Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanity szalonok figyelem! Milyen jövőt ''jósoltok'' a Tanitynek? fórum

Tanity szalonok figyelem! Milyen jövőt ''jósoltok'' a Tanitynek? (tudásbázis kérdés)

5. 12571e195b (válaszként erre: 2. - 8509bb409c)
2011. aug. 29. 06:52
Szia, szerintem az UV mentes barnítás önálló szolgáltatásként Magyarországon még nem elég erős, de 1-2 év múlva már biztosan az lesz. Szolgáltatás kiegészítésként viszont nagyon jó mert sok az érdeklődő, ha műkörmös vagy, esetleg kozmetikus, vagy szolid van...stb Külföldön - Amerikában pld 30 éve ismerik és ott már ez az elterjedtebb. Itthon még nagyon új (kb 2 éve van igazán jelen)Idő kell neki és itthon is a legmenőbb barnulási mód lesz. A Tanity a legnagyobb hálózattal rendelkezik és ők értenek hozzá a legjobban. Van rengeteg olyan kiegészítő ápolójuk, amitől szépen kopik és tartós is a szín. Ja és nem sárga.. :) Szerintem ha ők többet reklámoznák, hogy a leendő vendégek megtanulják ápolni a bőrüket biztosan jobban menne. Ilyen reklámot még nem nagyon láttam csak a neten olvastam. Nekem bevált, mert érzékeny a bőröm és nagyon elégedett vagyok vele.
4. 8509bb409c (válaszként erre: 3. - Lavazza)
2010. aug. 6. 13:32
Köszi a választ és a segitséget rendes tőled:)
3. lavazza (válaszként erre: 2. - 8509bb409c)
2010. aug. 6. 13:24

Nem vagyok "hozzáértő" :P De szerintem nyáron úgy vannak vele az emberek, hogy inkább napoznak, az ingyen van. Viszont ősszel és télen erre nincs lehetőség, így szerintem érdemes még várnod, hátha akkor már beindul az üzlet. (Bár részemről a szolit tartom előnyösebbnek, azzal tovább tart a barnaság, mégha károsabb is :S )

Legközelebb, ha megyek szoliba, megkérdezem a csajszitól, hogy nekik megéri-e csinálni, náluk is van Tanity.

2010. aug. 6. 13:13
Kb.3-4hónapja nyitottam Tanity szalont és valahogy nem akar beindulni és azon gondolkodom, hogy bezárom mert eddig még a helyiség bérleti árát sem hozta vissza egyik hónapban sem. Az lenne a kérdésem, hogy ősszel és télen felkapottabb, mint nyáron vagy ne várjak vele mert pár hónap múlva sem lesz jobb a helyzet?!
2010. aug. 6. 13:10
Tanity szalonok figyelem! Milyen jövőt ''jósoltok'' a Tanitynek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook