Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szűlők akiket terorizál a gyerekük fórum

Szűlők akiket terorizál a gyerekük (beszélgetős fórum)

1 2
2009. dec. 15. 11:33
De miért csinálja? Ilye felgyülemlett feszültség és indulat nem alakul ki a semmi miatt.
11. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2009. dec. 15. 11:26
kb ezt ajanlom en is.
10. giga455 (válaszként erre: 9. - Szasz23X)
2009. dec. 15. 11:25

Szerintem az első ilyen akció után kellett volna a gyereknek két egyforma pofon. Aztán meggondolta volna hogy megéri-e.

Én se hiszem hogy ez a probléma most kezdődött, valószínű jóval korábban, és akkor lehetett volna rendesen kezelni. De most is a szülőnek kell pontot tenni a végére. Átadni az ultimátumot: megemberled magad, vagy mész amerre látsz!

9. Szasz23X (válaszként erre: 7. - Giga455)
2009. dec. 15. 11:22

ezt mondtam én is. sosem bántott apám, de azt hiszem, megkapnám az első istenes atyai maflásomat. azért tudja már mindenki, mit engedhet meg magának...

sosem jutott volna eszembe pl még viccből sem lehülyézni az anyámat. pedig hány helyen látom!!!!!

2009. dec. 15. 11:17
23 évvel ezelőtt kellett volna talán elkezdeni a nevelését. Egy gyerek magától nem lesz ilyen..
7. giga455 (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2009. dec. 15. 11:17

igazad van, én se tűrném. Ha olyan nagylegény, menjen szépen és álljon meg a saját lábán!

Na én 27 éves vagyok maholnap, és anya, de ha anyámmal így mernék bánni, kapnék akkorát, hogy még nagymama koromban is emlegetném.

Nem tudom hogy fajulhat eddig a dolog. Igaz az öcsém is el tudja magát engedni. Bár anyukámat sem kell félteni, még most is odaken a 20 éves fiának, ha nem tudja hol a helye.

6. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2009. dec. 15. 11:14
Így van. Csak a tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie...Valamiért ilyen lett a gyerek viszonya a szüleivel, és ez az ok nagy valószínűséggel családon belül keresendő:(
2009. dec. 15. 11:12

de baszki...csak a gyereke. ha csak a gyereke, akkor ezt a gyereknek is fel kéne fognia. én miért nem csinálok ilyeneket? áhhhh......nem tudom megérteni. én sosem tűrném el. és tőlem sem a szüleim. jó, mondjuk én kapnék is olyan atyait, hogy egyhétig mennék egyirányba :D

apu sosem bántott, mégis tisztelem őket. itt sztem az alap tisztelet hiányzik.

4. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Póni)
2009. dec. 15. 11:11
Lehet nem leszek túl népszerű a kérdésemmel...de miért nem rakják ki otthonról?!Egy 23 évessel kicsit nehezebb leülni beszélni, főleg ha úgy viselkedik ahogy írod:(
3. giga455 (válaszként erre: 1. - Póni)
2009. dec. 15. 11:10

Én is ismerek ilyet, akit a 20 éves fia konkrétan megver rendszeresen.


Imádom a fiam, remélem sose lesz ilyen. De én kiraknám mint azt a bizonyos macskát! 18 éves korig köteles a szülő eltartani, utána bármikor kiteheti a szűrét. Sajnálatos az ilyen. Meg nagyon nehéz is. Mert egyik oldalról ocsmány dolog amit a gyerek művel, másfelől meg csak a gyereke :-(

2009. dec. 15. 11:10

nagykorú. nem kötelesek már otthon eltűrni. ki lehet rakatni a rendőrökkel, és távoltartási végzést is lehet kérni. ha ennyire gáz a helyzet. ha balhézik, azt milyen szinten? mert ha rendőrségi ügye volt, minden további nélkül indoklás nélkül el lehet intézni.

Én az ilyen szülő helyében:

nincs otthon? zárcsere, cuccai az ajtó elé. Balhézik? rendőr...

Ennyi.

2009. dec. 15. 11:07

Sziasztok.

Segítség kellene.

Van egy ismerősöm akit a gyereke terorizál,de olyan szinten,hogy félnek tőle.Fenyegetőzik,balhézik,iszik,stb.A gyerek 23éves.Mit lehetne tenni?Milyen jogi utja van ennek a dolognak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook