Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült már innen vki a mosonmagyaróvári Karolina Kórházban?Ha igen, szívesen elolvasnám a tapasztalatait.Köszönöm fórum

Szült már innen vki a mosonmagyaróvári Karolina Kórházban?Ha igen, szívesen elolvasnám a tapasztalatait.Köszönöm (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Klendi
2008. júl. 11. 20:41
Kétszer? Miért? Amúgy én az újszülözzön dolgoztam!
2008. júl. 11. 20:39

Szia!

Akkor lehet, hogy te is ott voltál már.Tényleg borzasztó rosszul volta,kétszer is meg kellett műteni egymásután, demindenki nagyon emberséges volt, a dokik is.

2008. júl. 10. 20:11
Tudom kire gondolsz! Ő amúgy szülésznő, csak akkor biztos osztályos volt! Örülök, hogy a rossz mellett a jóra is emlékszel! Amúgy 10 éve én is ott dolgoztam már!
2008. júl. 10. 19:37

A másik nővért azt hiszem Marikának hívták...nagyon régen volt!

Jó szívvel gondolok rájuk.

7. Klendi (válaszként erre: 6. - Panka40)
2008. júl. 8. 15:17
A Magdus még ott van!:) A Főorvos új, az osztály megszépült, van pár új emberke, páran nyugdíjba mentek. Röviden talán ennyi!:)
2008. júl. 8. 13:50
Elég régen történt már az eset:-)MOst nem tudom, mi lehet a helyzet abban a kórházban, nem vagyok helybéli.
5. Panka40 (válaszként erre: 4. - Klendi)
2008. júl. 8. 13:45
Szia! Köszi, tényleg Magdinak hívták!!!!Nagyon-nagyon rendes volt!
4. Klendi (válaszként erre: 3. - Panka40)
2008. júl. 7. 23:49
Ha nőgyógyosról beszélsz, akkor őt Magdinak hívják! Jó csóka, én is imádom!
2008. júl. 6. 18:04

Sajnos én nem szültem, de csak jót tudok róluk mondani, bár már kb 10 éve, hogy ott feküdtem méhenkívüli terhesség miatt egy hónapig.Nagyon rendesek voltak, különösen az intenzíven és a nővérekről csak jót tudok mondani.

Volt egy jól megtermett hölgy (nővér, sajnos a nevét elfelejtettem, meg egy idősebb rövid barna hajú, ők különösen nagyon rendesek voltak.A dokikról sem tudok rosszat mondani, megmentették az életemet, szerencsére!

2008. júl. 6. 14:43
Hali! Én ott is szültem a gyerkőceimet, meg ott is dolgoztam az újszülött oztályon! Ha van valami kérdésed, írj priviben! Szívesen válaszolok!
2008. júl. 6. 14:36
Szült már innen vki a mosonmagyaróvári Karolina Kórházban?Ha igen, szívesen elolvasnám a tapasztalatait.Köszönöm
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook