Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztaltabbak, segítsetek smink ügyben! :) fórum

Tapasztaltabbak, segítsetek smink ügyben! :) (beszélgetős fórum)


2012. okt. 11. 00:59

Bocs...nem szoktatok alapozót használni a smink alá?

Tudom, hogy megboldogult lánykorom óta sok minden megváltozott, de mi a szemhéjra külön vittünk fel alapozót akkor is, ha máshová nem került.

2012. jún. 2. 03:48
Nem ertek hozza annyira, de ha tenyleg jot szeretnel akkor szerintem ne rendelj netrol, hanem olyan helyen keress, ahol mindent kilehet probalni, meglehet nezni az allagat. Szerintem is sokkal jobbak a kremesebb allaguak, mert a porba en pl azt se szeretem, hogy nagyon hullik az arcomra , ahogy felviszem.... Il makit amugy tudom ajanlani. Kicsit dragabb, de iszonyat jo minoseg es az elado lanyok is nagyon kedvesek, ott ki is probalhatod, tanacsot is adnak..... Szuper :)
2012. jún. 1. 19:39
Senki?
2012. jún. 1. 19:11

Egy licitálós oldalon láttam egy M.C szemhéjfesték színpalettát, 120 darabosat, olyat, amilyet a "nagyok" használnak. Lehet, hogy szeretném megvenni. Csak azt nem tudom, hogy az az-e, olyan-e, mint amilyennek én hiszem. Azt írja alatta, hogy kő vagy porszerűek.


Amilyet szeretnék: mint a you t.be-os "hogyan sminkeljünk" videókon bemutatott színpaletták, krémszerűnek néznek ki,de lehet, hogy nem azok, élénknek, tartósnak, minőségesek.


Van Av.nos szemhéjfestékem, kő, pontosabban por, semmit sem tart, nem élénk, nem jó. Az a kérdésem, hogy ez a M.C márkájú sminkpaletta az, amire én gondolok? Segítsetek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook