Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tatabányai szülészet!? fórum

Tatabányai szülészet!? (beszélgetős fórum)


5. BonaNoi (válaszként erre: 4. - Sophie91)
2018. jan. 25. 06:02

Szia.

Köszönöm szépen a hozzászólásod. :)

2018. jan. 23. 20:01
Én októberben szültem fogadott dokival és szülésznővel. A szülés nekem velük nagyon jó élmény volt. :) Maga az osztály, hát, hagy maga után kívánni valót... A szoptatás-támogatás nem az igazi például. (Nem véletlenül nem számít bababarát kórháznak.) Mindazonáltal vannak kedves, lelkiismeretes emberek is az ott dolgozók között, meg azt a négy napot simán ki lehet bírni, szerintem azért nem horror egyáltalán :) A Facebookon van egy Szent Borbála kórházban szülök nevű csoport, érdemes belépni, mert onnan mindent meg lehet tudni az osztályról és az ott dolgozókról. :)
2018. jan. 23. 06:40

Szia!

Kifejtenéd egy kicsit bővebben is a válaszod, légyszíves?

Őszintén érdekelne...

2018. jan. 20. 09:03
Szia! Horror tanya!!!!! (Fogadott orvos mellett is)
2018. jan. 18. 05:29

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi lennék azok véleményére akik a tatabányai kórházban szültek mostanában.

Illetve tudnának e orvost, szülésznőt ajánlani.

Az orvosom akihez eddig jártam, tegnap bejelentette, hogy januártól nem vállal szülést Tatabányán, csak Pesten egy magánklinikán.

És most picit tanácstalan lettem, más orvost sajnos nem ismerek a kórházban és mindenképp szeretném ha lenne fogadott orvosunk.

Nagyon köszönöm előre is. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook