Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


148. fe20557d00 (válaszként erre: 147. - Castellina)
2007. dec. 7. 20:22
Hát tudod én is nő vagyok és én is azt gondolom amit te!Mindig hűséges voltam eddig a párkapcsolataimban,de nem tudom azt elképzelni hogy most 28 éves koromtól csak 1 férfival legyek,vagyis engem is megrémít! És igen valami ilyesmi jött ki,hogy nem véletlen volt a régi időkben szokás az orgia stb...hát az emberi faj sem monogám típus,csak nagyon tud szerelmes lenni ami az állatokra nem jellemző és ez bekavar!!:-)))
147. Castellina (válaszként erre: 146. - Fe20557d00)
2007. dec. 7. 20:19
Szerintem az ember alapból nem monogám. Én hűséges típus vagyok. De a gondolattól, hogy hátralevő életemben a szexuális életem egyetlen férfitól függjön, hát ez megrémit.
146. fe20557d00 (válaszként erre: 145. - Castellina)
2007. dec. 7. 20:16

Igen ez így van...sok futkos belőlük;-)

De ebben a tanulmányban pont erről volt szó,hogy több éves kapcsoaltban házasságban élő emberek legalább egyszer már félre léptek!És ezt taglalták...azt hogy vajon genetikalilag predesztináltak vagyunk-e?

145. Castellina (válaszként erre: 143. - Fe20557d00)
2007. dec. 7. 20:13
Szerintem (ez magánvélemény)azok a férfiak, akik állandóan váltogatják a partnerüket, nos azok érzelmileg nem tudják elkötelezni magukat. Vagy nem tudnak szerelmesek lenni, mert nem fejlődött ki náluk az érzelmi készség, vagy pszichés zavarokkal szenvednek, melyek megakadályozzák őket a közelebbi érzelmi intimitás kimutatásában, inkább menekülnek egy másik felületes kapcsolatba.
144. fe20557d00 (válaszként erre: 142. - Castellina)
2007. dec. 7. 20:10
Nem hanem úgy általába véve!Talán a Vérünkben van című könyvben olvastam utánna is nézek majd...
143. fe20557d00 (válaszként erre: 140. - Fe20557d00)
2007. dec. 7. 20:08

Na ezt jól megaszontam..késő van:-)

Szóval én meg pont egy ilyenről olvastam,hogy genetikai okai is vannak!

142. Castellina (válaszként erre: 140. - Fe20557d00)
2007. dec. 7. 20:06
A notórius hütlenkedőkre gondolsz?
141. Castellina (válaszként erre: 139. - 0c97fbb607)
2007. dec. 7. 20:05

Szerintem sokan nem merik bevállalni az érzéseiket.

Nem mernek szembenézni azzal a ténnyel, hogy rossz döntést hoztak. Mégsem a másik az igazi.

140. fe20557d00 (válaszként erre: 138. - Castellina)
2007. dec. 7. 20:03
És olyan tanulmányról nem olvastál,hogy a férfiak genetikai okai a hűtlenség hátterében? Ami nem a kivételeket vizsgálta ?
2007. dec. 7. 20:00

Szerintem,a hűtlenség mindig abból adódik,hogy valakinek hiányzik valami a kapcsolatából,csak nem merik elmondani,vagy vállalni azt amit éreznek.

A hűtlenség,senkinek sem a hibája,egyszerűen emberi tulajdonság.Van ,aki meg meri tenni,hogy spontán az érzelmeire hallgat,van aki nem.

A baj ott kezdődik,hogy utánna nem gondolkodnak el azon,hogy vajon tényleg amellett vagyok akit szívből szeretek,vagy csak nem akarom megbántani?

Az emberek úgy félnek kimondani azt,amit éreznek ,mint a tűztől.

138. Castellina (válaszként erre: 129. - Fe20557d00)
2007. dec. 7. 19:50
Ezt a tanulmány megírói eleve nem vették figyelembe, mert magától értetődő. A notórius hütlenkedőkön nincs mit vizsgálni, a többi maradék volt az érdekes.
2007. dec. 7. 19:45

Kíváncsi lennék egy olyan felmérésre, hogy melyik nemnél fordul elő gyakrabban a házasságtörés, és hogy milyen okok miatt.


Hiába nekem nagyon klassz barátom van már 4,5 éve, mégis folyton úgy érzem, hogy biztos a férfiak a hűtlenebbek...lehet sok szappanoperát néztem régebben ;)

2007. dec. 7. 19:40

Valamelyik fórumon lehet arról olvasni, hogy szülés után van akinek fél év is kell hogy regenerálódjon, és újra jó legyen számára az együttlét. (Persze vannak szerencsésebbek is.)


Szerintem ha egy férfi gyereket akar, akkor tájékozódjon ezekről.


Hlivi: tudom, hogy ez nem a te szitudra vonatkozik, csak gondoltam leírom.

2007. dec. 7. 19:33
Pl: ma már egy nőnek 'nemcsak' gyerekeket kell szülni, főzni, mosni stb., hanem dolgozni, mert egy fizetés nem elég. Ezután én meg értem, ha éjszaka valaki már nem tud szexis fehérneműben az ágyban vonaglani.
134. 84f91d7aa9 (válaszként erre: 136. - Hlivi)
2007. dec. 7. 19:27
Valami oka csak van annak is ha az egyik fél nem akarja a szexet, nem?
2007. dec. 7. 18:41
Mindig mindenhol más a hibás, nem lehet általánosítani szerintem.
132. fe20557d00 (válaszként erre: 131. - 84f91d7aa9)
2007. dec. 7. 18:12
Igen,mert úton útfélen hibáztatják őket,hogy ők a hibásak hogy a férfi megcsalta...stb.Így nem csoda ha nem tudják magukat összekaparni!Arról nem is beszélve hogy a megcsalt feleség tuti egy hárpia lehet csak!!Ez a környezet részről,akik nem is ismerik a nőt és a történetet....a megcsalt feleség meg ott áll és azt se tudja hol keresse a maradék önbizalmát!Legalább is ezt látom a környezetemben...Könnyen ítélnek az emberek és nagyon séma szerint gondolkodnak.
2007. dec. 7. 17:53
Egyébként hihetetlen, hogy a nők egy ilyen dolog után mennyire el tudják veszíteni az önbecsülésüket, és hogy milyen kritikusak lesznek magukkal szemben.
2007. dec. 7. 17:48

Bár nem olvastam végig a fórumot, de Nyuszó68: szerintem nagyon intelligensen és higgadtan álltál ehhez a dologhoz. Hülye az a férj, aki még ezt sem veszi észre, hiszen ez egy jellemről sok mindent elárul.

Egyébként, ha a szerető(k) függetlenek, akkor én sokkal inkább a párkapcsolatban lévő férfiakra tudok mérges lenni, hiszen ő(k) az(ok), aki(k) valakinek hűséggel tartozik. Sőt, hamár gyerek is van, akkor már nemcsak 1 ember életét teszi tönkre egy kis hancurkodás miatt.

Biztos van olyan is, hogy valaki már házas, és akkor találja meg az igazit, de ez a ritkább eset. Pedig azt valahol talán még meg lehet bocsátani.

129. fe20557d00 (válaszként erre: 126. - Castellina)
2007. dec. 7. 17:23
És arra nem gondoltál,hogy szimplán az élvezetért csinálják és azért mert imádják a sexet...genetikusan ösztönösen hatja a vérük!!Nekik ez olyan fökú örömszerzés amely nyilván az egót is emeli!Aztán ha túl jó a parti esetleg még szerelem is kialakul.
128. Castellina (válaszként erre: 127. - Vacsinos)
2007. dec. 7. 15:29
Hát persze, semmi sincs kizárva.
127. vacsinos (válaszként erre: 126. - Castellina)
2007. dec. 7. 15:07
Azért nem mindegyik férfi ilyen. Van az, hogy csak "szimplán" beleszeret a szeretőbe.
2007. dec. 7. 14:40

A hűtlenség háttérében a folyamatos bizonyítási kényszer áll - állítják a szakemberek. Minden férfi szeretne jó szerető lenni, kielégíteni a partnert (minden téren) - ugyanakkor tudat alatt attól retteg, hogy nem elég jó az ágyban, a társ ezért el fogja hagyni, és mekkora lebőgés lesz az.

Kisebbségi komplexus, leégéstől való félelem, nevezhetjük bárminek, de a szakbarbárok szerint legtöbbször ez áll a háttérben. Ezért igyekeznek a férfiak minél több nőt meghódítani, hogy - főként önmaguk előtt - bizonyítani tudják a saját félelmeik ellenkezőjét...(idézet egy tanulmányból)

125. Castellina (válaszként erre: 123. - 27525d0da6)
2007. dec. 7. 12:58

Nekem is ez a véleményem. A feleség szimbolizálja a taposómalmot, meg a szürke hétköznapokat, a szerető

pedig a kikapcsolódást, a romantikát és az élvezetet. A szeretők az esetek többségében nem úgy viselkednek, mint a felesáégek (miért nem vitted le a szemetet, mikor óhajtod végre befizetni a csekkeket, drágám, hányszor kell könyörögnöm, hogy a wc deszkát hajtsd le, ha lehúzod a wc-t...) De ezeket a beszólásokat csak azért viselik el, mert cserébe lesz vacsora, otthon, tiszta ruha. De ne általánosítsunk, mert vannak családszerető, rendes, hűséges férfiak is, akik besegítenek a háztartásba és a nevelésbe. Ez esetben a felállás változik. Ők lesznek megcsalatva.

124. kiskira (válaszként erre: 123. - 27525d0da6)
2007. dec. 7. 08:27
Eggyetértek.A férfiak kényelmesek és gyávák....
2007. dec. 7. 06:40
Hülye lenne az ilyen elválni,már bocs! Van egy marha,aki otthon elé teszi a kaját,kimossa a sz@ros gatyáit,és van a szerető,aki az újdonság erejével hat,és nála kikapcsolódhat.Két legyet egy csapásra...
122. Nyuszó68 (válaszként erre: 122. - Hlivi)
2007. dec. 6. 23:08
Röviden:te akkor magadtad neki mindazt,amit otthon a feleségétől nem kapott meg?De akkor miért nem vált el?
2007. dec. 6. 22:46
Nemrég futottam össze egy rég nem látott férfi ismerősömmel. Kérdem tőle: Mi újság? Nősülés, esetleg gyerekek? Ááá, csak élettársa van, vannak gyerekei, de csak azért, mert nem akart nagypapa korában babakocsit tologatni. De nincs ellenére, ha esetleg megtalálná az igazit, hogy még legyen gyereke. Hát leültem ettől a hozzáállástól! Szegény élettársa, tudja ezt?
120. Nyuszó68 (válaszként erre: 119. - Ráhel)
2007. dec. 6. 21:48
Szerelem nélkül,barátságban tovább?Ez tényleg fura.Megbocsátottál,mert ő a legjobb barátod!Egy barátnak meg lehet bocsátani,de egy hűtlen férjnek?De mint mondtad,ez a te döntésed volt.Sok sikert!
119. Ráhel (válaszként erre: 118. - Nyuszó68)
2007. dec. 6. 21:28
Hát csajok ez van.De az élet rövid a siránkozásra.Már nem fogok.Eleget siránkoztam.Döntöttem.Ezt döntöttem.Hülye vagyok?Lehet.Ha megbánom,így jártam és egyedül megyek tovább.De akkor is továbbmegyek a magam útján.És tudom,hogy ez az utam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook