Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te rendelnél ételt 17-18 hónapos babádnak ételszállító cégtől? Ha igen melyiktől? fórum

Te rendelnél ételt 17-18 hónapos babádnak ételszállító cégtől? Ha igen melyiktől? (tudásbázis kérdés)


24. leony (válaszként erre: 20. - 2a69f78972)
2012. okt. 9. 13:40
Igen, azt valóban nem tudtam figyelmesen elolvasni, a furkó megjegyzést pedig általánosságban írtam, mert sajnos sehol máshol nem találni ennyi embert, aki így le tudja hurrogni a másikat, mint az anyás topicokban. Nyilván nem azoknak írtam, akik szimplán elmondták a véleményüket, akkor sem, ha éppen nem értettek egyet, hiszen a kérdező tanácsot kért, tapasztalatot várt. Ne mondd, h te ezt nem tapasztaltad még.. :)
23. babyyy
2012. okt. 8. 20:02
A kérdező mellett legyen szólva, hogy nem tudhatjuk mit dolgozik és mennyit, hány gyereke van, van e segítsége...és azt sem mondta el, hogy mindennap azt akarja e adni a gyereknek vagy csak kritikus napokon...
2012. okt. 8. 20:00
Eszembe nem jutna...
21. babyyy
2012. okt. 8. 19:58
Mondjuk inkább futár kaja, mint baby kaja, joghurtok, chips, corn flakes és társai...
20. 2a69f78972 (válaszként erre: 19. - Leony)
2012. okt. 8. 19:48

Aki "gáz"-nak titulálta a másikat, az Cippora volt,(Pfú, de gáz vagy!) és pont azt a mondatot kifogásolta, amit te is, tehát nem olvastad el figyelmesen!


A többiek a fórumozás szabályai szerint elmondták a témáról a véleményüket, sértegetés nélkül, de te mindenkit egységesen "lefurkóztál", aki viszont nem hozat ételfutártól kaját.

De ahogy neked jogod van hozatni és ezt elmondtad, másoknak jogukban áll nem hozatni és ezt elmondani.

Természetesen nem ettől függ, hogy valaki jó anya, vagy sem!

19. leony (válaszként erre: 17. - 2a69f78972)
2012. okt. 8. 19:38
Miért lenne az? Milyen ember az, aki eleve "gáz" titulál egy kérdést, amit egy tanácsra váró anya tesz fel, és milyen az, hogy rögtön azzal jönnek neki, h "minek vállal gyereket az ilyen"??? Azért, mert valaki rendel néha kaját, attól már nem jó anya? Ez vicc. :)))
18. Krisz42 (válaszként erre: 16. - Leony)
2012. okt. 8. 17:34
Ne aggódjatok,lehet majd még rosszabb is.Pl.rokonok,ismerős megismerteti a chips-el.Nekem ez történt.Most próbálok olyat venni,amiben nincs annyiszemét.Szerencsére nem csak azt eszi,hanem húst,zöldségeket,gyümölcsöket és legtöbbször vízet iszik,nem mindenféle üdítőt.
17. 2a69f78972 (válaszként erre: 16. - Leony)
2012. okt. 8. 16:29
Azért ez a furkózás tőled sem volt a legjobb beszólás!
16. leony
2012. okt. 8. 16:14

Istenem, a sok furkó... :)

Én néha szoktam rendelni, ha látom előre, hogy zsúfolt nap lesz, és addigra pont elfogy amit én főztem neki. Vagy pl bevallom, nem tudok normális spenótot, sóskát csinálni, azt szoktam neki, és imádja. Az, h mi a méreg.. hát... nem tudom, ki hogy emléxik rá, de ma már semmi nem az a piacon, mint 20 éve, tehát honnan tudod, hogy mit adsz a gyerekednek? Szerintem ezek a kajarendeléses izék is a nagy hipermarketekből szerzik be az alapanyagot, ahonnan ti is.. Szóval semmi nem történik, ha néha rendelsz neki.. Mi sem eszünk jobbat. Ja, és pl sárgaborsó főzeléket, meg babos kaját is, amit be kell áztatni, stb, azt is néha rendelek neki. Enniy. Lehet köpködni! :))) 22 hónapos gyerek anyukája.

15. 0a84e34983 (válaszként erre: 7. - Dd4fac34d4)
2012. okt. 8. 12:07
Na,azért a minek vállal gyereket az ilyen beszólás nem kéne!Egyébként én sem rendelnék,de ki tudja a bölcsiben is mit adnak a kicsiknek.
14. Hami (válaszként erre: 11. - Cippora)
2012. okt. 8. 10:18
Ja! Az is teljesen igaz, hogy a baby kaja még rosszabb. Meg sokszor látom, hogy tömik a gyereket a szar d@none joghurttal meg háztartási keksszel, meg egyéb hasonló "jó" és "egészséges" dolgokkal. Komolyan nem értem, hogy hova teszi az anyja ilyenkor az agyát...tele cukorral, tartósítókkal meg ki tudja milyen sűrítő meg zselésítő anyagokkal meg ipari zsírral...hát nem is értem, hogy nem gondolkoznak...ja és akkor a kubu italok meg hasonlók. Bocsánat, nem idevág, de ezek engem nagyon kel tudnak bosszantatni...
13. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Eandi78)
2012. okt. 8. 07:21
Szerited jobb előbb elkezdeni a mérgezést?Én ilyen korban már adtam nekik nyers zöldségeket,gyümit,nagyobb korban is szeretik,de tênyleg nem nagy munka összedobni vmit,amiből te is ehetsz-mondom én,aki nem egy konyhatündér-főzelék,stb.Ráadásul a nagy gyerek már csak egyszer eszik a suliban,én a legkisebbet el tudom hozni délben az oviból,tehát a többi ennivaló a te felelősséged.
2012. okt. 7. 20:31
Előbb vagy utóbb az a 17 hónapos gyerek oviba/bölcsibe/iskolába kerül, ahol még nagyobb hulladék menzakaját kap. Na annál bármelyik ételszállító jobb. Jó szinte mindegyik, de gyorsan meg lehet unni. Több ételszállító között válogatok. Amíg nem én termelem az alapanyagot, hanem boltban veszem, nem tud érdekelni, hogy melyik nagyobb méreg.
2012. okt. 6. 20:21
Csak néha-néha rendelnék,olyankor ha esetleg olyasmi az ebéd,amit ő nem ehet (pl,nagyon csípős kaja) hogy honnan,azt nem tudom,meg kell válogatni,mert sok helyen tényleg hulladék alapanyagokból csinálják.Viszont van ahol nem.Ez sem rosszabb,mint amikor egy ekkora gyereket még bébikajával tömnek nap mint nap...de azért az anyaság nem ezen múlik szerencsére...
10. Myra (válaszként erre: 1. - Yda)
2012. okt. 6. 20:20
Isten őriz!!! Soha!! Méreg a gyereknek!
9. Cippora (válaszként erre: 7. - Dd4fac34d4)
2012. okt. 6. 20:18
Pfú,de gáz vagy!
2012. okt. 6. 19:36
Ezek nagyon szar kaják, nagyon szar alapanyagokból..még magamnak se rendelnék, ha nem muszáj...nem hogy egy babának.
2012. okt. 6. 15:00
Már a kérdés is elképeszt! Nem hiszem, hogy nincs annyi ideje a mamának, hogy valami friss zöldséget megpároljon és összeturmixoljon, vagy amit már ehet a baba! Még jó, hogy nem pizzát rendel a picinek! Minek vállal gyereket az ilyen!
2012. okt. 6. 12:34
Simán
2012. okt. 6. 12:27
Jézusom, dehogy !!
2012. okt. 6. 12:16

Úristen! Dehogy!!!!!!


Főznék neki, ami nem egy nagy durranás!

Míg az étlapot böngészem, a rendelést leadom, nyitogatok a futárnak, fél kézzel összedobok neki valamit.

De ez én vagyok!:)

2012. okt. 6. 12:16
Én nem,az egyáltalán nem neki való még.kb.2 évesen már esetleg,de szerintem még akkor se túl jó ötlet.3 gyerekem van,tehát tapasztalatból írom.
2. yda
2012. okt. 6. 12:10
Láttam, hogy egyes bölcsödék ilyen cégektől rendelnek.
1. yda
2012. okt. 6. 12:09
Te rendelnél ételt 17-18 hónapos babádnak ételszállító cégtől? Ha igen melyiktől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook