Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyenesdiáson a strandon tegnap este egy 3 év körüli kislánynak eltüntek a szülei. Tud valaki valamit, mi lett, meglettek a szülők? fórum

Gyenesdiáson a strandon tegnap este egy 3 év körüli kislánynak eltüntek a szülei. Tud valaki valamit, mi lett, meglettek a szülők? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 6. 22:57
Van már valami fejlemény?
14. csilla80 (válaszként erre: 12. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 3. 23:50

Tudok olyan ferfit aki Bukarestben felejtette a ket gyereket az autoba zarva es hazajott vonattal Erdelybe...


Van ilyen is...

Nem jott ra csak mikor a feleseg rakerdezett,hogy: A gyerekek???


Sok ilyen elfelejtos sztorit tudok... sajnos...

2009. aug. 3. 23:47
Vki megtudott vmit?
12. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 8. - 7934d1ac97)
2009. aug. 3. 15:08

Igazad van, lehetetlen nem észrevenni, hogy hiányzik a gyerek!

Elképzelhető, hogy tényleg leléptek...volt már rá példa...

11. KLMárti (válaszként erre: 9. - 7934d1ac97)
2009. aug. 3. 14:30
Hát, ez valóban így van. Vadidegenként nem telefonálhat nekik az ember.
2009. aug. 3. 14:16
Senki nem tud semmit? :(
9. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - KLMárti)
2009. aug. 3. 13:17
Sztem inkább a gyámhivatalt kellene, sztem ők foglalkoznak vele, vagy a rendőrséget, csak én nem merem felhívni őket, mert csak úgy úgyse adnának ki információkat, attól tartok :S.
8. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - VTünde)
2009. aug. 3. 13:16

Ott voltunk, tegnap strandon, játszoterezett a fiam, és mikor mentem oda hozzá meg férjemhez a lányommal, akkor nézem mi ez a tömeg, meg hogy nagyon sír valaki, és a férjem mondja, hogy egy kislánynak eltüntek a szülei.


Kb. 2-3 év körüli barnahajú kislány zöld fürdőruhába volt és egy rózsaszín bikinis hölgy ölébe volt, ő próbálta vígasztalni és kiszedni belőle hogy hogy hívják, kik a szülei. De annyira meg volt rémülve, hogy csak sírt és egyfolytában mondogatta: anyuci! anyuci!! borzasztó volt tényleg. A végén már rendőrök is voltak ott, keresték a szülőket. Baromi későn jöttünk el, volt már vagy fél 9 is, majdem kiürült már a strand és a szülők sehol.


Már mindenfélére gyanakodtak ott az emberek, hogy valami érte őket a vízbe, vagy volt aki azt mondta, biztos, direkt otthagyták a gyereket így akartak tőle megszabadulni. De sztem ez nagy gáz.


Nem tudom elképzelni hogy valaki csak úgy otthagyjon egy kislányt. Mert hogy a gyerek cumija vagy mit tudom én elmarad az egy dolog, de hogy egy kislányt ne vegyél észre mikor elmész a strandrol, hogy nincs veled!! Hát szóval tényleg nem tudom mi van/volt, de annyira bennem van, majdnem egész nap rá gondolok mi lehet vele. ???


:(((

7. KLMárti (válaszként erre: 6. - 0cec113ec4)
2009. aug. 3. 10:52
Reméljük... (Vagy inkább ne?!?!??!)
6. 0cec113ec4 (válaszként erre: 5. - KLMárti)
2009. aug. 3. 10:48
ááááááááá biztosan a büfében tütükéltek a "szülők".:))))))
2009. aug. 3. 10:26
Felhívtam a gyenesdiási tourinformot. Ott nem hallottak semmit a dologról. Gondolom, ha valami baj történt volna, akkor biztosan tudnának róla. Reméljük, hogy megkerültek a szülők.
2009. aug. 3. 10:02

Sajnos én sem hallottam erről:(

De tényleg borzasztó lehetett. Szegény kislány, nagyon megijedhetett:(

2009. aug. 3. 09:42

Szia Edit!


Ott voltál vagy hol láttad?

Én nem hallottam:((

2009. aug. 3. 09:38

Borzasztó volt látni ahogy zokogott a kislány és egyfolytában csak azt hajtoatta: anyuci. Annyira nem megy ki a fejemből, hogy mi lehet vele.


Jó lenne ha valaki valamit tudna!

Köszi!

2009. aug. 3. 09:37
Gyenesdiáson a strandon tegnap este egy 3 év körüli kislánynak eltüntek a szülei. Tud valaki valamit, mi lett a kislánnyal, meglettekaszülők?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook