Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DOHÁNYZÁS- avagy mellette vagy ellene? fórum

DOHÁNYZÁS- avagy mellette vagy ellene? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2013. máj. 27. 17:35
Ellene!
66. vencica (válaszként erre: 65. - Csiki85)
2013. máj. 27. 16:36
Én is ugyanígy vagyok vele. Ki tudja lehet 2 év múlva meghalok.. akkor ne a cigi legyen ami kimarad az életemből :D
2013. máj. 27. 16:33
Egyértelműen mellette!! Bármennyiszer bármennyit gondolkodom rajta mindig ez lesz a vége :) Egyszer élünk!!!
2012. jún. 21. 10:31
Én leszoktam már egy jó ideje és jobban érzem magam, pedig imádtam dohányozni.
63. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 62. - Styxia)
2012. jún. 20. 23:37
Látod, milyen sokat ér a csókod! :DDDD
62. Styxia (válaszként erre: 61. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 20. 23:32
nah ja....de azért tény hogy tekintettel van rám ami a cigizést illeti, szóval azért ö saját maga is szellöztet, és a multkor egy illatgyertyát - ami a cigiszagot közömbösíti - kipróbáltunk, bevált...és másnap vagy öt darabot vett belöle csak hogy nyugta legyen..:)))
61. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 60. - Styxia)
2012. jún. 20. 23:21
De jó fej a párod:))
60. Styxia (válaszként erre: 1. - Crista07)
2012. jún. 20. 23:17

Hali,igaziból én nem dohányzom...nekem a szüleim dohányoznak mind a ketten, és én nem szeretem a cigi szagát sem, nem tudom elképzelni hogy dohányozzak mert büdös lesz a kezem, a szám, a ruhám..és a nehezen lemosható nikotin szagtól a kezemen undorodom...de ez csak az én véleményem. Nekem a párom is dohányzik, de én mindíg kiszellöztetem a lakást és megjegyzést teszek ha gomolyog a füst...


Amikor a dohányzásról beszélogettünk a párommal, akkor mondta hogy ö nem tudja elképzelni hogy dohányos növel legyen eggyütt mert ha megcsókolja a nöt akkor nem akarja hogy az az érzése támadjon hogy éppen egy hamutartót nyalogat.....ez szép és jó....de én meg megkérdeztem hogy szerinte nekem milyen vele csókolózni?:))):P

59. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 58. - Anita0027)
2012. jún. 20. 23:09
Engem nagyon zavarna, lehet, hogy ezért nem is cigizek, mármint a szag miatt.
2012. jún. 20. 23:00

Szeretek cigizni. Ez van.:)

Nyilván, ha egy kollégám úgy állna hozzám, hogy ő legszívesebben belehányna a számba és a dohányzás miatt nem akar velem beszélgetni, akkor nyilván én sem szeretnék vele beszélgetni.

57. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 55. - Rohiani)
2012. jún. 20. 22:46

Saját magán nem érzi senki.

Állítom, ha egyszer érezné azt a szagot egy cigis, amit mi érzünk, hamar leszokna a bagóról.

56. cirmoscicajaj (válaszként erre: 45. - Crista07)
2012. jún. 20. 22:05

Azért azt tudni kell,h én nem vagyok egy szent.:)bevallom töredelmesen ha nem lenne 6-7-800 ft.és lenne melom valószínű még mindig szívnám,mert alapvetően szerettem cigizni.

de van egy ismerősöm,aki más okokból lenéz engem,de mikor beszélünk mindig siránkozik,h le kéne szokni,le kéne szokni,mert nincs pénze.(ez megy kb évek óta)

55. rohiani (válaszként erre: 43. - Crista07)
2012. jún. 20. 21:49

Azt írod zavar, hogy bűzlesz, mint egy hamutartó, de ...

Ne legyen de, én nem dohányzom, de rögtön megérzem, ha valaki igen, nem olyan mint egy hamutartó, sokkal büdösebb, a ruhája, a haja, ha meg véletlenül beszélni is kell vele, hát ami a szájából kijön azt ne tudd meg (bár gondolom nem is tudod). Kínálom rágóval, tik-takkal, de nem segít. Néha legszívesebben bele hánynék az szájába. Szerencsére most csak egy ilyen kollégám van(már mint dohányos), de vele nem is vagyok jóban. Ja és az újai undorító sárgák. Fújj.

Szerintem gondolj erre, hogy hány nem dohányos emberrel van napi kapcsolatod és ők milyen büdösnek éreznek téged nap, mint nap. Hagy abba miattuk és magad miatt is.

2012. jún. 20. 21:35
Mindenkinek jó éjszakát!:) Továbbra is várok minden bíztató szót, kedves és elrettentő üzenetet egyaránt! Kérlek, szurkoljatok nekem, hogy megszabaduljak végre ettől az undorító szenvedélytől! Köszönöm még egyszer! Mindenki aranyos és kedves volt ma este, ez erőt ad nekem! :))))))
53. Crista07 (válaszként erre: 52. - 130454e42d)
2012. jún. 20. 21:32
Kb. 4-5 évig én is élveztem, de pár éve már nagyon nem. Most meg már egyenesen terhes számomra. Egy buta kis valami, ami nem hagy békén.. De bízom benne, hogy ennek hamarosan vége...:)
52. 130454e42d (válaszként erre: 51. - Crista07)
2012. jún. 20. 21:27
Szeretem szívni :) Kb. 3 éve szívom, és élvezem, különben nem tenném :)
51. Crista07 (válaszként erre: 49. - 130454e42d)
2012. jún. 20. 21:25
Hát jó, de ne szívd...:) Ha nincsenek elvonási tüneteid ne tedd.....Mikor szoktál rá?
2012. jún. 20. 21:24

Én nagyon nehezen szoktam rá......Jaj, de nagy égés ezt leírni....2 hetembe telt, mert már felnőtt voltam....:( Előtte még azt is utáltam, ha valaki egy légtérben szívta velem....10 éve szívom és szintén 2 hetet adok magamnak a leszokásra. Hiszek abban, hogy ezeknek az időszakoknak jelentésük van. Igen, talán annyi, hogy hülye vagyok...:)

Mi az, hogy cigis én? Akkor most nem teljes a személyiséged?:) Nem lehet, hogy a szüleid cigiztek? Ennek is köze lehet ahhoz, hogy valaki cigizik és más juszt sem vesz soha a szájába cigit....Nem tudom, lehet baromság.:)

49. 130454e42d (válaszként erre: 48. - Crista07)
2012. jún. 20. 21:21
Nem letettem, nem is dohányoztam, későn szoktam rá. A gyerekek mellett nem szívom, csak ha nélkülük vagyok :)
48. Crista07 (válaszként erre: 46. - 130454e42d)
2012. jún. 20. 21:20
Motiváció.....Hát a gyermeked, nem az?:) Hmmmmmmmm.....Ha sikerült letenni, miért szoktál rá újra? Vagy ez olyan automatikusan jött?
47. Crista07 (válaszként erre: 44. - Cirmoscicajaj)
2012. jún. 20. 21:17
Én a diéta alatt nem az önsanyargatást értem, annak semmi értelme....Kevés adagokat kell enni és nagyon sokat inni. A szervezetünknek rengeteg folyadékra van szüksége, de kajára nem sokra... A lényeg, hogy tápláló és olyan kaják legyenek, amelyek öröm a testednek és nem szenvedés az emésztésük....Egy orvos tanácsa. Nem okoskodok, orvosi felügyelettel csinálom és az ő tanácsait használom, fogadom meg. A cigire is adott, de az nekem kemény dió...:(
46. 130454e42d (válaszként erre: 43. - Crista07)
2012. jún. 20. 21:14

Nem, ez függőség, ismerem. Én most nem akarok leszokni, nincs rá motivációm.

Ha megcsinálod jól teszed, tényleg jobb nélküle. Amíg akartam gyereket addig nem cigiztem, mert a petesejteknek nem tesz jót, és ugye azok nem termelődnek... Ez is lehet motiváció ha majd valamikor gyereket szeretnél.

45. Crista07 (válaszként erre: 42. - Cirmoscicajaj)
2012. jún. 20. 21:14

Húúúúúúúúúú, az igen! Nagy gratula! Baromira szeretek ilyen sztorikat olvasni....:) Ez olyan büszkévé teszi az embert nem? Pont most írtam, hogy én meg először a diétát kezdtem el és nekem egyáltalán nem nehéz....és most folytatnám a cigivel, de ez már nem piskóta...:(

Ne aggódj! Nekem is az a véleményem, hogy aki ettől a förmedvénytől meg tud szabadulni annak pár kiló nem probléma....:) Lassan kezd el a diétát, rajtam "csak" 10 kiló plusz van, de a vérképem már nem olyan szép....Egy kis koleszterin, meg ez meg az......De menni fog!:)))))

2012. jún. 20. 21:12
én nem zabáltam mikor leraktam,épp ellenkezőleg,már kicsípte a nyelvemet a sok gyümölcs savanyú leve,baromira fájt
43. Crista07 (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2012. jún. 20. 21:09
Igen, tudom, de tényleg olyan kitartó vagyok, hogy hiába eszik vacsira a párom akármit én hűen ragaszkodom a joghurthoz és a korpás kekszhez és nem zavar.Ellenben a cigi....Azért is kezdtem először a diétával, hogy nehogy aztán zabálás legyen a cigi lerakás vége...:) Tehát most már csak a cigit kellene "lekoptatni". Szép akarok lenni, zavar, hogy baromira öregít és bűzlök, mint egy hamutartó....:( Fejemmel tudom, hogy undorító, de olyan nehéz, mintha elveszítenék "valakit".....Ez már rém ciki magam előtt is...:(
2012. jún. 20. 21:08
én saját magamtól szoktam le,előtte már ugy okt-nov.-ben kezdtem mondogatni,h nem jó,meg drága,meg nem kell nekem,és jan 1-jén hazajöttem reggel a melóból elszívtam 1 cigit lefeküdtem aludni és azóta nem gyújtottam rá.amikor nagyon megkívánom arra szoktam gondolni,h soha nem fogok ilyen könnyen leszokni mégegyszer.szóval szerintem az elmének,elhatározásnak is lehet szerepe benne,És igaz,h jan. ota 20 kilót híztam de eszembe se jutna rágyújtani mégegyszer.Pedig higgyétek el 20 kilo az nem semmi,nagyon nehéz így lelkileg is.55-ről 75-re hízni.De azt szoktam mondani,h ha le tudtam az idén szokni akkor jövöre le is tudok fogyni,csak az elhatározás kell
41. Karolinna (válaszként erre: 33. - Crista07)
2012. jún. 20. 20:59
válasz ment privátba
40. 130454e42d (válaszként erre: 38. - Crista07)
2012. jún. 20. 20:59
Viszont a nikotin kalóriát köt meg :D
39. Crista07 (válaszként erre: 35. - 67c816cf2e)
2012. jún. 20. 20:58
Ó, de aranyos vagy! Ezért jöttem ide, hogy segítséget kapjak, és most jó....:) Nekem ti lesztek a mankó, ez az este, ez a pár bátorító mondat....Köszi!:)
38. Crista07 (válaszként erre: 27. - Cippora)
2012. jún. 20. 20:56
Totál igazad van....Nem őszinte a dohányos ember nyávogása, hogy nincs pénz erre meg arra....Cigire van? Sajna a pénz nem motivál, vagyis csak kicsit. Viszont most kezdtem el egy szigorú diétát, nevezzük egészséges életmódnak és abban olyan, de olyan kitartó vagyok....Soha nem ingok meg, soha nem csúszik le egy süti és nem hiányzik a nasi sem....A cigi meg folyton csábít...:( Pedig nevetségesen hangzik így együtt: egészséges étkezés+ CIGI.....Fúj, de bolond vagyok!!!!!!:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook