Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a Reduzell36 "zsírleszívó" hatású kapszuláról? fórum

Hallott már valaki a Reduzell36 "zsírleszívó" hatású kapszuláról? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 14. 22:19

3 percet fektettem bele, de máris találtam információkat, összetételtől kezdve mindenről...


[link]


Manapság "angolosították" a nevét, reduline 36 lett: [link]


hoxán pedig van egy kicsivel aktívabb oldal: [link]

2010. dec. 19. 21:52

Sziasztok!

Egy gondolatot fűznék hozzá.

Mielőtt valaki is ilyen fajta termékeknek a szedéséhez kezdene.

Látogasson fel az OETI honlapjára ott rá kereshet hogy van a terméknek engedélye amit egy zöld pipával a termék előtt jeleznek.

Ha nincs pipa nincs Magyar engedélye a terméknek.

Ki tudja mit tartalmaz...

32. reduzell36 (válaszként erre: 31. - Ani-ko)
2010. okt. 29. 05:27

Kedves Anikó!

Kérdezni nem szokás?


Hirtelen Teréz krt. 20. vagy Pécs, Széchenyi tér például..


Csak így írni bele a világba?


Elsőre úgy tűnt, aki ide jár, az ehhez hasonló tárgyilagos és megalapozott monológok (pl Lomini, Gyurcsók..) épp eléggé untatják már..


Egyébként a garantált visszavétel lehetőségével eddig 13-an éltek. Nekik további sok szerencsét kívánunk egy számukra is működő módszer megtalálásához.

31. Ani-ko
2010. okt. 27. 00:23
Egyetlen patika és gyógynövénybolt oldala sem jön be, ha keresőbe beírom a reduzell 36 nevét. Vagyis nem hinném, hogy kapható bárhol is, ugye nem dőltök be többen?
2010. okt. 24. 11:08
Csak zsírleszívás műtétről hallottam!
29. Bodza68 (válaszként erre: 28. - Bodza68)
2010. okt. 24. 11:02

Sziasztok!

Levelemre megkaptam a forgalmazó válaszát, melyben megnyugtató információkat kaptam. Van 10 napos pénz visszafizetési garancia.

Kinyomoztuk, hogy miért küldték a csomagot teljes áron. Azt az infót kaptam, hogy figyelni kell, hogy az intenzív (2db) csomagból rendelünk 1-et, vagy a normál csomagból 2 db-ot. Aki kedvezményes áron szeretne hozzájutni annak az intenzív csomagból kell rendelnie. Webáruházas rendelésnél még nincs beállítva az e-mailes visszaigazolás, de szerintem meg fogják oldani és ez a későbbiekben nem fog több gondot okozni. Számomra szimpatikus,korrekt és gyors volt az ügyintézés.

2010. okt. 16. 12:23

Sziasztok! Én két hete szedem, de eddig semmi hatása.

2 dobozzal rendeltem, mert úgy 4000.-Ft engedményt ígértek, de végül a teljes értéken küldték ki.(Sajnos nem én vettem át)

Egy kissé átverve éreztem ekkor magam. Most vissza akarom küldeni a másik dobozt, így csak most olvastam el a garanciájukat. Egy szó sincs arról benne, hogy visszafizetnék a csomagot. Írtam nekik e-mailt, kíváncsi leszek, hogy mi lesz a válaszuk. Ha korrekten rendezik a fentieket meg fogom írni.

2010. okt. 4. 10:20
Hali, alig pár napig szedtem, és semmi nem ment le tőle, mondjuk ennyi idő alatt nem is várható, de nagyon megijedtem a szédülésnél.. jó eléggé ijedős vagyok, de nekem ennyi volt... nézek valami könnyebbet, plusz a szokásos diéta meg sport.
26. Recsi
2010. okt. 4. 09:52
Sziasztok!! Én kiprobáltam most már több mint 14napja szedem nem eszem többet mint eddig sőt kevesebbet még nincs semmi hatása. Velem nagyon kedvesek voltak a telefonos ügy intézők. Sziasztok Ildi
2010. szept. 27. 11:47
Egy időben volt egy fogyipor, Pai You Guo néven. (Már nincs forgalomban.) Annak a fő hatóanyaga i s chitosan volt. Én is szedtem egy ideig és hatásos volt. A mellékhatásai viszont hasonlóak ahhoz, mint amit leírtál. Az alvászavar egyébként csak átmeneti volt.
24. zupo (válaszként erre: 23. - 2bc3a3b27f)
2010. szept. 27. 08:54
És legalább fogytál tőle?
2010. szept. 27. 08:46

Nos, úgy tűnik rajtam kívül sztem senki nem jár ezen a fórumon :-), mégis megírom...

Megvettem, elkezdtem szedni, azóta nem tudok aludni, ha igen is csak alig alig.. olyan félálomban de nagyon rossz, és folyton szédülök, allva fekve, mind1 hogyan...

Abbahagyom szedni

2010. szept. 23. 15:43

Felhívtam azta telefonszámot amit tájékoztatásul megadtak, de enm vagyok elragadtatva tőle,

ad1 be sem mutatkoznak

ad2 mivel azt mondják hogy rosszl hallanak lerakták a telefont... még ma este megpróbálom újra hívni őket.

Kicsit most elgondolkoztam, hogy ha csak a zsírt köti meg de a szénhidráttal nem csinál semmit, akkor nem tudom hogyan működhetene... na ezt még 1x meggondolom.

2010. szept. 23. 10:29

Sziasztok, ma csatlakoztam hozzátok, mert a tervem hogy még ma megveszem gyógyszertárban a kisebb adag Reduzell36-ot és holnaptól kipróbálom...

Én is elég szkeptikus vagyok az ilyenekkel szemben, de most már ki akarom próbálni, mert egészségesen eszem és heti 3-4x sportolok, de nem megy lejjebb a kiló most már jó pár hónapja.

Próbáltam testépítős boltban kapható cuccokat is szedni-ami elvileg felpörget- de valahogy nem éreztem vele semmi hatást.. nem is fogytam jobban.

Eddig úgy hallottam jó nagyon a reduzell, de meglátjuk.

168cm vagyok és 64-65 kiló,28 éves testzsír%-om elég magas... centiket is lemértem és holnaptól indul a reduzell. Beszámolok a fejleményekről.

20. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 13. - Falcngate)
2010. szept. 17. 10:44

Úrristen, nem is gondoltam hogy egy fogyi tablettának ilyen mellékhatásai lehetnek.:((


Gratulálok a 11 kg-hoz, és melyik diétát csináltad?? Vagy hogy sikerült lefogynod?

2010. szept. 17. 00:57
Ez a kérdés engem is érdekelne. Én is hallottam/olvastam róla, érdekelnének a vélemények...
18. milis
2010. szept. 16. 23:57
Jó lenne ha úgy hatna a kapszula, ahogy le is van írva. Várom a véleményeket, akik már használták :)
17. Nehézkes (válaszként erre: 16. - Reduzell)
2010. szept. 15. 17:00
Az biztos.......
16. Reduzell (válaszként erre: 15. - B4c2d9392f)
2010. szept. 15. 10:58

Na akkor csak a lényeg mégegyszer, hogy eloszlassuk a fórumban megjelent téves, félrevezető információkat:


A termék nem tartalmaz taurint, koffeint.

Fő alkotóeleme a Chitosan nevű rost.


Aki többre kiváncsi, muszáj lesz máshol informálódnia, mert itt nem tud.

2010. szept. 15. 10:15
ezt hipergyorsan törölték :))))
14. globus
2010. szept. 15. 10:01
Tekintsünk el attól az apróságtól, hogy az emberek zöme nem a túlzott zsírbevitel, hanem a szénhidrátok miatt elhízott. Egy sima visszafogott diéta során eleve csökken a zsírbevitel, és ehhez nem is szükséges zsírmegkötő csodaszer...
2010. szept. 13. 21:22

Na az a baj, h nem derül ki, hogy ebben mi van. Így meg be nem szedném..:S

Én egyszer szedtem ilyesmi bogyót, de pár nap után esténként sírógörcs kerülgetett és nagyon ingerlékeny voltam. Aludni sem tudtam....Azt se tudom, hogy a barátom hogyan bírt elviselni. Abbahagytam, soha többet ilyesmi tabi!:)Akkor nem fogytam semmit, azóta már 11 kilót sima diétával.:)

12. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 9. - Falcngate)
2010. szept. 13. 16:28
Ezt jó tudni, nem is tudtam hogy ilyenek vannak benne. :S
11. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 5. - Falcngate)
2010. szept. 13. 16:27
Igazad van!!!! :))
2010. szept. 13. 16:27
Igen én is nagyon bizonytalankodom! :((
2010. szept. 12. 19:31

Általában tele vannak koffeinnel és taurinnal, amitől idegileg is kikészül az ember. Felprögeti a szervezetet, felviszi a vérnyomást, nagyon rossz hatással van a szívre.

Amúgy igaz, ha lenne ilyen csodaszer, a testépítők már használnák, hiszen az az egyetlen sport, amiben akkor nyerhetsz, ha szinte minimális a zsír a testedben.

Én is az egészséges diétára szavazok!

2010. szept. 12. 19:25

Persze itt is csak postafiók van megadva.

Ha a dolog ennyire egyszerű lenne, nem lenne minden második amerikai (és magyar) elhízott.

Csodakapszulák nem léteznek, csak a pénztárcát vékonyítják.

mozgás és helyes kajálás. Más csoda nincs.

7. megryan (válaszként erre: 4. - 3530c3fcb5)
2010. szept. 12. 19:23
Az a baj a visszafizetős dolgokkal, hogy legtöbbször mindössze egy postafiókcímet tudsz, és onnan aztán várhatod a pénzed.
2010. szept. 12. 19:23
szerintem ilyenben nem kellene hinni, csodaszerek nincsenek..
2010. szept. 12. 19:03

Nekem az nem tetszik, h nem találom az összetételét....

Valaki megtalálta esetleg? Szeretném megnézni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook