Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Étrend kiegészítő okozhat ilyen súlyos hasmenést, hányást? fórum

Étrend kiegészítő okozhat ilyen súlyos hasmenést, hányást? (beszélgetős fórum)


27. pteri (válaszként erre: 21. - Maithuna)
2023. okt. 23. 21:17
A Covid tényleg rohadt vicces, apósomnak se teszteltek, mert hasmenéssel kezdődött, mire köhögni kezdett már késő volt. Lefertőzött egy csomó embert és meghalt. Nagyon jót szórakoztunk!
26. pteri
2023. okt. 23. 21:14
Étrendkiegészítő nem okoz magas CRP-t. Bakteriális fertőzést sem csak ételekkel lehet elkapni. Mondjuk, te találkoztál egy ismerőssel, akivel a férjed nem. Bementél valahol a női WC-be, ahová a férjed nem. Megfogtál valamit és nem mostál kezet. És az is lehet, hogy a férjed már elkapta tőled, és pár nap múlva cseréltek helyet a WC-n. Lényeg, hogy jobban vagy.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Júliusi)
2023. okt. 23. 17:34
Koszonom szepen,jobban vagyok már,csak meg gyenge...
24. júliusi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 17:07

Jobbulast,es teljes gyógyulást neked.Akarmi is okozta.

Mondjuk engem is erdekelne a helyedben mitol lett.

A kotekedokkel meg ne foglalkozz,itt boven vannak...

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Maithuna)
2023. okt. 23. 16:50

Dehogy eroletetm,csak megemlitettem,h mar nem neznek.


A Crp szintem halistennek mar lecsokkent az 5 infuzio utan.

22. Karmol (válaszként erre: 21. - Maithuna)
2023. okt. 23. 16:14
Teszteljen nyugodtan, annyi tesztet vehet mindenki maganak, amennyit csak akar. De mi a fittyfenenek teszteljenek mindent jarobeteget, ha teljesen mas a gyanu, vagy mondjuk az SBO-n egy kar toresest?
21. Maithuna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 15:51
A magas CRP az jelenti, hogy gyulladás van a szervezetedben, az pedig nem alakul ki egy bogyó beszedésétől. Szerintem ketté kell választani a dolgot. Méresd meg másodszorra is a CRP-t. Ha jobban vagy, de magas még, akkor valami más is van. Úgy gondolom, hogy valamilyen virnyákot elkaptál, bárki bármit mond. Ha nincs magas lázad, akkor sós főtt krumpli, és nagyon-nagyon sok folyadék (víz, nagyon pici sóval). Szerintem és sokak szerint a Covid egy vicc, ne erőltesd a tesztelést.
20. Karmol (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 14:35
Mi mas van, mint a probalkozas? Olvassuk ki teafubol, hogy te mennyit vehetsz be?
19. Karmol (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 14:22

Ne vegyel mar mindent ugy magadra!


Az akkor akkor volt, a most meg most van. Es mar jo ideje nem teszteltek minden hulyeseghez.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Karmol)
2023. okt. 23. 14:16

Nem fogom " bebogyozni " magam...


Nem jokedvemben kezdtem el ezt se.

Valtozokori alvaszavarra ajanlottak,es probaltam ki....

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Karmol)
2023. okt. 23. 14:13

Ugy latom ,minden mondatomba belekot mar valaki..


Lentebb irtak a covid mutalodast.

ARRA reagaltam,h még a kórhàzban se teszteltek covidra...regebben szoba se alltak senkivel anelkul...

16. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Karmol)
2023. okt. 23. 14:05
Persze! Mellette célszerű az immunrendszer fokozott támogatása zöldségekkel, gyümölcsökkel, egyéb vitaminokkal. Főleg a C+D vitamin és a természetes napsütés, míg van rá lehetőség
15. Karmol (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:45
Miert lenne vicc, hogy nem teszteltek covidra?
2023. okt. 23. 13:42
Nem ismerem az ashwagandhát, de pl. a magnézium nagyobb mennyiségben sok embernél okoz hasmenést, szóval nem kizárt, hogy a dupla adag ashwagandha is okozhat.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2023. okt. 23. 13:37

Az a vicc,hogy kovidra nem teszteltek...A haziorvos sem...2x voltam az sbo on...ott sem.

Gondolom,a tunetek es a vereredmeny alapjan nem merult fel..


De mar mindegy is,elmult,remelem nem jon elo tobbet.Csak erdekelt volna mi okozta.


Koszonom annak a par embernek,aki normalisan valaszolt.

12. Karmol (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2023. okt. 23. 13:31
A covid felbukkanasa es mutalodasa nem jelenti, hogy a bakteriumok eltuntek, vagy hogy a hashajto, hanytago szerek tobbe nem hatnak.
2023. okt. 23. 13:23
Azt mondják, a covid új variánsa okozhat ilyen problémákat. Hasmenés elleni (szén)tabletta, és néhány napig kímélő étrend, és rendbejön minden.
10. Karmol (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:17

Ket klikkelessel kijottek nekem a melekkhatasok, az szerint siman lehetett ez a csodaszer. Az orvos velemenyet meg nem biralnam felul.


Ha bator vagy, megint bebogyozod magad, es meglatod, hogy ujra a korhazban kotsz-e ki, ha ovatos, tobbe nem szeded.

9. bnedora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:09
Miért nem egy gyógyszertárat hívsz fel telefonon? Ott esetleg jobban tudnának pontos infót adni neked.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2023. okt. 23. 12:27

Hányan fogjatok még ugyan idezni ezt a mondatot???

Ha erdemben nem tud valaki valaszolni csak ezen akad fel,gorgessen már legyszi tovabb...

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 11:50

Azert gondolok az Ashwagandha ra, mert a ferjem is ugyanazt ette, és neki nem lett baja.


Tényleg logikus.

2023. okt. 23. 11:48

Aki szedte az A.at,gondolom nem mindenkinek okozott problemat,eloszor nekem se.


Probalom keresni,mi okozhatta a panaszokat...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Titkoskert)
2023. okt. 23. 11:46

Jo,lehet hogy nem jo ez a mondat,de ne ezen lovagoljatok mar legyszi.


Azt akartam írni,h a ferjem azt ette amit en,tehat nem a kaja volt rossz.

Az Ash.at csak en szedem...

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. okt. 23. 11:44

Azert gondoltam,mert utananeztem,es okozhat ilyen panaszokat...


Plane,h kettot vettem be egy helyett.

3. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 11:44

"Azert gondolok az Ashwagandha ra, mert a ferjem is ugyanazt ette, és neki nem lett baja."

Ebben a mondatban sok logika nincs, de azért, mert a férjednek nem lett tőle baja, neked akár lehet is.

Van aki egy ártatlan adaléktól életveszélybe tud kerülni.

2023. okt. 23. 11:02
"Azert gondolok az Ashwagandha ra, mert a ferjem is ugyanazt ette, és neki nem lett baja"- ennek alapján miért is gondolsz arra? Én mondjuk kizártnak tartom, hogy attól lenne, de azt is, hogy segít majd az alváson, legalábbis nálunk senkinek nem vált be...
2023. okt. 23. 10:56

Ashwagandha nevu szert vettem be, egy helyett kettot,mert szerettem volna aludni ejszaka. Elotte csak 1 et, ill. napkozben felet vettem be.55 eves no vagyok, változokorban 80 kg.



Gyomortaji fajdalom, vizes hasmenes, parszor hanyas alakult ki hirtelen. Kiszaradas miatt infuziokat kaptam.Ill. antibiotikumot,mert a laborlelet kimutatta, hogy magas a CRP szint, nem virus okozta. A szeklettenyesztes is negativ lett.Az orvos szerint bakterialis jellegu gyulladasom volt.


Azert gondolok az Ashwagandha ra, mert a ferjem is ugyanazt ette, és neki nem lett baja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook