Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! fórum

Tanácstalan szerelmes fiamnak írjátok meg a véleményeteket! (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. spinneli (válaszként erre: 10. - Nona47)
2012. nov. 27. 13:43

Hát, ha ennyitől is ekkorát rendült a bizalma, akkor szerintem nincs sok értelme folytatni, majd jön egy másik.

2 hónap alatt amúgy is ritkán alakulnak ki életre szóló érzelmek, majd jön egy másik...


Az mondjuk nekem is furcsa egy kicsit, hogy ennyire belevonódtál, de ezt Ti tudjátok.

11. nona47 (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2012. nov. 27. 13:43
Nem aza probléma, hogy szexelnek, ha gondot jelentene nem engedtem meg, hogy itt aludjon.A rózsát én szedtem a kertből.azt hogy bulizni volt pedig kiírta a facebookra, szó szerint:hulla fáradt vagyok, hajnalig buliztam.nem kémkedünk utána, van ennél jobb dolgom is.
10. nona47 (válaszként erre: 7. - Konacafe)
2012. nov. 27. 13:40
mivel ez a .lány az életében nem sok tapasztalata van.ami van az rossz.én lazán kezelem a helyzetet, van egy 120 éves lányom és egy 8 évs fiam még.magamtól nem szólok bele a dolgaiba, nőjön fel, tapasztalja meg az életet, de ha segítséget kér akkor számíthat rám. végül is az anyja vagyok!a férjem aki 13 éve a nevelőapja Norvégiában dolgozik,6 hetente látjuk.Minden az én nyakamban van.Itt él a beteg egyik szemére vak anyukám is, akit ápolok.most megy el a látása a másik szemén is.Anyában is én tartom a lelket.A nagy fiamat 19 évesen eltemettem, ennek már 10 éve, de a fájdalom mar belül, kifelé ezt nem mutathatom.Petiért csak normálisan aggódok, mert látom, hogy milyen tanácstalan.Szeretné is meg nem is.Ezért írtam ide, itt mindig van segítség!
2012. nov. 27. 13:35

"A 2.hónap végén a megimerkedésük hónapfordulóján vett neki ajándékba egy szép karkötőt amit egy nagyon szép bonbonra rárejtett.Ő nem kapott semmit."


Az ember úgy adjon, hogy szívből teszi, ne várjon cserébe semmit, de ha kap, értékelje.


"Délután másztak ki az ágyból, a fiam tálcán vitte be a reggelit, vörös rózsát."


Juj, de gúnyos vagy, örülj, hogy szexelnek...a rózsa úgy látom, nem hiányozhat sehonnan se...


"Azt tudni kell hogy van egy bátyja is a lánynak.Miért nem Ő ment a hegyre?"


Ezt ne te mondd meg, más hogy él, mik a szokások.


"Ő nem aggódott, mint másnap megtudtuk elment hajnalig bulizni."


Honnan tudtátok meg, hogy bulizni volt? Ő árulta el? Akkor ez nem nevezhető hazugságnak. Miért ne mehetne egyedül bulizni? Sok feleség is elmegy, férj is kikapcsolódni. Van, ahol ez elfogadott. Másrészt meg lehet, hogy a táncfellépés végkicsengése volt az egész, és nem akart lemaradni.


2 hónap túl kevés idő ahhoz, hogy ennyire belebonyolódjatok.

2012. nov. 27. 13:34
A fiam 1 évvel idősebb a te fiadnál. Mi is megbeszélünk mindent, de a döntés csak is az ő döntése. Soha még ködösítve sem teszek olyan megjegyzést, ami befolyásolná a döntését...
2012. nov. 27. 13:16

Egyetertek mazsinkaval.


(Amugy lehet, h tul gyorsan porgott le minden, bemutatott nektek. Lehet, hogy a fiad siettette a dolgokat, neki meg gyors volt az iram, nem hagyta kibontakozni.

Te hogan viszonyultal hozza? Hogy megint egy lany, aki osszetori a kicsi fiam szivet?Vagy rendes voltal es nyitott?)

2012. nov. 27. 13:06

És most akkor a fiad azt fogja tenni, amit tanácsolsz neki, nem tud egyedül dönteni?


Én a helyedben a skype-ba sem avatkoztam volna bele, meg egyáltalán semmibe. Egy 22 éves fiú még félig gyerek, lehet még számtalan nő az életében. Nem kell mindent ennyire komolyan venni.


Sajnos nekem is volt olyan pasim, akinek az anyja mindenbe beleütötte az orrát, aki szerint nem örültem eléggé az ajándéknak, amit a fiától kaptam...és a többi, úgyhogy érzékenyen érint a téma. Mert igen, nekem is volt olyan pasim, akivel összejöttem, majd otthagytam, mert nem érdekelt, hiába kaptam ajándékot, nem szerettem, annak ellenére, hogy ő engem igen. Anyukák meg ájuldoztak, hogy szegény fiuk. Nagy ügy, más meg engem hagyott ott, másért meg én sírtam szerelmesen. Erről szól a kamaszkor, fiatalság.


Én csak annyit tudok tanácsolni, hagyd a fiatalokat, mert egy nő sem szereti azokat a pasikat, akik össze vannak nőve az anyjukkal.

5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - AmyK)
2012. nov. 27. 13:05
Ez igaz, manapság a jót nem becsülik, de megtudják szokni, utána pedig hiányolják!! De nagyon hamar kiderül, ha csak ezért megy vissza!
2012. nov. 27. 13:05
Én úgy gondolom sokban függ ez attól, hogy a lány hogyan áll ezek után a fiadhoz. Ha a lány ezek után mindent megadna neki, és kölcsönös a kapcsolat, akkor szerintem újrakezdhetik. Viszont ha újra csak a srác keresi, és a lány csak élvezi a helyzetet, akkor sok jót ne várjon a fiad. Tehát ez nagyon sokban függ a lány jellemétől, hogy alapvetően milyen.
3. AmyK
2012. nov. 27. 12:56
Szia! 22 éves vagyok én is, az ő korosztálya. Tudom milyen vagyok én, milyen ez a generáció, sajnos a jót már sokan nem képesek megbecsülni, sokaknál a romantika "ciki". Nem szabadna hagynia, hogy a lány visszajöjjön. Itt nincsenek tiszta érzelmek a lány részéről, egyszerűen csak rájött, hogy mit dobott el, virág, ékszer blabla. Csak újra ki fogja használni, és újra pofára fogja ejteni. Sajnos tapasztalat, ugyanezt megkaptam fiúba:( Remélem sikerül túltennie magát ezen..
2. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Nona47)
2012. nov. 27. 12:51
Azt szokták mondani, egy esély mindenkinek jár! Azt írod szereti is a lányt, akkor próbálják meg, ha nem megy előbb utóbb úgyis kiderül!
2012. nov. 27. 12:43
Fiam 22 éves, tanul, idén végez.2 hónapja társkeresőn keresztül megismerkedett egy 22 éves lánnyal, akibe fülig belezúgott.Mivel illemtudó gyerek az első találkozóra gyönyörű szál rózsával érkezett, utána is többször kedveskedett virággal, édességgel.A 2.hónap végén a megimerkedésük hónapfordulóján vett neki ajándékba egy szép karkötőt amit egy nagyon szép bonbonra rárejtett.Ő nem kapott semmit.Sem akkor sem máskor.Itthon bemutatta nekünk, a lány járt hozzánk, egyszer itt aludt.Délután másztak ki az ágyból, a fiam tálcán vitte be a reggelit, vörös rózsát.Múlt szombatra megbeszélték, hogy a lány bemutatja a fiamat a szüleinek.Peti várta nagyon, gyönyörű virágcsokorral, vörösborral készült a találkozóra.Azonban a lányt nem érte el ebéd után,délután 4 óra elmúlt amikor a lány ráírt skypeon.Azt állította, hogy az apja reggel szólt neki, hogy menni kell a hegyre, és ő otthon felejtette a telefont.Azt tudni kell hogy van egy bátyja is a lánynak.Miért nem Ő ment a hegyre?A lány közölte, hogy 5 órától megy a néptánckarral fellépni a szomszéd falu idősek otthonába.Peti kérte, hogy legalább egy fél órára had menjen el hozzá kocsival,had lássa egy kicsit, nem baj ha nem is mutatja be a szüleinek.A lány azt válaszolta, hogy fáradt, pihenni szeretne.Este 9 kor írt újra rá a fiamra, aki közben elment itthonról kocsival, mert nagyon bántotta, hogy nem mehetett ki a lányhoz, az nem fogadta Őt.Céltalanul autózott, én meg halálra aggódtam magamat miatta.Ráírtam a lányra, hogy én vagyok a gépnél, és Peti elment, nem érem el, aggódok érte.Ő nem aggódott, mint másnap megtudtuk elment hajnalig bulizni.Nem hívta egyszer sem a fiamat, hogy mi van vele, merre jár? Másnap amikor a fiam közölte vele, hogy ennyi volt, nem tud olyan lánnyal járni aki nem vállalja fel, és nélküle bulizik a lány csak annyit írt vissza,,értem" és eltűnt.Tegnap egy buszon utaztak, de csak ránézett a fiamra és elment mellette. Este viszont újra ráírt és szánta bánta amit tett, azóta könyörög, hogy fogadja Peti vissza, és minden másképpen lesz.Most a fiam a suliban ül, kapja az smseit, és teljesen össze van zavarodva, hogy mit is tegyen.Mást diktál a szíve, mint az esze.Adni akar még egy esélyt a lánynak amitől féltem, mert 2 lány már csúnyán kihasználta, amibe belebetegedett.Ő egy egyszerű, csendes fiú, aki informatikus lesz.Soha nem voltak zűrjei, mindig megosztotta velem a problémáit.Most is tőlem kér segítséget.Én azt tanácsoltam neki, hogy ne foglalkozzon a lánnyal, mert aki már a kapcsolat elején nem őszinte, becsapja a párját, attól sok jót nem várhat.Soha nem tud már ránézni, és megbízni benne úgy mint azelőtt.Fiatal még, talál magának másik lányt.Nektek mi a véleményetek?Kérlek segítsetek neki, nekem!Köszi mindenkinek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook