Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szűztea kapszuláról fórum

Szűztea kapszuláról (beszélgetős fórum)


2017. febr. 25. 14:07
Szedtem egy darabig a szűztea kapszulát , de brutális hasmenésem volt tőle , brutális hasfájással. Nem lett jobb az idő előrehaladtával, szóval abbahagytam. Soha többet.
2017. febr. 23. 22:24
Sziasztok! Túl vagyok az első napomon. Naplót is ìrok róla, így látom pontosan mit ettem mennyit ehetek még. mindenféle erőfeszítés nélkül 950 kalóriát ettem. Nem voltam egész nap éhes, az ultra loss shake- nek és a citromos víznek köszönhetően. Jól érzem magam és boldog is vagyok mert úgy érzem hogy ez jàrható út így. Szép estét mindenkinek!!!!
27. agi7112 (válaszként erre: 26. - Freddy36)
2017. febr. 22. 22:24
Igen úgy gondoltam én is. Pénteken próbálom meg előszőr. Kíváncsi leszek a hatására. Viszont a fogyókúrát holnap reggel kezdem. Kész haditervem van. Először mérlegeléssel kezdek. Számolom a kalóriákat, reggel a chiamag pudinggal indítok, aztán ebéd előtt ultra loss shake, ebédelek ami éppen van a menüben, (igyekszem szerényebben), délután joghurt, húsféle. iszok legalább 1 liter citromos vizet, 5 utàn pedig semmi. Ha nagyon éhes leszek megint ultra loss. Megpróbálok tornázgatni ahogy az időm engedi és mindenképpen 1500 kcl alatt maradni. Majd bedzámolok mindig az eredményről. Aki szeretne hozzám csatlakozni azt örömmel veszem
26. freddy36 (válaszként erre: 25. - Agi7112)
2017. febr. 22. 20:51
Szerintem hétvégén próbáld ki a Szűzteát, mondjuk péntek este beveszed, és meglátod, mikorra hat? Sajnos, már nem emlékszem, nálam mikor hatott, de én nem dolgozok, így nem volt gond illemhely közelében tartózkodni.:)
2017. febr. 22. 20:16
Igen a kalóriaszámolás szinte az egyetlen dolog ami elfogadott orvosi körökben is. Nagy odafigyelést igényel, mert hamar ki lehet meríteni azt az 1500 kalóriát. Én is ezzel szeretnék próbálkozni de mellé kell nekem egy kis segítség. Gondoltam a citromos gyömbéres vízzel próbálkozok, de e mellé én kifogom próbálni a szűztea kapszulát , mégpedig úgy, hogy ebéd előtt 2 szemmel. Meglátjuk. Ha nagyon brutális lesz, akkor hagyom, mert közben azért dolgoznom is kellene menni. Ha így ez nem működik, akkor pedig ki fogom próbálni az ultra loss shek-et ugyan így ebéd előtt. Étvágy csökkentőnek. Természetesen némi mozgással kombinálva. Van valakinek erről véleménye? Szívesen veszem a tanácsaitokat!
2017. febr. 22. 09:48

A számolgatás (kalóriabázis) nekem is bejött egyébként!

Én beállítottam 1500 kalóriára, az nem vállalhatatlan, de ha az ember számolgatja, nagyon hamar látni, hogy mi kell és mi nem.

A kisebb tányér pedig pszichésen (bizonyítottan) működik.

2017. febr. 22. 09:22
*Anti-Adiposis :)
22. freddy36 (válaszként erre: 21. - Freddy36)
2017. febr. 22. 09:20
Most jut eszembe...valamikor én is ittam teát...Wu Long Ant-Adiposis...pár napig sűrűn jártam..de csikarás nem volt, utána beállt, csak 1x kellett menni. Reggel-este ittam citromlével. Hogy attól is fogytam-e, nem tudom, mert figyeltem az étkezésre.
21. freddy36 (válaszként erre: 18. - Agi7112)
2017. febr. 22. 09:11

Szia!

Én pár hete volta vérvételen (karácsonyi-szilbeszteri zabálások után) és 7.3 volt a cukrom! Na ettől bepánikoltam, és elkezdtem használni a KalóriaBázist, és több zöldséget eszek. Mellé mindennap iszom 1 l citromos vizet, ettől nem vagyok éhes. Na meg nagy vonalakban kiszámoltam, mennyit zabáltam ezelőtt...2000-3000 kalóriákat!! Most 1000-1500 körül eszek, és magamnak sütöm a teljes kiőrlésű zsemlét.A cukrom 5.6 lett a legutóbbi vérvételen. Egyébként igazat adok az előttem szólónak, vegyél gyerektányért! Pár éve úgy fogytam le, hogy csak a fele adagot ettem meg, minimális kenyér, no édesség.

Sok sikert!

2017. febr. 22. 09:00

Szia! Egy ismerősöm 2 kapszulát vesz be és azt mondja, utána 2 napig eléggé sűrűn jár.

Mondjuk ő amúgy valami testképzavarban szenved szerintem, mert barna Barbie kinézetű, de őszerinte ez a titka, meg az, hogy csak szénhidrát csökkentett, vagy mentes ételeket eszik, de ha elmegy egy nagyobb kajálásra (értsd: normális ételt eszik egyszer végre az életben), akkor utána beveszi ezeket. De ő szerintem alapból is szedi, nekem is adott 2-t, de nem mertem bevenni :)

Több infóm nincsen erről, de majd visszanézek, mert érdekelnek a tapasztalatok.

19. főnix01 (válaszként erre: 18. - Agi7112)
2017. febr. 22. 08:47

Szia! Vegyél gyermektányért. Arra nem lehet sok ételt szedni. Meg tudod csinálni önerőből is, nem kell hozzá bármilyen csodabogyó! Pl ha csökkented a szénhidrátot, pár napig mnehéz, de 1-2 hét után már nem fogod kívánni. Vezess étkezési naplót. Ott átláthatod, hogy hol hibázol.

Sok sikert!

2017. febr. 21. 21:32
Ha van valakinek valamilyen tuti étvágycsökkentős módszere azt is szívesen veszem. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy gondolom, hogy akinek súlyfeleslege van az valószínű hadilábon áll az étel mennyiségével is. Tudom hogy önuralom, meg akarat, meg mozgás meg ilyesmi ezzel tisztába is vagyok és csinálom is. De! Nagyon nagyon nehéz megállni és nagy a csábítás is. Nincs sok súlyfeleslegem kb 10 kg lenne amit le kellene adnom, de mostanában az a problémám hogy pár napig megy a visszafogott étkezés aztán feladom!!! Ti hogy vagytok ezzel??? Nem könnyebb lenne egy kis segítség?? Na de hogy??? Erre várnék ötleteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. agi7112 (válaszként erre: 14. - Idhikai)
2017. febr. 21. 21:26
Nem rossz ötlet így szerintem sem.
16. agi7112 (válaszként erre: 15. - Zsozsozso101)
2017. febr. 21. 21:25
Na igen. Én is valami hasonlót remélnék tőle. Ez jól hangzik.
2017. febr. 21. 11:47

Fogyni nem fogytam tőle, de nem dobtam ki, nagy zabálások előtt alkalmaztam anno. Pl családi ünnepek, kajálós vendégség, kertipartik.

Újabban nem veszem meg, kinőttem a zabálós korszakot :)

14. Idhikai (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2017. febr. 21. 11:47
Én úgy iszom a teát, hogy megcsinálok egy kancsóval, teszek bele egy szűz teát, egy csalán teát, és egy salaktalanítót (igen tudom, hogy az utóbbinak kb. az a hatása mint az elsőnek) ... iszogatom nap közben és igen jól érzem magam tőle. Kevesebbet is eszem, tehát várok tőle valami csuda-csoda eredményt. 5 kg-tól szeretnék megszabadulni. Majd két hét múlva megírom, hogy állok. :)
13. pteri
2017. febr. 21. 10:24
Akinek székrekedée van, annak jó, de csak a kakival lesz könnyebb, senkit nem ismerek, aki fogyott tőle.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Agi7112)
2017. febr. 21. 07:39
Én csak fostam tőle. Semmi más hatását nem tapasztaltam.
11. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Agi7112)
2017. febr. 21. 07:27
én nem szedem rendszeresen , csak ha már 2-3 napja nem tudtam wc-re menni akkor bekapok 1 szemet belőle , nekem jól bevált , nem fosat de kicsit könnyebb :))))
2017. febr. 21. 05:17
Csatlakozom az előttem szólókhoz, engem nagyon kevés dolog hajt meg, de a szűztea brutális volt. Nem hiszem, hogy egészsége lenne, hiszen a tápanyagok ilyen gyors bélműködés mellett nem tudnak felszívódni.
2017. febr. 21. 00:26
Szia. Egyszer kipróbáltam, soha többet!! Még a lelkem is elhagyta a testemet, annyira kimerítő volt. Egymás után többször is volt hasmenésem, brutál volt. Ami nekem úgy segített másfél éve az, hogy esténként vacsorára smoothiet ittam, csak gyümölcsöset. Másnapra volt eredmény és a testsúlyom is lecsökkent. De keveset is ettem, no édesség no cukor és liszt.
8. agi7112 (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2017. febr. 20. 22:50
Hát igen, elég rémes így. De hátha tud rá valaki valamilyen megoldást rá.
7. agi7112 (válaszként erre: 4. - Panna.33)
2017. febr. 20. 22:48
Nem, egyáltalán nem voltál kioktató. Csak tudod arra gondoltam amikor osztja valaki az eszet az egészséges életmódról, meg a mértékletességről, meg stb. Közben meg mit keres itt ilyen fórumon ha azt olyan könnyű megvalósítania. Köszi a válaszod!
2017. febr. 20. 22:46
Igen, én is így gondolom. De ahogy olvasgattam más fórumokon egész sokat fogytak vele már. Csak azt szeretném megtudni, hogy nincs e valami titka. Gondolok itt arra, hogy ha esetleg délbe veszed be mondjuk ebéd előtt, akkor mire eljön a f....s ideje már este van, reggelre kitakarít, vagy akkor az ebéd talán nem úgy szívódik fel, nem köt meg annyira. Ilyenekre gondoltam.
2017. febr. 20. 22:37
Jujj, nekm filteres teám van otthon, mindig kerülgetjük egymást, de lehet inkább az enyészetnek szánom,mivel ezek a vélemények nekem túl brutálisak, utálok rohanni a wc-re, főleg ilyen háttérrel :DD brrr
2017. febr. 20. 22:13

Az a titka, hogy fosat.

Remélem elég őszinte és nem kioktató voltam.

2017. febr. 20. 21:32

Szia. Én próbáltam. Valóban igaz, hogy brutál hascsikarást, hasmenést okoz, de szerintem, ha kitartó vagy, meg lehet szokni. Ez most lehet, hogy hülyén hangzik, de figyelembe véve az ár-érték arányt lehet, hogy érdemes kipróbálni.

Nem mellékesen pedig, amit kitakarít a bélrendszerből, az megér szerintem egy kis áldozatot. :) Mindenesetre illemhely mindig legyen a közeledben!

2017. febr. 20. 20:53
Minden alkalommal brutál, hascsikarásos hasmenés. Úgyhogy én soha többet. Dr Chen termékeket amúgy ne vegyél, patikus rokonom nagyon nem ajánlja, nem megbízhatók.
2017. febr. 20. 19:58
Kérlek segítsetek nekem! Arra Lennék kíváncsi, hogy aki szedte már a szűzteát vagy a szűztea kapszulát annál konkrétan milyen hatása volt. Őszinte és nem kioktató véleményeket szeretnék kérni! Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook