Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! fórum

Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. Mazsinka (válaszként erre: 11. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:32

Akkor mi a gond? Az, hogy élik a kis életüket hétvégén? Buliznak, szexelnek, alszanak, aztán szexelnek, filmeznek, alszanak, majd megint szexelnek, majd aztán "kimásznak" az ágyból?


Lesz ideje főzni, mosni, takarítani, amikor feleség lesz, anya. Én is folyton azon aggódtam, ha másnál aludtam, hogy nem kelek-e fel túl korán hét-nyolckor hétvégente, ahol hajnali ötkor már kukorékol mindenki. Látom, nem alaptalanul aggódnak a menyjeleöltek anyós reakciói miatt.


Nem kérdeztem, honnan szerezte a rózsát, mindegy is, csak egy kicsit túl sok van belőle. Máshogy is kifejezheti a szeretetét. Kicsit a szomszéd fiúra emlékeztet, aki minden lánynak meg akarta kérni a kezét két nap után, és ez okozta a vesztét a nőknél.


Azt sem írtam, hogy kémkedsz utána, csak érdekelt, hogy derült ki a dolog.


Megértem, hogy a legjobbat akarod a fiadnak, de sok anyuka pont itt rontja el, a túlzott féltés, a túlzott beleavatkozás tönkreteheti a dolgokat. Állj mellette, de ne láss minden lányban menyjelöltet, a lányok ilyen idős korban sok esetben jönnek-mennek. Nem is kell, hogy mindet megismerd, hogy mindet hazavigye. Szeresd meg őket, fogadd el őket, de mindig az lebegjen előtted, hogy lehet, nem ez lesz az igazi számára, és nem tudhatod, meddig marad, meddig lesz része az életeteknek.

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 40. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:32
Én a fiad helyében tudomást sem szereznék róla. Annyi lány örülne egy normális pasinak... Keresse meg őket!
40. nona47 (válaszként erre: 38. - Regin_a)
2012. nov. 27. 14:31
De ez a gond éppen, hogy jönne a lány, könyörög az újrakezdés miatt!csak a fiam bizalma megingott benne.
39. nona47 (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2012. nov. 27. 14:30
Ezt teszem,de már fáradt vagyok.Tudod 5 emberért felelek, abból 4 a gyerek mert nekem a 20 év felettiek is gyerekek, plusz itt a félvak cukorbeteg anyukám akit ápolok,mert ahogy megy el a másik szemén is a látása még a wcre sem tud egyedül kimenni.Fürdetem, főzök ellátok egy nagy családot Apa nélkül aki 2600km-re van tőlem.majd dec.20.-án jön haza,de most ő is nagyon beteg, tüdőgyulladása van.én kimaradnék az egészből, de nem mondhatom a kölykömnek azt, hogy 22 éves vagy old meg egyedül.Ő számít rám.Én pedig az anyja vagyok nem hagyhatom cserben
38. Regin_a (válaszként erre: 33. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:29

Tényleg finomabb szó a szeretkezés

de azért "erősitettem" ki, mert nem erröl szól az elhasznált óvszer

A csaj szétttépte a párnát vagy nem?


Az hogy 3x elélvezett a srác, nem jellemzi hogy a csajnak is maradandó élmény volt


Szerinted miért nem jött többször és miért beszélt mellé, miért nem habarodott a fiadba?


Az időhiány nem jácc, ha valakit kívánok rendesen, az csak kifogásnak jó

37. Mézes-Krémes (válaszként erre: 31. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:29

Üzenem a fiadnak, hogy ha szeret rózsát adni a lánynak, és udvariasan, tisztelettel viselkedni vele, akkor várja ki azt, aki ezt képes értékelni. Lesz olyan, hidd el! Csak ne hagyd hogy elvegyék a kedvedet a mai buta kis libácskák. :)

A többiek meg este megköszönhetik a lovagnak, hogy sz*hatnak, az lesz rózsa helyett az ajándék! :) Hehehe

36. bd55e3f068 (válaszként erre: 33. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:29
Te gubizol a fiad után, vagy honnan a fenéből tudod mikor hány gumit használtak el? :O Amúgy ez csak a fiad MENNYISÉGI mutatója.
35. bd55e3f068 (válaszként erre: 31. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:27

Igen erőszakos, mert erőszakosság és önzőség, ha csak az számít, hogy ő mit akar, és a másiknak meghaptákban várnia KELL, mert ő piszlicsáré két hónap után (és a beszolgáltatott anyagi javak ellenében) aaaannnnnyira fájdalmasan szerelmes.


Nem, nem értem, hogy miért te akarod megmondani, hogy a lány miért a barátaival, haverjaival ment bulizni.

34. spinneli (válaszként erre: 24. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:25

Akkor szerintem elég, ha meghallgatod, és biztatod.

:)

33. nona47 (válaszként erre: 28. - Regin_a)
2012. nov. 27. 14:24
gyakran találkoztak.éjfélig a skypon lógtak.miután megkefélte ,hogy a te szavaiddal éljek, újra megkefélte.nem a nemi életükkel volt a baj.az elhasznált óvszerek önmagukért beszélnek!Egyébként a szeretkezés szó sokkal szebb.Kefélni cipőt szokás.
32. Mézes-Krémes (válaszként erre: 16. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 14:24
Te jó ég... :D Antinő vagy?!
31. nona47 (válaszként erre: 25. - Bd55e3f068)
2012. nov. 27. 14:22
Erőszakos?miről beszélsz?Nyakába lihegni? az erőszakosság ha valaki látni akarja azt akit szeret? nem érted, hogy a lány nem akarja felvállalni!szórakozni vele, arra jó a fiam, de egy közös buli már nem fér bele.Egész héten suliban ül, ami kőkemény angol nyelven megy az oktatás.Csajozás az hétvégén lenne, ha lenne barátnő aki ráér
30. bd55e3f068 (válaszként erre: 21. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:20
akkor most a lányt utálni kell, mert az lesz jó a fiadnak? :P
29. Regin_a (válaszként erre: 26. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 14:19
Rózsaszín pónilovacskák is nyomnak a latba ilyenkor
28. Regin_a (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:18

Hagyja a fenébe a csajt

22 éves előtte a többi nő még


Amugy, hogy vulgáris legyek, nem kefélte meg rendesen, azért nem találkozik vele ujbol


Egy 20 éves csaj ha széttépi a kispárnát az élvezettöl, máskor is akar találkozni egy sráccal, legalább párszor

Ezt beszéld meg vele akárhogy is

27. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2012. nov. 27. 14:16
Most beírhatsz magadnak egy piros pontot :o)
2012. nov. 27. 14:15
Inkább adok egy jó tanácsot, hogy ne legyen ez olyan negatív. Írjon egy 4 oldalas szerelmes levelet rózsaszín, galambos levélpapírra, bevezetésként és zárásként egy Petőfi verset, fújja be rózsaillatú parfümmel. Állítson össze egy ajándékdobozt, aminek a tartalma legyen: zenélős doboz balerinával, műanyag rózsacsokor, hogy el ne hervadjon, egy plüssmacit"I love you" felirattal, na meg egy romantikus ponyvaregény, és végül egy piros csipkés tangabugyi fej nagyságú masnival az elején. Biztos vagyok benne, hogy újra egy pár lesznek. A hölgy végsőkig meg fog hatódni, elsírja magát, aztán rohan a fiúhoz. Hepi end kéz a kézben, az angyalok röpködnek köröttük valamint zenével kedveskednek. Reméljük az All you need is love, vagy a Love is the air fog felcsendülni.
25. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:13

Üzenek a fiadnak, hogy 22 évesen anyu kicsi fiának lenni gáz.


A "kapcsolatot" illetően meg nem kell ilyen erőszakosnak lenni és folyton a másik nyakába lihegni.

24. nona47
2012. nov. 27. 14:13
ahogy látom kínlódni, azt mondom, hagyja a fenébe,senki nem ér ennyit.a bizalom már odaveszett,innentől csak nyűglődni fog ha esetleg újrakezdi.bár ne legyen igazam!De vágyok arra is hogy boldognak lássam.Össze vagyok zavarodva, ezért kértem a véleményeteket, bár megfogadtam, hogy nem szólok bele, legyen úgy ahogy ő dönt, én elfogadom.
23. spinneli (válaszként erre: 22. - Nona47)
2012. nov. 27. 14:09
Te mit tanácsolnál neki szíved szerint?
22. nona47 (válaszként erre: 20. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 14:05
nem baj ha csak a 20.ban találja meg az igazit.addig is tanul a hibákból.Egyébként tanácsot kértem, de látom már kezdődik a piszkálódás.köszi remélem vannak gyerekeid akikért aggódhatsz!ja , nincs?akkor már értem miért viselkedsz így!no comment
21. nona47 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2012. nov. 27. 14:03
a lány még senkit nem mutatott be a szüleinek.a főiskolát otthagyta, de ezt nem mondta meg, de a több százezres tandíjat elhordta otthonról és élte a világát.Ha a szüleihez nem őszinte akkor kihez?Én mint szülő igen, kíváncsi vagyok, hogy kikkel kavarnak a gyerekeim.a nagy fiamat pont a klassz társaság miatt temettem el.olvasd el a cikkemet amit itt írtam a Hoxán.a címe:Túlélni a lehetetlent
20. 9ec59d8582 (válaszként erre: 18. - Nona47)
2012. nov. 27. 13:59
Vannak még olyan lányok/nők, akik szeretik az ehhez hasonló romantikát, mondjuk egy Rafajello reklámban. Nem a fiadnak kéne szeretni a romantikát, de ha köti az ebet a karóhoz, akkor lesz még 20-ik barátnője is.
2012. nov. 27. 13:58

Továbbra is azt gondolom, hogy ez a fiad dolga. Neki kell dönteni és úgymond tanács nélkül.


Egyébként én korainak tartom ezt a nagy bemutatósdit. Mire? Nem vagyok benne biztos, hogy a lány szülei kíváncsiak minden kialakuló kapcsolatra.

18. nona47 (válaszként erre: 16. - 9ec59d8582)
2012. nov. 27. 13:56
Tudod vannak még olyan fiúk akikben van romantika, tisztelet,és szívből őszintén szeretnek!
17. nona47 (válaszként erre: 15. - Konacafe)
2012. nov. 27. 13:55
nem én nézegettem a facebookot.hanem a lányom,ha valaki kiír valamit,azt mindenki látja.a fiam nem féltékeny, csak őszinte,magát adja.nagy a baráti köre nem kell azt hinni hogy anyuci pici fia.Önállóságra nevelem őket, hogy ebben a rohadó világban boldoguljanak.a gyengék elbuknak, meg a becsületesek is úgy látom.Peti inkább félénk a nők terén hiszen ez a lány a 3.életében.
2012. nov. 27. 13:54

A rózsát és a virágcsokrot az üzletben kell hagyni, elárulom, hogy vannak akik rosszul vannak tőle. A bonbont pedig meg kell enni. Ja, ha reggeli mellé kapnék még 1 rózsát, a gyerek vállába szúrnám.

Ha nem venné ilyen vérkomolyan, akkor még barátnője is lehetne.

2012. nov. 27. 13:50

szerintem ne nezegesd a lany facebook oldalat es plane ne irogass neki skype-on. Neked irogatott vagy hivogatott az anyosod???


az is lehet, hogy a fiad total feltekeny, a lany meg nem meri elmondani neki, hogy van egy élete neki is es vagyis a barataira. Talan a te fiad nagyon raerositett erre a kapcsolatra, lelekben. Az sem sgit, hogy anyuci patyolgatja ilyen mertekben.


Vannak haverjai?

14. nona47 (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2012. nov. 27. 13:47
tudod amióta elvesztettük a legidősebb fiamat, azóta a család jelentése nálunk másról szól.nagyon őszinték a gyerekeim.Peti dolgait pedig nem lehetett nem követni, még ha nem is akartam akkor is hallottam a skypeolásukat, mert ott van a gép a nappaliban.Tőlem kérte el a kocsit és pénzt ha randizni ment, engem hívott ha később jött.Nem tudtam kimaradni belőle, pedig sokszor szerettem volna.
13. nona47
2012. nov. 27. 13:43
bocs elítam a lányom 20 éves nem 120:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook