Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen vény nélkül is kapható fogamzásgátló tabletták vannak? fórum

Milyen vény nélkül is kapható fogamzásgátló tabletták vannak? (tudásbázis kérdés)

10. Qwasy (válaszként erre: 6. - Ageeca)
2015. jan. 23. 01:35
Akkor ezek szerint az én nődokim egy s.fej volt? Ő, mikor első alkalommal ott jártam, (már akkor egyből írattam is fel tablettát) csak alul vizsgálgatott meg, aztán hasraütésre felírta nekem a yasminelle-t.
9. f799cac10e (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2014. jún. 4. 21:45
igen elmegyek csak érdeklődni szerettem volna előtte. köszönöm szépen a segítséget.
2014. jún. 4. 20:36

Mindenképpen dokihoz menj, és ragaszkodj a kivizsgáláshoz. Kellemetlen, pláne elsőre, de kiderülhetnek olyan dolgok az egészségedről, ami miatt esetleg egyáltalán nem is szedhetsz (pl. trombózis-kockázat....)

Pharmatexet én nem javasolnám önmagában, túl sok "pharmatexes babát" ismerek...

2014. jún. 4. 20:05

Szia!

Ausztriában adnak recept nélkül, például Yasminelle-t biztosan.

Ha esetleg a határhoz közel élnél.

De ha még nem szedtél, mindenképp orvossal irass, aki előtte megvizsgál,vért vesz stb.

2014. jún. 4. 19:59
Vérvétel alapján állapítja meg a nődoki, hogy neked milyen gyógyszer kell...
2014. jún. 4. 19:52
köszi igen én is csak ezt a terméket találtam
2014. jún. 4. 19:51
fogamzásgátló NInCS recept nélkül!!!És az sem mindegy hogy milyen hormontartalmú, egy vagy többfázisú!nődoki mondhatja csak meg h neked melyik jó!
3. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2014. jún. 4. 19:51
Szerintem semmilyen, ami nem is baj.Nem szabad ezeket orvos véleménye nélkül szedni. A Pharmatex készítményeket lehet recept nélkül, de ez nem igazán biztonságos.Vagy az óvszer.
2014. jún. 4. 19:48

Hormontartalmú biztosan nincs.

Pharmatex termékei közül választhatsz, de ezek nem közelítik meg a tabletta biztonságosságát.

2014. jún. 4. 19:46
internetten néztem de nem nagyon találtam.köszi a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook