Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok különböző fogamzásgátló tablettákkal fórum

Tapasztalatok különböző fogamzásgátló tablettákkal (beszélgetős fórum)


24. frappy
2011. aug. 4. 17:45
Sziasztok! Én novynette-t szedtem 6évig, nem is volt semmi problémám vele egészen addig amíg észre nem vettem,hogy hatalmas gyulladt ragyák jelentek meg az arcomon,egy csomó küszködés próbálkozás után rájöttem,hogy köze lehet hozzá abba hagytam a szedését2hónapja most nem szedek semmit és wualá nincsenek ragyák, pedig azt mondják a gyógyszer inkább segít,hogy ne legyenek,most akkor hogy is van ez??
23. vkatka (válaszként erre: 22. - Fc57ac7ebe)
2010. máj. 22. 00:11
Nekem meg pont a dokim ajánlotta és ő beszélt rá mert én is tartottam tőle :)
22. fc57ac7ebe (válaszként erre: 16. - Vkatka)
2010. máj. 21. 22:29

Hú...hát végső soron,így nem hangzik olyan bonyolultnak :)

Mindegy,most nálunk nem aktuális,de lehet majd ki fogom próbálni.Régebben kérdeztem a dokit,de nem nagyon tudott mit mondani rá.

21. ed405d6362 (válaszként erre: 17. - Colours)
2010. máj. 21. 22:09
3500-4000ft között mozog az ára, persze egy patika függő. Nekem bevált, sztem havonta egy 1000megér:D
20. Meliga (válaszként erre: 18. - Colours)
2010. máj. 21. 21:59
19. vkatka (válaszként erre: 18. - Colours)
2010. máj. 21. 21:13
Sőt, nagyobb a Pearl-indexe mint a tablettáknak.
18. colours (válaszként erre: 10. - Vkatka)
2010. máj. 21. 20:13
Szia! A hüvelygyűrű is van olyan biztonságos, mármint nyújt akkora védelmet, mint a fogamzásgátló tabletták?
17. colours (válaszként erre: 11. - Ed405d6362)
2010. máj. 21. 20:10
Szia! Mit értesz azalatt, hogy olcsó?:)
16. vkatka (válaszként erre: 15. - Fc57ac7ebe)
2010. máj. 21. 18:13
Ne félj tőle, hamar meg lehet szokni. Én guggolva tudom kivenni. Csak beakasztom az ujjamat és lassan kihúzom. Nincs vele semmi gond.
15. fc57ac7ebe (válaszként erre: 10. - Vkatka)
2010. máj. 21. 17:58

Azt én is nézegettem,de kicsit tartok tőle.


Nem nehéz kivenni?

14. fc57ac7ebe (válaszként erre: 9. - Szendmen)
2010. máj. 21. 17:57

Én is kb. 4 évig szedtem,de nekem semmi bajom nem volt.Engem az új dokim beszélt le róla,mondta hogy nem egy korszerű fog.gátló már,és úgy írta fel a yasminellet.

De lehet csak szerencsés vagyok.

Máoktól hallom,hogy mennyi problémájuk volt,mikor abbahagyták a fogamzásgátlót,nekem szerencsére semmi,leszámítva hogy zsírosabb lett a bőröm,és nem fáj már a fejem.

2010. máj. 21. 17:42
Helló! Én 4 év alatt most tartok a 7.-nél... Szedtem Diane 35-öt, de inkább rábeszéltek a Yadinera, mert ez ennek a továbbfejlesztett változata... Na persze! Híztam is tőle 13kg-ot! :(( Aztán jött még a milligest, lindinette, tri-regol, belara és most egy jó ideje a yasminelle... Volt amelyiktől a szexet nem kívántam egyáltalán, a többségtől meg közti vérzésem volt! A yasminelle-lel annyi bajom volt,h 2 hónapig folyamatosan fájtak meg feszültek a melleim, mint mielőtt megjön... A doki erre annyit mondott,h mást nem igazán tud felírni, mert ebbe van a legkevesebb hormon! Szerencsére már elmúlt és azóta nincs tőle semmi bajom! A gyógyszert meg nem hagyom abba, mert végre már nem görcsölök, ha megvan és pontosan tudom mikor jön meg! Arról nem is beszélve,h én fogyok végre a yasminelle mellett! :)
12. Meliga (válaszként erre: 10. - Vkatka)
2010. máj. 21. 17:32
én is a hüvelygyűrűre szavazok,nem terheli a májam és a szervezetem fölöslegesen hormonokkal.
2010. máj. 21. 17:31

Sziasztok, én Jasminelle-t szedtem de egy 10-es feljött, azóta sem sikerült leadnom csak 4 kilót, viszont 3 hónapja váltottam Sensonnete 75-re, ezzel nekem semmi problémám, uannyit eszek és 4kilót fogytam. Lehet hogy a végén megszabadulok a 10estől?:$ De jó lenne...utálok ilyen kövér lenni:S

Amúgy ez az új gyógyszer sztem nagyon jó, két-három napig van kb meg, és elég a tisztasági betét annyira gyenge:D na és persze olcsó is:D

10. vkatka
2010. máj. 21. 17:25
Én most Nuvaring hüvelygyűrűt használok és csak jót tudok róla mondani. Előtte Cypromixet szedtem fél évig, de nagyon rosszul voltam tőle, nem bírtam a magas hormontartalma miatt. A pattanásaimon se sokat segített. Most pedig viszonylag szép a bőröm is, és jól érzem magam, Egyiktől sem híztam, pedig hajlamos vagyok rá, nagyon is.
9. szendmen (válaszként erre: 5. - Fc57ac7ebe)
2010. máj. 21. 17:13
Nagyon szerencsés vagy. Habár nem tudom mennyi ideig szedtél Diane 35-t, mert elősször az én lányomnak sem volt semmi baja, négy év után hirtele(értsd 2 hónap)felrántott 20 kilót, az arcán gennyes foltok jelntek meg. Eltelt immáron három év, és még most sem heverte ki.
2010. máj. 21. 17:09
Én nem híztam a tri-regoltól, viszont nagyon fájt tőle a fejem. Gondoltam megpróbálok mást, de nem tudom attól nem fog-e fájni.. :-S De anélkül meg tiszta macera a védekezés.
2010. máj. 21. 17:09
Az én lányon Dianne35-t szedett, és 4 év után hirtelen hízott tőle az arcáról már nem is beszélve. Ezek után Yadine-t kapott, de mivel nem változott a helyzet, inkább abbahagyta a tablettaszedést.
2010. máj. 21. 17:09

sziasztok


én sensonette-t szedek, és nem híztam tőle és még fogyni is sikerül, picit nehezebben, de sztem ez szervezetfüggő. ráadásul ez még olcsó is.

2010. máj. 21. 17:08
Én szedtem Diane35-öt és Yasminellet is.Egyiktől sem híztam,sőt ha akartam,akkor tudtam fogyni is.Nálam nem befolyásolta a súlyom!
2010. máj. 21. 17:01
Én Cypromixet szedek, nekem sikerült fogynom mellette, de olyat is hallottam, hogy valaki hízott vele...
2010. máj. 21. 16:55

Szia


Én a Lindynettétől híztam nagyon sokat , most a jasminellét írták ki azt mondták az nem hízlal, de szerintem aki hajlamos a hízásra annak lehet hogy egyik se jó túlzottan.

2010. máj. 21. 16:54

Regulon mellett nekem megy a fogyás. Tri-regoltól híztam!:P

Mercilont is szedtem egy időben, de köztivérzésem volt...

2010. máj. 21. 16:52

Olvastam, hogy egyes fogamzásgátló tabletták megkönnyítik a fogyást. A legtöbbször a Mercilont írták, de volt olyan is, aki 10 kg-ot szedett föl vele. Olvastam a Yadine-ról is ilyesmit, én azt szedek, de nem fogytam tőle, sőt, mióta szedem, nehezebben fogyok.


Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook