Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Márc. 17-től 90 napos az egyik ételszállítóval fórum

Márc. 17-től 90 napos az egyik ételszállítóval (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 8. 20:28

Na, nekem is a zöldbabbal volt a legtöbb bajom.

Nekem reggelik közül a szerdai ízlett a legkevésbé (gondolom ez akkor neked csütörtökre esik).

Én péntektől csinálom a "rendes" 90 naposat, mert annyira nem jöttek be ezek a felmelegített kaják.

Sok sikert!

2008. ápr. 8. 19:23

az első napi menü után leírom a véleményem: a gyümölcs zselét meg kell szokni, mert ugye mindig az lesz a reggeli. Elsőre egy kicsit furcsa. A leves elég jó volt, meg a görög saláta is. A hús természetesen ízlett, bajom egyedül a zöldbabbal volt, amiből csak csipegettem. A szerdai nap nehezebb lesz, úgy gondolom.

Összefoglalva: nem mostanában ettem egy nap ennyi zöldséget meg gyümölcsöt...

2008. ápr. 4. 08:36

Köszi!

Várom a véleményedet!!!

Sok sikert!

2008. ápr. 3. 20:01

hétfőn tudom csak kezdeni, mivel a munkám miatt csak rendszertelenül tudtam volna étkezni. Meg utazgattam is emiatt, kocsival, vonattal. De ez jövő héttől szerencsére már más lesz.

Úgy gondolom, hogy mindent egy nappal elcsúsztatok, azaz a hétfői kaját eszem kedden, a keddit szerdán, így tovább. Ez azt jelenti, hogy a két viszonylag jobb nap keddre és vasárnapra kerül (akkor vannak a húsok...

Arra leszek igazán kíváncsi, hogy mikor fogok ráunni az egészre, azaz mikor jön majd a holtpont. Na de majd meglátjuk...

Amúgy meg mielőbbi gyógyulást! :)

2008. ápr. 2. 19:15

Bocsi, de eddig nem voltam gépközelbem. A helyzet az, hogy 2 hétig tudtam csinálni, ugyanis most bokaszalag-szakadásom van, itthon fekszek, és elhalmoznak minden jó kajával. A héten csak a Fitt-Lesz Variatálat rendeltem meg, így csak ebédet hoznak.

Egyébként én túl soknak találtam a zöldségeket, 2 hét alatt alaposan rájuk is untam. Nagyon vártam a csütörtököt az édesség miatt, de sajnos nem igazán ízlett.

Ez a Variatál elég jó.

Nem mértem magam, mert elég nehéz lenne a gipsszel mérlegre ugrani, de 2-3 kg biztos lement.

Neked hogy megy?

2008. márc. 22. 22:57
Én márc.31-ével kezdődően tervezem náluk. Mik az eddigi tapasztalaitok?
2008. márc. 14. 13:31

Sziasztok!

Hétfőn kezdem a 90 napost a Gastroyalnál.

Ha kedvetek, csatlakozzatok nyugodtan! Adjunk erőt egymásnak!

Nem gond, ha nem most kezded, de lehetőleg "Gastroyalos" legyél!

Osszunk meg egymással minél több infót!

Go!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook