Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolat - mellette vagy ellene? fórum

Távkapcsolat - mellette vagy ellene? (beszélgetős fórum)


187. Bosziii
2009. márc. 21. 13:49
Azt mondom nincs lehetetlen...akár működhet is.Úgyhogy most mindenképp mellette voksolok.Néhány hónappal ezelőtt még azt mondtam volna,hogy nem működik.Talán mégis.Persze csak akkor ha van kontaktus,és kölcsönös bizalom.
2009. márc. 5. 10:16
A férjemmel az első hat hónap távkapcsolat volt.Nehéz dolog.Gyorsan el is vett feleségül hogy mindig it legyek mellette
2009. febr. 11. 12:11
Sziasztok! Új vagyok. Én is hasonló cipőben járok, a párom kamionozik, csak 2, 3, 4 hetente jön haza, van hogy csak 2 napra. Nagyon nehezen bírom, de szeretem, és már a vőlegényem. Hogyan vészelitek át a kritikus időszakokat? Segítsetek.
2009. febr. 10. 17:15
Na látjátok ez már valami............
183. reni79 (válaszként erre: 182. - Ff4c28c706)
2009. febr. 10. 17:07
Nem vagyok irigy senkire mert nincs rá semmi okom!Egyébként lassan 3 éve járok ide és én még soha nem kötöttem bele senkibe, csak forditva.Nem azért járok fel!Az hogy más mit csinál nem az én dolgom mivel azon kivül hogy ismerem semmi közöm az egészhez!Remélem mindenki megértette.Sziasztok!
2009. febr. 10. 15:17
Gratulálok nektek édesek vagytok ebben a távkapcsolatban. Te kriszol egy nagyon szép csaj vagy ás ne foglalkozz egy buta kurvával sem .MIND IRIGYEK RÁD majd megnézem két gyerek után, hogy fognak kinézni auuuuuuuuuuuu.Legyél boldog a szerelmeddel. puszzzzzzzzzz drukkolok nektek
181. reni79 (válaszként erre: 179. - D0a7a517d6)
2009. febr. 10. 15:08

Szia!Semmi gond!Elhiszem.Én egy átlagos kapcsolatban élek igy is elég keveset látjuk egymást.Én délelőtt dolgozom,ő délután.Van hogy még szombaton is.lehet hogy kicsit önző vagyok de nekem ez édeskevés.

Ezért nem tudnám elképzelni távkapcsolatban éljek.

Gondolom nálatok idővel majd változni fog a helyzet.Egyébként gratula hozzátok,szép pár vagytok!:-)

2009. febr. 10. 14:59
Sziasztok! Szerintem ez nem a távtól függ, hanem a kapcsolattól.
179. d0a7a517d6 (válaszként erre: 173. - Reni79)
2009. febr. 10. 14:57

Szia!

Ne haragudj,hogy csak most válaszolok!

Soha nem gondoltam,hogy távkapcsolatban fogok élni,de szerelmes lettem.

Nem könnyű.

Erre értettem,hogy meg értelek!

2009. febr. 10. 12:07

Sziasztok. Bocsánat, hogy beleszólok én is, új vagyok, most regisztráltam erre az oldalra. Én két éve élek távkapcsolatban, 8000 km. a távolság közöttünk. Sajna nehéz, de itt az internet, napi kapcsolatban lehetünk egymással, és állitom igy többet beszélgetünk, mint azok akik eggyüt élnek, és munka után irány a tv, vagy más elfoglaltság, és a párjával csak a legszükségesebbeket beszélik meg. Gyermekeink felnőttek, túl az 50-en már nem minden a szex, és ha megérjük a nyugdíjas éveinket akkor talán eggyütt lehetünk állandóan. Tudom nehéz a kitartás, de higgyétek el jó így, csupán csak bizalom kérdése, és elvileg ha szeretünk valakit, akkor abban meg is bízunk.

/ Legalább is addig, mig nem ad rá okot, hogy úgy legyen./

2009. febr. 10. 10:18

Saját tapasztalataimat írom le.

Nekem két gyermekem van és 34 éves vagyok.

Én most jelenleg távkapcsolatban élek és nem a kényszer végett,hanem mert szerelmes lettem.

Nem így terveztem,sőt eddig el sem tudtam volna képzelni egy ilyen kapcsolatot.

Választék és jelentkező van bőven,de sajnos vannak olyan hölgyek is, akiket nagyon sajnálok mert gyermek nélkül sem kell senkinek!!!

2009. febr. 9. 12:41
Ó a hétvége a mienk................
2009. febr. 9. 11:07
Az egyik barátosném ilyen kapcsolatban él.Dehát úgy van vele hogy 34 évesen két gyerekkel már nem kapálóznak utána a pasik.Ez is jobb mint a semmi.Igaza van.
2009. febr. 5. 18:14
regen volt egy tavkapcsim, es ha nehezen is birtuk a tavolletet, mindent jova tettek az egyutt toltott napok. vegul hazassag lett belole. eletem eddigi leghosszabb kapcsolata (7 ev)volt. de most mar nem mennek bele olyan kapcsolatba, ahol evekig tavol elnenk egymastol...
173. reni79
2009. febr. 5. 18:03
????
2009. febr. 5. 14:48
Meg értelek)))))))))))))))))
171. reni79
2009. febr. 5. 14:44
Én semmiképpen nem mennék bele.
2009. febr. 5. 14:31
Egyre jobban viselem és kezdem megszokni,hogy alig találkozunk. Túl vagyok a nehezén azt hiszem.
169. d0a7a517d6 (válaszként erre: 168. - Survivor3)
2009. febr. 3. 15:57

Hát...minden esetre köszi!

Még nem írtam le.........

168. survivor3 (válaszként erre: 167. - D0a7a517d6)
2009. febr. 3. 15:27

Értem.

Hát...

Azért ne írd le! Nem biztos az.

167. d0a7a517d6 (válaszként erre: 165. - Survivor3)
2009. jan. 17. 18:38

Szia!

Igen elég nehéz....Még nagyon az elején vagyunk, viszont hosszútávon megkopik a varázsa én úgy érzem,sajnos.....

2009. jan. 16. 17:53

Fél évig éltem távkapcsolatba 341 km-re élt tőlem a barátom.Nagyon nehéz volt de mikor találkoztunk el sem engedtük egymás kezét és tényleg igyekeztünk mindent bepótolni az nagyon jó volt.

Azóta szerencsére már együtt élünk :-)

165. survivor3 (válaszként erre: 164. - D0a7a517d6)
2009. jan. 16. 17:37

Szia!


Amikor viszont nem tudtok találkozni, (időjárás, munka, stb.) olyankor viszont elég nehéz,

nem?

2009. jan. 14. 12:24

Sziasztok!


Eddig....el sem tudtam volna képzelni,hogy távkapcsolatban éljek...

Deh ez fantasztikus!!!!!!

Havi 2-3-szór talizunk))))))))))))

Van és még sincs....

Meg vannak az előnyei!

De még milyenek!!!!!

PL: amikor talizunk úgy szeretjük egymást majd bele döglünk)))))

És..... marad időm magamra is!!!!!

2009. jan. 14. 12:14
csókollak
2009. jan. 14. 12:12
Ide?
2008. okt. 16. 19:25
én is 1 éve távkapcsolatba élek...nem könnyü...
2008. okt. 8. 21:17
Sziasztok! Végig olvastam amiket írtatok és nagyon örülök hogy ennyien mellette vannak a távkapcsolatoknak! Én mindig is azt mondtam mindenkinek hogy egy távkapcsolatba soha nem mennék bele! Én mindig is olyan barátot akartam akivel bármikor találkozhatok! Most fél éve távkapcsolatban élek, és őszintén egyéltalán nem bántam meg hogy belementem! Mi egy strandon néztük ki egymást, beszélgettünk és megadtam a számom! Már aznap felhívott! Tudtuk jól hogy messze vagyunk egymástól (130 km)! Megbeszéltük hogy inkább legyünk haverok, mert azért 130 km az csak 130 km! Másfél hónapon keresztül mindennap beszéltünk! Vagy sms-tünk vagy felhívott, szinte teljesen megismertük egymást! Ahányszor csak beszéltünk egyikünkse csak barátságot érzett a másik iránt és ez nyílvánvaló is volt a környezetünk számára is! Megbeszéltük hogy találkozunk és azóta együtt vagyunk! Minden hétvégén találkozunk van mikor csak egy nap vagy mikor kettő! Minden nap órákig beszélünk msn-en, webkamerázunk, mikrofonon beszélünk! Minél régebbóta vagyunk együtt annál jobban szeretem, és hétről hétre egyre jobban hiányzik! Nagyon rosszak nélküle a hétköznapjaim, de a hétvégém annál jobb!! Remélem mindig együtt maradunk!Soha nem fogom megbánni ezt a kapcsolatot mert életem eddigi legjobb időszaka ez! Kicsit hosszúra sikeredett, de azért remélem lesz aki elolvassa és nem fog meghátrálni egy távkapcsolattól!! :D
2008. szept. 6. 16:13
Jó kérdés...egy jó kapcsolatban mindent meg lehet oldani...ha meg ez probléma..akkor az nem volt jó kapcs.
158. webnő
2008. szept. 6. 16:12
Mellette

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook