Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülők vagyunk: egy kis angyal szülei fórum

Szülők vagyunk: egy kis angyal szülei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülők vagyunk: egy kis angyal szülei

26. Efézus (válaszként erre: 23. - Gonoszdi)
2016. febr. 27. 15:51
Kedves "gonoszdi"! :) Nagyon sajnálom, ami veled történt, én a 37. héten veszítettem a kislányomat, ő lett volna két nővérkéje kishúga. Teljesen felháborírt,hogy nem engedték megnézi a gyermekedet. Ez így nincs rendjén! AZ egyik dolog, amiért tenni kell. Az alap az legyen, hogy megfogod és megöleled, a választás pedig az, hogy nem szeretnéd. Brrrr....Mindezek után megkérdezhetem, hogy tudjátok-e,hogy mi okozta a gyermek halálát? Az ikrek utána születtek? Ne haragudj, ha nem szeretnél ne válaszolj.
2016. febr. 27. 15:44
Nem szabad őt elfelejteni. Én is azt mondom három kislányunk van. Kettő velünk, a legkisebb az Úrnál.
2014. nov. 7. 08:26
Teljesen megértelek, én ugyanígy jártam. Semmi bajom nem volt, mégis a 12. héten közölték, hogy halott a babám. hetekig sírtam és iszonyatosan üresnek éreztem magam. Viszont ab miss után könnyebb teherbe esni, így a műtétre rá 2 hónapra megfogant a kislányom, aki immár másféléves gyönyörűség, és a terhesség alatt semmi problémám nem volt. Szívből kívánok neked mielőbbi megnyugvást, és egy gondtalan terhességet, egészséges picurral <3
2014. nov. 6. 14:37
Részvétem. Én is átestem ezen.Csak én 8 és fél hónapos terhes voltam.Halva született a kislányom. Orvos azt mondta mikor ikrekkel voltam várandós,hogy pótolják az elvesztett kislányomat. MOndtam soha egy baba sem fogja pótolni. Ő is angyalka lett. Még csak meg sem mutatták,el sem köszönhettem tőle. Kívánom hogy hamarosan boldog édesanya legyél.
22. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Honeywald)
2014. nov. 6. 11:57

én a történetből csak azt olvastam ki, hogy könnyű és gyors terhesség volt, ami sajnálatos módon nem teljesedhetett ki. nem írta, hogy bármi probléma lenne, és nehezen eshetne újra teherbe, vagy az orvos bármitől óva intette volna


fiatal, nem gyászolnia kéne és tragédiát kreálni ebből készakarva, hiszen amúgy is egy nehéz és fájdalmas dolog. megértem, ha utána valaki magába zuhan, és mindenhol babát lát meg terhességet, de nem szabad így hozzáállni, nemcsak a vetéléshez, az élet más nehézségeihez sem, mert könnyen belelovalhatja magát egy gyengébb jellem a kreált gyászába, miközben ott van előtte a lehetőség még bármi jóra :)

21. timi83 (válaszként erre: 1. - Szörnyikénk)
2014. nov. 5. 18:38
Részvétem a magzatod elvesztése miatt, sajnálom, hogy Neked, Nektek is át kellett élnie amit sokunknak. Erőt és kitartást kívánok Nektek!
2014. nov. 4. 19:41
Fogadd őszinte részvétemet kedves kis angyal anyuka!
2014. nov. 4. 18:51
Gyászold meg nyugodtan.Idővel könnyebb lesz. Én is ezt tettem 2-szer és azóta van egy gyönyörű 7 éves fiam.
2014. nov. 4. 18:24
Én megértem, hogy így érez. Nehéz beletörődni. Én 14 éve átéltem. Spirál mellett lettem állapotos.99-ben császárral született a második fiúnk és nem volt ajánlatos egy éven belül babát vállalni, így jött a sirál. Vérzés majd műtét. Az akkori orvosom nagyon rendes volt, tudta hogy szeretnénk még egy gyermeket így műtét elött egy nappal befektetett és gyógyszeren tágított hogy kevésbé sérüljek a műtétnél. Sajnos a következő babát 2004-ben elvesztettük. Nehezen törődtem bele és nem mertünk újra próbálkozni. Ez a legrosszabb döntés ilyenkor. Ők mindíg velünk lesznek és ezért kell kitartanunk. Most 40-ven éves fejjel várjuk a meglepi babánkat. Ő gyógyszer mellett fogant és aggódunk is emiatt, bár a férjem szerint ennyire passzolunk egymáshoz. Tehát soha ne adjátok fel a reményt.
2014. nov. 4. 15:34
Kriszta, inkább azért gyászol ennyire, mert mint tudnivaló, manapság h mérgeznek minket mindennel nehéz teherbe esni, és ezt ő is tudja! Viszont amikor az első gyerekről van szó, akkor igenis tragédia. Gyászolja meg, élje át a fájdalmat, mert csak akkor fog elmúlni. Több barátnőm is ettől szenved, folyton vetélés, és orvosilag kell kikaparni... aminek nagy az esélye h hibát csinálnak.
2014. nov. 4. 14:46

biztos szívtelennek tűnök, de szerintem nem kéne ennyire túldrámázni egy vetélést. ha azt erősíted magadban, mekkora hatalmas tragédiát éltetek át, mert szülőként elveszítettétek az egyszem gyereketeket, azzal tönkreteszed az életedet, a párodét, megkeseríted a mindennapjaidat - teljesen feleslegesen


előfordul sajnos, hogy egy magzat nem életképes, és van, aki többször is elvetél. szomorú dolog és nagy csalódás, de arra kéne koncentrálni, hogy valóban szülők lehessetek, és a feldolgozás után örömmel állni az életnek, nem gyászolni

2014. nov. 4. 14:30
En ketszer is ateltem ezt a veszteseget. En nem gondoltam ugy hogy szulok lettunk es nem voltam hajlando atadni magam a banatnak egyszer sem de nem vagyunk egyformak.Meg erosebben a jovore koncentraltam es hogy szulok lehessunk.Az elso muszeres befejezes utan evek teltek el mire sikerult..a masodik spontan veteles utan mar meg sem jott tobbe.Most van egy 13 honapos kislanyom ese egy 18 hetes pocaklakom. A felemem viszont az utolso veteles utan csak meg erosebb.Meg most sem tudom ugy elvezni a barandossagot mint elozoleg. Mindenkinek sok erot kivanok aki atelte!
2014. nov. 4. 13:52
Sajnálom a történteket. Sajnos én is többször átéltem de most itt van a fiam és a pici lànyom .
2014. nov. 4. 08:13

Minden megoldódik az idővel.....

Bár tudom 16 év távlatából "könnyű" visszanézni.

Akkor egy Világ dőlt össze bennem,úgy éreztem minden reménytelen,és nekem soha-de soha nem lesz gyermekem,velem ez a tragédia 2-szer történt meg, egymásután 11 héten,mindkettőt művi úton fejezték be. A másodiknál majdnem elvéreztem.:(

Mindenhol pocakos anyukákat láttam, vagy kisbabás anyukákat, a fájdalom elmondhatatlan volt. Reménytelennek tűnt minden.

De ha valaki azt mondja nekem,akkor se hiszem el.

Rá három évre megszületett az (3) az eső fiam azt a boldogságot mindenkinek kívánom, mintha ezzel megtört volna a jég:) Persze nem volt egyszerű,12 hétig rettegés,különböző betegségek gyanúja,hogy nem lesz egészséges a gyermek....

A végeredmény most 39 évesen 3 fiú gyermek boldog anyukája vagyok(15ÉVES,12 ÉVES,3 ÉVES)

Sok kitartást!

2014. nov. 4. 06:56
Nagyon sok erőt, és mielőbbi boldog babavárást kívánok!
11. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Ayrana)
2014. nov. 3. 23:42

Neked tovabbi boldog babavarast! :)


A foruminditonak pedig biztatasul! A tobbi ismerosom is, akikkel has.eset tortent, ugyanilyen jo hirekkel jottek par honap utan...kitartas!

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szörnyikénk)
2014. nov. 3. 23:37

Nagyon sajnalom :( Ilyenkor nincsenek sztem igaan vigasztalo szavak. Nyilvan ilyenkor az sem erdekli az embert, hgy ki massal tortent mar meg. Minden embernek a sajat terhe a legnagyobb es ez ertheto... sosem tudjuk elkepzelni ilyen is lehet a masiknak.

Kivanom, hgy jojjon a ababuckatok, amikor jonnie kell! Es maradjatok optimistak :)

2014. nov. 3. 21:28

Sajnálom, szó szerint én is ezt éreztem "egy világ omlott bennem össze" 10.hét volt tavaly decemberben. Pco és Ir mellett amúgy sem számíthattam sok jóra, és hirtelen mégis, 5hónappal később kárpótolt az élet, jelenleg 25 és fél hetes várandós vagyok.

Sok erőt és kitartást kívánok neked!

8. onimotti (válaszként erre: 1. - Szörnyikénk)
2014. nov. 3. 20:25
Nagyon sajnálom, tudom, mit érzel, átmentem ezen én is, és az ismeretségi körömből többen is. Majd meglátod, hogy sikerülni fog, minden jót kívánok Nektek!
2014. nov. 3. 17:41
Együtt érzek veled, az előttem szólóhoz hasonlóan több év várakozás után a 3. lombikból fogant babánkat vesztettük el a 9. héten. Lassan már 2 éve ennek... :(
2014. nov. 3. 15:02

sajnálom, átérzem, nekem 2 hete volt a missed ab-om, 8 héten lett babácskánk angyalka. 6 év küzdelem és lombik adta meg nekünk a csodát ami nem sokáig tartott, most talpra kell állnunk és folytatjuk


erőt és mielőbbi pocaklakót kívánok!

2014. nov. 3. 12:33
őszintén sajnálom :( sok erőt kívánok, és boldogságot a jövőben.
2014. nov. 3. 11:46

Sok erőt kívánok! Tudom mit érzel, 3-szor éltem át, csak más- más időben. És 4. terhességből van egy csodálatos egy éves fiam.


Tarts ki és mielőbbi gyermekáldást kívánok!

2014. nov. 3. 11:26
Őszinte részvétem.
2014. nov. 3. 11:13
Szia! Akár én is írhattam volna :( Sajnos velünk is pontosan így történt a 11. héten :( Őszinte részvétem! Idővel könnyebb lesz. Nekem 4 hónapja történt. Hamarosan jönni fog a kistesó.
2014. nov. 3. 11:08
Az én kisbabám egy olyan vendég volt, aki igaz, hogy csak rövid látogatásra érkezett, de annál nagyobb ajándékot hagyott itt nekem. Megváltoztatott, érettebb emberré váltam és ezt neki köszönhetem.

Ugrás a teljes írásra: Szülők vagyunk: egy kis angyal szülei

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook