Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! fórum

Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. nov. 27. 16:57

Hello.


Na, most komolyan. Akkor legyen ugy anyuka, ahogy irod.

Viszont tanitsd meg az eletre. Ne te mondd meg neki, hogy adjon viragot es ne TE szedd le neki.

Ne te jarj utana, ha lelki problemaja van. Tanitsd meg ra, mutasd meg neki, hogy kell/hol kell.


Ne te irj ide helyette, hanem mondd meg neki, hogy Ő irjon a forumon, hatha segit. Ez alatt o mit csinal? Olvas?TV-zik? Tanul?


Kesobb mi lesz, ha egyetemre megy, vagy ki az eletbe? Nem lehetsz neki ott mindig, inkabb tanitsd meg, hogyan lassa el magat, a bajat hogyan kezelje. Igy legyel az anyja, jo anyukaja. Ne ugy, hogy (nem bantasbol irom) kinyalod a popojat.Keszitsd fel az eletre, tanitsd es jaras tanulasa kozben hagyd, hogy elessen.

71. 9ec59d8582 (válaszként erre: 66. - Nona47)
2012. nov. 27. 16:57
A késed legyen éles, a külsőd takaros és gumiból egy egész készleted legyen. :)
70. 5146e98818 (válaszként erre: 66. - Nona47)
2012. nov. 27. 16:54
Vigyázz, mert a mamakedvecéket nem csípik a csajok!
69. Mazsinka (válaszként erre: 66. - Nona47)
2012. nov. 27. 16:51
Meg ne haragudj, de én még egyetlen olyan 22 éves pasit sem láttam, aki az anyjától kér óvszert. Szerintem nem velem van a baj.
68. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 16:30
Inkább menjen ő is bulizni!
67. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 16:27

Túl sok volt a rózsa.

Az egyéniséget úgysem lehet virágokkal pótolni. :)

66. nona47 (válaszként erre: 64. - Kukacc)
2012. nov. 27. 16:19
köszi a hozzászólást,kezd elfajulni itt-ott a dolog,látni, hogy egyeseknek milyen szánalmas a hozzáállása.a gumik számát csak azért tudom, mert az én készletemből kér:)totál nem érdekel hányszor vannak együtt szexuálisan.nem is akarok tudni róla!az mindenkinek a magánügye.most bement a városba Peti,gondolom visszafogadja amilyen szerelmes!hát majd az élet osztja,hogy miképpen tovább.én mindig mellette állok és segítem az összes gyerekemet.ez minden normális szülő dolga.
2012. nov. 27. 16:16
Osztom kukacc véleményét :-)
64. Kukacc
2012. nov. 27. 16:00

Szerintem nem kéne itt lealázni a fiút, meg az anyát.

Ne haragudjatok, de ez a fiú szerintem egy tök normális srác. Igen, tudom, a mai világban többre értékelik a bmw-kulcsot, mint egy elcseszett rózsát, de ne akarjátok már mindenféle "anya kicsi fiának beállítani a srácot.

Nem tapadt rá, a csaj akarta bemutatni, aztán meg se szó, se beszéd, eltűnt... Ne haragudj, de mekkora tapló az a lány, amelyik hagyja, hogy a fiú haptákba álljon? Szégyellje magát. Aztán persze rájött, hogy csak jók azok a bonbonok, rózsák ésa figyelmesség, most már teperne vissza. Szánalom.


Kedves fórumindító:

Mondd el a véleményed, de ne erőltesd rá. Ennyi.

Szerintem lapát a csajnak, aztán a fiad majd talál olyat, aki a figyelmességet értékeli.

Mindazonáltal próbálj meg kevéssé belefolyni a dolgokba, elvégre a fiad már majdnem felnőtt, és neki is kellemetlen, ha nagyon belefolysz az életébe, lásd a használt gumik száma.

63. Mézes-Krémes (válaszként erre: 55. - Mazsinka)
2012. nov. 27. 15:14
Igen, ebben igazad van. :)
62. Mézes-Krémes (válaszként erre: 54. - Regin_a)
2012. nov. 27. 15:13

Nem olvastam regina összest!

A megbocsájtással kapcsolatban ugyan úgy gondolom, ahogyan Te is! Szükséges van rá, de nem egy ilyen helyzetben... Átverték a fiút, de ettől még nem szükséges jól meg b*sznia, és lesüllyedni arra a szinte, ahol egyes emberek mozognak... Nem? :)

61. nicole. (válaszként erre: 57. - Nona47)
2012. nov. 27. 15:11
látod minden megy a maga útján...elég ha te csak ott vagy mellette ha szüksége van rád :)
60. Mézes-Krémes (válaszként erre: 52. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 15:11
El! :)
59. bd55e3f068 (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 15:09

Érzelmek? Aki két hónap után olyan mélynek mondja az felszínes. Tiszteltet, becsület? A nem csikarja ki és keresi az árulást, azt kevesebb átverés éri.

A szál rózsával sincs baj, de aki minden szirmot egyesével számol, hogy ő mennyit adott és csak adott és adott, az se igazi érzelemeket, se tiszteletet nem táplál a másik felé.

58. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 15:08

Ha félted a fiadat az normális. Fogják még bántani az életben, össze is törik majd a szívét. A szülő dolga, hogy a trutyiban majd a gyermeke segítségére legyen.

Amikor tanácsot kért, elmondhatod neki őszintén az aggályaidat, de ne adj neki konkrét tanácsot: "ne foglalkozzon a lánnyal".

Ha szerelemes, ezt úgysem tudja megtenni, és neki kell belebuknia, egymagának, ha mégis neked lesz igazad.

57. nona47 (válaszként erre: 53. - Nicole.)
2012. nov. 27. 15:03
köszi a véleményt!most ugrott haza a fiam,hazahozta az öccsét.találkozott suli után 10 percre a lánnyal.most ment vissza a városba, hogy újra találkozzon vele.szerintem kibékül vele.azt mondta:anya te nem láttad a szemét,tényleg nagyon megbánta amit tett.Ő érzi,én csak azt szeretném ha boldog lenne.Most közölte, hogy viszik nemzetközi informatikai világversenyre.De hogy a szavait idézzem,, az ázsiaiak majd lenyomnak bennünket" most elrobogott,előtte adott a fejem búbjára egy puszit,és azt mondta.szeretlek édesanyám,köszönöm, hogy megértesz.hát majd meglátjuk,talán boldogul majd,rendeződik a kapcsolata
56. spinneli (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 15:03

Sok nőnek bejön ez...rájuk kell találni.

:)

55. Mazsinka (válaszként erre: 49. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 14:56

Nem az egy szál virággal van a gond, én is sok virágot kaptam a férjemtől, csokit is, romantikázott is.


Csak ő épp mindig tudta, mikor van itt a helye a romatikának, mennyi kell belőle, milyen alkalomból...ő azonban tudta azt is, hogy mikor kell tökös csávónak lenni, hogy a lányok nemcsak a rózsabimbóra buknak, hanem egy magabiztos férfiállatra is, aki egy személybe legyen összegyúrva, és mindig tudja, hogy épp melyik tulajdonságból mennyit engedjen, hogy ne tűnjön se bunkó macsónak, se nyálgép papucsnak.


Mindkettőre hamar rá lehet unni, ha nem kezelik helyén a dolgokat.

54. Regin_a (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 14:55

Csak a betük sorrendjét olvastad össze, de nem értelmezted.


Én ennél bonyolultabb formában is juttattam el rózsát a b.nőmhöz nem kis távolságra


Nem a rózsa volt nyálas megnyilvánulás, hanem úgy összességében az egész.

Miféle tisztelet kellene, ha egy csaj átvágja a srác fejét??

Két hónapos kapcsolat, nem egy pár éves, vagy házasság amikor a megbocsájtás is jácc


Ha nem is igy, nem volt szex, hülyítettek engem is fiatal koromban

Aztán jött valamiért a csaj később, mondtam

"a hulyék a másik oldalon vannak"


És mindez nem jelenti hogy érzéketlen lennék a nő nem iránt, lelkileg

Kevés Regin_a-összest olvastál /igaz, nem régi vagyok itt/ tehát megbocsájtható :))

53. nicole. (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:52
...ilyenkor nem tehetünk mást csak mellettük állunk, meghallgatjuk őket,legfeljebb arról kell biztosítanunk hogy megértjük és támogatjuk őket...neki kell túl élni ezeket a szerelmi csalódásokat, kapcsolataik kudarcát,neki kell felállnia és lehetőleg méltósággal.. illetve a kapcsolatai szépségét, sikereit, és a lebegést is...mint ahogyan annak idején nekünk is, nem tudjuk őket mindentől megvédeni és nem is kell...ha boldogok, mi is azok vagyunk, ha nem akkor mi is szenvedünk...ez ilyen, és teljesen normális hogy aggódsz, és hogy remek embernek tartod a fiad hiszen az is....szeresd nagyon, nem tudsz mást tenni...
52. 9ec59d8582 (válaszként erre: 51. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 14:49
Ezért most elfogadod tőlem a rózsát?
51. Mézes-Krémes (válaszként erre: 50. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 14:48
Szerintem is. ;)
50. 9ec59d8582 (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2012. nov. 27. 14:47
Nevetséges.
49. Mézes-Krémes (válaszként erre: 46. - Mazsinka)
2012. nov. 27. 14:44
Már bocsánat, de szerintem egy szál virágot adni egy nőnek egyáltalán nem a nyálas romantika kategóriája...
48. Bojszi
2012. nov. 27. 14:43
Őszintén szólva ez nekem is nagyon sok lenne, viszont ismerek olyan lányt, aki pedig igenis díjazná a rózsákat és miegyebet.Na ilyet keressen a fiad, mert igenis létezik. Arról viszont kicsit beszélgessetek, hogy "lazuljon el" a fiatalember. Tényleg nem kellene ennyi idősen és ilyen rövid kapcsolatokba ennyire görcsösen kapaszkodni...
47. Mézes-Krémes (válaszként erre: 44. - Regin_a)
2012. nov. 27. 14:43
Ez az, ez az! Neveljük csak be a srácot, hogy még több hozzád hasonló tuskó futkosson az utcán... Így is kevés van már belőle... Érzelmek! Minek azt? Tisztelet, becsület?! Dobjuk a kukába! Ha valaki rózsát visz?! Belevágom a hátába, hát persze. Mi van veletek emberek? Néha úgy érzem tényleg rossz világba születtem!
46. Mazsinka (válaszként erre: 43. - Regin_a)
2012. nov. 27. 14:40
Ja, a szomszéd gyerek is így volt. Ő maga egy egyszerű srác, de kifogott egy ribisebbet, aki nagyon tetszett volna neki, és a nyálas ajándékaival, házassági ajánlataival próbálta elcsábítani. Nem is sokáig voltak együtt. Most egy egyszerű barátnője van, akinek úgy látszik, rettentően bejön a nyálas romantika.
45. Mézes-Krémes (válaszként erre: 44. - Regin_a)
2012. nov. 27. 14:40
Ó te jó ég...
44. Regin_a (válaszként erre: 40. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:38

Miféle bizalom??

Hagyja hadd jőjön és dugja meg, aztán hagyja a francba.

Majd észbekap a csaj is, hogy nem ő az egyetlen királylány

Nem hinném hogy egy életreszóló kapcsolatban kellene ilyenkor még gondolkodni

43. Regin_a (válaszként erre: 33. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:35

De hogy folytassam és ne csak a szexre hegyezzem ki

Beszélgess el vele és magyarázzd el neki az élet folyását

Másokat otthagynak már házasságban is, ilyen korban ki kell próbálni több nőt és igen, az iső ami elfeledteti az előzőt, ha már ennyire lelkis a fiad

A lelkizés nem mindenkinél jön be

Nem azt mondom ezzel hogy bunkónak kell lenni


És hiába a műveltség ha nem tudja érdekessé tenni magát egy lánynak a találozáskor

Ilyen korban a bonbon és karkötő 2 hét ismerettség után túl "nyálas"

Találja meg, majd meg fogja, a magához illő szerényebb lányt

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook