Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tavaszváró fórum

Tavaszváró (beszélgetős fórum)


8. orsolya33 (válaszként erre: 6. - Pancsika37)
2011. jan. 31. 14:29
Nekem is pont 16 hónaposak a lányaim és lejutni az emeletről két gyerekkel = fél óra öltözködés.Ráadásul nem nagyon bírják már a babakocsit, szívesebben szaladnának, de forgalmas helyen lakunk, így csak a nyekergés megy a kocsiba.
2011. jan. 31. 12:58
Nem szeretem a telet. Jöjjön a tavasz! :) Túlvészelni a meleg szobában, jó társasággal a legjobb, finom kajákkal.
2011. jan. 31. 11:52

Hát igen engem is nagyon le tud hangolni a téli időjárás. De hálisten engem leköt a 16 hónapos kisfiam. Nincs nagyon időm azzal foglalkozni hogy milyen az idő. És néha jól esik kimenni a hideg levegőre(nem mindig csak néha).

Már én is nagyon várom a tavaszt, a madárcsicsergést, a finom napsütéses sétákat és még sorolhatnám.

Egyetértek sunshine24-el. Ilyenkor sokat segitenek a vidám, tarka szinek a ruhatárunkban, mert ezektől boldogabbnak, feldobottnak érzi magát az ember ezeken az ellaposodott napokon is.:))))))

5. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Orsolya33)
2011. jan. 31. 10:59
Én felfrissítem a tavaszi ruhatáramat egy-két színesebb darabbal, veszek egy jó kis körömlakkot, és máris jobban átvészelem ezt a förtelem időjárást, ami most van.
2011. jan. 31. 10:22
Ha én nézek ki az ablakon zuzmarás hófehér ködös tájat látok kb. 4. napja :((((( Szeretem a telet, de már egy kicsit sok belőle, pontosabban ez az az évszak,amiből hamar besokallok. Bár ha belegondolunk 4 hét és március :))))
3. veledjooo (válaszként erre: 1. - Orsolya33)
2011. jan. 31. 10:17
reggel jót mosolyogtam, és rájöttem, jön a tavasz... a sorház előtt a beton végig volt rajzolva színes krétával... a gyerekek a hétvégén rajzolgattak, és ez már tavaszi-nyári játék. :)
2011. jan. 31. 10:07

Szia:)

Én nagyon nem szeretem a telet.Sőt az őszt sem,mert akkor már tudom,nemsokára tél.

Én már egy kis napsütéstől is lázban égek:)

Igazából ilyenkor nem nagyon szeretek menni ide-oda.Fázós típus is vagyok,Inkább itthon vagyok,vagy lakásban,ha tehetem.Az elmémben van ilyenkor a tavasz:)

2011. jan. 31. 10:03
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem sokan vagyunk akik várják a napsütést és a meleget.Ti hogyan szoktátok túlvészelni a még hideg napokat, estéket?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook