaköltözöl a szüleidhez,ott lesz munkád?Vagy ott könnyebben találsz majd?

Nálunk annyit változott a helyzet,hogy tegnaptól a kisebbik lányom is beteg (megint),de most lázas is.A nagy is kezd köhögni...........

Nálunk a faluban nagyon sok az influenzás beteg (B vírusos),meg állítólag vannak H1N1-sek is.Az orvos is azt mondta,ilyen még nem volt,hogy a betegségek ennyire egymást érjék.(bárány-himlő,kötőhártya-gyulladás,arcüreg-gyulladás,influenza)Arcüreg-gyulladásunk még nem volt.......


Szép napot mindenkinek!!!!!

429. Szilva88 (válaszként erre: 428. - Ba21036ade)
2011. márc. 8. 17:15

Szia!

Jobbulást kívánok a kisfiadnak!!!Sok sikert kívánok a papírbolthoz!!!!!!!

Iszonyatosan elvagyunk keseredve,de már most egy kicsit megszoktam a gondolatot,de az biztos,hogy fogok sokat sírni emiatt.Azóta átbeszéltük megint és már 30-án költözök haza,mert ez így nem megy.Szereztük kocsit és ketten megyünk haza,egy éjszakát otthon alszik,aztán jön vissza.Az évfordulókon sem tudunk együtt lenni:o(de húsvétkor vesz ki szabit és otthon lesz majdnem 2hetet.Szóval sz@r az egész helyzet!

2011. márc. 8. 13:31

Sziasztok.Sajnos a kisfiam még betegebb lett,most már lázas,köhög,és folyik az orra.Én is elkaptam tőlük,de 2-3 cataflam-mal kibírom a napot.

Szilvi: nagyon sajnálom,hogy nem jött össze,amit szerettetek volna.Gondolom nagyon el vagy/vagytok keseredve.Remélem azért a kitűzött határidőig lesz munkád,hogy ne kelljen megint távkapcsolatban élnetek.

Mi gondoltunk egy nagyot,és nyitunk egy papírboltot a faluban.Ezt a gyerekek mellett is tudom csinálni,és nem másnak keresem a pénzt,hanem magunknak.Nagyon bízom benne,hogy összejön.Optimista vagyok.

Mindenkinek kellemes hetet!!!!!!

2011. márc. 5. 10:02

Sziasztok!

Remélem jól vagytok!!!Albecy remélem a gyerekek már sokkal jobban vannak!!!

Nálunk a kapcsolatunkon kívül nincs semmi sem rendben:o(Még mindig nincs ugye munkám,a polgármesteri hivatal felülvizsgálta a támogatásomat,ez még nem lenne probléma,hétfőn bevittem a szükséges papírokat és pénteken már meg is kaptam a határozatot,hogy továbbra is kapom a 28.500Ft-t,de most mégsem kaptam,nem értem miért,5.kellene megkapnom,de egy forintot sem kaptam.Majd hétfőn bemegyek megkérdezem,hogy mi ennek az oka,de már most lesül a bőr a képemről,hogy megyek kuncsorogni.Szóval most ott tartunk,hogy valakitől majd kérnünk kell pár ezer forintot,hogy 10.tudjunk mit enni.Iszonyatosan elvagyunk keseredve.Tegnap átbeszéltük,hogy mégis mi lenne a legjobb megoldás.A szállóra tuti nem költözhetünk be,ez már szinte biztos,szóval nem tudom mi lesz.Most kitűztünk egy határidőd,az április 30,ha addig nem lesz semmi munkám,akkor nekem tuti haza kell mennem,szóval Párom vagy felmond,vagy marad itt és megint az lesz mint volt,hogy majd havonta,jobb esetben 3hetente találkozunk és együtt lehetünk jobb esetben másfél napot.A fizetésük is lejeb megy,a 3%-os emelés olyan mintha nem is lenne,most folynak a tárgyalások és lehet,hogy sztrájk is lesz a gyárban.Szóval nem tudom,majd beszélek apával,hogy ahol ő dolgozik oda betudna-e vinni valamelyikünket.Szóval nagyon sz@r a helyzet!!!!!!!

2011. febr. 28. 10:44

Sziasztok!

Albecy,remélem hamar meggyógyulnak a gyerekek!!!!!!!Jobbulást kívánok nekik!!!

Páromat tegnaptól nem anyaghordó,hanem főgépes,el is kezdett már betanulni,egész jól megy neki.Ezzel a munkával,majd egy kicsit több pénzt hoz haza,és tegnap már nem is fájt a combja és a bokája sem,ez jobb lesz neki csinálni.


Kellemes hetet kívánok Nektek!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook