Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Átváltoztatjuk!" szalonok tapasztalatai fórum

"Átváltoztatjuk!" szalonok tapasztalatai (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 18. 22:56

En azt mondom hogy a 40% visszaterites az jo.

Jol tetted hogy nem hagytad magad. Gondolhatjak hogy nem viccbol irtal neki, csalodast okoztak es karterites jar.

81. f758a7200f (válaszként erre: 79. - Emmus)
2012. okt. 18. 11:16

Szerintem 40% visszaterites az jo:) en azt gondoltam, hogy ennyit sem fognak visszaadni... Remelem, legalabb fedezi a fodraszt, ha vissza szeretned kapni az eredeti szint


Persze, nem oket vedem egyaltalan, csak ahogy a levelbol olvastam, nekem ugy tunt hogy ebbol nem latsz mar egy kanyit sem, vagy visszamesz (de azt neee) vagy nem csinalnak mar semmit.

80. virag32 (válaszként erre: 79. - Emmus)
2012. okt. 18. 07:30
Ennyi pénzért nincs olyan,hogy "rossz nap."
79. Emmus
2012. okt. 17. 22:29

Felajánlottak egy újabb átalakítást, de mondtam, hogy én nem szeretnék visszamenni... Így a vége az lett, hogy visszaadják a pénz egy részét, 40%-ban! Nem volt egyszerű menet, de ebben állapodtunk meg egy nagyon hosszadalmas huza-vona után...

Egy tanuságnak jó, de nem akarok rossz hírt kelteni!

Lehet egy rossz napot fogtam ki...:S

78. Natali68 (válaszként erre: 71. - Emmus)
2012. okt. 17. 01:10

Szia!


Hat amiket felajanl vigaszdijkent nem valami nagyvonalu, jo hogy nem fogadtad el.

Egyebkent a valaszban meg azt kozli finoman hogy eddig 350 nonek megfelelelt csak neked nem. Nem erti mi a bajod. Azt irja hogy nyomoz. Nem kell itt nyomozni semmit, csupan meg kell kerdezni mindenkit aki reszt vett az atalakitasodban. Vajon vegigkerdezett mindenkit?

Ez csak egy udvariassagi level, muszaj volt reagalnia.


Szerintem azt kellett volna ajanlania hogy nagyon sajnalja ami tortent es menj vissza es termeszetesen megkapod mindazokat a szolgaltatasokat amiket nem kaptal meg.

Ha erre azt valaszolod hogy nem ohajtasz visszamenni ,akkor viszont szo nelkul kellene kuldeniuk valamilyen kozmetikai csomagot !

2012. okt. 16. 20:36
Jó, hogy leírtad mi történt, szólók is 2 ismerősömnek, akik a közeljövőben akartak hasonló csomagot ajándékozni, hogy előbb olvassák végig ezt a fórumot.
2012. okt. 16. 17:45

Hat en sem:( biztos az lenne, hogy jaaa, o az a reklamalos...


Es eleve mar ugyis kezelnek ilyenkor az embert. En a fonok helyeben inkabb kuldtem volna valami fajdalomdijat ami targy es nem kell bemenni, mittudomen egy sminkcucc vagy valami ami fedezheti az arat annak ami pont hianyzott. Amit nemcsak szubjektiv modon lehet eldonteni (pl foto rossz vagy ruha nem tetszik, ezek relativak de az hogy nem volt sminktanacsadas az mar valami olyan hogy nem lehet belekotni igy jarna a fajdalomdij, slussz)

75. mosolyka1111 (válaszként erre: 72. - Emmus)
2012. okt. 16. 16:55

Ez a mondat szerintem is kiveri a biztosítékot, amit idéztél.

Persze, a személyes beszélgetés Márkkal, meg a satöbbik, amik még nem voltak, de persze, Te kívántál túl sokat.

Ezt a pofátlan és kicsinyes választ, hát tudod, én sem mennék a helyedben vissza.

74. bowie
2012. okt. 16. 15:10
Hát, nekem sem lett volna kedvem visszamenni.
73. Emmus
2012. okt. 16. 09:01

...egy barátnőm 10e hufért vett valamelyik oldalon egy ilyen átváltoztatást és neki az nagyon bejött;)

Smink, haj, fotó!

Itt ár/érték rendben volt!!!

Ilyenek is vannak!:)

72. Emmus (válaszként erre: 71. - Emmus)
2012. okt. 15. 22:25

ezen a mondat látván azért néztem nagyot:


"Az Ön által leírtak alapján, nagyon nehéz azt mondani, hogy a szolgáltatást ne teljesítettük volna, sokkal inkább az lehet igaz, hogy Ön mást várt, mint amit kapott, amit szívből sajnálok. "


Hm....!!! Hát azért én nem mondanám, hogy teljesítették a szolgáltatást, hiszen nem azt kaptam amit leírtak és a fotók is borzalmasak lettek...!!!! :S


Illetve a felajánlásokra egy finom nemet mondtam, hiszen ebben a hangulatban én oda nem szeretnék visszamenni...


Hát sajnálom és lehet csak én vagyok az az egy peches nő akivel ez megtörtént...

71. Emmus (válaszként erre: 70. - Anda39)
2012. okt. 15. 22:21

Sziasztok,

azóta a történet tovább kerekedett...

egyrészt írtam egy panaszlevelet, arról hogy mit ajánlottak a honlapon és alá pirossal az én megjegyzéseimet, hogy mi volt és mit nem kaptam meg. Ha érdekel Titeket szivesen bemásolom, csak hosszú és a színek nem fognak látszódni:(

Erre a cég tuljadonosa írt egy választ, ami az alábbi volt:


Kedves Emma!


Nagyon köszönöm, hogy leírta a tapasztalatait.

A levele megérkezése óta nyomozom, hogy mi történhetett, mert fennállásunk óta, mégcsak hasonló problémáink sem voltak, a nálunk megfordult közel 350 vendég egytől-egyig a legboldogabban távozott Tölünk.


Mint a szalon tulajdonosának, számomra kiemelten fontos, hogy valamenyi vendégünk elégedett legyen. Az Ön által leírtak alapján, nagyon nehéz azt mondani, hogy a szolgáltatást ne teljesítettük volna, sokkal inkább az lehet igaz, hogy Ön mást várt, mint amit kapott, amit szívből sajnálok.


A megújult weboldalunkon - amúgy ha megnézi-, a csomagleírás már pontosítva szerepel, pontosan az olyan tapasztalatok elkerülése miatt, amiket Ön itt leír. Az új csomagban már új szolgáltatások is szerepelnek, így az ára sem azonos. [link]


Kedves Emma, amennyiben ezt felajánlhatom, szívesen várjuk egy szolgáltatásra ingyenesen hozzánk a szalonba valamikor, amikor Önnek megfelel. Az alábbi lehetőségek közül tud választani:


-1 Hajstyling

-3 alkalom XBody edzés személyi edzőnkkel

-1 Sminktanácsadás

-1 pedikűr-manikűr spa kezelés

-1 Harmónia masszázs


Remélem sikerül találnunk egy olyan megoldást, ami az Ön rossz érzésein enyhíthet. Mindenesetre hasznos volt, amiket leírt, köszönöm, sokat tanultunk belőle.


BarátsággalXY

70. Anda39
2012. okt. 14. 18:07
Szia Emmus, most olvastam el az "élménybeszámolódat". Nem semmi, hogy így jártál! Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy egyeseknek mindent szabad és még meg is gazdagodnak, nem baj, hogy átverik a vendégeiket! Vajon meddig csinálhatják még? Ennyi pénzt elkérni...csak mert szerepel a tévében és ismert ember.
69. Emmus (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2012. okt. 11. 20:36

Nagyon köszönöm az összefoglalót!!!! :)

Máris olvasom!

2012. okt. 11. 14:12
Ja, rakott szoknya, dehogyisnem, az nekem is van es a lanyaimnak is. Nagyon british, rombuszos pulcsival tok jo! (persze a lanyaimnak mini az enyem hosszabb)
67. f758a7200f (válaszként erre: 66. - Natali68)
2012. okt. 11. 14:10

Porgos szoknyabol a konyvben a terd ala ero valtozat van szoval semmikeppen nem latszik ovis porgos szoknyanak:) de nem tudtam maskepp leirni mert meg rajz is volt melle hogy marpedig ez porgos szoknya:D


Hat akkor anyukad biztos segit leforditani is, nem hosszu konyv es annyi benne a rajz hogy anelkul is sokat leszurhetsz belole:)

66. Natali68 (válaszként erre: 65. - F758a7200f)
2012. okt. 11. 13:24

Rakerestem, tehat olasz a no. Nekem ez nem gond, olaszul is jo lesz, anyam 20 eve el Firenzeben. Majd megkerem hozzon egy peldanyt, ugyis jon a jovo heten.

Kertesznadrag nekem se a kedvencem, de a rakott szoknya sem, ilyen mar nincs is! Porgos szoknya....hat nem udom. De nem ez a lenyeg, hanem maga a rendszerezes, meg a jo tanacsok!

65. f758a7200f (válaszként erre: 64. - Natali68)
2012. okt. 11. 10:13

Nem tudom hogy megjelenik-e magyarul de igy keresd: Carla Gozzi: Guardaroba Perfetto (ami annyit jelent hogy Tokeletes ruhasszekreny de fogalmam sincs hogy igy forditjak-e) mindenesetre ha ezt beguglizod, tuti kiadja legalabb a cimlapot hogy hogy keresd, szoke noci van rajta (carla)


Ezek utan a listat ha kinyomtatod, eleg ellenorizned hogy ilyened (az alap ruhadarabok) van-e? Szin es fazon most nem a leglenyegesebb csak hogy ugy altalanositva megvan-e minden darab a listarol? Ami nincs, eleg lesz azt megvenni es mar lesz egy elkepzelesed hogy mivel menj probalni!:)


Pl. Ha kell nadragkosztum vagy egyenes szoknya, tudod hogy vagy magassarku fekete cipot vigyel probalni vagy a fekete balettcipot es direkt ezekkel probald fel az adott ruhat hogy jol all-e, szinek passzolnak-e? De pl. Ha van kosztumod es nem tudod milyen cipo kell hozza akkor ebben menj cipot venni stb.


Taska temaban: a barna oltoztet szoval barna (sotetbarna) taskat fel lehet venni barmilyen szinu cipovel es barmilyen szinu ruhaval, a barna taskara ilyen szempontbol nem vonatkoznak a divat szabalyai, akarmennyire is bokheti a szemet, az olasz nok a barna taskat igenis igy hasznaljak es nem csinalnak belole ugyet ha nem mindig egyforma a cipovel. Szoval ha minden kotel szakad, egy nonek kell egy sotetbarna taska ami nem kistaska hanem kozepes vagy nagy, a mindennapokra. Mig egy eskuvore pochette nelkul menni es bazi nagy taskaval menni helyette (akkor is ha marha draga volt) nagyon nagy error


Vannak mas ehhez hasonlo tippek. A szerzo sokat utazik es mar az elso 2 utazasa utan (munka miatt) belegabalyodott,

ezert talalta ki ezt a modszert


Megjegyzem, nekem hianyzik a kertesznadrag es meg terhesen sem hordtam ilyet, ezt az egyet meg Carla kedveert sem fogom beszerezni:))))) meg kerti melokhoz sem

64. Natali68 (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2012. okt. 11. 09:36
Ez jo! Lehet megveszem a konyvet en is
2012. okt. 10. 15:15

Sziasztok, akit érdekel, amit tegnap ígértem (egyébként a könyvet Carla Gozzi stylist írta és a módszert elnevezte saját magáról metodo Carla-nak) így kell rendbetenni egy ruhásszekrényt:

1. Lépés: válogatás

2. Lépés: rendszerezés

3. Lépés: kreációk

VÁLOGATÁS: Első nagyon fontos pont, hogy amik már nem jók ránk, azokat dobjuk ki, vagy ajándékozzuk el, így már leszűkítettük a kört azokra amik legalább jó méretben vannak, én a nem szeretem-kényelmetlen ruháktól is megválnék. Amúgy tök mindegy, hogy valakin jól áll-e egy dolog, amit utál felvenni mert feszeng benne, szóval ezek is mehetnek ki, nem lesz semmi olyan összeállítás amiben nem érezzük jól magunkat, úgy értem, nem is szabad ilyet erőltetni. Gyakorlatilag ez úgy néz ki, hogy mindent ki kell pakolni a szekrényből, mindent.

RENDSZEREZÉS: A rendszerezésnek több része lesz.

-elosztani a szekrényt 3 részre, akár színes szigszalaggal elhatárolni, ha nem több szekrényről van szó. Ha igen, akkor 3 szekrénynek nevet adni: MUNKA, SZABADIDŐ, SOCIAL

-ez a pont most annyira nem létfontosságú, de ha van rá lehetőség akkor fel is kell szerelni a következőkkel a 3 szekrényt: MUNKA (vállfák kosztümnek, vállfák nadrágoknak, vállfák dzsekiknek, egy fedél nélküli doboz öveknek, egy fedél nélküli doboz a munkában hordott bizsuknak, a szekrény alján munkába járós cipőknek kialakított polcrész), SZABADIDŐ (vállfák egyberuháknak, vállfák szoknyáknak, sapkásdoboz, hosszában akasztott ikeás fakkos polc, az a textil, szabadidőben hordott ékszeres-bizsus fedél nélküli doboz, alul cipősrész), SOCIAL (vállfák hosszú ruháknak, vállfa stóláknak, vállfa szoknyáknak, egy fedél nélküli doboz öveknek, egy fedél nélküli doboz alkalmi ékszereknek, alul cipősrész)

-fontos, hogy jól elkülönítettek legyenek a 3 típus cuccai. Ezt azért, mert csakis így lesz villámgyors a választás, és csakis így lesz könnyű a választás, ha valahova menni kell, eleve csak azt a részt nyitod ki, amelyikben azok a cuccok vannak amiket keresel, nem kell összevissza turkálni, bogarászni.

KREÁCIÓK: Ez a legszórakoztatóbb rész, itt mindhárom kategóriára felsorol kb. 1O-1O dolgot ami elengedhetetlen, de nincs semmi évjárathoz kötve, csakis azokból kell válogatnunk amik már beváltak, vagyis hordjuk, tehát méretben oké, és stílus, szín változhat egyénileg, nincs semmilyen kikötés, néhol színeket is tanácsol, azokat, amik mindenhez illenek, így minél kevesebbet kelljen utána vásárolni.


1: a munka alap ruhadarabjai: nadrágkosztüm (sötétkék), rakott szoknya, fekete kisruha, leggings (cicanaci), egyenes szoknya, pamut alsónemű, borítéktáska, válltáska, szemüveg, egyenruha, munkába való bizsuk (gyöngysor, hamis vagy igazi, kövekből készült nyaklánc (rózsakvarc stb.). Munkába járós cipők: magassarkú lakkcipő, magas vastagsarkú mokaszin, balettcipő, mind fekete vagy sötétkék.

2: a szabadidő alap ruhadarabjai: trench (ballonkabát vagy ballon kisdzseki), sportos vászon nadrág, kantáros (de ez csak kerti melókhoz), romantikus blúz, sportos póló extralarge, chemisier (ingruha elöl gombos, pl. vászon vagy farmer), kötött kardigán, szabadidő ruha ami nem szétrongyolódott, prendisole (napozós kivágott ruha, rendszerint nyáron, sétálni szoktuk felvenni), kötött kabát térdig érő vagy alacsonyaknak kis dzseki, elöl kötős egyrészes ruha mintás anyagból, rövidnadrág vagy bermuda, bikini, pólóruha, férfimellény. Szabadidős cipők: magastalpú vászoncipők, szandál, sportcipők, wellington (gumicsizma), tarkabarka balettcipők.

3: a social (alkalmi és bulizós) alap ruhadarabjai: hosszú estélyi ruha, stóla, hosszú szoknya, vintage-ruha (lejárt idők egyberuhája pl hatvanas, hetvenes éveki, vagy ki milyet szeret, milyen van), clutch (lakk kistáska felül patentos, de alkalmihoz lehet színes), cocktailruha (flitteres és csilivili), gyapjú kiskabát-kis zakó színes, szexi alsónemű és kombiné, pörgős szoknya, ami lehet hosszabb, rövidebb és lehet teljes körből vagy félkörből vagy negyedkörből készült (ezek már nem is pörögnek), és ez attól függ, hogy mennyire homokóra alakú valaki. Minél inkább homokóra, annál nagyobb körből készült legyen, selyemből top, trikó extralarge elegáns anyagból, piros kisruha, egyrészes rövidnadrágos ruha. Alkalmis cipők: ezek mind magassarkúak, tehát szandál és körömcipő, de színesek. Alkalmi lehet esetleg a csilivilis balettcipő de csak olyankor ha tényleg nyomós ok van rá, pl. gyerekek után kell szaladgálni. Ilyenkor is legyen azért rajta strassz és miegymás, hogy valahogy elterelje a figyelmet arról, hogy nem magassarkúban vagyunk. Mintás, nyomtatott mintás nadrág.


Nem írtam le minden párosítást mert nagyon hosszúra sikeredett volna, de már magamnak is jegyzetelgetem, ha valami nem igazán érthető, megnézhetem utólag:)

62. wiki76 (válaszként erre: 61. - Fdd7be0684)
2012. okt. 10. 12:40
eddig se volt szimpi a kis b...
2012. okt. 10. 12:12

[link]


itt az új weboldala, lehet szemezgetni :-)

60. wiki76
2012. okt. 10. 11:54

Kuponos oldalról löttem átváltoztató csomagot potom 12 000 ft-t.Profi smink frizura (ruhát is adtak volna de nem kellett)2 órás fotózás..És közben csak rám figyeltek.Kaját nem kaptam de annyira kedvesek voltak.A képek arra jók hogy tudjuk a napi rohanás közben is hogy ha akarok így is ki tudok nézni.

Önbizalomnövelésre kiváló.REtusálni csak 1 képet lehet választani de nem is szerettem volna hisz a ráncaim is én vagyok,meg a pocim is.A sminkes egyébként folyamatosan magyarázta mit csinál mi áll jól.A fodrászfiú mielőtt nekiállt a hajamnak elbeszélgetett velem.(mennyit vághat milyen fazon állna jól..)kávét is kaptam.Jó nap volt.

59. michelle.r (válaszként erre: 57. - Bowie)
2012. okt. 10. 11:20
Igen, arcelemzés volt, kifaggatták, általában milyen ruhákban jár, mik a kedvenc színeik, stb. Az egyik hajához hozzá sem nyúltak színileg, a másikat platina szőkére festették és a fazonját is megváltoztatták. A ruhákat ők sem kapták meg, de mivel az egyik egyetemista, a másik pedig dolgozó nő, neki megmutatták, hogy milyen szabású kosztümök, milyen hosszúságú szoknya a legelőnyösebb. És mindkettő azt mondta, hogy már tündibündi volt :D
2012. okt. 10. 09:40

Lehet celszerubb felkeresni egy stylist-ot es ot megbizni adjon oltozkodesi tanacsot. Biztos olcsobb mint atvaltoztato szalonba menni.

Nekem az lenne a legfontosabb hogy adjanak tanacsot mi all jol sminkben, hajban , oltozkodesben.Az hogy adnak retusalt fotot, hat ki a fenenek kell. Azt nezegessem? Hasleszoritot ha felvesz az ember akkor persze hogy lelapul a hasa mindenkinek, ehhez sem kell stylist!

57. bowie (válaszként erre: 56. - Michelle.r)
2012. okt. 10. 06:38
Akkor ők mindketten megkapták a csomagba foglalt sminktanfolyamot? MErt itt a topikindító is a nagy csomagot vette, és nem szerepelt benne jó pár dolog, ami le volt írva.
2012. okt. 9. 19:55

A barátnőm egy nagy csomaggal lepte meg a lányát a 20. szülinapjára, ő nagyon elégedett volt. A fotók tényleg gyönyörűek és nagyon jól megtanították arra, hogy sminkeljen. De egy húszéves lányból ugye nem nehéz királylányt csinálni :o))


Ami sokkal meglepőbb, hogy egy ismerősöm is elment, szintén nagy csomagot vett, azóta is áradozik. Ő egy eléggé csúnya nő, röcögős kis hájakkal, kráteres bőrrel, össze-vissza álló csúnya fogakkal. De amikor a fotót megmutatta, azt hittem, plasztikai sebésznél volt :). Tökéletes beállítások, profi smink. És úgy öltöztették fel, hogy legalább húsz kilóval kevesebbnek tűnt. Sajnos azóta lekerültek róla a ruhák és őszintén szólva, minden visszatért a régi kerékvágásba. ugyanolyan közönségesen öltözik, harsány, szóval már csak a fotók őrzik annak a napnak az emlékét.

2012. okt. 9. 19:10

Hát...az én "átváltoztatjuk" szalonom a konditerem.:)

Havi ktg-e messze elmarad az itt leírttól,bár futószalag itt is van: jókat futkározok rajta.Meg rugom a súlyokat,meg tárogatom őket.A popsim már elég feszes.Azt hiszem teljesen át fogok alakulni,ha ezt nem hagyom abba!

54. Emmus (válaszként erre: 53. - Bowie)
2012. okt. 9. 17:45

Csak tudod én arra gondoltam, lehet valakinek még ez is nagy dolog! Mindegy a papírdoboz, ha kicsit Márk közelében lehet........!!!


Vagy mások az igények..!


Sajnos ott beszélgetni nincsen idő, így nem tudtam másokat meginterjúvolni! Bár az egyik hölgy mellettem, mondta, hogy ez itt egy futószalag... Szóval ő is így érezte.

DE volt olyan is aki attól hogy a barna haját szőkére festették már csillogott a szeme!


Tény 100.000 huf nagyon nagyon sok pénz! És ezért max 30.000 huf adnék cakumpakk!


DE írni fogok nekik, és jövök vissza a válaszukkal, ha egyáltalán méltatni fognak rá...!

53. bowie (válaszként erre: 51. - Emmus)
2012. okt. 9. 17:32
Hát szerintem az már biztos, hogy akkor amikor te voltál, a másik 11 is azt kapta, amit te. nemde? Ők is papírdobozból ettek szendvicset, velük se beszélgetett a Márk, nekik se volt sminktanfolyam...nekem ez már elég ahhoz, hogy vágyni se vágyjak oda.:) Ezért hidd el, hálás is vagyok..:)))) Szóval azt nem rosszindulatúan írtam.:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook